» »

Proslava včeraj

Proslava včeraj

«
1
2 3

Invictus ::

A je še kdo dobil občutek, da je bila včerajšnja proslava kot neka oddaja

Čestitke in pozdravi

?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

FormerUser ::

Proslava je imela izrazito domovinsko, domačijsko noto, ki je pisana na kožo večini prebivalstva in tako je tudi prav. Tisti, ki imajo radi provokacije in se državi stalno posmehujejo, nimajo pa nič proti, da praznijo njene malhe, so imeli alternativni dogodek.

nirm ::

meni gre kot še ena stvar več na živce, da se najema ljudi na podlagi naših in vaših (političnih prepričanj) in ne na podlagi presežkov ali sposobnosti.
ko je bila leva opcija na oblasti se je najemalo levo garnituro umetnikov, sedaj se desno.

če bi bilo fer, bi moral biti odprt razpis z okvirnim budgetom za vse in bi potem strokovna komisija odločila, kateri je najbolj inovativen scenarij in kdo je najbolj kredibilen za nastopanje. je pa res, da v tako majhni državi je nemogoče dobiti dovolj neodvisno "strokovno" komisijo.

zraven pa bi morda neodvisno vključili dogodke in ljudi, ki so v zadnjem letu objektivno naredili presežke za našo državo. npr. dobitnike mednarodnih nagrad, zgodb o uspehih, športnike, umetnike, heroje, promotorje države v mednarodnih vodah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirm ()

FormerUser ::

Priporočam ogled komentarjev Mitja Čandra, ki je po moje zelo dobro izrazil kakšna naj bi bila državna proslava in čemu je namenjena (drugega sogovornika lahko preskočite).


janezvalva ::

vesel praznik!
enim je bla proslava všeč drugim ne.
zato pa bi raje videl, da se v prihodnje, namesto osrednje proslave, organizira več manjših proslav, pa namesto kulturnega programa, bi lahko bilo npr. kaj za popit pa pojest, bi lahko skoraj vsak se udeležil, plus tega ne bi mogli ljudje reči, če jim je bila proslava všeč ali ne, ker bi bilo več manjših proslav. ziher jim bo ena všeč, a ne?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

nejcek74 ::

nirm je izjavil:

meni gre kot še ena stvar več na živce, da se najema ljudi na podlagi naših in vaših (političnih prepričanj) in ne na podlagi presežkov ali sposobnosti.
ko je bila leva opcija na oblasti se je najemalo levo garnituro umetnikov, sedaj se desno.
če bi bilo fer, bi moral biti odprt razpis z okvirnim budgetom za vse in bi potem strokovna komisija odločila...,


Pozabi na strokovno komisijo, z izgovorom "glas ljudstva" politiki z veseljem krhajo vpliv strokovne javnosti saj jim je potem lazje polniti lastno malho. Sploh, ker umetniki drezajo in kritizirajo, v navezi "populističnih politikov" in "konformistične raje" pa ni kaj dosti prostora za to. Prvim se zbija kredibilnost, drugim pa ze tako bedno samopodobo.

FormerUser ::

janezvalva je izjavil:

vesel praznik!
enim je bla proslava všeč drugim ne.
zato pa bi raje videl, da se v prihodnje, namesto osrednje proslave, organizira več manjših proslav, pa namesto kulturnega programa, bi lahko bilo npr. kaj za popit pa pojest, bi lahko skoraj vsak se udeležil, plus tega ne bi mogli ljudje reči, če jim je bila proslava všeč ali ne, ker bi bilo več manjših proslav. ziher jim bo ena všeč, a ne?

Meni se pa ta ideja zdi izrazito kontraproduktivna, še dodatno drobljenje in zapiranje ljudi v lastne mehurčke. Tistih par dnevov, ki jih slavimo, so namenjeni povezovanju in enotnosti, pa če je človek od časa do časa izpostavljen nečemu kar ni po njegovem okusu, tudi nič hudega, ravno obratno.

Sicer se pa pridružujem, čestitke ob prazniku!



otago ::

Včeraj med brskanjem po TV zastal na RTV kanalu. Sedeži na varnostni razdalji, vsi z črnimi dežniki, dež pač. Izbor pesmi, čudni občutki ob njih. Pesmi lepe, vendar nevajen 15-30min drila slovenskih narodnih, narodnozabavnih, pop pesmi o domovini. Režiser prenosa je redko pokazal goste. Morda zato, ker je zgledalo kot pogreb. Komentar dr. Rajka Pirnata, da so časi res nenavadni, če morajo biti udeleženci proslave tako oddaljeni od prebivalcev.

Po proslavi so bili Odmevi, alternativna proslava, protesti oz. kakršen koli naziv jim nadanemo, so bili pisanih barv, živi, veseli obrazi.

Sklepna misel: Nekateri pogrebi so bolj zanimivi in živahni od državne proslave.

Vazelin ::

Odličen govor Pahorja. V zgodovino odhaja kot najboljši predsednik, ki ni delil na leve in desne.

Ajde proslava pač precej povprečna. Ampak še vedno bolje kot negledljiv piece of shit kulturnikov, ki so bili včeraj na Prešercu, ki sicer organizirajo to proslavo - tisto je bilo pa totalno negledljivo ponavadi prejšnja leta - neka višja umetnost or whatever ... proslava mora biti preprosta, za višjo umetnost pa naj pač pobirajo vstopnino, če so kandidati za nakup. Skratka, proslava mora biti za vse ljudi, ne neka visoka umetnost, ki jo noben ne šteka.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kjut ::

Čestitke vsem, ki se kljub vsemu še trudijo S/ZA kur'co.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

FormerUser ::

otago je izjavil:

Komentar dr. Rajka Pirnata, da so časi res nenavadni, če morajo biti udeleženci proslave tako oddaljeni od prebivalcev.

Kakšno sprenevedanje, časi dejansko so nenavadni, vseeno pa ni nobene potrebe, da mob mentality uniči še državno proslavo.

HappyPills ::

Država ograj.

MisterM ::

FormerUser je izjavil:

Proslava je imela izrazito domovinsko, domačijsko noto, ki je pisana na kožo večini prebivalstva in tako je tudi prav. Tisti, ki imajo radi provokacije in se državi stalno posmehujejo, nimajo pa nič proti, da praznijo njene malhe, so imeli alternativni dogodek.


Precej smešno je, da nekdo, ki še študira in je tako celo svoje življenje le "praznil državno malho", to brez osnove očita ogromni skupini ljudi, poleg tega pa še posmehovanje, provociranje in nato celo samozavestno trdi, da je bila proslava "pisana na kožo večini prebivalstva". Pa ne me napak razumeti; povsem normalno je, da je nekdo v svojih 20 in še nekaj letih za državo le strošek, saj se navsezadnje trudimo [vsem] ljudem omogočiti kvaliteten in dostopen študij in jih tako uspešno pripravili za vstop na delovni trg, da bodo začeli tudi samo prispevati za skupno dobro.
Ogromno nas je, ki smo že leta '88 stali na Kongresnem v podporo Janši zaradi afere JBTZ, nato pa spremljali razvoj tega politika skozi mnoge njegove afere od Depale vasi do Prijedora, katere pa mlajšim generacijam gotovo niso znane in jasne.
Ogromno nas je, ki smo bili na vseh proslavah dneva državnosti od '91 dalje, s ponosom spremljali pot Slovenije iz totalitarnega v demokratični sistem in se ob tem neizmerno veselili, da bomo lahko sami negovali in razvijali našo kulturno, prostorsko ter intelektualno dediščino.

Zakaj alternativna proslava? Med drugim gre razloge za to iskati prav v tvojem zapisu, ker je ravno trenutna oblast in njena politika tako zreducirala nivo komunikacije, da še študenti brez sramu svoje sodržavljane označujejo s tako nizkotnimi in ponižujočimi epiteti.

FormerUser ::

OMB, moj zapis se ti zdi nizkoten in ponižujoč, a hodiš na proteste s čepki v ušesih in blinderji na očeh, da ne vidiš plakatov in gesel, ki jih "tvoji" kričijo? Očitno bicikel demokrati meniti, da je prava demokracija samo takrat, ko so na oblasti vam ljubi politiki, zato vam predlagam, da že enkrat "grow the f up". In ja, še enkrat bom povedala, da ste hinavci, po eni strani se zmrdujete nad našo državo, mejami, policijo, vojsko, institucijami, domoljubjem, po drugi strani pa kričite.. država mi mora dati stanovanje, država mi mora zrihtati službo, država mi mora subvencionirati posel, država mora to in ono.

Samael ::

@Hipatija, težko si razložim tole tvoje pisanje zgoraj, prva misel je bila namreč, da nisi niti prebral posta od @MisterM zgoraj, čeprav se zdaj bolj nagibam k temu, da si ga, pa nimaš na to kaj pametnega zapisati, ti pa vseeno nuja imeti zadnjo besedo ne da miru.
Namreč tale zmazek povsem nerelevatnih naključnih trditev v poskusu demoniziranja osebe, ki ji odgovarjaš, nima prav nobene veze s tem, kar ti je oseba želela sporočiti.
Od kje takšna nuja, takšna potreba "imeti tazadnjo" tudi, ko nimaš kaj pametnega povedati, pripomniti?

TheBlueOne ::

Se je lepo videlo, kaj je politicni kapital. Vsak naredi proslavo za svoje vernike, ker to je v Sloveniji recept za oblast.

Pahor je lepo povedal brez, da je bil zaljiv do SDSa:

Kot bi grablje vlekle vsake k sebi in ne bi puščale veliko prostora za drugačen premislek ali zadržek. Skuša se ustvariti splošen vtis, da je sramotno, če nisi opredeljen in slepo lojalen enemu ali drugemu. To razhajanje političnih duhov radikalno oži prostor dialoga, v sodelovanju pa vidi šibkost, nemoč.


Dokler so protiproslave je kristalno jasno, da se omenjena sibkost povecuje. Moc politikov, ki se jim bolj gre za leve in desne, partizane in domobrance, za politicne zmage nad enotnostjo, pa s tem reste na vseh straneh. Brez normalizacije in povezovalnega faktorja je konflikt neizogiben. Kdor hoce lahko hvali SDS ali koga drugega kolikor hoce, koncni rezultat je porazen, ker je konflikt vedno blize in ne dlje.

Zgodovina sprememb…

MisterM ::

Demonizacija drugače mislečih pri nas ni nekaj novega, jo je pa trenutna oblast spravila na do sedaj še neviden nivo. Že od nekdaj so, denimo, Dragonsi demonizirali mariborčane, Viole ljubljančane, od osamosvojitve dalje pa je bilo ogromno predsodkov o Srbih oziroma "južnjakih" in "čefurjih", ki se pišejo na -ič. Da je pa tak nivo izražanja prešel na najvišji nivo politike, pa je za naš narod sramotno, rezultat tega pa je, kot vidimo, da so tak način komunikacije povzele mlajše generacije.

Saj je razumljivo, da ti pripadnost neki skupini da identiteto in moč. Nikakor pa ni opravičljivo, da se nato na tak nizkoten način izražaš do sodržavljanov in ostalih ljudi, jim pripisuješ neke namišljene izjave kot so "zmrdujete se nad našo državo, mejami, policijo, vojsko, institucijami, domoljubjem" ter "država mi mora dati stanovanje, država mi mora zrihtati službo, država mi mora subvencionirati posel, država mora to in ono".

FormerUser ::

Samael je izjavil:

@Hipatija, težko si razložim tole tvoje pisanje zgoraj, prva misel je bila namreč, da nisi niti prebral posta od @MisterM zgoraj, čeprav se zdaj bolj nagibam k temu, da si ga, pa nimaš na to kaj pametnega zapisati, ti pa vseeno nuja imeti zadnjo besedo ne da miru.
Namreč tale zmazek povsem nerelevatnih naključnih trditev v poskusu demoniziranja osebe, ki ji odgovarjaš, nima prav nobene veze s tem, kar ti je oseba želela sporočiti.
Od kje takšna nuja, takšna potreba "imeti tazadnjo" tudi, ko nimaš kaj pametnega povedati, pripomniti?


Le zakaj bi odgovarjala na podtikanja, verjetno zato ker mi gredo na jetra. In kaj mi je oseba želela sporočiti? Da zato ker je že leta 1988 protestirala v podporo Janši je pa pojedla vso politično pamet sveta in je treba verjeti na besedo vsemu kar zapiše? Temu se reče argument iz avtoritete in ga uporabljajo tisti, ki drugih nimajo. Leta in izkušnje lahko prinesejo zrelost in modrost, ni pa nujno.

Sicer sem pa post prebrala, če zgornje ni zatipk, sva opravila, ker lažnivim idiotom ne mislim več odgovarjati.

Zgodovina sprememb…

MisterM ::

O kakšnih podtikanjih govoriš? Jasno sem se obregnil ob tvoj ponižujoči ton in ti skušal povedati, da nas ogromno ljudi Janševe politike ne prebavlja, ker njegovo politično pot spremljamo že desetletja in še kako pomnimo vse njegove afere in težnje po avotritarnosti. To samo po sebi gotovo iz nikogar ne naredi poznavalca družbenopolitičnega dogajanja, je pa zelo arogantno od tebe da misliš, da je odpor do Janševe politike posledica lenobe in občutka upravičenosti do tega, da nam država in oblast podarjata stanovanja in urejata dobro plačane službe.

Ti pa te iste ljudi, med katere očitno po tvojem spadam tudi sam, oklicuješ za provokatorje, da se državi posmehujemo in da ji praznimo malho, za kar nimaš niti najmanjše osnove. Ironično je pak tudi to, da če še študiraš, državi "prazniš malho" prav ti in živiš na račun žuljev vseh, ki državi plačujemo davke.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:


Meni se pa ta ideja zdi izrazito kontraproduktivna, še dodatno drobljenje in zapiranje ljudi v lastne mehurčke. Tistih par dnevov, ki jih slavimo, so namenjeni povezovanju in enotnosti, pa če je človek od časa do časa izpostavljen nečemu kar ni po njegovem okusu, tudi nič hudega, ravno obratno.


SDS pa je povezovalna sila ali kaj?

SDS volijo samo ljudje s kratkim spominom. No morda se taki, ki so na njihovi pipici, ko pridejo na oblast.

https://www.had.si/blog/2016/06/06/shiz...

Zgodovina sprememb…

Samael ::

FormerUser je izjavil:

Le zakaj bi odgovarjala na podtikanja, verjetno zato ker mi gredo na jetra.

Točno to si naredil ti njemu. Podtikal.
Saj v končni fazi ni pomembno, kdo ima tu prav, kdo ne, večina je zgolj stvar osebnih stališč, itd, ampak tvoj odgovor njemu ni bilo nič drugega kot navadno podtikanje. Si se mogoče zazrl danes kaj v ogledalo?
Nekaj v njegovem pisanju ti očitno ni bilo všeč, to lahko razumem, vendar se sam v odgovoru nisi ukvarjal s tem, kar je napisal, ampak si se odločil, da boš obračunal z njim na osebni ravni, mu v usta položil besede, prisodil dejanja, ki jih sam ni nikjer omenil, niti jih ni bilo razbrati iz njegovega pisanja. Torej, podtikanje praviš? Si se mogoče zazrl danes kaj v ogledalo? Ali pa boš raje igral žrtev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Meni se pa ta ideja zdi izrazito kontraproduktivna, še dodatno drobljenje in zapiranje ljudi v lastne mehurčke. Tistih par dnevov, ki jih slavimo, so namenjeni povezovanju in enotnosti, pa če je človek od časa do časa izpostavljen nečemu kar ni po njegovem okusu, tudi nič hudega, ravno obratno.


SDS pa je povezovalna sila ali kaj?

SDS volijo samo ljudje s kratkim spominom. No morda se taki, ki so na njihovi pipici, ko pridejo na oblast.

https://www.had.si/blog/2016/06/06/shiz...


Hada je torej leta 2016 dvojna proslava tako vznemirila, da se mu je zdelo vredno napisati blog o tem, ampak letošnja "anti-proslava" ga pa sploh ne moti, kajne, letos so problematične shutterstockove slike na "desni" proslavi, če bi bile slike originalne, bi bilo pa kaj drugega narobe, vedno se najde kaj, da se lahko pljuva po drugih, če ne, se pa izmisli. Klasična levakarska dvojna merila.

Gagarin ::

lol, pa kdo ti še sploh naseda na te tvoje finte. Takoj obrneš tezo, problem je en blogger ker ne piše o antiproslavi, ni pa problem jj in sds, ki enkrat organizirajo antiproslavo drugič pa se zgražajo nad njo. To niso desnakarske finte, ampak so tipično redneck-JJ-sds-cerkvene (majstri sprenevedanja) finte. Podn, pa saj sam veš, si pač tipični predstavnik te klike.

Vazelin ::

Zlatko izkoristil proslavo za "reklamo"
https://www.24ur.com/popin/domaca-scena...

Z mojim delom se narod lahko poistoveti in to dokazujem že 13 let s svojo glasbo in s svojim delom

Aha a zato ti moramo plačevati prispevke vsak mesec? :)) Ker se narod tako poistoveti z njegovim delom, da brez sofinanciranja ne preživi. On se ima za kulturnika lol. To je noro, da mora država vzdrževati neke reprse no. WTF. Verjetno nevideno v svetovnem merilu.
Kvazi ga skrbi za delavce ja... Jaz bi tut rad mel prispevke plačane s strani države...

Je pa lepo izkoristil proslavo za večanje lastne prepoznavnosti. Saj on ve ... vsaka reklama je dobra reklama, četudi greš full retard.

Pahor je za Zlatkota gospod gospodov.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

tone31 ::

vidi se kak jansekovi sfrj vsako leto bolj pogresate

letos ste v ljubljano skine navozli in neke pandurje da jih branijo pred pravimi prebivalci s domovinskim cutom drugo leto pa bo kar vojska posredovati?

boldleaf ::

FormerUser je izjavil:

Meni se pa ta ideja zdi izrazito kontraproduktivna, še dodatno drobljenje in zapiranje ljudi v lastne mehurčke. Tistih par dnevov, ki jih slavimo, so namenjeni povezovanju in enotnosti, pa če je človek od časa do časa izpostavljen nečemu kar ni po njegovem okusu, tudi nič hudega, ravno obratno.

Sicer se pa pridružujem, čestitke ob prazniku!


No ja, nekateri pac ne mislimo, da bi se morali klerofasisticne proslave kakorkoli deklarirati kot namenjene povezovanju ali enotnosti in jih je treba ignorirati ker delajo ravno nasprotno. So sramota za drzavo in se v tem tisocletju ne bi smele vec dogajati. Zal nekateri zivijo se v prejsnjem tisocletju, s kompleksom Tita in partije, zal smo staknili enega taksnih za vodjo vlade. Sramota.
In the beginning were the Words and the Words made the world. I am the Words.
The Words are everything. Where the Words end the world ends. You cannot go
forward in the absence of space.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

zmaugy ::

Proslava? Pa kdo še to gleda...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Gagatronix ::

Vseh teh raznih proslav iz inata ne gledam ker so prizadete. (Niti nimam televizije) Zanima me samo ce smo se vrnili v cas socializma, ker se je vceraj slisalo kot da so izvedli salve. Zapuscina prejsnjega sistema, vec kot ocitno.

drvo ::

Topovske salve so vsako leto. Z njimi se začne proslava.

spegli ::

Jaz sem dobil občutek, da smo leta 41, ko taljani napeljujejo žico okol mesta.

solatko ::

Vazelin - Preproste proslave so gasilske veselice, državna proslava pa naj bi odsevala napredek in razvoj države.
Aja, ne napredujemo, razvoja pa ni!
Delo krepa človeka

sigmundfreud ::

Meni ena najljubših proslav ob dnevu državnosti (iz 2007):
https://4d.rtvslo.si/arhiv/proslave-in-...
Na YT je dober komentar, ki jo opiše:
Preplet tradicionalnega in ljudskega z modernim v čudovito celoto, podkrepljeno z interpretacijami verzov pesnikov z vseh koncev Slovenije.


Na koncu si lahko samo rekel - vauu! Seveda je bil proračun za proslavo ustrezno velik...

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Vrhunska reč, kar pa seveda ni presenečenje, tisto so bila leta debelih krav, peak pa ravno 2007, potem pa finančna kriza in ko smo si spet malo opomogli, pride korona. Je bil pa takrat isti predsednik vlade kot danes, tako da trditi, da desni ne znajo delati dobrih proslav je čisti BS, letos je bila pač krizna varianta.

HappyPills ::

Proslava kjer se elita ogradi od raje. Jaka proslava naroda lol.

Gagatronix ::

https://www.had.si/blog/2020/06/25/shut...

Res jaka kvaliteta. *snerk*

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: hamez66 ()

FormerUser ::

MisterM je izjavil:

O kakšnih podtikanjih govoriš? Jasno sem se obregnil ob tvoj ponižujoči ton

Jaz sem ti pa jasno povedala, da je vaš ton še mnogo bolj ponižujoč, zmerjanje s fašisti in nacisti vsakogar, ki se ne strinja z vami, pa degutantno, pa te očitno nič ne moti.

MisterM je izjavil:

... in ti skušal povedati, da nas ogromno ljudi Janševe politike ne prebavlja, ker njegovo politično pot spremljamo že desetletja in še kako pomnimo vse njegove afere...

In kaj potem? Kdo pa misliš, da si, da se bo politika vedno prilagajala tvoji prebavi?

MisterM je izjavil:

.... in težnje po avotritarnosti.

Glede na to, da vsak teden protestirate, tudi tako, da kršite zakone, provocirate policijo, ki to stoično prenaša, na debelo serjete po oblastnikih po vseh medijih, so vaše blodnje o domnevni avtoritarnosti sedanje vlade navaden JOKE.

MisterM je izjavil:

Ironično je pak tudi to, da če še študiraš, državi "prazniš malho" prav ti in živiš na račun žuljev vseh, ki državi plačujemo davke.

Prav nič ironično, ker jaz ne nasprotujem praznjenju državne malhe, ne v primeru financiranja mojega študija, niti v primeru financiranja zdravstva, kulture..., nasprotujem pa hipokriziji tistih, ki malho praznijo obenem pa pljuvajo po tistem in tistih, ki so to malho sploh omogočili.

Vazelin ::

Dajte si pogledat proslave iz prejšnjih let kakšne negledljive smeti so to bile posamezna leta. :)) Saj ne pravim, da je letošnja proslava nekaj hudega - pravzaprav zelo povprečno. Ampak dajte si pogledat smeti iz prejšnjih let haha. Tako da v redu, da je malo drugače po dolgih letih priprave proslav s strani tistih, ki se sedaj slačijo pred ministrstvom za kulturo ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

HappyPills ::

Mar bi raj dal evre za maske

Tatankas ::

Vazelin ::

Tatankas je izjavil:

https://twitter.com/i/status/1276205096...

https://twitter.com/i/status/1276212499...

prvovrstna dr**l ni druge besede. Sramotno. Samo zato, ker niso pravi na oblasti se gre full retard?

Kaj je to skrajno lev folk pri nas zblojen. Še kar v letu 45.

Takšni posnetki pa pogrejejo človeka.

Mislim da bo (skrajna) levica morala stopiti korak nazaj, ker to kar delajo odkar niso na oblasti je ratalo absurdno. Koji kurac vam je naredila častna četa? Zakaj to MSM ne prikažejo?? Kakšen OGABEN folk je to.

Meanwhile Zlatko promovira svoj nov video. Reklama kot sem že rekel:)):))

Nisem vedel, da je toliko pacientov zamudilo tisto ladjo v Kopru leta 91
:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Sedaj je nekaterim že slovenska vojska sovražnik al kako? Samo bruhnem si lahko v usta
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

HappyPills ::

Rumeni jopiči pa rezal gume rnd avtomv LJ. Jao.

Vazelin ::

HappyPills je izjavil:

Rumeni jopiči pa rezal gume rnd avtomv LJ. Jao.

Ponavadi Antife razgrajajo po ulicah in uničujejo lastnino:D

Sem pa doživel res že vse ... ko je nekaterim slovenska vojska izdajalska lol. Res ni kakšnih kazni za takšen primitivizem. Ene par K eur in bi marsikoga streznilo:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

cekr ::

Vprašanje? Na enem tw profilu sem prebral, da se je Zlatan pripeljal v zaščiteno območje v rtv kombiju? Je to res?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Vazelin ::

Povsem mogoče. Če pogledaš je on ljubljenec RTVja.;) Poglej si malo število pojavitev njega na MMC. Kot da bi plačeval RTV da ga promovirajo. Tako da je domneva po mojem mnenju zelo verjetna.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

cekr ::

Kdo bo te osebe kaznoval, če je to res?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Vazelin ::

Kaj si folk misli o diletantu Zlatkotu je vidno na 24ur ker so morali skriti komentarje:))
Mi je pa smešno kako ena skupinica ljudi ustrahuje celo slovenijo lol. Na srečo se čedalje večjemu delu ljudi ta primitivizem obrača.

Sigurno ni delal sam. Sramota za RTV če je to res.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

cekr ::

Če bi bili mediji kolikor toliko pripravljeni, da se strasti umirijo, bi morali vsi ukinit komentiranje pod članki.
Samo potem bi se zmanjšal obisk, ker eni hodijo samo na kregarijo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

aviator ::

Kakorkoli imamo svojo državo, delamo pa proti njej in narodu. In ogabno je gledat mlade ljudi z rdečo zvezdo ali pa domobranskimi orli hodit naokoli,ker to pomeni da so zaostali v času v ljubezni za preživeto ideologijo, po možnosti pa da je niti niso doživeli. Naj starčki sanjajo o nekih časih ko se je živelo po tujih kreditih in so bili trdi l...Teh časov več ne bo, če komu paše podoživljat ima muzeje pa kake knjige, drugače pa je vse to preteklost. Težavica Slovenije je toliko starih ljudi, ki vseskozi bremzajo neke prepotrebne spremembe in se oklepajo nekih dobrih starih časov. Absurdno je da jim štango zraven drži še celoten levo orientiran podmladek, orto desnica pa bi samo hodila v cerkev in se igrala partizane in domobrance. Mahanje z zastavami je sicer lepo, ampak ni pa lepo dejstvo ko se zavedaš da 40 posto tvojih sošolcev z faksa že dela v tujini in se mnogi ne bodo več vrnili. Imamo svoj državo čuvajmo jo, spuščajmo noter ljudi,ki se želijo vključiti v našo družbo,so koristni, se želijo učiti našega jezika in jim ponudimo primerno plačilo in jih tretirajmo kot sebi enake. Predvsem pa spravimo nazaj iz tujine svoje ljudi, mnogi bi se z veseljem vrnili v domače okolje, kjer se argumetne posluša in se gleda naprej ne nazaj, za 50 let. Treba je to naredit zdaj.

cekr ::

Uspešni mladi bodo vedno raje odšli ven. Kaj jim je pa perspektiva? Da jih bodo tu zmerjali s fašisti, ker bi si radi nekaj ustvarili? Hvala lepa.
Da se bodo stalno spreminjali pogoji obdavčitve? Hvala lepa.
Za življenje moraš imeti neko mirnost. Ne pa stalno spreminjanje pogojev, da se bodo posvečeni lepo imeli.
Zakaj bi morali mladi plačevat zablode starih, ki so že itak v penziji.
Zakaj je tisti, ki gre danes v penzijo kaznovan s precej večjim odbitkom, kot oni pred 30-40 leti, ki je šel v penzijo s 50-imi? Tudi tem bi se moralo malo nižat procent.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vera Ban (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8719801 (15572) MrStein

Pretekle vojne, pozabljena zgodovina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
728220 (6910) Primoz

Zoran Janković - slovenski mesija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17718290 (12448) Gandalfar
»

Proslava ob dnevu državnosti. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7111128 (9584) T-h-o-r

Več podobnih tem