» »

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

The Dark Pictures Anthology: Man of Medan

Bantani ::

2dark ::

Tole je pa stara zadeva od lani.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zmajc ::

Letos pride ven druga igra v antologiji (Little Hope), drugače všečna igra. Untill Dawn, predhodnik te serije je malo bolj dodelan in se vidi da ima večji budget je pa tudi Man of Medan za ta denar super igra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

yayo ::

meni je enka bila totalno razočaranje medtem, ko mi je bil Until Dawn precej všeč. QTEji so posebna jeba - skoraj zaspiš, ko se nič ne dogaja, naenkrat pa se od tebe zahtevajo superbrzi refleksi. Tako igro lahko zaprav preigraš šele v drugo, ko ti je približno jasno kaj te čaka v določeni sceni, ampak kaj, ko je tak dolgajt, da je ne bi še enkrat igral niti, če bi mi plačali.
EDIT
bom pa seveda preigral tudi nadaljevanje, a tokrat, ko bo cena zelo padla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Bantani ::

Man of Medan nič posebnega mislil,da bo bolj horror varjanta sem pa skoraj zaspal zraven:DUntil Dawn je pravi biser proti temu ni primerjave tako,da jaz bi raje videl kakšno nadaljevanje Until Dawn 2 recimo:)
Little Hope bom pa tudi vzel,da vidim,če bo kaj boljša od prvega dela ampak,ko cena res pade.

Zmajc ::

Morate vedet da je bil Until Dawn financiran z strani Sony-ja kot Ps4 ekskluziva z dosti večjim budgetom.

yayo ::

vemo :) drugače pa moram preigrati še The Inpatient za PS4 VR, ki je prequel igri Until Dawn. Že leto dni mi prah nabira...

Bantani ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Until Dawn

Oddelek: Igre
202595 (192) yayo
»

Manj znane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15030588 (3328) D3m
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811714 (1454) yayo
»

Uncharted 4: A Thief's End (PS4) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32374439 (7478) ZiedRieke
»

GOTY Glasba 2015

Oddelek: Igre
92103 (1810) Ghenghiz

Več podobnih tem