» »

Zakurjen ekran prenosnika(dobesedno)

Zakurjen ekran prenosnika(dobesedno)

xda develope ::

Danes mi je nekako uspelo neopaziti sveče in sem prenosnik odprl ravno tako da je bila pod ekranom in ko je bilo že prepozno sem opazil na ekranu črno "packo", ker je sveča od zadaj toliko segrela ekran. Sklepam da druge rešitve kot menjava ekrana ni, me pa zanima kakšne izkušnje imate z ebay paneli. Predvsem me moti da v oglasu piše tole Pixel politics:ISO 13406-2 , kar dovoljuje da ima ekran 3 mrtve pixle. Gledal sem tale panel link
Hvala in lp

darkolord ::

Drži, panel je treba menjati. Iz ebaya so bili vedno OK.

To z mrtvimi piksli je večinoma vedno tako, tudi pri novih, je pa tega na srečo precej malo.

DePalmo ::

Paneli delajo in sem tudi dobil brez mrtvih pikslov. Ampak to je zgolj sreča, lahko bi prišli z. V takem primeru me standard ne zanima in bi ga reklamiral, nato pa videl kako se bi izšlo. In ravno zato (vse) zaslone kupujem preko interneta, da ga lahko vrnem če se to zgodi. Ker če bom odkartal par 100e za zaslon, potem hočem 0 mrtvih pikslov, ne pa po nekem standardu ki me ne zanima.

So pa čisto vsi in brez izjeme bili manj svetli kot originalni pa ni bilo važno ali je bil zaslon iz Kitajske ali EU.

bf4ed ::

Vedno naročal iz UK. Od 15 menjanih panelih sem mel samo 1x en mrtev piksel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bela pikica na novem monitrju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
201768 (1186) Mare2
»

Mrtev piksel na zaslonu novega prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8411617 (9720) coffeetime12
»

Ultrapoceni noname monitorji na Ebayu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13515416 (9916) Steinkauz
»

IPS monitor LG-ips226v

Oddelek: Kaj kupiti
203097 (2595) Jinto
»

nov monitor..

Oddelek: Kaj kupiti
211952 (1433) Kriko

Več podobnih tem