» »

Lambda sonda - Mazda 3

Lambda sonda - Mazda 3

Karlos ::

Pri Mazda 3, 2006, 1.6 bencinar mi gori rumena lucka za motor.
Slucajno bil pri avtoelektricaju, da mi je pogledal kaj naj bi bilo in je rekel da je lamda sonda fuc.
Mislim, da je rekel da tista z grelcem za katalizatorjem .

Slisal sem da je original kar drago ca. +200E, da ponaredki pa da lahko zafrkavajo racunalnik.
Ali je to res?
Avto mislim prodati v roku pol leta. Se mi splaca kupiti original ali bo tudi ponaredek nekaj casa zdrzal?
Sai Baba: "Dam vam to, kar hočete, da boste hoteli to, kar vam želim dati."

IL_DIAVOLO ::

Jap, to je bilo večkrat povedano na tem forumu, da je original edina zanesljiva zadeva.

eric_cartman ::

Karlos je izjavil:

Pri Mazda 3, 2006, 1.6 bencinar mi gori rumena lucka za motor.
Slucajno bil pri avtoelektricaju, da mi je pogledal kaj naj bi bilo in je rekel da je lamda sonda fuc.
Mislim, da je rekel da tista z grelcem za katalizatorjem .

Slisal sem da je original kar drago ca. +200E, da ponaredki pa da lahko zafrkavajo racunalnik.
Ali je to res?
Avto mislim prodati v roku pol leta. Se mi splaca kupiti original ali bo tudi ponaredek nekaj casa zdrzal?


Ne da bi želel bit kaj brihten okrog tega, ampak če mi prodaš avto in mi poleg tega zamolčiš, da si imel tik pred prodajo težave z lambdo sondo in bi se mi težave pojavljale že takoj ob prodaji, ker si notri utaknil ponaredek.. Bi ti težil na žive in mrtve, da mi kriješ stroške popravila ali pa za ceno popravila spustiš ceno avtomobila..

moj cent k temu problemu. Ali pa priložiš poleg vse račune od servisov, ki jih imaš in vsa popravila in rečeš prihodnjemu lastniku, da ne spustiš cene niti za 50 €, ker je zelo lepo vzdrževana - razen če to ni..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katalizator ali premalo ogret avto?

Oddelek: Na cesti
293285 (2348) šernk
»

Kisikova sonda za katalizatorjem

Oddelek: Na cesti
82121 (1907) ginekk
»

okvara lambda sonde (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9515869 (13595) krneki0001
»

Lučka za motor gori

Oddelek: Na cesti
2310703 (9428) Spajky
»

Ponaredki

Oddelek: Pomoč in nasveti
4210763 (7672) Mehmed

Več podobnih tem