» »

A je v našem zakoniku uboj posiljevalca/pedofila dovoljen?

A je v našem zakoniku uboj posiljevalca/pedofila dovoljen?

«
1
2

BorutO ::

Našel sem en članek, kako je pedofil posiljeval 5-letno deklico, njen oče ga je zalotil med posilstvom in ga z golimi rokami pokončal ...
Sodišče je reklo, da je oproščen uboja po teksaškem zakonu, ki "dovoljuje" uboj posiljevalca ali pedofila med posilstvom.

"Under Texas state law, deadly force is authorized and indeed, justified in order to stop an aggravated sexual assault and coupled with the fact that the harrowing 911 calls made by the father back claims he even tried to save the pedophile's life led to the grand jury's decision."

Celoten članek: https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

Če tak zakon pri nas ni podprt oz. omogočen, zakaj ni?
  • zaklenil: bluefish ()

UganiKdo ::

Praviloma ni, in če se moraš vprašat zakaj imaš skoraj enake probleme kot posiljevalci in pedofili, ki bi jih rad nekaznovano pobijal.

Hint: tudi članek na katerega se sklicuješ ima precej okoliščine kot jih opisuješ v uvodu, ampak pri nas so meje silobrana še bistveno ostrejše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

xxxul ::

mešaš pojme, primer v texasu je silobran po našem zakoniku, pač je napadalec umru...
ni uboj

Utk ::

Če ga vsekaš po betici in slučajno umre, je eno, če ga odstraniš, potem pa še eno uro mlatiš, je pa malo drugače, a ne.
Tudi če ga bi ustrelil bi morda se rešil, vprašanje pa kolk je to pametno, če je ravno sredi dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

BorutO ::

Problem je, ker v našem kraju, v neposredni bližini, kakšnih 5 km stran, živi po novem en pedofil, ki je že pol leta tu, bil je zaprt nekaj let zaradi pedofilije, še le pred dnevi sem izvedel, zato sem tudi malo brskal. Jaz ga še nisem videl, so pa ga že drugi, isto niti ne vem kako izgleda. Ampak po vsej verjetnosti bi ga tudi jaz ubil, če bi ga dobil na hčerki, ki je še mlajša od one. Tako, malo me zanima, če bi se mu slučajno spet kaj zmešalo v tisti glavi in če bi slučajno to bilo pri nas.

xxxul ::

glede na to de se pripravljaš na to in iščeš informacije v zvezi s tem, pazi da ne bo naklepni umor na konc.

UganiKdo ::

Utk je izjavil:

Če ga vsekaš po betici in slučajno umre, je eno, če ga odstraniš, potem pa še eno uro mlatiš, je pa malo drugače, a ne.
Tudi če ga bi ustrelil bi morda se rešil, vprašanje pa kolk je to pametno, če je ravno sredi dela.


Ravno, če bi ga ustrelil, po možnosti še v hrbet bi se izjemno težko rešil.

Silobran je (in je tudi edino pravilno) izjemno omejen. Eden od predpogojev je tudi sorazmernost. In pri streljanju neoboroženih ljudi je to praktično nemogoče dokazat.

BorutO ::

Itak, da bi ga nabutal do neprepoznavnosti, če bi ga dobil zraven. Sicer je težko vedeti kako bi bilo v situaciji. Pač, malo sprašujem, ker mi ne da mira, od kar vem, da ja obsojen pedofil v okolici. Po navadi nadaljujejo s tem.

UganiKdo ::

BorutO je izjavil:

Problem je, ker v našem kraju, v neposredni bližini, kakšnih 5 km stran, živi po novem en pedofil, ki je že pol leta tu, bil je zaprt nekaj let zaradi pedofilije, še le pred dnevi sem izvedel, zato sem tudi malo brskal. Jaz ga še nisem videl, so pa ga že drugi, isto niti ne vem kako izgleda. Ampak po vsej verjetnosti bi ga tudi jaz ubil, če bi ga dobil na hčerki, ki je še mlajša od one. Tako, malo me zanima, če bi se mu slučajno spet kaj zmešalo v tisti glavi in če bi slučajno to bilo pri nas.


Ravno zaradi psihopatov, ki bi radi sami jemali parvico v svoje roke, imamo pravila, ki to prepovedujejo.

Silobran je dopusten zgolj v obsegu, ki je nujno potreben za odvrnitev neposrednega protipravnega napada. Prekoračitve silobrana je sicer v omjenem obsegu mogoče tudi oprostiti, ampak tukaj zraven premtive ukrepi o kakršnih sanjaš ne pridejo v upoštev.

BorutO je izjavil:

Itak, da bi ga nabutal do neprepoznavnosti, če bi ga dobil zraven. Sicer je težko vedeti kako bi bilo v situaciji. Pač, malo sprašujem, ker mi ne da mira, od kar vem, da ja obsojen pedofil v okolici. Po navadi nadaljujejo s tem.


Pri taki budasti logiki se vedno spomnim na tole:

https://www.imdb.com/title/tt1465522/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Smrekar1 ::

BorutO je izjavil:

Našel sem en članek, kako je pedofil posiljeval 5-letno deklico, njen oče ga je zalotil med posilstvom in ga z golimi rokami pokončal ...
Sodišče je reklo, da je oproščen uboja po teksaškem zakonu, ki "dovoljuje" uboj posiljevalca ali pedofila med posilstvom.

"Under Texas state law, deadly force is authorized and indeed, justified in order to stop an aggravated sexual assault and coupled with the fact that the harrowing 911 calls made by the father back claims he even tried to save the pedophile's life led to the grand jury's decision."

Celoten članek: https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

Če tak zakon pri nas ni podprt oz. omogočen, zakaj ni?


Silobran je dovoljen, ampak samo v primeru, da gre za proporcionalno silo. Če drugače ne gre lahko nekoga v samoobrambi ali obrambi drugega tudi ubiješ, np.

Silobran
22. člen
(neuradno prečiščeno besedilo)
(1) Dejanje, ki je storjeno v silobranu, ni protipravno.

(2) Silobran je obramba, ki je nujno potrebna, da storilec odvrne od sebe ali koga drugega istočasen protipraven napad.

(3) Storilec, ki je prekoračil meje silobrana, se sme kaznovati mileje; če je prekoračil silobran zaradi močne razdraženosti ali prestrašenosti, povzročene z napadom, se mu sme kazen tudi odpustiti.


Če nekoga zalotiš ko ti posiljuje 5-letno hčerko in bi ga lahko obvladal tudi brez tega da mu razčesneš betico, ti ga pa s kopuljico zbobnaš do smrti si prekoračil mejo silobrana, ampak po 3. točki 22. člena KZZ se ti sme kazen tudi odpustiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

BorutO ::

Ok. hvala za info. sem iskal zakonik, vendar nisem imel pojma pod kaj iskati. Najbolj žalostno pa je, da je država tega pedofila naselila sem in zdaj baje živi na državne stroške v nekem stanovanju. Namesto bi ga nagnali iz države!

IL_DIAVOLO ::

Abramov je po netu tudi iskal, kako se kaj naredi, zdaj pa ga imajo.

Ce imas namen, ne puščaj dokazov, da ga misliš fentat.

BorutO ::

Ne iščem, kako koga umoriti ali pa kaj ... sem proti nasilju. Ampak družino, predvsem hčerko, bom pa branil do zadnjega izdihljaja.

Stikalo ::

BorutO je izjavil:

Itak, da bi ga nabutal do neprepoznavnosti, če bi ga dobil zraven. Sicer je težko vedeti kako bi bilo v situaciji. Pač, malo sprašujem, ker mi ne da mira, od kar vem, da ja obsojen pedofil v okolici. Po navadi nadaljujejo s tem.


Storilec je seveda v prednosti. Tukaj so recimo 4 napadalci z nožem, branil se je s pištolo, enega ubil in dobil 18 let.

https://ptujinfo.com/novica/kronika/fot...

Ne vem sicer kako je s sorazmernostjo, če te nekdo napade z nožem, ti imaš slučajno pri roki pištolo in, ko te napade rečeš, čakaj čakaj, grem po nož, da bova imela v roki sorazmerne stvari?

Pri pedofilih je problem. Eno s strani pedofila (lahko je obdolžen tudi po krivem) ipd. Drugo je pa, ker če je v tvoji soseski, dokler ne stori kaznivega dejanja ne moreš nič. Aka lahko ti na ulici crklja hčerko in ji ponuja sladkarije. Tako kot pri nasilnih sosedih, lahko stalno prejemaš neke grožnje, dokler te ne premlati in poškoduje/ubije ne moreš nič

Tudi recimo policisti ne upajo h romom naprimer, policist lahko strelja samo takrat, ko nekdo že začne streljati nanj.

IL_DIAVOLO ::

Zakaj pa ne naredite neke peticije za izgon občana, ki je očitno nezaželjen?

Ne bi mogel župan tega odobriti? Po moje bi se dalo.

UganiKdo ::

BorutO je izjavil:

Ne iščem, kako koga umoriti ali pa kaj ... sem proti nasilju. Ampak družino, predvsem hčerko, bom pa branil do zadnjega izdihljaja.

In ko bo njeno življenje do teme ogroženo, da boš moral uporabit smrtonoso silo zoper drugo osebo boš to lahko tudi storil. Samo to nima ničesar s tem, da že v naprej razmišljaš o tem kako kaznovat, človeka, ki bi potencialno lahko predstavljal grožnjo.

Bistveno kaj v primeru silobrana presoja sodišče je ravno namen. Če je sila uporabljana zato, da odvrneš protipravno grožnjo je to praviloma ok, če je sila uporabljena z namenom kaznovanja kršitelja, pa je to seveda padlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

kuall ::

Samoobramba je dovoljena.
Torej če posiljevalca vržeš dol iz žrtve in te napade ga lahko šele potem ubiješ, pa še to samo če je res nujno, torej da te misli on ubiti ali zvezati, da bi lahko naprej posiljeval.
Po moje te srbijo prsti po ubijanju, ubijanje posiljevalcev pa je samo izgovor.

xxxul ::

preden ti karkoli razmišljaš in se sekiraš preveri da je model dejansko obsojen in nevaren pedofil, ne bi blo prvič da vaške čenče napletejo neumnosti do neraspoznavnosti

c3p0 ::

Ni neke pravne podlage, če se obnaša. Lahko ga le mobbajo, da se izseli kam drugam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

UganiKdo ::

Ne vem sicer kako je s sorazmernostjo, če te nekdo napade z nožem, ti imaš slučajno pri roki pištolo in, ko te napade rečeš, čakaj čakaj, grem po nož, da bova imela v roki sorazmerne stvari?


Odvisno od okoliščin. Če je strel v njega edini način da zavaruješ svoje življenje potem je tudi uporaba strelnega orožja sorazmerna. Če mu sprazniš nabojnih v hrbet na 20 metrov, ko beži od tebe seveda ne.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zakaj pa ne naredite neke peticije za izgon občana, ki je očitno nezaželjen?

Ne bi mogel župan tega odobriti? Po moje bi se dalo.


glede na to, da tebe še niso izgnali iz države, je več kot očitno da se motiš.

xxxul je izjavil:

preden ti karkoli razmišljaš in se sekiraš preveri da je model dejansko obsojen in nevaren pedofil, ne bi blo prvič da vaške čenče napletejo neumnosti do neraspoznavnosti


Da o temu, da je definicija pedofila (in s tem povezane kršitve) precej širok pojem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

BorutO ::

xxxul je izjavil:

preden ti karkoli razmišljaš in se sekiraš preveri da je model dejansko obsojen in nevaren pedofil, ne bi blo prvič da vaške čenče napletejo neumnosti do neraspoznavnosti

V bistvu mi je to povedal podžupan naše občine, ki je tudi gasilec, kot jaz ... zato na gasilskih vajah po navadi od njega vse izvemo. Po moje je on, kot podžupan, bolj verodostojen vir informacij, kot vaške čenče v gostilnah.

Ok. lahko zaklenete temo, preden še nekateri izumite, da imam že doma polno zalogo orožja in ne vem kaj še vse.

St235 ::

V bistvu mi je to povedal podžupan naše občine, ki je tudi gasilec, kot jaz ... zato na gasilskih vajah po navadi od njega vse izvemo. Po moje je on, kot podžupan, bolj verodostojen vir informacij, kot vaške čenče v gostilnah.


Rofl, mislim, da bo silobran tudi, če tebe kdo z lopato po glavi za posilstvo zdrave pameti. Ker kaj drugega kot vaška čenča v gostilni je to kar si pravkar povedal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

BorutO ::

Eno je, ko nekdo dejansko ve resnico, drugo pa, ko si mislijo, da vedo resnico. On mi je rekel, da so vse sosednje občine dobile opozorilo in podatke o tem, da stanuje tam, kjer pač stanuje, kdo je in ne vem kaj še vse.

49106 ::

V katerm kraju moramo izdatno paziti na otroka?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

BorutO ::

Prlekija, bolj natančno ne bom dajal informacij, da me ne bo še kdo kaj obtožil.

UganiKdo ::

BorutO je izjavil:

Eno je, ko nekdo dejansko ve resnico, drugo pa, ko si mislijo, da vedo resnico. On mi je rekel, da so vse sosednje občine dobile opozorilo in podatke o tem, da stanuje tam, kjer pač stanuje, kdo je in ne vem kaj še vse.


No no no zdaj, ali lažeš ali pa te je tvoj verodostojni vir po domače nategnil. Ker občine zagotvo niso prejele takega opozorila iz uradnega vira.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Utk ::

A je kdo reku, da je bil uraden vir? Sej Janša pravi, da imamo tudi tajni uradni list, pa mu nihče ne verjame...

Ales ::

BorutO je izjavil:

xxxul je izjavil:

preden ti karkoli razmišljaš in se sekiraš preveri da je model dejansko obsojen in nevaren pedofil, ne bi blo prvič da vaške čenče napletejo neumnosti do neraspoznavnosti

V bistvu mi je to povedal podžupan naše občine, ki je tudi gasilec, kot jaz ... zato na gasilskih vajah po navadi od njega vse izvemo. Po moje je on, kot podžupan, bolj verodostojen vir informacij, kot vaške čenče v gostilnah.

Ne, on je le vir babjih čenč, ti jih pa širiš dalje. Pa še dovoljuješ, da resno vplivajo na tvoje psihično stanje.

Ok. lahko zaklenete temo, preden še nekateri izumite, da imam že doma polno zalogo orožja in ne vem kaj še vse.

Raje se malo zamisli nad sabo.

Raptor F16 ::

Ne, mnogi krvoloki oz. samooklicani pravičneži pozabljate, da ni ravno višek pravnega reda nekoga "kaznovati" z mnogo hujšim dejanjem. Škoda je v vsakem primeru že narejena posameznika pa lahko umakneš od ljudi dokler se ga ne prevzgoji.

Če bi se šlo za obrambo, zaradi strahu za lastno življenje, je uboj kot posledica obrambe sprejemljiv. Se je pač zgodilo, ker se imaš pravico obraniti.

V nasprotnem primeru je ta kurčev karma revanšizem divji zahod sprejemljiv samo za socialno nerazvite države kar ZDA definitivno so.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Machete ::

A se bojiš zase, al zakaj sprašuješ take gluposti?
Če to sprašuješ, potem itak nimaš jajc tega naredit.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Raptor F16 ::

Machete je izjavil:

A se bojiš zase, al zakaj sprašuješ take gluposti?
Če to sprašuješ, potem itak nimaš jajc tega naredit.


Seveda nima jajc. O tem javno razglabljajo samo pizdeki, ki iščejo ventil za sproščanje frustracij. Očitno zelo hudih da sploh razmišljajo o doseganju osebnostne katarze z ubojem drugega.

Seveda bi on imel garantirano imunost za svoje dejanje kar pa je kot prvo neodraslo, kot drugo naivno in kot tretje strahopetno.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Machete ::

Ja, to se itak naredi, ko ti je tvoja kazen popolnoma nepomebna.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Raptor F16 ::

Machete je izjavil:

Ja, to se itak naredi, ko ti je tvoja kazen popolnoma nepomebna.


Če se požvižgaš na zakon kot cigo potem se takih vprašanj običajno sploh ne sprašuješ. Torej te BK za posledice in nimaš moralnih zadržkov.

Torej... OP je lahko presranec, lahko pa je zgolj močno nesiguren vase in išče zunanjo potrditev.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Machete ::

Kako mu lahko pomagamo?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Raptor F16 ::

Machete je izjavil:

Kako mu lahko pomagamo?


Mi mu ne moremo. To so stvari, ki jih mora sam pri sebi razčistiti.

Lahko pa se na policiji posvetuje kako in kaj mu je oreventivno dobro storiti ker ga je strah za hčerko itd. V primeru incidenta z zalezovanjem in ogovarjanjem otroka se zadevo prijavi in se zrihta striktna prepoved približevanja.

Kot prvo pa je fino preverit koliko je od tistih govoric o tej osebi sploh res. Tako kot una fora ko babe pridejo na kup in obirajo potem pa človek o sebi še 10 novih stvari izve.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

poweroff ::

BorutO je izjavil:

Problem je, ker v našem kraju, v neposredni bližini, kakšnih 5 km stran, živi po novem en pedofil, ki je že pol leta tu, bil je zaprt nekaj let zaradi pedofilije, še le pred dnevi sem izvedel, zato sem tudi malo brskal. Jaz ga še nisem videl, so pa ga že drugi, isto niti ne vem kako izgleda. Ampak po vsej verjetnosti bi ga tudi jaz ubil, če bi ga dobil na hčerki, ki je še mlajša od one. Tako, malo me zanima, če bi se mu slučajno spet kaj zmešalo v tisti glavi in če bi slučajno to bilo pri nas.

Saj ni pomembno ali je bil res obsojen za kaznivo dejanje ali ne. Niti kakšne so bile okoliščine kaznivega dejanja (hint: v ZDA so bili obsojeni tudi 16-letniki, ki so imeli spolne odnose s 15-letnicami).

Niti ni pomembno kako izgleda.

Ti kar izberi enega, ki izgleda dovolj sumljivo ter ga ubij.

Hmm, če dobro pomislim, niti ne vidim razloga, da bi se omejeval samo na enega. Ziher je še kakšen, neobsojen.

Tako da ti kar začni pobijat ljudi okrog sebe. Ko bo prišla pa policija se pa sklicuj na to, da si pobijal pedofile. Pa ne pozabit imeti s seboj tistega sprintanega članka o uboju pedofila v Teksasu.

Ziher te bodo izpustili.


.
.
.


Na oddelek forenzične psihiatrije seveda.

:))

Halooo? A misliš, da lahko kar jemljemo pravico v svoje roke? V Teksasu je šlo za silobran. silobran poznamo tudi pri nas. Poznamo pa tudi pojem "prekoračen silobran". Tako da brez neumnosti.
sudo poweroff

Machete ::

Vprašaj na noraTV forumu..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

sunshine403 ::

BorutO je izjavil:

V bistvu mi je to povedal podžupan naše občine, ki je tudi gasilec, kot jaz ... zato na gasilskih vajah po navadi od njega vse izvemo. Po moje je on, kot podžupan, bolj verodostojen vir informacij, kot vaške čenče v gostilnah.

Hehehe dobra... na gasilskih vajah po sedmem piru... dokaj verodostojno in predvsem zelo verjetno. Tako da kar nabrusi noz in nabij pusko :))

Raptor F16 ::

sunshine403 je izjavil:

BorutO je izjavil:

V bistvu mi je to povedal podžupan naše občine, ki je tudi gasilec, kot jaz ... zato na gasilskih vajah po navadi od njega vse izvemo. Po moje je on, kot podžupan, bolj verodostojen vir informacij, kot vaške čenče v gostilnah.

Hehehe dobra... na gasilskih vajah po sedmem piru... dokaj verodostojno in predvsem zelo verjetno. Tako da kar nabrusi noz in nabij pusko :))


Presenečn bi bil, koliko veljave ima beseda pijanega podžupana, gasilca poveljnika...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Gagatronix ::

Slo-tech se res spreminja v med.over.net s temi vprasanji.

A smo Teksas ? Ne.

sunshine403 ::

Raptor F16 je izjavil:

Presenečn bi bil, koliko veljave ima beseda pijanega podžupana, gasilca poveljnika...

Vidim da dovolj, da tip ze brusi noz in sprasuje ce lahko nekoga legalno kokne... s tem da zares niti ni cisto preprican, ce je sploh kaj na vsem tem. No ja saj je nazgan podzupan na gasilski vaji rekel, da je skoraj sigurno *hic* tip obsojen *hic* err kaj ze pedo...*hic* mah neki... merkejte hcerke fantje ta bo se tezka *hic*. Pa je slo se 8 pivo po grlu :))

Vazelin ::

Če nekdo nekoga posili ima slednji težave do konca življenja. Bolj ali manj velike težave. Tega se ne da izbrisati. Enostavno se ne da popraviti.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Machete ::

Hvala dr. Vazelin za pojasnilo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Gagatronix ::

dr. Analo Vazelini, dipl.med.

nekikr ::

Če tak zakon pri nas ni podprt oz. omogočen, zakaj ni?

Ker smo bolj papeški od papeža. Pri nas mora iti takole:
Zagledaš, kako ti nekdo posiljuje otroka:
Ti: Hej, lump, bi nemara prenahal s tem dejanjem?
On: Ne, paše mi.
Ti: Če ne nehaš se bom zapodil proti tebi in ne grdo ošvrknil s pogledom. Si me mislil odriniti nazaj, da vem, da te lahko tudi jaz?
On: Ne vem, mogoče.
Ti: Ok, bi podpisal tule, da me nameravaš?
On: Ne.
Ti: Potem ti pa eno primažem. Slap!
Sodišče: Obtoženi vstanite. Krivi ste, da se eno primazali posiljevalcu, ki ni posiljeval ampak samo storil prekršek zoper spolno nedotakljivost zaradi česar se mu izreče ustni opomin in 2 uri družbenokoristnega dela. Vi dobite pa pol leta pogojno, plačilo sodnih stroškov in 5000€ kazni.

Machete ::

Dajte zapret tole, ker je na nivoju kanalizacijskih cevi v Piranu.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Raptor F16 ::

nekikr je izjavil:

Če tak zakon pri nas ni podprt oz. omogočen, zakaj ni?

Ker smo bolj papeški od papeža. Pri nas mora iti takole:
Zagledaš, kako ti nekdo posiljuje otroka:
Ti: Hej, lump, bi nemara prenahal s tem dejanjem?
On: Ne, paše mi.
Ti: Če ne nehaš se bom zapodil proti tebi in ne grdo ošvrknil s pogledom. Si me mislil odriniti nazaj, da vem, da te lahko tudi jaz?
On: Ne vem, mogoče.
Ti: Ok, bi podpisal tule, da me nameravaš?
On: Ne.
Ti: Potem ti pa eno primažem. Slap!
Sodišče: Obtoženi vstanite. Krivi ste, da se eno primazali posiljevalcu, ki ni posiljeval ampak samo storil prekršek zoper spolno nedotakljivost zaradi česar se mu izreče ustni opomin in 2 uri družbenokoristnega dela. Vi dobite pa pol leta pogojno, plačilo sodnih stroškov in 5000€ kazni.


Zakaj si izmišljujete in zavajate ?
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

UganiKdo ::

Pač reveži, ki nimajo stika z realnostjo in prodajajo pravljice.

Scaramouche1 ::

v Ameriki je kar nekaj primerov ko ljudi usmrtili ljudi v zaporih in se je kasneje izkazalo da niso bili kriminalci!
Dokler nimaš direktnih dokazov je bolje da gre v zapor, tam pedote ubijajo!

nekikr ::

Raptor F16 je izjavil:

nekikr je izjavil:

Če tak zakon pri nas ni podprt oz. omogočen, zakaj ni?

Ker smo bolj papeški od papeža. Pri nas mora iti takole:
Zagledaš, kako ti nekdo posiljuje otroka:
Ti: Hej, lump, bi nemara prenahal s tem dejanjem?
On: Ne, paše mi.
Ti: Če ne nehaš se bom zapodil proti tebi in ne grdo ošvrknil s pogledom. Si me mislil odriniti nazaj, da vem, da te lahko tudi jaz?
On: Ne vem, mogoče.
Ti: Ok, bi podpisal tule, da me nameravaš?
On: Ne.
Ti: Potem ti pa eno primažem. Slap!
Sodišče: Obtoženi vstanite. Krivi ste, da se eno primazali posiljevalcu, ki ni posiljeval ampak samo storil prekršek zoper spolno nedotakljivost zaradi česar se mu izreče ustni opomin in 2 uri družbenokoristnega dela. Vi dobite pa pol leta pogojno, plačilo sodnih stroškov in 5000€ kazni.


Zakaj si izmišljujete in zavajate ?

Ker tako pač je:
Dejansko stanje primera je sledeče: žrtev ženskega spola je ob velikem zaužitju alkohola za nekaj trenutkov izgubila zavest. To njeno stanje je izkoristil obtoženec, ki jo je slekel in začel z njo spolno občevati. Med samim dogodkom pa se je žrtev zbudila in začela upirati napadalcu. Ta se je odzval z uporabo sile, mašenjem ust in pritiska ob tla, dokler ni zaključil svojega početja.

Ko pritožbena instanca naredi usodno napako
Prvostopenjsko sodišče je odločilo, da je obtoženec kriv kaznivega dejanja posilstva. Pritožba na Višjem sodišču se je razpletla drugače, saj so sodniki odločili, da gre zgolj za spolno zlorabo slabotne osebe. Odločitev so utemeljili s pojasnilom, da mora za kaznivo dejanje posilstva uporaba sile nastopiti pred spolnim odnosom.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teleskopska palica (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9242354 (35179) solatko
»

Nekdo posili in ubije vašega otroka... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11514677 (11915) donfilipo
»

Župnik za spolne napade dobil pogojno kazen (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9418904 (17290) atubbuta

Več podobnih tem