» »

COVID-19 lahko povzroči možganske poškodbe tudi pri asimptomatikih

COVID-19 lahko povzroči možganske poškodbe tudi pri asimptomatikih

«
1
2 3 4

Vazelin ::

Verjetno bo spodnje marsikoga zasklelelo:
https://www.zurnal24.si/zdravje/najnove...

Novi koronavirus prinaša resne posledice tudi tistim, ki ga prebolevajo asimptomatično, opozarjajo nevrologi.


Zdravstveni strokovnjaki opozarjajo, da tudi pri pacientih, ki covid-19 prebolevajo asimptomatično, novi koronavirus lahko pusti potencialno smrtonosne poškodbe možganov. Nevrologi so včeraj objavili študijo, ki so jo opravili pri več kot 40 pacientih, okuženih z novim koronavirusom v Veliki Britaniji, pri katerih so se razvile komplikacije kot so vnetje možganov, hude poškodbe živčnega sistema tudi možganske kapi.


Strokovnjaki so dodatno zaskrbljeni, da bi novi koronavirus lahko pustil posledice v obliki subtilnih poškodb možganov, ki bi se povečano začele izražati šele v prihajajočih letih.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
  • spremenilo: Vazelin ()

Scaramouche1 ::

In zakaj še vedno ni globalnega ukrepa, ki bi pri enaki številki žrtev vojskovali skupaj?

Tukaj pa nimamo vseh kemikov,biologov na kupu ki bi resno šli proti temu?

Sovražim teorije zarote, samo če še par mesecev ne vidim resnih med državnih ukrepov bom kmalu mislil da se hočejo losati lepega kosa prebivalstva!

;-) ::

Ja seveda, strokovnjaki :D

Dajmo najt kakega neodvisnega strokovnjaka poiskat

Urbano#Desno ::

;-) je izjavil:

Ja seveda, strokovnjaki :D

Dajmo najt kakega 'strokovnjaka' ki ima meni všečno mnjenje poiskat

Sem popravil. :D

kixs ::

Eni tako, drugi drugace... kaj je res?

https://off-guardian.org/2020/07/02/no-...

joze67 ::

Ha ha. Ker se strah pred virusom ohlaja, morajo odkriti nove grožnje. Češ, ja, mogoče ne boš umrl, mogoče ne boš na aparatih, ampak čez nedokazljivo število let se bodo pokazale možganske poškodbe.
  • Komu mar? Večina tako ali tako ne ve, čemu so možgani namenjeni.
  • Glede na nov virus teh poškodb, ki se pokažejo čez nekaj let, menda še niso opazili, ali pač?
  • Če se potrudiš najti boljši agregator, kot je 24* ' na primer The Financial (boljši ne pomeni dober, 24* je zelo nizko postavljena letvica) izveš, da je večina težav zaradi pomanjkanja kisika (težave v pljučih) ali krvnih strdkov, in da se je šele potrebno vprašati, ali deluje virus'-19 tudi na možgane

One of the report authors, Prof Tom Solomon of the University of Liverpool, told medical correspondent of BBC-Fergus Walsh, "It's clear now that this virus does cause problems in the brain whereas initially we thought it was all about the lungs. Part of it is due to lack of oxygen to the brain. But there appear to be many other factors, such as problems with blood clotting and a hyper-inflammatory response of the immune system. We should also ask whether the virus itself is infecting the brain," BBC reported.

c3p0 ::

Scaramouche1 je izjavil:


Sovražim teorije zarote, samo če še par mesecev ne vidim resnih med državnih ukrepov bom kmalu mislil da se hočejo losati lepega kosa prebivalstva!


Ma kaki, borijo se kdo bo prvi naredil cepivo in ga patentiral. To bo posel stoletja.

zasekamroz ::

Ljudje so videli da ni dovolj smrti, zdaj pa strašijo s tem.

111111111111 ::

Scaramouche1 je izjavil:

I
Sovražim teorije zarote, samo če še par mesecev ne vidim resnih med državnih ukrepov bom kmalu mislil da se hočejo losati lepega kosa prebivalstva!

Če ni ukrepov je jambrarija. Če so ukrepi je jambrarija.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

zasekamroz ::

Z večino trenutnih ukrepov se predvsem delajo norca iz ljudi

juroz ::

in to so ponavadi eni in isti ljudje/uporabniki po forumih.
dejstvo je da teh ljudi majo drugi že tok punkurac stalnega jamranja da drugje kot pa da non stop pišejo po forumih niti nimajo pa še tam jih ma folk punkurac.

111111111111 ::

Seveda. Vedno je kriva vlada.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Pac-Man ::

kixs je izjavil:

Eni tako, drugi drugace... kaj je res?

Moraš res vprašat?

Na eni strani znanstveni članek
https://academic.oup.com/brain/article/...

na drugi
https://www.stopfake.org/en/russian-tro...

As its name suggests, OffGuardian was allegedly created by people who were tired of being censored by the moderators of the Guardian’s comments section, so many of its articles attempt to pull apart articles in the Guardian and other “MSM” outlets. In line with the Kremlin’s goals, OffGuardian seeks to undermine trust in “mainstream media”. “If you’re also sick of being stifled, moderated, abused or slandered as Putinbots or worse, and censored to oblivion on any of the Readers’ Comments sections of our mainstream press, come and tell us about it,” OffGuardian says in its “About” section. While OffGuardian covers many topics, such as how unfair everyone is being towards Venezuelan President Nicolas Maduro, Ukraine is certainly a favourite, along with Russia’s generosity in Syria.

Kaj pravi Baba Vanga?
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

koyotee ::

Gej napada, vazelin pomaga!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

vostok_1 ::

Počasi mi bo te plandemije dovolj. Dnevno nošenje maske kamorkoli greš. Sumničavost v čakalnih vrstah.
Dnevno strašenje z "okuženimi". Utrujajoč Mr.B in njegove statistike brez pomena.

Če gre tak naprej najbrž bo potrebno spodbujati vseljudsko oboroženo vstajo nad oblastnike.

Res ste pokleknili kot največje ovce, pred najmanjšim strahom.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

kixs ::

Pac-Man je izjavil:

kixs je izjavil:

Eni tako, drugi drugace... kaj je res?

Moraš res vprašat?

Na eni strani znanstveni članek
https://academic.oup.com/brain/article/...

na drugi
https://www.stopfake.org/en/russian-tro...

As its name suggests, OffGuardian was allegedly created by people who were tired of being censored by the moderators of the Guardian’s comments section, so many of its articles attempt to pull apart articles in the Guardian and other “MSM” outlets. In line with the Kremlin’s goals, OffGuardian seeks to undermine trust in “mainstream media”. “If you’re also sick of being stifled, moderated, abused or slandered as Putinbots or worse, and censored to oblivion on any of the Readers’ Comments sections of our mainstream press, come and tell us about it,” OffGuardian says in its “About” section. While OffGuardian covers many topics, such as how unfair everyone is being towards Venezuelan President Nicolas Maduro, Ukraine is certainly a favourite, along with Russia’s generosity in Syria.

Kaj pravi Baba Vanga?


Pri njih je samo clanek od patologa. Objavljeno je pa marsikje. Npr.:

https://www.globalresearch.ca/no-one-ha...
http://canadianliberty.com/dr-stoian-al...

zasekamroz ::

vostok_1 je izjavil:

Počasi mi bo te plandemije dovolj. Dnevno nošenje maske kamorkoli greš. Sumničavost v čakalnih vrstah.
Dnevno strašenje z "okuženimi". Utrujajoč Mr.B in njegove statistike brez pomena.

Če gre tak naprej najbrž bo potrebno spodbujati vseljudsko oboroženo vstajo nad oblastnike.

Res ste pokleknili kot največje ovce, pred najmanjšim strahom.

Na srečo vsi ljudje ki jih poznam v živo ne verjamejo več tem lažem

Invictus ::

Pametni že od začetka niso verjeli temu sranju...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

vostok_1 ::

Ne vrjet sicer ni problem. Problem je, ker te vseeno prisilijo.
Iz trgovine te spodijo, če prideš notri brez nagobčnika.

Sicer poskušam karseda kršit ukaze ali vsaj biti v sivi coni.

Ok. Kaj bom menil/govoril, ko bo prišel Billov novi virus na sceno, ki bo zagotovo smrtonosnejši, ne vem.
Ampak, we'll cross that bridge when we come to it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Powers that be se niso zajebavali, ko so rekli, da se bo svet spremenil.
So dobro vedeli kaj počnejo. Imajo že skoraj 100 let znanosti in dogodkov o psihologiji mase, vedo na katere karte igrati, da boste šli v vrsto, tudi v teh časih "svobode posameznika & human rights".
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

GupeM ::

Vazelin je izjavil:

Verjetno bo spodnje marsikoga zasklelelo:
https://www.zurnal24.si/zdravje/najnove...

Novi koronavirus prinaša resne posledice tudi tistim, ki ga prebolevajo asimptomatično, opozarjajo nevrologi.


Zdravstveni strokovnjaki opozarjajo, da tudi pri pacientih, ki covid-19 prebolevajo asimptomatično, novi koronavirus lahko pusti potencialno smrtonosne poškodbe možganov. Nevrologi so včeraj objavili študijo, ki so jo opravili pri več kot 40 pacientih, okuženih z novim koronavirusom v Veliki Britaniji, pri katerih so se razvile komplikacije kot so vnetje možganov, hude poškodbe živčnega sistema tudi možganske kapi.


Strokovnjaki so dodatno zaskrbljeni, da bi novi koronavirus lahko pustil posledice v obliki subtilnih poškodb možganov, ki bi se povečano začele izražati šele v prihajajočih letih.

Kot sem že v originalni temo o Covidu napisal:
Madona, če pa ta virus ni vsemogočen ...

Povzroči lahko vse od blagega nahoda, do spremenjenega vonja/okusa, do hudih pljučnic, do odpovedi možganov, odmiranja nog, odpadanja kurcev in predvsem neželenih brezmadežnih spočetji trojčkov. Pri moških.


Po najnovejših informacijah pa je znano tudi to, da tudi pri ženskah čez nedoločeno število let povzroči odpadanje kurca, če so v mladosti nosile tangice, vendar ne, če so včasih vmes oblekle boksarice s srčkom na sprednjem delu, ali če so uporabljale O.B. tampone.

Miki N ::

Strokovnjaki: virus je še nov, ne vemo kako se obnaša, predvsem je važno da čimveč testiramo z našimi 60% testi in nosimo krpice v trgovinah.
Isti strokovnjaki: čez 5 let nas bodo kosile redke bolezni ki jih povzroča ta nov virus.

Ok.

Jaz sem iz tega vrtiljaka že izstopil.. me pa zanima nekaj drugega... KJE JE NODI?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Miki N ::

vostok_1 je izjavil:

Ne vrjet sicer ni problem. Problem je, ker te vseeno prisilijo.
Iz trgovine te spodijo, če prideš notri brez nagobčnika.


Ma se da če sam uporabiš nekaj osnovne psihologije - je pa res, da je po svoje zguba cajta. Tako da jaz v glavnem uporabljam "noob" pristop spodaj. Trik je da izvedeš stvar brez konfrontacije ("joj mi lahko pomagate... nujno moram na informacije... ").
Vam povem pa že kar takoj: treba bo lagati. In to veliko. Tako da če imate tukaj zadržke.... :D

Samo to je "pro" nivo - za noobe priporočam da pač greste z masko samo notri nakar jo date dol. Opazili boste, da je tudi večini zaposlenim, tudi varnostnikom dokaj tečno karkoli reči. Ampak enkrat vam kdo bo - pač imejte pripravljen izgovor v stilu "strgala se mi je, LOL" ali "ravno kupujem" ali najbolj svinska: "varnostnik me je spustil, LOL" (ta totalno zacikla večino prodajalcev in preveč firbčnih strank) in oraj dalje. V bistvu super trening družbenih stikov izven "cone ugodja", sploh za tiste bolj introvertirane.

Zapomnite si: umazane igre igrajo se z vami, zakaj se jih ne bi igrali še sami?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

vostok_1 ::

Pač, ne gre za to, da bi prodajalce strah virusa.
Problem je ker fašejo kazni zaradi inšpekcije. To mi je večina že rekla.
In v teh časih avto-destrukcije ekonomije, najbrž ne rabijo še oblast na grbi.
Moralni konflikt je, ker, tudi če se jaz izmuznem skozi, oni lahko fašejo posledice in ne država/powers that be, ki so splanirali tole situacijo.
Dejansko se plebsi trgamo med seboj, medtem ko oni gor profitirajo at an record level.

Držijo nas za jajca, ko se bomo preveč upali, pa bodo spustili še kak kačje-netopirsko-luskavski virus iz "wet marketov".
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Miki N ::

vostok_1 je izjavil:

Pač, ne gre za to, da bi prodajalce strah virusa.
Problem je ker fašejo kazni zaradi inšpekcije. To mi je večina že rekla.


Ja saj meni tudi. Zato špilaš kao "na njihovi strani" - kao vse bo v redu, niste vi krivi, letim ven, se zgodi bla bla... neverjetno iz česa vse se da izgovoriti. Samo je trening in kot sem rekel.. izguba časa po svoje.

Ker najbolj se bojijo da bi kak inšpektor jih testiral kot kak kupec ali kaj vem kaj.

Ampak kot rečeno v veliki veliki večini ti ne bo nihče rekel nič. Poizkusite. Se mi zdi da tudi dobro vpliva na druge stranke .. enkrat je en kar dol dal masko ko me je videl. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

vostok_1 ::

Ne špilam, na njihovi strani.
Majhne prodajalne katere obiskujem, ne želim obremeniti še z tem, saj so le mali podjetniki trying to make it.
Ta velike, pa itak imajo varnostnike, ki te vržejo vn.

Mene niso hoteli sprejeti, dokler si nisem nadel nagobčnika.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Miki N ::

vostok_1 je izjavil:

Ne špilam, na njihovi strani.
Majhne prodajalne katere obiskujem, ne želim obremeniti še z tem, saj so le mali podjetniki trying to make it.


Glej.. prihajajoča vojna bo brutalna. Moral boš postati prasec, ostali so že.

Saj pravim, več laži za začetek. ;)

Ne saj drugače malih trgovcev tudi jaz ne nadlegujem rad, je pa res da v glavnem nakupujem v centrih - do teh pa ne čutim nekako simpatij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

vostok_1 ::

Pa to govorim.
Ampak zadnjič me je na enem od hipermarketov varnostnik gledal, ker si nisem vse do vhodnih vrat nadel masko.

Sicer pa to je tudi plan powers that be.
Digitalizacija potrošništva. Torej narediti izkušnjo v živo neprijetno in premestiti vso življenje na algoritmično supervised spletne platforme.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Miki N ::

No vsekakor ni dvoma, da marsikomu ta "nova normalnost" ustreza - zaenkrat. Samo tudi te "sile" niso tako pametne - pogosto se precenjujejo. Se zna zgoditi da si bodo še prekleto želeli staro nazaj (pa je ne bo).

vostok_1 ::

Definitivno niso all powerful and all knowing.
Si pa to želijo. In šele z informacijsko revolucijo so uvidele, da there might be a chance.


Vem, da je kliše, ampak dobesedno se to dogaja


Vsi elementi so prisotni.
Naključno zlepljena kaotična masa posameznikov.
Work-dogi, ki opravljajo fizično delo.
Pastir kot pamet, ki določa v katero ogrado točno morajo sedaj.


Tudi v masi ovc se vidi, da nekateri izstopajo ali so zabredli vn, ali želijo drugo smer. Takrat pa nastopi ovčar, ki jih polovi. Ali mora pastir si namensko vzeti čas in ga ujeti.

Jaz ne vidim razlike pri človeški populaciji. Zgolj nivo herdinga je malo višji.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Miki N ::

Glavo pokonci stara sablja! Poglej tako... če bodo stvari dovolj daleč bo pač vojna in kdo ve, mogoče, z malo sreče boš lahko kateri od teh "sil" celo skuril graščino, posilil ženo ali naredil iz njih eno "banksy" zidno umetnino. Samo boš moral biti žleht - začni trenirati že zdaj.

Ne pozabi: opravka imaš v glavnem s strahopetci. Te "sile" ne rabijo dosti demonstracije moči, da zamenjajo ploščo, ker imajo ogromno za izgubiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

vostok_1 ::

Tvoj optimizem je nadvse dobrodošel.
Žal, ga ne delim.
Bojim se da jim bo uspelo. Saj nikoli jim dejansko ni spodletelo, če smo že pri tem.

Že če vzamemo prejšnje stoletje.
1SV je bil čisti win zanje.
2SV more or less tudi. Mogoče so se malce tu pa tam ušteli, ampak all in all.
Hladna vojna, tudi zmaga. Ogromno plebčevega denarja v sisteme, katere so vedeli, da jih ne bodo nikoli zares uporabili za vojni namen z "sovražnikom".
Padec zavese. Spet čisti win in in plenjenje siromakov.

Občasno plebsi zmagajo kako bitko. Tako kot so puntarji požgali kako graščino, so bili konec meseca že vsi razčetverjeni ali nataknjeni na kol.
Tako tudi Snowden je uspel pogžati kak grad, a skoraj desetletje kasneje...razen nas par "flat-eartherjev", so že vsi več ali manj pozabili.
Even worse...establišment je vzel dogodek kot priložnost, da obrne situacijo sebi v prid in si prilasti "varstvo zasebnosti".
Ko ti EU birokrat reče, da bo skrbel za tvojo varnost, potem veš, da nekaj ne štima.

Skratka, zandjih 100 let so želi pretežno odločilne zmage. Tisto požgano Bastilijo pa so hitro nadomestili.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Miki N ::

Vidva bi se ujela z g. Cullenom - no saj v bistvu dosti umirjeno in skulirano pove.



Meni je sicer všeč en drug njegov video kjer vpraša v stilu "Kaj bi si mislil nekdo ne vem, poleti 2001 če bi mu razlagal da bo treba kmalu po letališčih hoditi bos in se iti neko čudno igro s plastenkami vode? Verjetno, da ste malo pritegnjeni. Ampak tukaj smo." Dober point.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Pac-Man ::

kixs je izjavil:

Pri njih je samo clanek od patologa.

Patologa?

Tebi zobar operira ledvice?

Invictus je izjavil:

Pametni že od začetka niso verjeli temu sranju...


To misliš Bolsonara?

The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pac-Man ()

Urbano#Desno ::

Pac-Man je izjavil:


To misliš Bolsonara?


:))
Pa trump je tudi v tej kategoriji. Mora pa biti naklučje da ravno tam kjer imajo 'Invictus pametne voditelje' imajo največ žrtev. :D Tele mračne sile so pa res vsemogočne. :D

dexterboy ::

vostok_1 je izjavil:

Počasi mi bo te plandemije dovolj. Dnevno nošenje maske kamorkoli greš. Sumničavost v čakalnih vrstah.
Dnevno strašenje z "okuženimi". Utrujajoč Mr.B in njegove statistike brez pomena.
Če gre tak naprej najbrž bo potrebno spodbujati vseljudsko oboroženo vstajo nad oblastnike.
Res ste pokleknili kot največje ovce, pred najmanjšim strahom.

Tole zgoraj napisano mi je pa všeč!
Tudi sam se nagibam k temu, da bo treba izvesti REPUBLIKO!
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Senior Dev ::

Nodi je prodal virtualne žetone Tezi in še ni potrošil prigaranega denarja. Ko potroši 4x donos se bo javil, brez skrbi. Dajte mu kak mesec ali dva. :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Počasi mi bo te plandemije dovolj. Dnevno nošenje maske kamorkoli greš. Sumničavost v čakalnih vrstah.
Dnevno strašenje z "okuženimi". Utrujajoč Mr.B in njegove statistike brez pomena.

Če gre tak naprej najbrž bo potrebno spodbujati vseljudsko oboroženo vstajo nad oblastnike.

Res ste pokleknili kot največje ovce, pred najmanjšim strahom.

Glede na to da ti bereš medije tipa lady ter prebereš samo udarno naslovnico, potem pa trosiš neumnosti, kao da je nošenje mask BS, ker WHO tako napiše in ne ker v naslednjem članku da če si prašiče pa maska ni primerna...
No ne skrbi so sedaj Trumpu ponudili izhodno bilko, kao da je virus širi po zraku....
No ne skrbi v Ameriki je že cca 1000 mrtvih na dan.
V Avstriji so rekli da za večerno nošenje mask so krivi z Balkanci... No povsod, kjer so povzeli foxnews WHO maske ne nosite, imajo težave z smrtnostjo…
Ti se kar smeši. Sej veš kako je, če se greše rednek…pa te doseže realnost

zasekamroz je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Počasi mi bo te plandemije dovolj. Dnevno nošenje maske kamorkoli greš. Sumničavost v čakalnih vrstah.
Dnevno strašenje z "okuženimi". Utrujajoč Mr.B in njegove statistike brez pomena.

Če gre tak naprej najbrž bo potrebno spodbujati vseljudsko oboroženo vstajo nad oblastnike.

Res ste pokleknili kot največje ovce, pred najmanjšim strahom.

Na srečo vsi ljudje ki jih poznam v živo ne verjamejo več tem lažem

Jp povprašaj balkance no sej lahko tudi američane. Mi ne verjamemo.

Invictus je izjavil:

Pametni že od začetka niso verjeli temu sranju...

Sej ti ni potrebno, pojdi malo v Bosno pa povej, kako se počutiš.

vostok_1 je izjavil:

Powers that be se niso zajebavali, ko so rekli, da se bo svet spremenil.
So dobro vedeli kaj počnejo. Imajo že skoraj 100 let znanosti in dogodkov o psihologiji mase, vedo na katere karte igrati, da boste šli v vrsto, tudi v teh časih "svobode posameznika & human rights".

A to piše nekdo, ki se mu je bluzenje Pandemija 1 in Bili ni izšlo, sedaj že sanja o Pandemiji 2 in Bili, no ne skrbi, sej bo pandemija 3… Pa malo pojdi na Balkan, tam so tud rekli da so best off….
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Pa to govorim.
Ampak zadnjič me je na enem od hipermarketov varnostnik gledal, ker si nisem vse do vhodnih vrat nadel masko.

Sicer pa to je tudi plan powers that be.
Digitalizacija potrošništva. Torej narediti izkušnjo v živo neprijetno in premestiti vso življenje na algoritmično supervised spletne platforme.

No pojdi se malo razgledat, boš videl da azijci nosijo maske, ker jim je dolgčas. No ampak verjame da dlej od balkana itak ne upaš iti.

vostok_1 je izjavil:

Definitivno niso all powerful and all knowing.
Si pa to želijo. In šele z informacijsko revolucijo so uvidele, da there might be a chance.


Vem, da je kliše, ampak dobesedno se to dogaja


Vsi elementi so prisotni.
Naključno zlepljena kaotična masa posameznikov.
Work-dogi, ki opravljajo fizično delo.
Pastir kot pamet, ki določa v katero ogrado točno morajo sedaj.


Tudi v masi ovc se vidi, da nekateri izstopajo ali so zabredli vn, ali želijo drugo smer. Takrat pa nastopi ovčar, ki jih polovi. Ali mora pastir si namensko vzeti čas in ga ujeti.

Jaz ne vidim razlike pri človeški populaciji. Zgolj nivo herdinga je malo višji.

A sedaj ne ločiš prašičev od ofc. Kolikor vem, inteligentni ljude ne berjeo lady. No ne skrbi ko sem ti napisal o pandemiji 2, si se smešil. No po slabih dveh tednih pa si začel pisati o Pandemiji 2, kot da si ravnokar preblal fox news naslovnico... No ne skrbi.... Takim kot ti vedno pride počasi.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

opeter ::

Baje se je v Kazahstanu pojavil nek hujši virus od COVIDA-19.
https://www.24ur.com/novice/tujina/kita...
https://www.slovenskenovice.si/novice/s...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Tvoj optimizem je nadvse dobrodošel.
Žal, ga ne delim.
Bojim se da jim bo uspelo. Saj nikoli jim dejansko ni spodletelo, če smo že pri tem.

Že če vzamemo prejšnje stoletje.
1SV je bil čisti win zanje.
2SV more or less tudi. Mogoče so se malce tu pa tam ušteli, ampak all in all.
Hladna vojna, tudi zmaga. Ogromno plebčevega denarja v sisteme, katere so vedeli, da jih ne bodo nikoli zares uporabili za vojni namen z "sovražnikom".
Padec zavese. Spet čisti win in in plenjenje siromakov.

Občasno plebsi zmagajo kako bitko. Tako kot so puntarji požgali kako graščino, so bili konec meseca že vsi razčetverjeni ali nataknjeni na kol.
Tako tudi Snowden je uspel pogžati kak grad, a skoraj desetletje kasneje...razen nas par "flat-eartherjev", so že vsi več ali manj pozabili.
Even worse...establišment je vzel dogodek kot priložnost, da obrne situacijo sebi v prid in si prilasti "varstvo zasebnosti".
Ko ti EU birokrat reče, da bo skrbel za tvojo varnost, potem veš, da nekaj ne štima.

Skratka, zandjih 100 let so želi pretežno odločilne zmage. Tisto požgano Bastilijo pa so hitro nadomestili.

No ti pomagam, tisto špansko gripo je pripeljal ameriški prašič. Zgleda se niso nč naučili in se šli 2 svetovno.
Vem da ne boš dojel ne ene ne druge poante je izven mentalnega dosega bralca Lady člankov...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

opeter je izjavil:

Baje se je v Kazahstanu pojavil nek hujši virus od COVIDA-19.
https://www.24ur.com/novice/tujina/kita...
https://www.slovenskenovice.si/novice/s...

Ne dajat municijo Vostoku, veš da bo zgradil dve ali tri rezervne teorije. Trumpi tudi gradi, da če slučajno izgubi uspe povzročiti svetovno katastrofo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

mahoni ::

A je se kdo razen mene utrujen teh vsakodnevnih tem okrog korone in jebenih cifrah? Pa boli me kurec ze koliko je primerov vsak dan. Ne vem kaj pomenijo navadnemu cloveku te cifre?

PacificBlue ::

mahoni je izjavil:

A je se kdo razen mene utrujen teh vsakodnevnih tem okrog korone in jebenih cifrah? Pa boli me kurec ze koliko je primerov vsak dan. Ne vem kaj pomenijo navadnemu cloveku te cifre?


mala laž, velika laž, statistika...
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Mr.B ::

PacificBlue je izjavil:

mahoni je izjavil:

A je se kdo razen mene utrujen teh vsakodnevnih tem okrog korone in jebenih cifrah? Pa boli me kurec ze koliko je primerov vsak dan. Ne vem kaj pomenijo navadnemu cloveku te cifre?


mala laž, velika laž, statistika...

Veš obstaja kar nekaj YT videov, kako flat earthers hoče nekaj pokazati. Potem pa ko se rezulati ne skladajo s teorijo, pa ali neha snemat ali pa reče da je merilna naprava defektna.
Po drugi strani poišči fake masovano grobišče v NY.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zasekamroz ::

Ny ima masovno grobišče kjer pokopavajo reveže. Nima to veze s korono.

111111111111 ::

Miki N je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ne vrjet sicer ni problem. Problem je, ker te vseeno prisilijo.
Iz trgovine te spodijo, če prideš notri brez nagobčnika.


Ma se da če sam uporabiš nekaj osnovne psihologije - je pa res, da je po svoje zguba cajta. Tako da jaz v glavnem uporabljam "noob" pristop spodaj. Trik je da izvedeš stvar brez konfrontacije ("joj mi lahko pomagate... nujno moram na informacije... ").
Vam povem pa že kar takoj: treba bo lagati. In to veliko. Tako da če imate tukaj zadržke.... :D

Samo to je "pro" nivo - za noobe priporočam da pač greste z masko samo notri nakar jo date dol. Opazili boste, da je tudi večini zaposlenim, tudi varnostnikom dokaj tečno karkoli reči. Ampak enkrat vam kdo bo - pač imejte pripravljen izgovor v stilu "strgala se mi je, LOL" ali "ravno kupujem" ali najbolj svinska: "varnostnik me je spustil, LOL" (ta totalno zacikla večino prodajalcev in preveč firbčnih strank) in oraj dalje. V bistvu super trening družbenih stikov izven "cone ugodja", sploh za tiste bolj introvertirane.

Zapomnite si: umazane igre igrajo se z vami, zakaj se jih ne bi igrali še sami?

Bravo, bravo. tako jebaj trgovke in trgovce v glavo. Tiste z minimalcem, ki vlado in ukrepi nimajo nič skupnega. Nositi morajo maske celoten šiht. Švicajo in težko dihajo potem pa se morajo ukvarjati še s kreteni tvojega kova, ki si glavni frajer ker ribariš v klanem. In k temu pozivaš še druge.

Lepo res. Pohvaljen.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

zasekamroz je izjavil:

Ny ima masovno grobišče kjer pokopavajo reveže. Nima to veze s korono.

No ne skrbi, sej vem da si prebolel Covid-19.
Drugič bom pisal v angleških izrazih da bo na 24kur kaj našlo na tvojo poizvedbo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

FormerUser ::

Miki N je izjavil:

..... priporočam da pač greste z masko samo notri nakar jo date dol.


Rabili bi torej še eno aplikacijo, kamor bi lahko prijavljali koronabedake, ki hodijo po trgovinah in ostalih notranjih prostorih brez mask. Komaj čakam.

Evolve ::

retardi pa še zmer verjamete kvazi medijem... butli eni
«
1
2 3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WHO ne bo več preizkušala hidroksiklorokina proti covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
406891 (4642) hr_natakar

Ali je mozno, da vlade podpisujejo tajne sporazume v zvezi korone? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
866517 (4396) BigWhale
»

Kitajska in WHO sta prikrivali dejstva o virusu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36236453 (29123) Mr.B

Več podobnih tem