» »

Drsanje s stoli v jedilnici

Drsanje s stoli v jedilnici

st12 ::

Če bi to rekel v jedilnici, bi me od tistega dne naprej vsi čudno gledali.
Zato bom rekel tukaj, prosim ne delajte tega.

Težko sicer rečem kolikim to ni všeč, ker skoraj vsi drsajo in ni videti da bi koga motilo.
Poleg motečega zvoka je problem, če so stoli plastični tudi to, da se vibracije iz tal prenesejo na tvoj sosednji stol.
Kakorkoli že, mene moti tako škripanje stolov kot vibracije.
Tudi če se jaz potrudim tako, da ne oddam nobenega zvoka, bo tisti za mano z največjim veseljem podrsal s stolom kolikor se praktično da. Saj bi mu prilepil eno, ampak potem bi moral takoj na kadrovsko, pa še v jedilnico ne bi smel več.

Sicer zastopim, večina ima svoje stanovanje in tudi otroke in ti itak cel dan premikajo stole po parketu. Bom dobro vedel, ker so nad mano.
Če bi bili vsi kot jaz pri 35-tih doma pri fotru, verjemite da se ne bi noben drsal. Jaz moram doma dvigniti stol z obema rokama in ga položiti na mesto kjer mislim da bo najbolj primerno za sedet. Naknadno dričanje s stolom ne pride v poštev. Sicer bi enako delal, če bi bil parket moj, ker drsati s stoli po njem pač ne gre.
  • predlagal izbris: ManDriver ()

Utk ::

Sej ne, da se ne strinjam s tabo, ampak... Jaz bi to prestavil v probleme človeštva, ne moreš v loži o tako pomembnih stvareh.

krneki ::

Itak da gre drsat s stoli in ostalim pohištvom, samo je treba prej namontirat gor podložke iz filca.

opeter ::

Ko smo nekoč pisali s kredo po tabli, so nekaterim lasje šle pokonci, ko je "zacvililo". ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

st12 ::

Doma itak da so namontirani, ampak se vseeno včasih prime kak kamen in imaš takoj dolgo prasko.

marvin42 ::

Kamen ob rednem čiščenju ne pride kar tako v jedilnico. Razen če je redno na jedilniku.
Mostly Harmless

krneki ::

Če ti rata naredit prasko s kamnom na filcu, potem ti verjetno rata tudi luknjo ko na kamen nasadiš stol.

Drugače pa tale varianta pa bo mir u bajti :D

Magic1 ::

Če pri 35 ne bi bil več doma, potem verjetno ne bi imel takšnih traum glede tega. S tem da komaj brzdaš svojo agresijo, se dobro vidi, da že greš po istih stopinjah...
Magic

Baja ::

OK, zdaj vemo kdo in zakaj tepe šintarota.

st12 ::

To seveda mislim službeno jedilnico, doma mi nič ne manjka, razen zgornjih sosedov in v bistvu še vseh štirih okoli mene, ki se enako obnašajo kot da so sami daleč naokoli.
S stoli s kovinskimi nogami mislim da ni bilo takega problema, vsekakor je bilo pa zelo očitno tisti dan, ko so zamenjali stole za plastične.
Ti pa niso za vsakogar. Višje greš po rangu, bolje je, ampak to ne pomeni nujno, da nek direktor ne bo podrsal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: st12 ()

val46 ::

Ma ne moreš verjet! Kaj tipa moti, ko pa vsi drugi mu dopovedujejo, kaj nas moti napr.pri njegovi vožnji z avtom, takrat smo pa vsi bedaki in neznalci. Tvojmu očetu pa bi predlagal, da ti da kako vzgojno zaradi vožnje in kazni za prometne prekrške, ne pa zato, ker ne bi stola privzdignil. Bo boljše zate.

st12 ::

Se pravi to da ti zavibrira pod ritjo, ni normalno da te moti? Saj mene v bistvu sploh ne moti zvok in vibracije, bolj to da ljudje pokažejo kako neuvidevni so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: st12 ()

BlaY0 ::

Lej, če te moti, te pač moti. Problem je v tem, da ni dovolj pogosto da bi se navadil. Bolj si navajen na ne-vibriranje kot na vibriranje. Če maš dve stanovanji, eno ob železniški progi drugo pa ob gozdu ter v tem ob železniški progi prespiš 1x na teden, potem se boš verjetno zbudil ob vsakem vlaku, ki bo šel mimo. Na morju čez dan non-stop nabijajo škržati, samo se hitro navadiš ker je non-stop.

Gagatronix ::

opeter je izjavil:

Ko smo nekoč pisali s kredo po tabli, so nekaterim lasje šle pokonci, ko je "zacvililo". ;)


Kreda je skripala samo tistim, ki je niso drzali prav. Takih je bilo vsaj za casa mojega solanja malo.

Utk ::

To si ti nekaj zamešal. Če si držal prav, JE škripala...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spinalis stoli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15442797 (8528) SeMiNeSanja
»

Urejam si sobo, katero talno oblogo priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6714949 (10938) c3p0
»

Kakšna naj bo barva sten v kuhinji in jedilnici ?

Oddelek: Loža
3316563 (11223) Marvinek
»

Kje dobim udobne in ugodno cenovne stole

Oddelek: Kaj kupiti
254814 (1161) alabama_guy

Več podobnih tem