» »

COVID-19 lahko povzroči možganske poškodbe tudi pri asimptomatikih

COVID-19 lahko povzroči možganske poškodbe tudi pri asimptomatikih

1
2
3 4

Mr.B ::

FormerUser je izjavil:

Miki N je izjavil:

..... priporočam da pač greste z masko samo notri nakar jo date dol.


Rabili bi torej še eno aplikacijo, kamor bi lahko prijavljali koronabedake, ki hodijo po trgovinah in ostalih notranjih prostorih brez mask. Komaj čakam.

Pridi v Avstrijo, kazni se začno pri 500€.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

LeQuack ::

Ker maske in razkužila nasploh zmanjšujejo razširjanje virusov jih bo treba najbrž nositi do konca življenja.
Quack !

dexterboy ::

LeQuack je izjavil:

Ker maske in razkužila nasploh zmanjšujejo razširjanje virusov jih bo treba najbrž nositi do konca življenja.

:) :D :)) 8-) >:D
Make My Day"
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Poldi112 ::

vostok_1 je izjavil:

Počasi mi bo te plandemije dovolj. Dnevno nošenje maske kamorkoli greš. Sumničavost v čakalnih vrstah.
Dnevno strašenje z "okuženimi". Utrujajoč Mr.B in njegove statistike brez pomena.

Če gre tak naprej najbrž bo potrebno spodbujati vseljudsko oboroženo vstajo nad oblastnike.

Res ste pokleknili kot največje ovce, pred najmanjšim strahom.


Kolega, vam je lahko, vaši možgani so že skurjeni, tako da ste imuni.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Mr.B ::

No vostok.. V Ameriki je vsak drugi dan rekord ... sedaj so uradno že pri 62K dnevno okuženih in slabih 1000 mrtvih.
In zgolj zato ker, ker so menatlni bolniki milsili da so maske za okras in je WHO nesposobna... kljub temu da je ped prvim okuženim in ko je bilo jasno napisano januarja 2020 torej več kot mesec preden se je prvi uradno pojavil v Ameriki.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Miki N je izjavil:

Vidva bi se ujela z g. Cullenom - no saj v bistvu dosti umirjeno in skulirano pove.



Meni je sicer všeč en drug njegov video kjer vpraša v stilu "Kaj bi si mislil nekdo ne vem, poleti 2001 če bi mu razlagal da bo treba kmalu po letališčih hoditi bos in se iti neko čudno igro s plastenkami vode? Verjetno, da ste malo pritegnjeni. Ampak tukaj smo." Dober point.


Poznam poznam.
Sicer pa so me ravno danes napodili vn iz prostora.


@Mr.B
To ti resno svetujem, pojdi se cepit in spizdi v nek globok nuklearni bunker.
Te tvoje statistike mi nič ne pomenijo, dokler ne bom na ulicah gledal ljudi kako padajo potleh.

1000 mrtvih na dan? Waw. Pri 400 miljonih ljudi je to res apokalipsa.
Poleg tega že ptički na vejicah čivkajo, kako nepravilno zapisujejo vzroke smrti, da napihnejo številke.

Resno Mr.B, kako si preživel dosedaj ob vseh nevarnostih na planetu mi ni jasno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:



Poznam poznam.
Sicer pa so me ravno danes napodili vn iz prostora.


@Mr.B
To ti resno svetujem, pojdi se cepit in spizdi v nek globok nuklearni bunker.
Te tvoje statistike mi nič ne pomenijo, dokler ne bom na ulicah gledal ljudi kako padajo potleh.

1000 mrtvih na dan? Waw. Pri 400 miljonih ljudi je to res apokalipsa.
Poleg tega že ptički na vejicah čivkajo, kako nepravilno zapisujejo vzroke smrti, da napihnejo številke.

Resno Mr.B, kako si preživel dosedaj ob vseh nevarnostih na planetu mi ni jasno.

Cepili se bomo verjetno kar vsi, ce bomo naprimer zeleli potovati z letalom ali pa da bi zeleli biti zaposleni izven svojega home offica.

Ja pticki civkajo da je en kup smrti v zda nezabelezenih ker nihce ne opravi testa ko clovek umre doma.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Miki N je izjavil:

Vidva bi se ujela z g. Cullenom - no saj v bistvu dosti umirjeno in skulirano pove.



Meni je sicer všeč en drug njegov video kjer vpraša v stilu "Kaj bi si mislil nekdo ne vem, poleti 2001 če bi mu razlagal da bo treba kmalu po letališčih hoditi bos in se iti neko čudno igro s plastenkami vode? Verjetno, da ste malo pritegnjeni. Ampak tukaj smo." Dober point.


Poznam poznam.
Sicer pa so me ravno danes napodili vn iz prostora.


@Mr.B
To ti resno svetujem, pojdi se cepit in spizdi v nek globok nuklearni bunker.
Te tvoje statistike mi nič ne pomenijo, dokler ne bom na ulicah gledal ljudi kako padajo potleh.

1000 mrtvih na dan? Waw. Pri 400 miljonih ljudi je to res apokalipsa.
Poleg tega že ptički na vejicah čivkajo, kako nepravilno zapisujejo vzroke smrti, da napihnejo številke.

Resno Mr.B, kako si preživel dosedaj ob vseh nevarnostih na planetu mi ni jasno.

Kaj nimaš argumentov ? Ker kot kaže ti populizem in blodnje kaj dosti ne koristijo. Če bi bral bi ugotovil, da imajo na Floridi še cca 10% prostih kapacitet za urgentne primere. Torej kaj misliš da je verjetnost preživetja obolelih, ko bodo prišle številke čez…

Kaj pravijo nemški naciju Trumpu : you cannot fight the pandemic with lies and disinformation any more than you can fight it with hate or incitement to hatred

Ti pomagam tolmačenjem, ker vemo da si imel z WHO argumentacijo uporabe mask težave. Merklica je rekla : BS se včasih ne izide.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Urbano#Desno je izjavil:


Cepili se bomo verjetno kar vsi, ce bomo naprimer zeleli potovati z letalom ali pa da bi zeleli biti zaposleni izven svojega home offica.


To je plan ja. Mednarodni poleti so odlično izhodišče za internacionalni ID, ki ga powers that be želijo.

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Miki N je izjavil:

Vidva bi se ujela z g. Cullenom - no saj v bistvu dosti umirjeno in skulirano pove.



Meni je sicer všeč en drug njegov video kjer vpraša v stilu "Kaj bi si mislil nekdo ne vem, poleti 2001 če bi mu razlagal da bo treba kmalu po letališčih hoditi bos in se iti neko čudno igro s plastenkami vode? Verjetno, da ste malo pritegnjeni. Ampak tukaj smo." Dober point.


Poznam poznam.
Sicer pa so me ravno danes napodili vn iz prostora.


@Mr.B
To ti resno svetujem, pojdi se cepit in spizdi v nek globok nuklearni bunker.
Te tvoje statistike mi nič ne pomenijo, dokler ne bom na ulicah gledal ljudi kako padajo potleh.

1000 mrtvih na dan? Waw. Pri 400 miljonih ljudi je to res apokalipsa.
Poleg tega že ptički na vejicah čivkajo, kako nepravilno zapisujejo vzroke smrti, da napihnejo številke.

Resno Mr.B, kako si preživel dosedaj ob vseh nevarnostih na planetu mi ni jasno.

Kaj nimaš argumentov ? Ker kot kaže ti populizem in blodnje kaj dosti ne koristijo. Če bi bral bi ugotovil, da imajo na Floridi še cca 10% prostih kapacitet za urgentne primere. Torej kaj misliš da je verjetnost preživetja obolelih, ko bodo prišle številke čez…

Kaj pravijo nemški naciju Trumpu : you cannot fight the pandemic with lies and disinformation any more than you can fight it with hate or incitement to hatred

Ti pomagam tolmačenjem, ker vemo da si imel z WHO argumentacijo uporabe mask težave. Merklica je rekla : BS se včasih ne izide.


Zakaj ti nisi že v bunkerju, mi ni jasno.
Čemu se mučiš z življenskim strahom?
Pojdi se cepit, naloži aplikacijo, da boš vedel ali ti je dostavljalec hrane kužen, poberi kup DVDjev in zakleni se notri globoko v bunker, ker očitno nisi sposoben sprejemati niti rizika kozmičnega sevanja.
Resno. Samo plašiš ljudi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:



To je plan ja. Mednarodni poleti so odlično izhodišče za internacionalni ID, ki ga powers that be želijo.

Ne bit preplasen. Ceplenje me pomeni cipiranja pa ceprav tvoji viri pravijo drugace :)) se vedno pa ti ostane alu folija kot zadnja obramba

vostok_1 ::

Sem precej prepričan, da če prideš na letališče ovit v alufoljo, boš imel težave it skozi detektor kovin.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:

Sem precej prepričan, da če prideš na letališče ovit v alufoljo, boš imel težave it skozi detektor kovin.

Bos dal na hitro dol al pa razlozil stricu tam in kaj ves morda pa bo razumel.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:


Zakaj ti nisi že v bunkerju, mi ni jasno.
Čemu se mučiš z življenskim strahom?
Pojdi se cepit, naloži aplikacijo, da boš vedel ali ti je dostavljalec hrane kužen, poberi kup DVDjev in zakleni se notri globoko v bunker, ker očitno nisi sposoben sprejemati niti rizika kozmičnega sevanja.
Resno. Samo plašiš ljudi.

Kaj Folijo pa nisi dal na glavo... Ker tisto v italiji je bil tudi fake news... AMpak ne skrbi tudi tvoj tip kot Trumpi bo doživel orgazem...ko se mu ne bo izšlo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

A to že pišeš iz bunkerja, ali še riskiraš možganske poškodbe asimptomatičnega obolenja?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

A to že pišeš iz bunkerja, ali še riskiraš možganske poškodbe asimptomatičnega obolenja?

V bsitvu ne, smo pa jasno označili Balkance za problem, ki širi virus po deželi. Sreča je to samo voda na mlin desni vladi, ki grozi z zakonom : če si šel na Balkan, brez resne obveznosti, boš v primeru okužbe bil tudi brez plate.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Gagarin ::

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A to že pišeš iz bunkerja, ali še riskiraš možganske poškodbe asimptomatičnega obolenja?

V bsitvu ne, smo pa jasno označili Balkance za problem, ki širi virus po deželi. Sreča je to samo voda na mlin desni vladi, ki grozi z zakonom : če si šel na Balkan, brez resne obveznosti, boš v primeru okužbe bil tudi brez plate.


Ko to vi? Crna ruka? Jel nam niste prije pretili da nam nečete dati ventilatore a sad ni plate?

Suljo

WizzardOfOZ ::

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A to že pišeš iz bunkerja, ali še riskiraš možganske poškodbe asimptomatičnega obolenja?

V bsitvu ne, smo pa jasno označili Balkance za problem, ki širi virus po deželi. Sreča je to samo voda na mlin desni vladi, ki grozi z zakonom : če si šel na Balkan, brez resne obveznosti, boš v primeru okužbe bil tudi brez plate.


Če bi desna vlada bila sposobna, bi lahko brez problemov takoj zaprla meje. Pa jih ne, ker brez prisile ne znajo vladat. Levi niso pa nič boljši.

Gagarin ::

oj logika, ne zaprejo mej ker brez prisile ne znajo vladati...iq 5letnika?

Mr.B ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A to že pišeš iz bunkerja, ali še riskiraš možganske poškodbe asimptomatičnega obolenja?

V bsitvu ne, smo pa jasno označili Balkance za problem, ki širi virus po deželi. Sreča je to samo voda na mlin desni vladi, ki grozi z zakonom : če si šel na Balkan, brez resne obveznosti, boš v primeru okužbe bil tudi brez plate.


Če bi desna vlada bila sposobna, bi lahko brez problemov takoj zaprla meje. Pa jih ne, ker brez prisile ne znajo vladat. Levi niso pa nič boljši.

Ja kam bodo pa šli v JS na morje. Kaj pričakuješ reševanje mejnih sporazumov, če pa skrbi voljeno oblast bvikend v istri...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Dag ::

Danes sem videl v trgovini gospo med 50 in 60, ki si je na samopostrežnem oddelku zelenjave snela masko in polizala prst, da je lahko dobila narazen vrečko za zelenjavo. ;((

Ne razumem tudi, kaj gre po glavi ljudem, ki imajo masko samo čez usta, medtem ko je nos zunaj. Vedno več takih opažam.

WizzardOfOZ ::

Gagarin je izjavil:

oj logika, ne zaprejo mej ker brez prisile ne znajo vladati...iq 5letnika?

Ne zaprejo mej, ker svojim zeljarjem še vedno služijo.
Je Merklova poklicala, pa imamo kar naenkrat še 15 drugih barv med zeleno in rdečo.
Na srečo so vsaj Avstrijci dost pametni pa so mejo blindiral.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

Dag je izjavil:

Danes sem videl v trgovini gospo med 50 in 60, ki si je na samopostrežnem oddelku zelenjave snela masko in polizala prst, da je lahko dobila narazen vrečko za zelenjavo. ;((

Ne razumem tudi, kaj gre po glavi ljudem, ki imajo masko samo čez usta, medtem ko je nos zunaj. Vedno več takih opažam.

Zato pa je WHO v študiji napaisal v odstavku ki so ga Vostok like povzeli da maske navadni ljudje ne smejo nositi, preskočila pa je tisti del, da če so navadni ljudje prašiči, je nošenje mask BS.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

WizzardOfOZ ::

Mr.B je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A to že pišeš iz bunkerja, ali še riskiraš možganske poškodbe asimptomatičnega obolenja?

V bsitvu ne, smo pa jasno označili Balkance za problem, ki širi virus po deželi. Sreča je to samo voda na mlin desni vladi, ki grozi z zakonom : če si šel na Balkan, brez resne obveznosti, boš v primeru okužbe bil tudi brez plate.


Če bi desna vlada bila sposobna, bi lahko brez problemov takoj zaprla meje. Pa jih ne, ker brez prisile ne znajo vladat. Levi niso pa nič boljši.

Ja kam bodo pa šli v JS na morje. Kaj pričakuješ reševanje mejnih sporazumov, če pa skrbi voljeno oblast bvikend v istri...


Pa Kacina Ca vikend na Krku.

Mr.B ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Mr.B je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A to že pišeš iz bunkerja, ali še riskiraš možganske poškodbe asimptomatičnega obolenja?

V bsitvu ne, smo pa jasno označili Balkance za problem, ki širi virus po deželi. Sreča je to samo voda na mlin desni vladi, ki grozi z zakonom : če si šel na Balkan, brez resne obveznosti, boš v primeru okužbe bil tudi brez plate.


Če bi desna vlada bila sposobna, bi lahko brez problemov takoj zaprla meje. Pa jih ne, ker brez prisile ne znajo vladat. Levi niso pa nič boljši.

Ja kam bodo pa šli v JS na morje. Kaj pričakuješ reševanje mejnih sporazumov, če pa skrbi voljeno oblast bvikend v istri...


Pa Kacina Ca vikend na Krku.

No ce mislis da je kacin edini lastnik vikenda na Hrvaškem, boš moral kar nekaj prstvo uporabit...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

WizzardOfOZ ::

Nekaj prstov? Zakaj? Saj imam jaz tudi vikende na krku. Samo jaz ne silim dol. Jaz samo oddajam tistim iz JS.

FormerUser ::

WizzardOfOZ je izjavil:


Ne zaprejo mej, ker svojim zeljarjem še vedno služijo.
Je Merklova poklicala, pa imamo kar naenkrat še 15 drugih barv med zeleno in rdečo.
Na srečo so vsaj Avstrijci dost pametni pa so mejo blindiral.

A bi že nehal lagat? Avstrijski ukrepi na meji niso čisto nič drugačni od naših, samo pozneje so jih uvedli.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Gagarin je izjavil:

Mr.B je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

A to že pišeš iz bunkerja, ali še riskiraš možganske poškodbe asimptomatičnega obolenja?

V bsitvu ne, smo pa jasno označili Balkance za problem, ki širi virus po deželi. Sreča je to samo voda na mlin desni vladi, ki grozi z zakonom : če si šel na Balkan, brez resne obveznosti, boš v primeru okužbe bil tudi brez plate.


Ko to vi? Crna ruka? Jel nam niste prije pretili da nam nečete dati ventilatore a sad ni plate?

Suljo

:)):D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

FormerUser ::

Dag je izjavil:

Danes sem videl v trgovini gospo med 50 in 60, ki si je na samopostrežnem oddelku zelenjave snela masko in polizala prst, da je lahko dobila narazen vrečko za zelenjavo. ;((

Ne razumem tudi, kaj gre po glavi ljudem, ki imajo masko samo čez usta, medtem ko je nos zunaj. Vedno več takih opažam.

Zaradi tega, da lažje dihajo. Ampak kot pravi tale tip:

Hi, ER Doc here.

If you think wearing a piece of cloth makes it “hard to breathe”, then trust me you do NOT want COVID-19.

zasekamroz ::

Zdravnik na urgenci ne vidi blagih primerov. Na enega takega ki pride na urgenco jih je 20+ ki ne (polovica od njih sploh ne ve da so okuženi).

vostok_1 ::

@Mr.B, Poldi, Hipatij(a)
A lahko prosim paničarji že enkrat odjebete v nek odročen bunker in se tam zaprete za par let?


V dobrih starih epidemijah si začel delati paniko, ko si videl, da ti je sosed crknu.
Danes pa "poznam prijatla od prijatla, ki se sumi da je njegov prijatelj imel covid".

Fuck off, resno. Brez državno-tehnološkega aparata ste kot kaže totalno unfit za živeti na planetu, ki je dnevno obsevan z vsemi možnimi ionizirajočimi delci in nestabilnimi tektonskimi ploščami.

Seriously, totalni pusiji.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Vazelin ::

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

@Mr.B, Poldi, Hipatij(a)
A lahko prosim paničarji že enkrat odjebete v nek odročen bunker in se tam zaprete za par let?


V dobrih starih epidemijah si začel delati paniko, ko si videl, da ti je sosed crknu.
Danes pa "poznam prijatla od prijatla, ki se sumi da je njegov prijatelj imel covid".

Fuck off, resno. Brez državno-tehnološkega aparata ste kot kaže totalno unfit za živeti na planetu, ki je dnevno obsevan z vsemi možnimi ionizirajočimi delci in nestabilnimi tektonskimi ploščami.

Seriously, totalni pusiji.

No sej vem Vostok, da smo ti že vsa tvoja Bluzenja debunkali in te postavili na pravo mesto.
Morda ne bo potrebno iti v Ameriko ali UK ali pa tvoje Bilovo čepiranje in čebelico. Kitajci začenjajo tretjo fazo testiranja cepiva nepotiprjev izven Kitajske.

PS : Meni ni treba v Bunker, samo Balkancem ne bodo dovolili vstop v Avstrijo, če bodo šli čez mejo, brez resnih utemeljitev. Veš kako bodo člani SPÖ bili veseli… Pri tebi v Sloveniji pa…. No romenaj na hrvaško ne uide in izolacija vseh treh mej s Slovenijo…
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Čemu strašiš ovčke, če pa sam nisi v bunkerju?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

ciril ::

Zakaj je nošenje mask problem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ciril ()

vostok_1 ::

Ker je pretežno nepotrebno in se tako ali drugače nosi nekonsistentno. Si sploh ne predstavljam kako zgleda bi 9 ur v službi s stalno nadeto masko.

Te govorice o težkem dihanju so resnične. Ko dlje časa nosiš, dihanje postane oteženo. Ne rabim študij, da mi potrdijo nekaj kar je self evident.

Za Pandemijo 1 so se izkazale kot nepotrebne. Kaj kuha Bill tam v "wet market-ih" pa ne vem, najbrž nekaj bolj potentnega.
Takrat i'll be open to debate.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

K0l1br1 ::

vostok_1 je izjavil:

Ker je pretežno

Snežinkice uboge.

111111111111 ::

vostok_1 je izjavil:


Za Pandemijo 1 so se izkazale kot nepotrebne. Kaj kuha Bill tam v "wet market-ih" pa ne vem, najbrž nekaj bolj potentnega.
Takrat i'll be open to debate.

Pravzaprav je pristop z maskami in razkuževanjem ocenjen kot najboljši.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

vostok_1 ::

K0l1br1 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ker je pretežno

Snežinkice uboge.


Ja, zdravniki v teh oddelkih so res snežinkice.

111111111111 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


Za Pandemijo 1 so se izkazale kot nepotrebne. Kaj kuha Bill tam v "wet market-ih" pa ne vem, najbrž nekaj bolj potentnega.
Takrat i'll be open to debate.

Pravzaprav je pristop z maskami in razkuževanjem ocenjen kot najboljši.

Je dober, če gre dejansko za nekaj potentnega. Ampak tokrat ne govorimo o tem.

Španska gripa je bila bistveno nevarnejša pa je svet vseeno prosperiral po enem ali dveh letih.
Gre za to, da smo moderne generacije prestrašene lastne sence in pol zahtevate od mame države, da vas ščiti pred "nevarnim svetom".
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

ciril ::

vostok_1 je izjavil:

Ker je pretežno nepotrebno in se tako ali drugače nosi nekonsistentno. Si sploh ne predstavljam kako zgleda bi 9 ur v službi s stalno nadeto masko.

Poznam ljudi, ki delajo po 8 ur z maskami in vem, da je težko. Še posebej sedaj, ko je zunaj 30+ stopinj. Ampak ljudje so prilagodljivi (se bodo že navadili, iznašli nekakšen način kako narediti nošnjo bolj vzdržno) in če je vsaj majhna možnost, da maske preprečijo širjenje virusa je dobro, da se nosijo. Vsaj do zdravila/cepiva. V azijskih državah so navajeni nositi maske, tudi če imajo samo prehlad, ne vem zakaj se ljudje pri nas ne bi mogli navadit tega.

vostok_1 ::

Ker z naraščanjem splošnega higienskega standarda, bolezni niso več pol toliko nevarne kot so bile.
Govorimo naravne bolezni.
Za kuhane viruse pa to jasno ne velja. Vsaj ne v tej meri.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zasekamroz ::

iznašli nekakšen način kako narediti nošnjo bolj vzdržno

So ga že, potegneš jo dol, da nos in polovica ust gledata ven

sbawe64 ::

ciril je izjavil:

Zakaj je nošenje mask problem?

Kirurške (99% v javni uporabi) so prevelike za SARS-CoV-2 delce (povprečen premer 120 nm), maska filtrira delce velikost 300 nm v 95-98% primerih (Tip I - tip IIR), - za obe smeri (dihanje, izdihovanje),
ffp3 varujejo samo one, ki jih nosijo (če so slednji že okuženi lepo trosijo naprej).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:



Te govorice o težkem dihanju so resnične. Ko dlje časa nosiš, dihanje postane oteženo. Ne rabim študij, da mi potrdijo nekaj kar je self evident.

Za Pandemijo 1 so se izkazale kot nepotrebne. Kaj kuha Bill tam v "wet market-ih" pa ne vem, najbrž nekaj bolj potentnega.
Takrat i'll be open to debate.

:)):)):))
Dej drugič to po sarkazem tag da ne bo še kdo zares vzel. Kot standup komik bi bil morda kar uspešen.

kuall ::

joze67 je izjavil:

Komu mar? Večina tako ali tako ne ve, čemu so možgani namenjeni.


Možgani so moj vir dohodka + moj vir užitka, tak da me kakšna taka novica kar skrbi. Imaš pa prav, da jih večina folka ne uporablja intenzivno in razlike ne bi opazila.

vostok_1 ::

Urbano#Desno je izjavil:

vostok_1 je izjavil:



Te govorice o težkem dihanju so resnične. Ko dlje časa nosiš, dihanje postane oteženo. Ne rabim študij, da mi potrdijo nekaj kar je self evident.

Za Pandemijo 1 so se izkazale kot nepotrebne. Kaj kuha Bill tam v "wet market-ih" pa ne vem, najbrž nekaj bolj potentnega.
Takrat i'll be open to debate.

:)):)):))
Dej drugič to po sarkazem tag da ne bo še kdo zares vzel. Kot standup komik bi bil morda kar uspešen.


Thanks.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Urbano#Desno je izjavil:

vostok_1 je izjavil:



Te govorice o težkem dihanju so resnične. Ko dlje časa nosiš, dihanje postane oteženo. Ne rabim študij, da mi potrdijo nekaj kar je self evident.

Za Pandemijo 1 so se izkazale kot nepotrebne. Kaj kuha Bill tam v "wet market-ih" pa ne vem, najbrž nekaj bolj potentnega.
Takrat i'll be open to debate.

:)):)):))
Dej drugič to po sarkazem tag da ne bo še kdo zares vzel. Kot standup komik bi bil morda kar uspešen.


Thanks.

Kaj si že v Bunkerju, ker trumpi pravi, če si prašič, potem maske ne rabiš.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

111111111111 ::

vostok_1 je izjavil:


Je dober, če gre dejansko za nekaj potentnega. Ampak tokrat ne govorimo o tem.

Španska gripa je bila bistveno nevarnejša pa je svet vseeno prosperiral po enem ali dveh letih.
Gre za to, da smo moderne generacije prestrašene lastne sence in pol zahtevate od mame države, da vas ščiti pred "nevarnim svetom".

Ne. Nismo prestrašeni. Butasti smo.

S špansko gripo se je okužila 1/3 svetovne populacije. Umrlo pa jih je med 17 in 50 miljoni. Svet takrat ni bil tako povezan kot danes, če bi bil bi se okužilo bistveno več ljudi. Naša generacija ni prestrašena in to je velik problem. 50 let nazaj je bila otroška paraliza boelzen za katero so zbolevali otroci v EU. Ko je prišlo cepivo, so ljudje množično cepili otroke, ker jih je bilo strah. In današnja generacija mora iti v AFRIKO, da še sreča to bolezen.

Preprosto imamo s spletom preveč informacij in si jih poljubno razlagamo po svoje. Znanosti ne verjamemo, ne verjamemo zdravnikom. Verjamemo točno tistemu kar hočemo verjeti. Miki se sprehaja brez maske in jebe ljudi v glavo, ki so na minimalcu.

Ti bluziš o higieni. Naslednjič si zapiči gnojne vile v nogo in se zdravi s primerno higieno (nikakor z sodobno medicino) in poročaj kako bo šlo, ko ti bodo rezali nogo.

Skratka generacija ni prestrašena, pa bi morala biti.

sbawe64 je izjavil:

ciril je izjavil:

Zakaj je nošenje mask problem?

Kirurške (99% v javni uporabi) so prevelike za SARS-CoV-2 delce (povprečen premer 120 nm), maska filtrira delce velikost 300 nm v 95-98% primerih (Tip I - tip IIR), - za obe smeri (dihanje, izdihovanje),
ffp3 varujejo samo one, ki jih nosijo (če so slednji že okuženi lepo trosijo naprej).

Koliko pa je razdalja prenosa pri izdihanem zraku skozi usta in masko v zapretem prostoru?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

zasekamroz ::

Ti bluziš o higieni. Naslednjič si zapiči gnojne vile v nogo in se zdravi s primerno higieno (nikakor z sodobno medicino) in poročaj kako bo šlo, ko ti bodo rezali nogo.

Higiena v tem primeru pomeni, da vile niso bile gnojne.

Owned.

vostok_1 ::

@1111
Naše generacije vsekakor so prestrašene, zgolj oblivious so. Dokler se nič ne zgodi so oblivious, ko pa je nekaj na obzorju jih zgrabi egzistencialna panika, namesto, da bi bolj preudarno in razsodno sprejeli circumstances.
Včasih so ljudje bistveno bolj hrabro sprejemali smrt.

Glede nalezljivih bolezni. Kot rečeno, leta 50' je bila higiena znatno na nižjem nivoju.
In ne, higiena ne bo pozdravila otroško paralizo. Ampak veliko bolezni, ki smo jih vzgojili ljudje sami, z packastim obstojem, lahko tudi izkoreninimo, če je res potreba, in to brez cepiv.
V EU že nekaj desetletji nimamo težave z zajedalci, saj s hrano ravnamo higienično.

Za nekatere bolezni se splača cepit, za nekatere ne. Klope je težko odstranit iz gozdov, zato ima smisel. Za redke reči pa toliko niti ne.
Jasno, to preseravanje z potovanji v shithole countriese pa se mora zaključit, če želimo to izvesti.

Ampak v končni fazi nimaš narobe. Dokler obstaja odvečna dvonožna biomasa, ki neumno blodi po planetu, bodo tehnične rešitve skoraj obvezne.
Enkrat ko predidejo v low density družbo bo znatno manj problemov.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WHO ne bo več preizkušala hidroksiklorokina proti covidu-19

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
406999 (4750) hr_natakar

Ali je mozno, da vlade podpisujejo tajne sporazume v zvezi korone? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
866629 (4508) BigWhale
»

Kitajska in WHO sta prikrivali dejstva o virusu (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36237204 (29874) Mr.B

Več podobnih tem