» »

Ob instal.Win verjetno izbrisani podatki

Ob instal.Win verjetno izbrisani podatki

1
2
»

solatko ::

Dober dan - In kaj ti je to pomagalo pri problemu, ki ga ima OP?
Delo krepa človeka

Bacii ::

Ojla, jah mi je kar nerodno povedat...krivi so res bili windowsi-stare verzije s partisa. Takoj ko je kolega naložil najnovejše z microsofta, je zacelo delat :) stare verzije ocitno niso prepoznale te novejse opreme al kaj... To je sicer res bilo tudi naslednje,kar sem mislila tudi sama nardit, ker ste mi tukaj svetovali, ampak nisem vec imela zivcev,pa sem raje nesla...
No, morda pa bo tole zdaj pomagalo se komu drugemu, ki bo imel podobne tezave...Nauk je torej; raje vedno originalne najnovejše verzije in programe z microsofta vlect:)
Hvala še enkrat vsem, res ste bili prijazni!
Lp

Ales ::

Super da si rešila.

Vleči karkoli programskega s travnika je potencialen recept za katastrofo, ne samo zaradi morebitne zastarelosti... Če že, moraš primerjati hash datotek z originalom in to iz preverjenega vira (MS v tem primeru), sicer ne veš, kaj neželenega dobiš zraven kot "bonus".

solatko ::

Ales - Par let nazaj, si original windows dobil samo na p2p portalih, od izdaje 10-ke pa je M$ ravno zaradi pomanjkljivih in dodatno obogatenih verzij OS-a in potem težav z varnostjo, sklenil, da bo OS za fizične uporabnike lahko tudi zastonj, zato se od takrat, vedno vleče dol iz uradne strani in naredi ISO TOOL za instalacijo.

Nekateri so še vedno nekaj let nazaj in operacijski sistem vlečejo iz partisa in si z Rufus-om izdelajo ključ - bedarija.
Delo krepa človeka

kixs ::

Sam je res glupo... ko nekdo omeni, da je dolpotegnil Win10, res pomislis na "edino" variantno... zadnjo verzijo iz MS spletne strani.

Skoda ker ni ze takoj napisala kaj je potegnila dol. Nove verzije imajo podporo za novejsi hardware.

Bacii ::

Ma ne spomnim se kaj je ze bilo, ampak sem imela neke probleme v preteklosti,ko sem iz njihove strani dol vlekla in se mi je potem zasralo...pa skoz gnjavijo s tem ms racunom, katerega ne zelim odpret..in pol sem pac kar s partisa, ker sem vajena vecino stvari od tam dol vlect-ampak do zdaj res nisem imela problrmov s tem..no vse je 1x prvic...Sori...

kixs ::

Vazno je, da zdaj deluje ;)

Je pa tudi za ostale "sola", da vprasamo tudi po takih, cisto osnovnih, informacijah...

Bacii ::

Ja in tudi ce bo kdo imel podobne probleme, bo morda vedel zakaj, ce bo bral ;) meni je ze velikokrat tudi kaksna stara tema tukaj pomagala.
Hvala še enkrat vsem!

m0LN4r ::

Samo za info, za MS racun gnjavi samo, ce se gre za Windows S licencirano napravo/instalacijo ali pa je med instalacijo naprava povezana z internetom.
Drugace pa po napaki, ker ni povezano z netom, lahko gres normalno offline naprej.

Sicer pa tudi windows 2004 nima podpore za dolocen Acer 2020 in Huawei hardware, aja pa za nove Samsung Ion in Flex modele, ce kdo misli na novo nalagat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Riff ::

no sm da je ratalo in zdj dela bp :)

solatko ::

M$ račun nič ne gnjavi, če pa hočeš store, skype,... ga pa rabiš, tako, kot za FB,... Rabiš nek račun, lahko je tudi google-ov ali yahoo-jev. Drugače pa klikneš nimam računa in normalno delaš vse kar hočeš.

Vsi računalniki z Intel 10xxx procesorji, nimajo gonilnikov v Windows-u, moraš za te računalnike potegnit s strani proizvajalca računalnika - danes 2 Lenovo 145 in dva Asus-a, potegneš gonilnike in instaliraš, v parih minutah vse dela b.p., za 9xxx ne vem, za 8xxx pa vse dela.

Sem včeraj in danes poštimal 7 računalnikov v LJ (moje bivše stranke).
Delo krepa človeka

Ales ::

solatko je izjavil:

Ales - Par let nazaj, si original windows dobil samo na p2p portalih ...

Eh, kaj pa TechNet?

Odkar pomnim ni bil problem dobiti vsaj hash originala in ga primerjati, tudi če nisi imel dostopa do TechNeta...

solatko ::

Ales - Večina piratskih verzij OS v SLO je bilo od tam, seveda. Pa prav veliko teh, je delalo primerjave.

Danes vlečt od kjerkoli drugje in uporabiti kateri koli drugo orodje, je bedarija.
https://www.microsoft.com/en-us/softwar...
Delo krepa človeka
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211308961 (6341) anjica
»

Lenovo thinkpad e520 bluetooth

Oddelek: Pomoč in nasveti
10851 (628) tiltech
»

Lenovo thinkpad t440s touchpad ne deluje v WIN10

Oddelek: Pomoč in nasveti
191528 (1245) nsa_ag3nt
»

Zelo visoka poraba CPU (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
716749 (5498) krneki0001
»

ASUS N550JV - WIN 7 DRIVERS?

Oddelek: Pomoč in nasveti
4711071 (10079) benjaminson

Več podobnih tem