» »

Očetovoski dopust, preživnina ipd

Očetovoski dopust, preživnina ipd

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4

PrihajaNodi ::

Ni nujno, ce bo prej naredil prepis na svoje otroke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

St235 ::

tebi pa še precej drugega v življenju ni jasno?

MarkoMan ::

Mater ste troti eni. Ce se vecini dogaja slabo, ko se od zenske loci, se ne pomeni da se OPju. Lahko je navidezna locitev. Lahko sta sporazumna, nekateri so ze toliko stari in si zelijo neki na svetu pustit in jim denar ni vse ... Troti. Tudi jaz sem si kljub slabim odnosom odlocil imeti otroka (bi se lahk vsaj hvalil da sem v klubu najdrazjega seksa EVER :)

Ocetovski dopust samo pises na CSD in ga odobrijo. Pri meni ni bilo nobenih komplikacij (sploh zej ko je korona). Ko vzames ocetovski dopust se zavezes da bos cas porabil za dobrobit otroka. "Domov pride patronazna sestra in nevem ali ona kej poroca (dvomim) "

Kakorkoli, neuradno komot dobis dopust, Uradno pa ne, ce ne bos skrbel za otroka.

Sem pa tudi jaz po naravi previden in mogoce ni slabo se malo zavarovati, kej shraniti (smsje, maile, kak klic, slike) ... ker nikoli ne veš :)
vsak zacetek in zacetnik je tezek

St235 ::

shit, še en verski fanatik....

Likalnik ::

St235 je izjavil:

Likalnik je izjavil:

@St235 si si prebral celo temo? Si videl kaj se mu dogaja in kaj bo šele v prihodnosti doživljal?
Zato ker si ves vraževeren in pobožen pa bog ne daj splava...raje vzgajaš otroka v družini katera je še predno se je rodil pisana na propad....ja splav je legitimna možnosti in jo zagovarjam...veliko bolje kot pa, da otrok živi v težkih razmerah....
In nism napisal, nikjer, da je to prva možnost ampak glede na prebrano in glede na namero bivše partnerke je to pač možnost o kateri bi bilo vredno premisliti...

Ampak ja očitno ti je vera skisala mozak do te mere, da ne znaš več razlikovati kaj je prav in kaj ne in zagovarjaš rojstvo ne glede na vse....tuki si lahko predstavljaš psihofizične težave očeta od prvega dne otrokovega rojstva...kasneje pa še psihofizične težave otroka, če bo nesoglasje med partnerjema eskaliralo na otroka in bo otrok samo predmet in orodje katerega bodo uporabljali na sodišču.

Bolje, da ne pišeš neumnosti in greš zmolite oče naš...boš več koristnega naredil družbi kot pa da talaš nasvete


O kaki veri sanjaš? moraš imet resne duševne motnje, če is iz mojega posta prišel do takih sklepov. Ampak od najstniških fanatikov, ki nabijajo tja v tri drugega res ni za pričakovati. In ja sem prebral temo in samo totalen psihopat kot najlažjo pot vidi splav.


Če ti po pravici povem...sem iz tvojih postov ven razbral samo to kako si me žalil....kaj bolj konkretnega pa žal ne.

pwn3rrr ::

Jaz se popolnoma strinjam z @St235, glede na vaše negativne odzive ste res vsi ali slaboumni najstniki ali pa wannabe odgovorni odrasli... splav bi morala biti zadnja stvar, na katero človek pomisli, če si pa tak luzer, da prej niti malo ne pomisliš na prihodnost oz. ne prevzameš odgovornosti za svoja dejanja, potem ti pa res ni pomoči. Taki imbecili sigurno kot najboljšo oz. edino opcijo vidijo splav, sploh pa če gre za moške (če jim sploh lahko tako rečemo), je*eš ženske in posledice takih posegov, kajne?
V primeru, ki ga je opisal OP, je pa potrebno slišati obe plati zgodbe preden se kogar kakorkoli obsoja. Vse se da lepo dogovorit in tudi otrok lahko še vedno odraste v boljših razmerah, kot otroci v marsikateri "normalni" družini.

St235 ::

Likalnik je izjavil:

St235 je izjavil:

Likalnik je izjavil:

@St235 si si prebral celo temo? Si videl kaj se mu dogaja in kaj bo šele v prihodnosti doživljal?
Zato ker si ves vraževeren in pobožen pa bog ne daj splava...raje vzgajaš otroka v družini katera je še predno se je rodil pisana na propad....ja splav je legitimna možnosti in jo zagovarjam...veliko bolje kot pa, da otrok živi v težkih razmerah....
In nism napisal, nikjer, da je to prva možnost ampak glede na prebrano in glede na namero bivše partnerke je to pač možnost o kateri bi bilo vredno premisliti...

Ampak ja očitno ti je vera skisala mozak do te mere, da ne znaš več razlikovati kaj je prav in kaj ne in zagovarjaš rojstvo ne glede na vse....tuki si lahko predstavljaš psihofizične težave očeta od prvega dne otrokovega rojstva...kasneje pa še psihofizične težave otroka, če bo nesoglasje med partnerjema eskaliralo na otroka in bo otrok samo predmet in orodje katerega bodo uporabljali na sodišču.

Bolje, da ne pišeš neumnosti in greš zmolite oče naš...boš več koristnega naredil družbi kot pa da talaš nasvete


O kaki veri sanjaš? moraš imet resne duševne motnje, če is iz mojega posta prišel do takih sklepov. Ampak od najstniških fanatikov, ki nabijajo tja v tri drugega res ni za pričakovati. In ja sem prebral temo in samo totalen psihopat kot najlažjo pot vidi splav.


Če ti po pravici povem...sem iz tvojih postov ven razbral samo to kako si me žalil....kaj bolj konkretnega pa žal ne.


in kot verodostojen bedak, si iz tega potegnil zaključke kot si jih? Bravo, nagrada za nanižji IQ v temi ti neuide.

PrihajaNodi ::

in kot verodostojen bedak, si iz tega potegnil zaključke kot si jih? Bravo, nagrada za nanižji IQ v temi ti neuide.


Je podal argumente, ti jih nisi. Zato so ti tudi dali naziv in upam da te odstranijo iz debate brez argumentov in samo z zaljenjem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

St235 je izjavil:

Verski opranoglavci itak ne razumete dolocenih stvari. Opraviceno.

Si me zamenjal za tvojo mamo?

Ne vem kak sorte psihopat si ti, ampak v svetu kjer jaz živim je splav stvar svobodne volje in ne stvar prisile, zato ker kreten ni znal uporabljat kondoma, sedaj pa ne bi nosil odgovornosti za svoje ravnanje.

Glede na to kako hud kuke trpiš ne vem zakaj ne rešiš zadeve z samomorom? Zate in okolico bo po tvoji logiki to najlažja rešitev.


Seveda je stvar svobodne volje ampak težava nastane tu drugje...

Moški nimamo NOBENE možnosti se legalno rešit otroka ko ga zaplodimo, četudi recimo uporabljaš kondom ki ti ga je bejba prepiknila in ona zanosi ti nimaš nobene opcije se rešit starševstva... in to je NEENAKOPRAVNOST.

Menim da bi zato moral obstajat institut odprave očetovstva v smislu da če v 7 dneh po tem ko moški zve za nosečnost PISMO pozove partnerko oz. osebo s katero je imel spolni odnos po splavu in se oseba ODLOČI da tega ne bo storila se smatra da hoče biti mati samohranilka in je oče neznan in rešen vseh finančnih bremen.

To bi v enakopravnost spravilo moške ki so zavedeni v doniranje sperme...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Ghost7 ::

UganiKdo je izjavil:

Si prepričan? Kolikor vem je pravica vezana na dejstvo, da oče dejansko izvaja nego in varstvo otroka. Kar v situaciji ločitve ni nujno. Starševskega dopusta zagotovo ne moreš koristit, če nimaš skrbništva, ne vem zakaj bi bilo za očetovski dopust drugače.


Očetovski dopust bi ti moral pripadat ne glede na to, ali si v zvezi in dejansko skrbiš (skrbnik je običajno mama zato tudi dobi porodniško, lahko jo tudi foter, vendar ne prve tri mesece. Prve tri mesece je lahko samo mama!). CSD bi moral le ugotoviti ali dejansko teh 30 dni preživljaš z otrokom. To seveda pomeni, da CSD ve, da je takrat po urniku (seveda dogovorjenem) otrok pri tebi!

Seveda to ne bo šlo takoj na začetku, saj namreč na začetku otrok potrebuje mamo 99% več kot fotra!

Štos je, da očetovskega lahko ponucaš do otrokovega 1 razreda! Torej, zakaj naj ti ne bi pripadal oziroma ga ne bi mogel porabit z otrokom? 6 let maš cajt!

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

St235 je izjavil:

Verski opranoglavci itak ne razumete dolocenih stvari. Opraviceno.

Si me zamenjal za tvojo mamo?

Ne vem kak sorte psihopat si ti, ampak v svetu kjer jaz živim je splav stvar svobodne volje in ne stvar prisile, zato ker kreten ni znal uporabljat kondoma, sedaj pa ne bi nosil odgovornosti za svoje ravnanje.

Glede na to kako hud kuke trpiš ne vem zakaj ne rešiš zadeve z samomorom? Zate in okolico bo po tvoji logiki to najlažja rešitev.


Seveda je stvar svobodne volje ampak težava nastane tu drugje...

Moški nimamo NOBENE možnosti se legalno rešit otroka ko ga zaplodimo, četudi recimo uporabljaš kondom ki ti ga je bejba prepiknila in ona zanosi ti nimaš nobene opcije se rešit starševstva... in to je NEENAKOPRAVNOST.

Menim da bi zato moral obstajat institut odprave očetovstva v smislu da če v 7 dneh po tem ko moški zve za nosečnost PISMO pozove partnerko oz. osebo s katero je imel spolni odnos po splavu in se oseba ODLOČI da tega ne bo storila se smatra da hoče biti mati samohranilka in je oče neznan in rešen vseh finančnih bremen.

To bi v enakopravnost spravilo moške ki so zavedeni v doniranje sperme...



Hja, sej naceloma je lahko tudi tako, da se "dogovorita" za froca potema pa se ona samovoljno odloci da bo ga bo vzgajala sama in sla h mami. Je pa predlagana resitev odlicna alternative.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

St235 ::

Mato989 je izjavil:

St235 je izjavil:

Verski opranoglavci itak ne razumete dolocenih stvari. Opraviceno.

Si me zamenjal za tvojo mamo?

Ne vem kak sorte psihopat si ti, ampak v svetu kjer jaz živim je splav stvar svobodne volje in ne stvar prisile, zato ker kreten ni znal uporabljat kondoma, sedaj pa ne bi nosil odgovornosti za svoje ravnanje.

Glede na to kako hud kuke trpiš ne vem zakaj ne rešiš zadeve z samomorom? Zate in okolico bo po tvoji logiki to najlažja rešitev.


Seveda je stvar svobodne volje ampak težava nastane tu drugje...

Moški nimamo NOBENE možnosti se legalno rešit otroka ko ga zaplodimo, četudi recimo uporabljaš kondom ki ti ga je bejba prepiknila in ona zanosi ti nimaš nobene opcije se rešit starševstva... in to je NEENAKOPRAVNOST.

Menim da bi zato moral obstajat institut odprave očetovstva v smislu da če v 7 dneh po tem ko moški zve za nosečnost PISMO pozove partnerko oz. osebo s katero je imel spolni odnos po splavu in se oseba ODLOČI da tega ne bo storila se smatra da hoče biti mati samohranilka in je oče neznan in rešen vseh finančnih bremen.

To bi v enakopravnost spravilo moške ki so zavedeni v doniranje sperme...


Ne bo šlo, bo treba pazit kam ga vtikaš. Smo imeli na tem forumu že ogromno povedanega. S svobodno voljo kam ga vtikaš pride tudi odgovornost za posledice.

pwn3rrr ::

@Mato989, no go... s tem bi dosegli samo to, da bi se moški enostavno rešili vse odgovornosti za taka nespametna dejanja. Daj no, roko na srce, koliko primerov poznaš, da bi ženska namenoma prepiknila kondom? Verjetno je to zanemarljiva cifra napram primerom, ki ga je opisal OP.

St235 ::

PrihajaNodi je izjavil:

in kot verodostojen bedak, si iz tega potegnil zaključke kot si jih? Bravo, nagrada za nanižji IQ v temi ti neuide.


Je podal argumente, ti jih nisi. Zato so ti tudi dali naziv in upam da te odstranijo iz debate brez argumentov in samo z zaljenjem.


Glede na vse zmerjanje z verskim fanatikom, ki sem ga bil deležen v tej temi bi si v prvi vrsti ti zaslužil kak naziv. Tako, da najprej pometi pred svojim pragom, predem pametuješ v tri dni. Kje si pa kakšne argumente (razen brezzveznega zmerjanja in obtoževanja z verski fanatikom, samo zato, ker se ne strinjam z vajinim psihopatskim razmišljanjem) videl, pa samo ti veš-

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

PrihajaNodi ::

pwn3rrr je izjavil:

@Mato989, no go... s tem bi dosegli samo to, da bi se moški enostavno rešili vse odgovornosti za taka nespametna dejanja. Daj no, roko na srce, koliko primerov poznaš, da bi ženska namenoma prepiknila kondom? Verjetno je to zanemarljiva cifra napram primerom, ki ga je opisal OP.


Ja ne, lahko pa ti rece da so ji dohtarji rekli da ne more met frocov pa te zavede.

V ZDA je kaznivo dejanje ce ti oseba z aidsom pred seksom tega ne pove. Bi pa jasno tudi v dolocenih situacijah kot je recimo opjeva moral obstajati nek institut, ki sciti moskega pa ne govorimo samo o placevanju prezivnine in delitvije premozenja. Noben ne ve koliko stane ce ti zenska prepricuje obiske, ce pa ona terja prezivnino pa pridejo takoj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

St235 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mato989 je izjavil:

St235 je izjavil:

Verski opranoglavci itak ne razumete dolocenih stvari. Opraviceno.

Si me zamenjal za tvojo mamo?

Ne vem kak sorte psihopat si ti, ampak v svetu kjer jaz živim je splav stvar svobodne volje in ne stvar prisile, zato ker kreten ni znal uporabljat kondoma, sedaj pa ne bi nosil odgovornosti za svoje ravnanje.

Glede na to kako hud kuke trpiš ne vem zakaj ne rešiš zadeve z samomorom? Zate in okolico bo po tvoji logiki to najlažja rešitev.


Seveda je stvar svobodne volje ampak težava nastane tu drugje...

Moški nimamo NOBENE možnosti se legalno rešit otroka ko ga zaplodimo, četudi recimo uporabljaš kondom ki ti ga je bejba prepiknila in ona zanosi ti nimaš nobene opcije se rešit starševstva... in to je NEENAKOPRAVNOST.

Menim da bi zato moral obstajat institut odprave očetovstva v smislu da če v 7 dneh po tem ko moški zve za nosečnost PISMO pozove partnerko oz. osebo s katero je imel spolni odnos po splavu in se oseba ODLOČI da tega ne bo storila se smatra da hoče biti mati samohranilka in je oče neznan in rešen vseh finančnih bremen.

To bi v enakopravnost spravilo moške ki so zavedeni v doniranje sperme...



Hja, sej naceloma je lahko tudi tako, da se "dogovorita" za froca potema pa se ona samovoljno odloci da bo ga bo vzgajala sama in sla h mami. Je pa predlagana resitev odlicna alternative.

ja, za ostarele samce in razvajene najstnike, ki niso pripralvjeni sprejet odgovornosti za svoja dejanja. Seveda na škodo najbolj ranljive skupine in sicer otrok. No go, na srečo nismo vsi psihopati, ki se še lastnih otrok radi znebili, samo zato ker je to ceneje.

PrihajaNodi je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

@Mato989, no go... s tem bi dosegli samo to, da bi se moški enostavno rešili vse odgovornosti za taka nespametna dejanja. Daj no, roko na srce, koliko primerov poznaš, da bi ženska namenoma prepiknila kondom? Verjetno je to zanemarljiva cifra napram primerom, ki ga je opisal OP.


Ja ne, lahko pa ti rece da so ji dohtarji rekli da ne more met frocov pa te zavede.


Aja, ker če reče da ne more imet frocov, si potem nisi več spsoben nataknit kondoma? A ko tebi nigerijski princ pošlje meail mu tudi hitro pošlješ par tisočakov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Mato989 ::

pwn3rrr je izjavil:

@Mato989, no go... s tem bi dosegli samo to, da bi se moški enostavno rešili vse odgovornosti za taka nespametna dejanja. Daj no, roko na srce, koliko primerov poznaš, da bi ženska namenoma prepiknila kondom? Verjetno je to zanemarljiva cifra napram primerom, ki ga je opisal OP.


Ampak v trenutnem sistemu pa je vsa odgovornost na moških... in nobene na ženskah kajne? =) To je pa ok bojda!

Torej če ženska zanosi in se odloči za splav se ona lahko reši vse odgovornosti, na drugi strani se moški ne more nobene...

Žal smo tukaj zelo enakopravni
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Aja, ker če reče da ne more imet frocov, si potem nisi več spsoben nataknit kondoma? A ko tebi nigerijski princ pošlje meail mu tudi hitro pošlješ par tisočakov?


People with HIV have been sentenced to years or even decades in prison for having sex without telling their partners they're infected, even when they practiced safe sex. Are these laws a deterrent to spreading the virus or could they actually fuel the epidemic?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pwn3rrr ::

PrihajaNodi je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

@Mato989, no go... s tem bi dosegli samo to, da bi se moški enostavno rešili vse odgovornosti za taka nespametna dejanja. Daj no, roko na srce, koliko primerov poznaš, da bi ženska namenoma prepiknila kondom? Verjetno je to zanemarljiva cifra napram primerom, ki ga je opisal OP.


Ja ne, lahko pa ti rece da so ji dohtarji rekli da ne more met frocov pa te zavede.


Če si nek revež, te na tak način zagotovo ne bo nobena zavedla, če si pa nek bogatun, pa na take fore verjetno ne boš padel? Kakorkoli, če se glede na te besede odločiš imeti nezaščiten spolni odnos, si definitivno neodgovorna oseba.

St235 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Aja, ker če reče da ne more imet frocov, si potem nisi več spsoben nataknit kondoma? A ko tebi nigerijski princ pošlje meail mu tudi hitro pošlješ par tisočakov?


People with HIV have been sentenced to years or even decades in prison for having sex without telling their partners they're infected, even when they practiced safe sex. Are these laws a deterrent to spreading the virus or could they actually fuel the epidemic?


A lahko v tvoji nori glvi razložiš povezavo med nosečnostjo in zavestnim širjenjme nalezljivh bolezni?

Če je po tvoje zanositev dejansko okužba z boleznijo potem človek razume od kje prihajajo tvoje blodnje.

Mato989 je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

@Mato989, no go... s tem bi dosegli samo to, da bi se moški enostavno rešili vse odgovornosti za taka nespametna dejanja. Daj no, roko na srce, koliko primerov poznaš, da bi ženska namenoma prepiknila kondom? Verjetno je to zanemarljiva cifra napram primerom, ki ga je opisal OP.


Ampak v trenutnem sistemu pa je vsa odgovornost na moških... in nobene na ženskah kajne? =) To je pa ok bojda!

Torej če ženska zanosi in se odloči za splav se ona lahko reši vse odgovornosti, na drugi strani se moški ne more nobene...

Žal smo tukaj zelo enakopravni


Na kom točno pa naj bi bila odgovornost za to kam ga boš TI vtaknil? Vsak človek nosi odgovornost za svoja dejanja.

Je pa zanimivo koliko zahojenih samcev, ki ženske še na TVju niso videli pride pametovat o splavu, kot obliki kontracepcije s katero se mimogrede rešiš vsake odgovornosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Likalnik ::

St235 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

in kot verodostojen bedak, si iz tega potegnil zaključke kot si jih? Bravo, nagrada za nanižji IQ v temi ti neuide.


Je podal argumente, ti jih nisi. Zato so ti tudi dali naziv in upam da te odstranijo iz debate brez argumentov in samo z zaljenjem.


Glede na vse zmerjanje z verskim fanatikom, ki sem ga bil deležen v tej temi bi si v prvi vrsti ti zaslužil kak naziv. Tako, da najprej pometi pred svojim pragom, predem pametuješ v tri dni. Kje si pa kakšne argumente (razen brezzveznega zmerjanja in obtoževanja z verski fanatikom, samo zato, ker se ne strinjam z vajinim psihopatskim razmišljanjem) videl, pa samo ti veš-


Ne rabiš biti užaljen, če si verski fanatik in če ti vera prepoveduje splav...in več kot očitno smo po tvojem mnenju vsi ostali drugače misleči psihopati.

Povej kaj bi po tvojem verskem prepričanju pa ti v tem primeru naredil?....najverjetneje pretepal ženo in zlorabljal otroka....

Mato989 ::

Na kom točno pa naj bi bila odgovornost za to kam ga boš TI vtaknil? Vsak človek nosi odgovornost za svoja dejanja.

Je pa zanimivo koliko zahojenih samcev, ki ženske še na TVju niso videli pride pametovat o splavu, kot obliki kontracepcije s katero se mimogrede rešiš vsake odgovornosti.


In na kom točno je odgovornost komu ONA nastavi? Torej ona lahko nastavlja vsakemu in se še vedno lahko premisli tip pač ne =) Zakaj smo zdaj naenkrat neenakopravni v tem pogledu =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

St235 ::

Likalnik je izjavil:

St235 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

in kot verodostojen bedak, si iz tega potegnil zaključke kot si jih? Bravo, nagrada za nanižji IQ v temi ti neuide.


Je podal argumente, ti jih nisi. Zato so ti tudi dali naziv in upam da te odstranijo iz debate brez argumentov in samo z zaljenjem.


Glede na vse zmerjanje z verskim fanatikom, ki sem ga bil deležen v tej temi bi si v prvi vrsti ti zaslužil kak naziv. Tako, da najprej pometi pred svojim pragom, predem pametuješ v tri dni. Kje si pa kakšne argumente (razen brezzveznega zmerjanja in obtoževanja z verski fanatikom, samo zato, ker se ne strinjam z vajinim psihopatskim razmišljanjem) videl, pa samo ti veš-


Ne rabiš biti užaljen, če si verski fanatik in če ti vera prepoveduje splav...in več kot očitno smo po tvojem mnenju vsi ostali drugače misleči psihopati.

Povej kaj bi po tvojem verskem prepričanju pa ti v tem primeru naredil?....najverjetneje pretepal ženo in zlorabljal otroka....


In potem boš jokal da te žalim? zate je očitno idiot pač opis dejanskega stanja.

Kje sem napisal, da sem proti splavu? A ti idiot sploh znaš brat?

Kar pa sem napisal pa je da je tako seks kot splav stvar konsenza s partnerko in samo psihopati tvojega kova boste zagovarjal prisilo.

Mato989 je izjavil:

Na kom točno pa naj bi bila odgovornost za to kam ga boš TI vtaknil? Vsak človek nosi odgovornost za svoja dejanja.

Je pa zanimivo koliko zahojenih samcev, ki ženske še na TVju niso videli pride pametovat o splavu, kot obliki kontracepcije s katero se mimogrede rešiš vsake odgovornosti.


In na kom točno je odgovornost komu ONA nastavi? Torej ona lahko nastavlja vsakemu in se še vedno lahko premisli tip pač ne =) Zakaj smo zdaj naenkrat neenakopravni v tem pogledu =)


na tistem, ki skoči. To da ona nastavlja ne spremeni dejstva, da si ga ti vtaknil noter in odgovarjaš za posledice. Ravno tako kot za njih odgovarja ona, ker je to dopustila. Ampak kot ponavadi ti koncept enakopravnosti niti približno jasen. Res pa je, da samo psihopat lahko razmišlja o splavu kot breskrbni rešitvi brez posledic, ki služi kot nadomestek kontracepcije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Likalnik ::

St235 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Aja, ker če reče da ne more imet frocov, si potem nisi več spsoben nataknit kondoma? A ko tebi nigerijski princ pošlje meail mu tudi hitro pošlješ par tisočakov?


People with HIV have been sentenced to years or even decades in prison for having sex without telling their partners they're infected, even when they practiced safe sex. Are these laws a deterrent to spreading the virus or could they actually fuel the epidemic?


A lahko v tvoji nori glvi razložiš povezavo med nosečnostjo in zavestnim širjenjme nalezljivh bolezni?

Če je po tvoje zanositev dejansko okužba z boleznijo potem človek razume od kje prihajajo tvoje blodnje.

Mato989 je izjavil:

pwn3rrr je izjavil:

@Mato989, no go... s tem bi dosegli samo to, da bi se moški enostavno rešili vse odgovornosti za taka nespametna dejanja. Daj no, roko na srce, koliko primerov poznaš, da bi ženska namenoma prepiknila kondom? Verjetno je to zanemarljiva cifra napram primerom, ki ga je opisal OP.


Ampak v trenutnem sistemu pa je vsa odgovornost na moških... in nobene na ženskah kajne? =) To je pa ok bojda!

Torej če ženska zanosi in se odloči za splav se ona lahko reši vse odgovornosti, na drugi strani se moški ne more nobene...

Žal smo tukaj zelo enakopravni


Na kom točno pa naj bi bila odgovornost za to kam ga boš TI vtaknil? Vsak človek nosi odgovornost za svoja dejanja.

Je pa zanimivo koliko zahojenih samcev, ki ženske še na TVju niso videli pride pametovat o splavu, kot obliki kontracepcije s katero se mimogrede rešiš vsake odgovornosti.


Noben ne pametuje oziroma enači splav kot obliko kontracepcije...samo ti tako to vidiš oziroma bereš ker hočeš...ker si po defoltu proti splavu pa več kot očitno še sam ne veš (čeprov sem ti danes že dodobra razložil zakaj si proti).

Uglavnem...da še enkrat napišem jasno in glasno...splav toleriram kot ZADNJO možnost...vse ostale seanse oziroma rešitve in dogovori so pred tem dobrodošli in zaželjeni.....
Na vprašanje ali se splav tolerira ali ne...se lahko mi cel dan pregovarjamo pa ne bomo prišli skupaj....določeni ste proti določeni smo za.....na koncu je pa najboljše, da se udeleženca med seboj dogovorita ali za eno ali pa za drugo možnost

St235 je izjavil:

Likalnik je izjavil:

St235 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

in kot verodostojen bedak, si iz tega potegnil zaključke kot si jih? Bravo, nagrada za nanižji IQ v temi ti neuide.


Je podal argumente, ti jih nisi. Zato so ti tudi dali naziv in upam da te odstranijo iz debate brez argumentov in samo z zaljenjem.


Glede na vse zmerjanje z verskim fanatikom, ki sem ga bil deležen v tej temi bi si v prvi vrsti ti zaslužil kak naziv. Tako, da najprej pometi pred svojim pragom, predem pametuješ v tri dni. Kje si pa kakšne argumente (razen brezzveznega zmerjanja in obtoževanja z verski fanatikom, samo zato, ker se ne strinjam z vajinim psihopatskim razmišljanjem) videl, pa samo ti veš-


Ne rabiš biti užaljen, če si verski fanatik in če ti vera prepoveduje splav...in več kot očitno smo po tvojem mnenju vsi ostali drugače misleči psihopati.

Povej kaj bi po tvojem verskem prepričanju pa ti v tem primeru naredil?....najverjetneje pretepal ženo in zlorabljal otroka....


In potem boš jokal da te žalim? zate je očitno idiot pač opis dejanskega stanja.

Kje sem napisal, da sem proti splavu? A ti idiot sploh znaš brat?

Kar pa sem napisal pa je da je tako seks kot splav stvar konsenza s partnerko in samo psihopati tvojega kova boste zagovarjal prisilo.

Mato989 je izjavil:

Na kom točno pa naj bi bila odgovornost za to kam ga boš TI vtaknil? Vsak človek nosi odgovornost za svoja dejanja.

Je pa zanimivo koliko zahojenih samcev, ki ženske še na TVju niso videli pride pametovat o splavu, kot obliki kontracepcije s katero se mimogrede rešiš vsake odgovornosti.


In na kom točno je odgovornost komu ONA nastavi? Torej ona lahko nastavlja vsakemu in se še vedno lahko premisli tip pač ne =) Zakaj smo zdaj naenkrat neenakopravni v tem pogledu =)


na tistem, ki skoči. To da ona nastavlja ne spremeni dejstva, da si ga ti vtaknil noter in odgovarjaš za posledice. Ravno tako kot za njih odgovarja ona, ker je to dopustila. Ampak kot ponavadi ti koncept enakopravnosti niti približno jasen. Res pa je, da samo psihopat lahko razmišlja o splavu kot breskrbni rešitvi brez posledic, ki služi kot nadomestek kontracepcije.



Ti si res bogi tja v tintaro....zdej vidiš zakaj sem za splave...da bi bilo takih "fail" izrodkov kot si ti čim manj na svetu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

St235 ::

Uglavnem...da še enkrat napišem jasno in glasno...splav toleriram kot ZADNJO možnost...vse ostale seanse oziroma rešitve in dogovori so pred tem dobrodošli in zaželjeni.....

Tukaj se absolutno strinjava, samo tega iz tvojega posta niti pod razno ni razbrat. Govorit o splavu kot najlažji možnosti (pri čemer niti 10% dejstev nimaš) je pač neodgovorno.

Na vprašanje ali se splav tolerira ali ne.

Slednje sploh ni vprašanje. Pravica do splava (v skadu z zakonsko ureditvijo, kot jo poznam o na primer v RS) je del temeljnih človekovih pravic. Samo da si pa zagrenjen samec kot si ti domišlja, da je to lahko povsem neproblematična oblika kontraceepcije in najlažja rešitev odgovornosti, je pa pač odraz hudih duševnih motenj.

Mato989 ::

na tistem, ki skoči. To da ona nastavlja ne spremeni dejstva, da si ga ti vtaknil noter in odgovarjaš za posledice. Ravno tako kot za njih odgovarja ona, ker je to dopustila. Ampak kot ponavadi ti koncept enakopravnosti niti približno jasen. Res pa je, da samo psihopat lahko razmišlja o splavu kot breskrbni rešitvi brez posledic, ki služi kot nadomestek kontracepcije.


Torej je vsa odgovornost na meni nič pa na njej da bi razmišljala komu nastavlja =) Ker ona se lahko samovoljno odloči za splav če noče obveznosti, se jaz po seksu ne morem samovoljno odločit da ne bom imel finančnih obveznosti ampak se za mene odloči ona ki nastavlja.

Kot pravim pravilno bi bilo da bi v vsakem času dokler je splav mogoč in varen se pravi v prvih tednih, odločiti obe osebi ali želita biti starša ali ne, ker pa je seveda telo od ženske bi ona morala imet zadnjo besedo, seveda pa bi morala sprejet za zadnjo besedo finančne posledice da je sama z otrokom

To bi bilo fer...

Btw, sam sem tudi bolj proti splavu kot za overall (razen če niso ugotovljene okvare na otroku ali bolezni ipd... ali pa če je otrok plod posilstva ali prezgodnje nosečnosti (pred 18))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

St235 ::

Ker ona se lahko samovoljno odloči za splav če noče obveznosti, se jaz po seksu ne morem samovoljno odločit da ne bom imel finančnih obveznosti ampak se za mene odloči ona ki nastavlja.

Preberi si ta stavek parkirat na glas in se zamisli nad tem kak izmeček od človeka si, če to daješ v isti koš.

Kot pravim pravilno bi bilo da bi v vsakem času dokler je splav mogoč in varen se pravi v prvih tednih, odločiti obe osebi ali želita biti starša ali ne, ker pa je seveda telo od ženske bi ona morala imet zadnjo besedo, seveda pa bi morala sprejet za zadnjo besedo finančne posledice da je sama z otrokom

To bi bilo fer...

Saj ti ne rabiš sprejet nobene finančne odgovornosti za njo. Jo pa moraš za otroka, ki je povsem tretja entiteta, ki zaradi tvojih duševnih motenj in škrtosti pač ne sme bit prikrajšanj. Tvoje pravice se pač končajo pri pravicah drugega. In v primeru konflikta so otrokove pravice rangirane višje od tvojih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

PrihajaNodi ::

Btw, sam sem tudi bolj proti splavu kot za overall (razen če niso ugotovljene okvare na otroku ali bolezni ipd... ali pa če je otrok plod posilstva ali prezgodnje nosečnosti (pred 18))


Fer bi bilo, da se moski, lahko samovoljno izkljuci kot biti oce, ce mati zeli sama vzgajati otroke. Kasneje naj tudi zenska nosi vse posledice ce gre vse narobe. Ne pa da se potem izsiljuje moskega za denar in druge obveznosti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Likalnik ::

St235 je izjavil:

Uglavnem...da še enkrat napišem jasno in glasno...splav toleriram kot ZADNJO možnost...vse ostale seanse oziroma rešitve in dogovori so pred tem dobrodošli in zaželjeni.....

Tukaj se absolutno strinjava, samo tega iz tvojega posta niti pod razno ni razbrat. Govorit o splavu kot najlažji možnosti (pri čemer niti 10% dejstev nimaš) je pač neodgovorno.

Na vprašanje ali se splav tolerira ali ne.

Slednje sploh ni vprašanje. Pravica do splava (v skadu z zakonsko ureditvijo, kot jo poznam o na primer v RS) je del temeljnih človekovih pravic. Samo da si pa zagrenjen samec kot si ti domišlja, da je to lahko povsem neproblematična oblika kontraceepcije in najlažja rešitev odgovornosti, je pa pač odraz hudih duševnih motenj.


Ne ni bilo nikoli napisano oziroma govora o splavu kot najlažji obliki...AMPAK kot ena od oblik...BERI BERI...te pri verouku tega niso naučili???

Glede dejstev imam pa to kar je OP napisal in iz tega ven si je večina razbrala to, da bo OP celo življenje plačeval za otroka videl ga bo pa bore malo (če bo drugače..super sem vesel)...nisem pa nek specialist, da bi podal konstruktivno mnenje..prav tako kot tudi ti ne....

PrihajaNodi ::

Glede dejstev imam pa to kar je OP napisal in iz tega ven si je večina razbrala to, da bo OP celo življenje plačeval za otroka videl ga bo pa bore malo (če bo drugače..super sem vesel)...nisem pa nek specialist, da bi podal konstruktivno mnenje..prav tako kot tudi ti ne....


Poznam primer, kjer je otrok vec pri fotru kot pri materi pa se vseno placuje zanj. Da bo moski dobil otroka in ga lahko vzgajal bo SAMO v primeru da mati pobegne ali da je narkomaka (pa se zadnje je vprasanje po koliko letih se ga bo odvzelo). Tako da ne mi o blodnjah z pravicami in kdo ga je kam vtaknil. Potem pa prihaja ko moski pobije celotno familijo, ker se zadeve kopicijo, mediji pa "pa tako mirna druzina so bili".

Ce nista res blizu z zensko kot prijatelja in krajevno bo slo nekako skozi, je pa ze problem da totalno drugace razmisljata in bo zenska delala stvari po svoje. Ce ji kaj ne bo vsec ga bo blokirala.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Likalnik je izjavil:

St235 je izjavil:

Uglavnem...da še enkrat napišem jasno in glasno...splav toleriram kot ZADNJO možnost...vse ostale seanse oziroma rešitve in dogovori so pred tem dobrodošli in zaželjeni.....

Tukaj se absolutno strinjava, samo tega iz tvojega posta niti pod razno ni razbrat. Govorit o splavu kot najlažji možnosti (pri čemer niti 10% dejstev nimaš) je pač neodgovorno.

Na vprašanje ali se splav tolerira ali ne.

Slednje sploh ni vprašanje. Pravica do splava (v skadu z zakonsko ureditvijo, kot jo poznam o na primer v RS) je del temeljnih človekovih pravic. Samo da si pa zagrenjen samec kot si ti domišlja, da je to lahko povsem neproblematična oblika kontraceepcije in najlažja rešitev odgovornosti, je pa pač odraz hudih duševnih motenj.


Ne ni bilo nikoli napisano oziroma govora o splavu kot najlažji obliki...AMPAK kot ena od oblik...BERI BERI...te pri verouku tega niso naučili???

Glede dejstev imam pa to kar je OP napisal in iz tega ven si je večina razbrala to, da bo OP celo življenje plačeval za otroka videl ga bo pa bore malo (če bo drugače..super sem vesel)...nisem pa nek specialist, da bi podal konstruktivno mnenje..prav tako kot tudi ti ne....

In še kar naprej nabijaš o neki veri in veropuku? Kaj te je reveža duhovnik posiljeval celo otroštvo, da imaš take traume?

A te niso naučilo da lagat ni lepo? Ker ti si v tej temi izjavil, da je po tvoje splav najlažja rešitev. Tako, da ja ti si bil tisti ki je to izjavil. Očitno je imel župnik s tabo res veliko dela da se nisi naučil brat.

Glede dejstev imam pa to kar je OP napisal in iz tega ven si je večina razbrala to, da bo OP celo življenje plačeval za otroka videl ga bo pa bore malo

nope, do tega zaključka je prišlo par zagrenjenih samcev ala Nodi.

nisem pa nek specialist, da bi podal konstruktivno mnenje..prav tako kot tudi ti ne....

sam za razliko od tebe se OPju nisem lotil delit slqboumnih nasvetov o stvareh, ki jih nihče o nas ne pozna, niti jih OP ni spraševal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Likalnik ::

Tudi jaz poznam primer kjer sta oba otroka 90% pri očetu...mati je pa v tujini...pride med počitnicam na dopust v Slovenijo in se trakrat družijo....preživnino plačuje oče.

St235 ::

In če pogledaš konkreten primer, ki ga sam poznaš prideš do sklepa, da bi bilo in za očeta in otroke boljše, če bi se odločili za splav kot najlažjo možnost?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

PrihajaNodi ::

St235 je izjavil:

In če pogledaš konkreten primer, ki ga sam poznaš prideš do sklepa, da bi bilo in za očeta in otroke boljše, če bi se odločili za splav kot najlažjo možnost?


Ah ne foter je imel sreco, da je dobil in ima otroke. Malo jih ima tako sreco. Verski fanatiki enostavno delajo svoje zakljucke.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

St235 ::

Tako kot psihopati, ki se preventivno znebili takih otrok, ker vam kvarijo vašo zagrenjeno podobo o svetu.

Zgodovina sprememb…

Likalnik ::

PrihajaNodi je izjavil:

St235 je izjavil:

In če pogledaš konkreten primer, ki ga sam poznaš prideš do sklepa, da bi bilo in za očeta in otroke boljše, če bi se odločili za splav kot najlažjo možnost?


Ah ne foter je imel sreco, da je dobil in ima otroke. Malo jih ima tako sreco. Verski fanatiki enostavno delajo svoje zakljucke.


kdo je imel srečo je relativno...foter, ker ima otroke...ali pa mat, ker...dobiva 400€ na mesec preživnine....in dela na novem otroku...da bo še mal več €€€ v igri

PrihajaNodi ::

Likalnik je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

St235 je izjavil:

In če pogledaš konkreten primer, ki ga sam poznaš prideš do sklepa, da bi bilo in za očeta in otroke boljše, če bi se odločili za splav kot najlažjo možnost?


Ah ne foter je imel sreco, da je dobil in ima otroke. Malo jih ima tako sreco. Verski fanatiki enostavno delajo svoje zakljucke.


kdo je imel srečo je relativno...foter, ker ima otroke...ali pa mat, ker...dobiva 400€ na mesec preživnine....in dela na novem otroku...da bo še mal več €€€ v igri


Kdo mu je dolocil 400eur? Od kje taksni zneski? Mora pa kar dobro zasluzit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HappyPills ::

WTF... Kere mate eni resno. Nodiju ter Matotu predlagam enostavno rešitev v obliki vazektomije lahko pa tudi kastracije in bosta imela težavo rešeno. Če že to, kam ga vse vtikata ni pod kontrolo.

Likalnik ::

PrihajaNodi je izjavil:

Likalnik je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

St235 je izjavil:

In če pogledaš konkreten primer, ki ga sam poznaš prideš do sklepa, da bi bilo in za očeta in otroke boljše, če bi se odločili za splav kot najlažjo možnost?


Ah ne foter je imel sreco, da je dobil in ima otroke. Malo jih ima tako sreco. Verski fanatiki enostavno delajo svoje zakljucke.


kdo je imel srečo je relativno...foter, ker ima otroke...ali pa mat, ker...dobiva 400EUR na mesec preživnine....in dela na novem otroku...da bo še mal več EUREUREUR v igri


Kdo mu je dolocil 400eur? Od kje taksni zneski? Mora pa kar dobro zasluzit.


ja res je...dobro zasluži zato tudi tak znese za dva otroka....to mu sicer ne predstavlja težave...raje plačuje pa ima mir pred bivšo in otroka sta pri njemu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Likalnik ()

PrihajaNodi ::

Sam fora je da bi zenska lahko ta znesek na sodiscu se povecala:)

Je pa res, boljse placevat tak znesek pa dejansko ti vzgajas otroke kot neka zblojena kura.

Nas forumski kolega daje po 500eur pa nima mira oz. ga blokira, se ja pa tudi ze z novim zapletla.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

WTF... Kere mate eni resno. Nodiju ter Matotu predlagam enostavno rešitev v obliki vazektomije lahko pa tudi kastracije in bosta imela težavo rešeno. Če že to, kam ga vse vtikata ni pod kontrolo.


Ne moreš it na vezektomijo pred 35 po ZAKONU!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

St235 ::

Kdo pa ti do takrat brani uporabljat kondome? čeprav bodimo pošteni, saj tudi če bi hotel nimaš s kom niti s čim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Mato989 ::

St235 je izjavil:

Kdo pa ti do takrat brani uporabljat kondome? čeprav bodimo pošteni, saj tudi če bi hotel nimaš s kom niti s čim.


Pa saj se ne gre za mene, jaz mam punco brez skrbi... osebni napadi so pokaz histeričnega uporabnika ki religiozno zagovarja nekaj in se ne zmore pogovarjat tako da srečno!

Btw kondom ni 100% zaščita!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Ja zato je itak bolj brez :)

St235 ::

Mato989 je izjavil:

St235 je izjavil:

Kdo pa ti do takrat brani uporabljat kondome? čeprav bodimo pošteni, saj tudi če bi hotel nimaš s kom niti s čim.


Pa saj se ne gre za mene, jaz mam punco brez skrbi... osebni napadi so pokaz histeričnega uporabnika ki religiozno zagovarja nekaj in se ne zmore pogovarjat tako da srečno!

Btw kondom ni 100% zaščita!


Kaj v življenju (razen tvoje omejenosti) pa je 100%?

shadeX ::

Mato989 je izjavil:


Torej je vsa odgovornost na meni nič pa na njej da bi razmišljala komu nastavlja =) Ker ona se lahko samovoljno odloči za splav če noče obveznosti, se jaz po seksu ne morem samovoljno odločit da ne bom imel finančnih obveznosti ampak se za mene odloči ona ki nastavlja.
)


Ženske niso v prednosti.

1. Moški lahko žensko zaplodi in “zbeži”. Tista preživnina je kaplja v morje, če je mati samohranilka. Prav tako se ji opcije o višini preživnine manjšajo, če tipček upošteva nasvete iz foruma, kako prikriti denarna nakazila

2. Če ženska nastavlja in jo tip zaplodi, ona pa se odloči za splav, to plača s tem da lahko v prihodnosti nima nikoli več otrok, medtem ko moški lahko kadarkoli zaplodi pri drugi novega.


Na koncu v večini primerov ženska potegne kratko. Poznam nekaj primerov ko je mati ostala brez partnerja (bodisi jo je pustil ali pa je umrl) in vedno ga je najebala mati. Moja partnerka je tudi eden izmed teh primerov, ko je ostala brez fotra, mati je pa dva morala preživet. Drugače se pa vsekakor pozna manjko moške roke pri hiši.

Nimam pa pojma od kje vlečete te mamice z dragimi vozički, večerjicami itd. To ni realnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

St235 ::

ah daj no daj, saj vidiš, da je splav nekaj kar skočiš med pedikuro in shoppingom.:)

Nimam pa pojma od kje vlečete te mamice z dragimi vozički, večerjicami itd. To ni realnost.

Temu se reče obrambni mehanizem, ker se razni nodiji ne znajo sprijazni s tem kako so si zavozili življenje in rabijo zunanjega krivca za svojo nesposobnost.

svecka ::

shadeX je izjavil:



Na koncu v večini primerov ženska potegne kratko. Poznam nekaj primerov ko je mati ostala brez partnerja (bodisi jo je pustil ali pa je umrl) in vedno ga je najebala mati. Moja partnerka je tudi eden izmed teh primerov, ko je ostala brez fotra, mati je pa dva morala preživet. Drugače se pa vsekakor pozna manjko moške roke pri hiši.

Nimam pa pojma od kje vlečete te mamice z dragimi vozički, večerjicami itd. To ni realnost.


kako si drzneš v današnji progresivni družbi to izjaviti. Feministke te bodo kastrirale :)

Poglej instagram o mamicah....ti bo vse jasno. To je današnja "progresivna" družba.

cleanac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Btw, sam sem tudi bolj proti splavu kot za overall (razen če niso ugotovljene okvare na otroku ali bolezni ipd... ali pa če je otrok plod posilstva ali prezgodnje nosečnosti (pred 18))


Fer bi bilo, da se moski, lahko samovoljno izkljuci kot biti oce, ce mati zeli sama vzgajati otroke. Kasneje naj tudi zenska nosi vse posledice ce gre vse narobe. Ne pa da se potem izsiljuje moskega za denar in druge obveznosti.
Tole pa se ti ni ravno posrečilo. Meni se bere kot, da moški, ki je zaplodil otroka in ga ne želi imeti, se mu lahko odpove, ženska pa naj naredi splav ali pa ga vzgaja sama.

St235 ::

Saj to bi v bistvu rad. Da se lahko znebi popolnoma vsake odgovornosti za svoje ravnanje in jo prenese na drugega. Tako kot to počne že celo življenje in dalje živi pri mami. Seveda pa so vsi drugi krivi za njegove napačne odločitve.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Zanikanje ocetovstva - pogodba (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
43272926 (65058) koyotee

Več podobnih tem