» »

HP bootloop

HP bootloop

Tanaka144 ::

Pozdravljeni,
zanima me ali je imel ze kdo podobno težavo. In sicer gre za model HP 17-xxx star 3 leta z AMD A6 cpujem..
Vglavnem, racunanik se znova zaganja tik preden bi zelel naloziti win (ali je to iz diska , ali nova instalacija iz USBja(UEFI in legacy), nova instalacija iz DVDja...poizkusil sem ze drug disk tako m.2 kot navaden, drug ram in je rezultat vedno enak. Preden se resetira ne napiše ničesar (BP pridem v bios ali boot selection itd...brez težav) Poizkusil sem ze raznorazne bios nastavitve , kar je pač mogoče, vendar nobene razlike....Če odstranim disk in vse ključe mi sicer ponavadi napiše da ni našel boot diska oz particije...
če je imel kdo podobno težavo in jo rešil se zahvaljujem...
lp

showsover ::

Ja, poznam, lahko si prisel v bios do memory in disk diagnostike, ni bilo najdenih napak, nisi mogel niti v safeboot ali reinstall winsov.
Resitev je bila (s strani narocnika) zamenjava racunalnika, kaj se je naredilo z racunalnikom naprej, nisem bil obvescen.

Zgodovina sprememb…

Tanaka144 ::

Hvala, cudno je vse skup bios ok diagnostika ok ko pa hocs karkol nalozit pa reset.. Tko da najbrz sam menjaval plaze pride v postev ki pa se ponavadi ne splaca..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490422228 (5867) jedateruk
»

Windows 10 setup ne zazna SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
445320 (1891) jahidtech
»

PO NEUSPEŠNI INŠTALACIJI WIN10 x64 IZGINIL DISK

Oddelek: Pomoč in nasveti
243075 (2438) abaximan
»

SSD upgrade: BIOS najde disk, windows inštalacija ne (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6518859 (1097) Mare2
»

linux zablokira (ja:)

Oddelek: Operacijski sistemi
251657 (1195) medjugorje-si

Več podobnih tem