» »

Reddit mi več ne dela prav na firefoxu

Reddit mi več ne dela prav na firefoxu

jedateruk ::

Pred enim mesecem sem tu pisal o chromecastu, zato sem namestil brskalnik Chrome, ker ima v meniju "cast", da lahko na tv prek chromecasta vidim vse na zaslonu računalnika.... No, to je že off-topic...

Zdaj mi dva tedna www.reddit.com ne dela prav. Ko se gre na prijavo, se običajno pokaže malo okno, kamor se da ime in geslo. Meni pa zdaj pokaže prijavna polja na celem zavihku. Od danes mi celo kaže, da nimam pravo geslo. Če grem na old.reddit.com, se tam lahko prijavim in če grem od tam na www.reddit.com, mi kaže, da sem prijavljen. Old.reddit.com mi dela v redu, www.reddit.com pa ne. Izklopil sem vse dodatke, posodobil flash in javo, nič ne pomaga. Ko kliknem na Join, na moje ime in še marsikaj, se nič ne zgodi. Ko grem na eno objavo, mi je polje za napisati komentar zaprto - tam kaže animirane sive vodoravne debele črte. Če grem narediti objavo, pod napisanim tekstom pa še vedno kaže "text (optimal)". Klik na Flair in Post nima učinka.
Meni se zdi, da mi je Chrome sfižil Reddit na Firefoxu.
Razmišljam, da bi zbrisal Firefox profil in naredil novega, ampak hudičevo veliko stvari imam spremenjenih na about:config (nič nisem spremenil prejšnji mesec), zato bi dolgo trajalo, da bi kopiral vsako vrstico.
Upam, da mi kdo lahko pove, kako se lahko popravi prikaz reddita.
Hvala že v naprej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cofound.it / ICONOMI (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
619139839 (17656) Tody
»

Kateri VPN v Sloveniji?

Oddelek: Informacijska varnost
4510598 (3327) xseki
»

Mozilla Firefox (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
25634143 (8610) kow
»

Ne gre spremniti v stari izgled YOutube

Oddelek: Omrežja in internet
82465 (2242) bambam20
»

TeamViewer nedosegljiv, vdor kljub pričevanjem uporabnikov zanikajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5315147 (9375) Saul Goodman

Več podobnih tem