» »

Vera Ban

Vera Ban

1
2
»

Oberyn ::

hamez66 je izjavil:

Medijsko likvidiranje JJ-ja traja že vrsto let. Sam sem že zelo mlad opazil, ko je Miheljak v Dnevniku tako rekoč vsakodnevno kritiziral in pljuval po Janši. To se v 15 letih ni spremenilo.

Na podlagi česa pa to imenuješ medijsko likvidacijo? O temu liku se zelo veliko piše predvsem zato, ker se ima kaj za pisati. Do sedaj bi tudi mrtev konj verjetno že opazil, da ima človek lepljive prste. Oziroma dajmo reči bobu bob: človek pokrade vse, kar ni pribito. Pa to sem zdaj milo povedal. Kdor temu oporeka, tišči glavo v pesek. O teh stvareh bi pravzaprav morali pisati še veliko več. Janša je v vsej svoji zgodovini naredil drek iz natančno vsega, česar se je dotaknil. In ker ta drek teče po moji državi, bom o tem pisal in govoril, dokler bom živ. To ni medijska likvidacija, to je kvečjemu patriotizem. Kaj češ pa pisati o Kučanu? Nič. Ni ga, poniknil je v penzijo 15 let nazaj, kdo se pa sploh še spomni, kako je izgledal? O Kučanu pravzaprav govori in piše samo še en model - Janša.

krneki0001 ::

Vsaka reklama je reklama, četudi se pljuva po modelu. Če bi bili tiho o obeh, bi oba že zdavnaj poniknila v zgodovino in noben ju nebi omenjal več, ker niti vedeli nebi več zanju.

poweroff ::

sudo poweroff

Markus386 ::

Če bi se levičarji nehali ukvarjat z Janšo, in desničarji s Kučanom in Udbomafijo, bi bilo dosti lepše v tej mali državici.

Je pa res, da bi medijsko praznino morali zapolniti s čem drugim, enako pomembnim, recimo novo sezono kmetije ali big brotherja.

MrStein ::

Oberyn, če to trdiš, trdiš tudi, da imamo sodstvo 10 nivojem pod Mozambikom in Tuvalujem.

pranje možganov s strani medijev očitno deluje...

Kot je nekdo izjemoma naštel dejanja jajotove in drugih vlad: izkaže se, da je precej naredil jajo, ostali pa so cirkus zganjali.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

111111111111 ::

Slovenija je edina država, kjer 2 svetovne vojne še ni konec. :D

MrStein ::

Hitro, spet nekaj o jajotu objaviti, da se preusmeri pozornost!

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/izkor...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bambam20 ::

111111111111 je izjavil:

Slovenija je edina država, kjer 2 svetovne vojne še ni konec. :D



Vojne je že zdavnaj konec, razen,če si preskočil predvanja iz zgodovine in ve se kdo, je zmagovalec.

Po drugi strani smo pa tudi verjetno edina "razvita" država, kjer se dopušča , da lahko javno simpatizirajo z zavezniki nacistov in se jim nič ne zgodi.

Smurf ::

MrStein je izjavil:

Hitro, spet nekaj o jajotu objaviti, da se preusmeri pozornost!

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/izkor...

Tole nima kaj dosti veze z "levimi in "desnimi".

cekr ::

Medtem, ko se vi tukaj kregate za oslovo senco, se dogaja vojna za doto, ki jo država daje v podjetja in banke.
S tem se raje ukvarjajte, ne pa z notranjimi zadevami neke stranke.

Pa še:
za tega tipa, ki je danes odstopil, do sedaj še slišal nisem.
Naj bi bil užaljen, kar ni postavljen na listo za nove volitve. Res velik vzrok za tako galamo.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

MrStein ::

rupsi, celo v "nacistični" Nemčiji lahko kdorkoli simpatizira s komerkoli.
Reče se: demokracija in svoboda

Smurf je izjavil:

MrStein je izjavil:

Hitro, spet nekaj o jajotu objaviti, da se preusmeri pozornost!

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/izkor...

Tole nima kaj dosti veze z "levimi in "desnimi".

Ima veze z "realno stanje" in "socialno čuteči mižijo ter se za usta in ušesa držijo".

kotvedno.press
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

msjr ::

MrStein je izjavil:

Oberyn, če to trdiš, trdiš tudi, da imamo sodstvo 10 nivojem pod Mozambikom in Tuvalujem..


Odločno protestiram, da se prijateljske države Tuvalu v tej in pa tudi ostalih temah ne blati brez razloga. Hvala za Vaše razumevanje.

Crime in Tuvalu is not a significant social problem due to an effective criminal justice system (vir)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: msjr ()

bambam20 ::

MrStein je izjavil:

rupsi, celo v "nacistični" Nemčiji lahko kdorkoli simpatizira s komerkoli.
Reče se: demokracija in svoboda


A res. Nisem zasledil, da bi Nemci v Nemčiji imeli kje postavljeno kakšno spominsko ploščo in bi slavili javno naciste, tako kot se to počne pri nas, ko imajo domobranci spominsko ploščo in se jih javno časti.

111111111111 ::

Imamo pa na vsaki proslavi rdečo zvezdo, kar je tudi simbol totalitarnega režima, ki ni nikoli prevzel odgovornosti za povojne poboje in svoje zločine. Še vedno trdijo da so ravnali prav. Da greš pobit več tisoč ljudi po vojni zaradi ideologije... ne morem verjet da to še vedno zagovarjate. Če so bili pobiti po vojni, so to žrtve.
Krivi so tako eni kot drugi, ampak seveda ne bi noben prevzel odgovornosti. Pa v Nemčiji je bila lustricija, tako da nacisti in vojni zločinci niso imeli kaj delati v politiki. Pri nas pa smo zakorakali v samostojnost s predsednikom države, ki je bil vodja komunistične partije, neposredno ali posredno odgovoren za povojne zločine. Kaj vam tukaj ni jasno? V Nemčiji so s nacisti opravili, mi pa s komunisti nismo.

krneki0001 ::

Problem je ker je vsako leto več belih in rdečih. Dobesedno še do danes niso končali vojne. Potem pa kar ena stran gradi, druga ruši in obratno.

Če bi bilo po moje nebi smeli ne eni in ne drugi nič delat v politiki ter v gospodarstvu.

Pa premalo nas je takih, ki se ne postavimo ne na eno in ne na drugo stran. Če bi bilo nas več, potem nebi ne beli in ne rdeči igrali nobene vloge, ker bi bili preglasovani.

Zgodovina sprememb…

Vanich ::

111111111111 je izjavil:

Imamo pa na vsaki proslavi rdečo zvezdo, kar je tudi simbol totalitarnega režima, ki ni nikoli prevzel odgovornosti za povojne poboje in svoje zločine. Še vedno trdijo da so ravnali prav. Da greš pobit več tisoč ljudi po vojni zaradi ideologije... ne morem verjet da to še vedno zagovarjate. Če so bili pobiti po vojni, so to žrtve.
Krivi so tako eni kot drugi, ampak seveda ne bi noben prevzel odgovornosti. Pa v Nemčiji je bila lustricija, tako da nacisti in vojni zločinci niso imeli kaj delati v politiki. Pri nas pa smo zakorakali v samostojnost s predsednikom države, ki je bil vodja komunistične partije, neposredno ali posredno odgovoren za povojne zločine. Kaj vam tukaj ni jasno? V Nemčiji so s nacisti opravili, mi pa s komunisti nismo.


Kaj pa v Avstriji? A so tam z nacisti in vojnimi zločinci po vojni opravili? Kaj pa v UN? So tam opravili z nacisti in vojnimi zločinci? : Kurt Waldheim

Thuban ::

here we go again.
I'm sorry, Dave. I'm afraid I can't do that.

Smurf ::

krneki0001 je izjavil:

Problem je ker je vsako leto več belih in rdečih. Dobesedno še do danes niso končali vojne. Potem pa kar ena stran gradi, druga ruši in obratno.

Če bi bilo po moje nebi smeli ne eni in ne drugi nič delat v politiki ter v gospodarstvu.

Pa premalo nas je takih, ki se ne postavimo ne na eno in ne na drugo stran. Če bi bilo nas več, potem nebi ne beli in ne rdeči igrali nobene vloge, ker bi bili preglasovani.

Ni res. Vecinoma _bolj izobrazenih_ mladih se s tem ne ukvarja. Tudi v Sloveniji se na splosno zadeve (pocasi) premikajo. Tudi v parlamentu imajo sredinske stranke vec sans kot v preteklosti.

WarpedGone ::

Defektni partizani.
neizčrpen vir sranja in gnojnice.
Zbogom in hvala za vse ribe

111111111111 ::

Vanich je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Imamo pa na vsaki proslavi rdečo zvezdo, kar je tudi simbol totalitarnega režima, ki ni nikoli prevzel odgovornosti za povojne poboje in svoje zločine. Še vedno trdijo da so ravnali prav. Da greš pobit več tisoč ljudi po vojni zaradi ideologije... ne morem verjet da to še vedno zagovarjate. Če so bili pobiti po vojni, so to žrtve.
Krivi so tako eni kot drugi, ampak seveda ne bi noben prevzel odgovornosti. Pa v Nemčiji je bila lustricija, tako da nacisti in vojni zločinci niso imeli kaj delati v politiki. Pri nas pa smo zakorakali v samostojnost s predsednikom države, ki je bil vodja komunistične partije, neposredno ali posredno odgovoren za povojne zločine. Kaj vam tukaj ni jasno?V Nemčiji so s nacisti opravili, mi pa s komunisti nismo.


Kaj pa v Avstriji? A so tam z nacisti in vojnimi zločinci po vojni opravili? Kaj pa v UN? So tam opravili z nacisti in vojnimi zločinci? : Kurt Waldheim


Beri preden komentiraš. Sploh ti ni treba, ker se itak umikam iz teme, sem se spet zapletel v politično temo pa sem si rekel, da ne bom več. :D

MrStein ::

krneki0001 je izjavil:

Problem je ker je vsako leto več belih in rdečih. Dobesedno še do danes niso končali vojne. Potem pa kar ena stran gradi, druga ruši in obratno.

Če bi bilo po moje nebi smeli ne eni in ne drugi nič delat v politiki ter v gospodarstvu.

Pa premalo nas je takih, ki se ne postavimo ne na eno in ne na drugo stran. Če bi bilo nas več, potem nebi ne beli in ne rdeči igrali nobene vloge, ker bi bili preglasovani.

Kdor sploh omeni "barvno zadevo" iz 2.SV bi moral avtomatsko leteti iz politike in vseh funkcij. Lahko pa je potem zgodovinar, če mu je všeč.

problemsolved.press ;)

Smurf je izjavil:


Ni res. Vecinoma _bolj izobrazenih_ mladih se s tem ne ukvarja.

Problem je le, da je _izobraženih_ mladih bolj malo...

bambam20 je izjavil:

MrStein je izjavil:

rupsi, celo v "nacistični" Nemčiji lahko kdorkoli simpatizira s komerkoli.
Reče se: demokracija in svoboda


A res. Nisem zasledil, da bi Nemci v Nemčiji imeli kje postavljeno kakšno spominsko ploščo in bi slavili javno naciste, tako kot se to počne pri nas, ko imajo domobranci spominsko ploščo in se jih javno časti.

Nacisti imajo javna zborovanja tam vsak mesec. Na cestah, zaprejo promet.
Za kake branilce doma pa imajo tudi spominske plošče.
Pač niso obremenjeni s preteklostjo in so 150 let pred nami.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

WarpedGone ::

Izobražen != razmišljujoč

Velika večina mlajšega folka sestavlja mindles blejajoč trop, kako je vse zanič, kako so vse drugi pokradl in kako se nič ne da. Aja, pa včasih je blo ful bolš.
Redke izjeme furajo svojo privat firmo al pa so že spokal čez mejo.
Zbogom in hvala za vse ribe

krneki0001 ::

Smurf je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Problem je ker je vsako leto več belih in rdečih. Dobesedno še do danes niso končali vojne. Potem pa kar ena stran gradi, druga ruši in obratno.

Če bi bilo po moje nebi smeli ne eni in ne drugi nič delat v politiki ter v gospodarstvu.

Pa premalo nas je takih, ki se ne postavimo ne na eno in ne na drugo stran. Če bi bilo nas več, potem nebi ne beli in ne rdeči igrali nobene vloge, ker bi bili preglasovani.

Ni res. Vecinoma _bolj izobrazenih_ mladih se s tem ne ukvarja. Tudi v Sloveniji se na splosno zadeve (pocasi) premikajo. Tudi v parlamentu imajo sredinske stranke vec sans kot v preteklosti.


Kje? V ljubljani? Mogoče. Na podeželju? Nikakor ali so eno ali so drugo. Na žalost.

bambam20 ::

111111111111 je izjavil:

Imamo pa na vsaki proslavi rdečo zvezdo, kar je tudi simbol totalitarnega režima, ki ni nikoli prevzel odgovornosti za povojne poboje in svoje zločine. Še vedno trdijo da so ravnali prav. Da greš pobit več tisoč ljudi po vojni zaradi ideologije... ne morem verjet da to še vedno zagovarjate. Če so bili pobiti po vojni, so to žrtve.


Zvezda je bila simbol partizanov in zmagovalcev. Ti pa bi s takšnim pisanjem v SFRj že drobil kamenje na Golem Otoku.

Očitno imaš prednike, ki so bili med domobranci ali so posredno sodelovali z nacisti ( bili ovaduhi itd. ) ali pa celo z Italijani, ker drugače tega ne bi pisal.

WarpedGone je izjavil:

Izobražen != razmišljujoč

Velika večina mlajšega folka sestavlja mindles blejajoč trop, kako je vse zanič, kako so vse drugi pokradl in kako se nič ne da. Aja, pa včasih je blo ful bolš.


+10

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

MrStein ::

bambam20 je izjavil:


Ti pa bi s takšnim pisanjem v SFRj že drobil kamenje na Golem Otoku.

Aha, torej poznaš razliko med komi-diktaturo in svobodno demokracijo (dojčland).
Je še upanja...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Smurf ::

WarpedGone je izjavil:

Izobražen != razmišljujoč

Velika večina mlajšega folka sestavlja mindles blejajoč trop, kako je vse zanič, kako so vse drugi pokradl in kako se nič ne da. Aja, pa včasih je blo ful bolš.
Redke izjeme furajo svojo privat firmo al pa so že spokal čez mejo.

Tole tarnajo bolj starejsi. Mladi s(m)o se morali prilagoditi, da s(m)o preziveli. Mislim, da je med trenutnimi mladimi vec mladih podjetnikov kot kadarkoli do sedaj (res pa da ima podjetnistvo v sloveniji kratko zgodovino).

krneki0001 ::

hehehehe, tale je smešna ja.

Je največ podjetnikov, ker so dobili subvencije za sp-je, zdaj pa vegetirajo na minimalcu, firmam je pa všeč, ker jih najemajo, pa jih štejejo kot strošek.

Tudi včasih je bilo dost privatnikov. In tisti so se morali zelo dobro znajt, da so preživeli. Danes je pa zelo drugače.

Telbanc ::

poweroff je izjavil:

Pučnik je bil po moje outsider in eden redkih poštenjakov v tej zgodbi. Z njegovimi političnimi stališči se lahko strinjamo ali ne, ampak da je bil poštenjak mu pa lahko vsi priznajo.


Ja no, vsi ste ga zmerjali z revanšistom. Tega bogega Pučnika, ki ni mogel brez Slovenije, in se je šel mazat na stara leta. In ob tem kar je doživel seveda ni mogel biti objektiven, kar je normalno. Pol ko je bil medijsko deklasiran in označen za revanšista, se mu zdej levičarji klanjajo. Jezus.

Smo že povedali in napisali, kaj je narobe v tej naši žepni državici. Vse poti vodijo na RTV in njene katakombe. Ve se kdo ma v rokah medije in kdo ima s tem vpliv in obast v državi.

Drugo so le finese. Posledica tega da mamo enoumno politiko in medije, je da zdaj že mladina sovraži J.J. pa še sami ne vedo zakaj?

Tko da namen je dosežen, no, ne še čisto, kam pes taco moli se pa vidi, ko se začne forsirat Nsi, kot velik potencial desnice.....

Spremembe ne bo, dokler RTV ne pade iz rdečega smrtnega objema, vendar za to trenutno ni možnosti.


PS: Drgač se mi zdi, da sem te vidu ene dva meseca nazaj v MB fontani......
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Smurf ::

krneki0001 je izjavil:

hehehehe, tale je smešna ja.

Je največ podjetnikov, ker so dobili subvencije za sp-je, zdaj pa vegetirajo na minimalcu, firmam je pa všeč, ker jih najemajo, pa jih štejejo kot strošek.

Tudi včasih je bilo dost privatnikov. In tisti so se morali zelo dobro znajt, da so preživeli. Danes je pa zelo drugače.

Danes je tudi bistveno vec zagonskih podjetij, ki so jih naredili mladi, kot vcasih.

Seveda je tudi okolje (miselnost) bolj prijazno do tega, ampak tega je dandanes definitivno vec kot 20 let nazaj.

noraguta ::

To niso zagonska podjetja. Pa naj se sliš še tko kul. To so storitveni obrtniki za male pare.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

poweroff ::

Telbanc je izjavil:

Ja no, vsi ste ga zmerjali z revanšistom.

Vsi? Če med to kategorijo prištevaš mene, me boš gotovo lahko tudi citiral.

Telbanc je izjavil:

PS: Drgač se mi zdi, da sem te vidu ene dva meseca nazaj v MB fontani......

V MB me ni bilo že kakšna 3 leta.

Blodnje?
sudo poweroff

krneki0001 ::

noraguta je izjavil:

To niso zagonska podjetja. Pa naj se sliš še tko kul. To so storitveni obrtniki za male pare.


Točno tako. Obrtniki, ki nekaj proizvedejo, so vsi bolj ko ne starejši, mlajši pa od njih prevzemajo to delo. Novi "obrtniki" so pa samo storitveno usmerjeni.

ZbitaGrinta ::

trenutno bi volil 100% SDS tu sploh ni svoma podpiram skoraj vse njihove ideje kar se tiče vojske in migrantov edino ni mi všeč da podpirajo TTIP če bi se pa slučajno vrnil Zmago in SNS pa bi volil plemenitega
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

ZbitaGrinta ::

kar se pa tiče avstrijskih volitev je bila pa to čista zmaga za desne čeprav so zgubili zakaj zato ker predsednik nima kakšne velike moči desni so pa pokazali da so zelo močni in bodo čez 2 leti zasedli veliko stolčkov v parlametnu tisto je pa druga pesem
Živa resnica:https://www.rt.com/usa/339768-us-marines-aircraft-aging/

krneki0001 ::

ZbitaGrinta je izjavil:

trenutno bi volil 100% SDS tu sploh ni svoma podpiram skoraj vse njihove ideje kar se tiče vojske in migrantov edino ni mi všeč da podpirajo TTIP če bi se pa slučajno vrnil Zmago in SNS pa bi volil plemenitega


Ti imaš jelinčiča za politika? Desna roka mu je bil albanec. To ti je taprava nacionalna stranka, res.
Tip je bil in je in bo do konca komunist in je bil tam izključno zato, da je pobiral glasove ostalim nacionalnim strankam, da nebi katera postala premočna. Ko so ga ljudje pogruntal, se je pa hitro umaknil v svojo jamo.

Človek je ukradel staro orožje, ga potalal skinheadom. Potem jih je prijavil da so oni ukradli in po končanem postopku je orožje prišlo čudežno v njegovo last. Pa ropal je cerkve, vikende,...

Ta je tudi samo za v zapor al pa kr šus v glavo, bo najceneje.

buttplugs ::

Karaya 52 je izjavil:

Ni podlage za oprostitev. Enkrat pučist, vedno pučist. Stvar ne izgine iz kartoteke.

Kartoteka pa lahko izgine iz arhiva.

krneki0001 ::

Zanimivo, višji funkcionar v janševi stranki je delni lastnik firme, ki gradi đamijo. Taprava desna stranka. So lih tok deni, kot je jelinčič nacionalist.

MrStein ::

Informacija za novince: vsi so isti.

PS: Ban je že out, tema dneva je zdaj Čuš (ali Čus, sorry, ne da se mi iskat).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo naj bi bili strici iz ozadja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5510640 (8521) Mipe

Volitve 2011 (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Problemi človeštva
1588163886 (135908) Ziga Dolhar

Zoran Janković - slovenski mesija (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17718448 (12606) Gandalfar

Več podobnih tem