» »

Aboutyou.si

Aboutyou.si

«
1
2

SebyDiamant ::

Ali kdo ve zakaj kao originalne teniske pakirajo v bele navadne generične škatle.
Na moje vprašanje:
Zakaj pa je na spletu veliko pritožb, da izdelki ne pridejo v originalnih pakiranjih?
https://www.trustpilot.com/review/about...

So dali odgovor:
najlepša hvala za Tvoje sporočilo na ABOUT YOU.

Vsi naši izdelki so originalni, da pa si lahko za naše stranke zagotovimo izdelke po čimboljših cenah jih ne pakiramo v originalne embalže, kajti te predstavljajo dodaten strošek za stranko.
Prav tako pa si želimo, da bi naša stranka dobila pakiranje v ABOUT YOU embalaži.
Upam, da vam je bilo to v pomoč.

Vse skupaj zgleda kot markirana oblačila in obutev od raznih fb prodajalcev iz Bosne, Srbije, Turčije,....
12EUR popusta na SUMUP čitalec bančnih in kreditnih kartic,
brez stroška najema:
http://fbuy.me/k8MvL

Pac-Man ::

Brand je precej znan, tako da najverjetneje ne dobavljajo robe iz Arizone

About You (company) @ Wikipedia

Ali pač (Mass)?
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

Kurzweil ::

Tale topic ne sodi v rubriko "Sedem umetnosti".

PreviousUser ::

Kurzweil je izjavil:

Tale topic ne sodi v rubriko "Sedem umetnosti".


Tudi prepakiranje je umetnost. :)) spletna štacuna Arizona lol.

zmaugy ::

A je o njih tista tečna reklama na skoraj vsakem youtube videu? Iz principa, ker so tako nadležni, ne bi nič naročil od njih.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

zmaugy ::

Ampak so mi pa res ogabno nadležni, za bruhat. Na vsakem yt videu se svaljkajo, fuj!
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

knap ::

Da ne odpiram nove teme.

Na TV na veliko vrtijo reklame o tej spletni prodajalni.

Ali kupujete kaj v tej trgovini?
Ali so cene konkurenčne glede na ostale trgovine?

Kakšno je vaše mnenje.

Hvala

LP

koko7181 ::

Jaz sem do sedaj naročila par stvari. Nisem niti zadovoljna niti razočarana.

Zmeraj imajo neke akcije tako da večino stvari lahko s kakšno kodo za popust dobiš vsaj 20% ceneje.

Z vračili ni težav, ti vrnejo denar v parih dneh.

Zdi se mi, da imajo velikokrat kakšna odstopanja od barve oblačil oz. v živo je drugačen odtenek kot na sliki. Mene je zmotilo, saj se mi je to zgodilo že pri 3 stvareh, je pa res da sem jaz pač pikolovska glede tega. Prav tako sem dobila en zimski plašč z razparanim šivom pri rokavu, ampak sem ga brez problema vrnila.

Poznam nekatere ki so zelo zadovoljni z njimi. Potem spet nekateri pravijo, da nimajo originalov znamk npr. Adidas, Tommy Hilfiger. Sama tega ne kupujem, tako da ne morem soditi.

Dala bi jim oceno nekje 3/5, vendar sama verjetno ne bom naročevala več pri njih čeprav se je težko izogniti njihovemu bombardiranju z oglasi na vsakem koraku.

zmaugy ::

knap je izjavil:

Da ne odpiram nove teme.

Na TV na veliko vrtijo reklame o tej spletni prodajalni.

Ali kupujete kaj v tej trgovini?
Ali so cene konkurenčne glede na ostale trgovine?

Kakšno je vaše mnenje.

Hvala

LP


Nikoli nisem in nikoli ne bom.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Kleemen ::

Splačalo se je pokoristit ko so imeli veliko akcijo in vse izdelke -50%. Jaz sem kupil takrat za okrog 800eur robe znižano na 400eur. :D 3/4 izdelkov obdržal, 1/4 jih prodajam po isti ceni kot sem kupil, tako da če želiš kakšen izdelek sporoči jih imam nekaj novih nerabljenih po ugodnih cenah. V nasprotnem primeru pošljem nazaj, ker imajo rok za brezplačno vračilo 100 dni od nakupa.

VelkBla ::

koko7181 je izjavil:



Zdi se mi, da imajo velikokrat kakšna odstopanja od barve oblačil oz. v živo je drugačen odtenek kot na sliki.



To je res in zadeva se pojavi tudi pri kakšnih vzorcih na majicah ali puloverjih katere oglasujejo. Narocil dve majici (poskusno) in ena od majic je imela rahlo odstopanje v barvi. Nekatere to moti, nekatere ne. Lahko placas z gotovino, v paketu ti prilozijo kodo v primeru, ce zelis izdelek vrniti, katero nalepis na paket, denar vrnejo na racun tako da, ce placas z gotovino, moras v nastavitvah dodati svojo kartico ali trr.

aerie ::

Pa imate monitor, ki podpira 99% odtenkov barvnega prostora Adobe RGB?

Groot ::

Naročil že več stvari in sem s samim servisom strani zadovoljen. Naročeno praviloma prispe precej hitro, vračila so brez kakršnihkoli problemov in tudi vračilo denarja je hitro izvršeno.

Glede same robe je pa pač odvisno koliko si navajen online shopinga oblačil. Sam sem precej pikolovski glede prileganja zato veliko raje pred nakupom preizkusim stvar. Ampak mi je vseeno uspelo tudi na aboutyou kupiti že kar nekaj res dobrih stvari. Pač odvisno koliko uspeš zadeti s številko oziroma kako dobro veš za posamezne znamke da ti ugajanjo. Se pa seveda vedno lahko zgodi, da ti stvar preprosto ne bo prav, ker je kroj malce drugačen kot običajno.

Do sedaj so bile vse stvari načeloma tudi takšne kakršne sm pričakoval ob nakupu. Nekih bistvenih odstopanj vsaj sam nisem opazil. Verjamem pa da se lahko zgodi, da iz slike morda izhaja malce drugačen odtenek kot je v živo, ampak to je včasih že v fizičnih trgovinah problem, če je slučajno kakšna smešna osvetlitev in ni dnevne svetlobe.

Sicer pa predlagam, da pred naročilom pobrskaš malce po Instragram profilih raznih slovenskih "influencerjev" (ali pa prosiš boljšo polovico ;)), ker ima praviloma vsaj kdo kakšno kodo za 25% popusta.

jakan123 ::

Nekaj sem naročil, ampak mi bolj odgovarja bestsecret.com

knap ::

hvala za odgovore...
torej se dobijo kode za popuste?
in instagramu oz še kje drugje?

LP

Marko M ::

Sem že dostkrat naroču, roba je kvalitetna glede datuma pa sm mal začuden, pravjo, da imajo skoz probleme z hitro pošto oz. z dostavo(tut po par dni je zamujala) :D


naj ostanejo še tako "akcisko" kull :)8-):D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Marko M ()

clio24v ::

Moja je naročila 3x in do sedaj vse ok.Se pa pridružujem @Groot-u kar se tiče kod.Spremljaj influencerje na instagramu,ker dostikrat objavljajo kodo za popust.Imaš pa tudi bestsecret.com ki je podobna zadeva edino kar za registracijo potrebuješ invite.

49106 ::

Trgovec mi ne vliva zaupanja. Morda poiščem kakšen kos, ki ga že imam in primerjam.

Marko M se je odločil registrirat samo za ta prispevek :D

zmaugy je izjavil:

Ampak so mi pa res ogabno nadležni, za bruhat. Na vsakem yt videu se svaljkajo, fuj!


Nimaš ublock-a?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

49106 ::

SebyDiamant je izjavil:



Vsi naši izdelki so originalni, da pa si lahko za naše stranke zagotovimo izdelke po čimboljših cenah jih ne pakiramo v originalne embalže, kajti te predstavljajo dodaten strošek za stranko.


Sevede, ceneje je vzeti iz original embalaže in prepakirati v alternativno embalažo :D

A je kdo sploh našel kakšen izdelek, ki je na prodaj tudi na spletni strani proizvajalca?

EDIT: Našel ene, ampak barve so malce drugačne kot na pumini strani. Pa tudi zgledajo nekoliko slabše

https://eu.puma.com/si/sl/pd/puma-x-mr-...
https://www.aboutyou.si/p/puma/nizke-su...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Kleemen ::

Kodo za 25% popusta ni problem dobit, če ne pri influencerjih pa pišite direkt njim in ponavadi dajo brez problema. Izdelki pa so skoraj sigurno original glede na to da so original etikete, edino embalaža je njihova in ni od original izdelka. Kar sem primerjal (vsaj Adidas) je isto kot v drugih trgovinah.

49106 ::

Kleemen je izjavil:

Kodo za 25% popusta ni problem dobit, če ne pri influencerjih pa pišite direkt njim in ponavadi dajo brez problema. Izdelki pa so skoraj sigurno original glede na to da so original etikete, edino embalaža je njihova in ni od original izdelka. Kar sem primerjal (vsaj Adidas) je isto kot v drugih trgovinah.


1. Kako veš, da so etikete pristne?

2. Zaradi etiket so izdelki skoraj sigurno pristni?

3. Zakaj bi si delali dodatno delo in iz original embalaže prepakirali v njihovo? Kako lahko s tem procesom privarčujejo?

4. Že na sliki se vidi, da je nekaj smrdi.

Levo aboutyou, desno puma.com (imajo lepo zategnjeno blago, primerjajte tudi lokacijo mr doodle loga).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Groot ::

49106 je izjavil:

Kleemen je izjavil:

Kodo za 25% popusta ni problem dobit, če ne pri influencerjih pa pišite direkt njim in ponavadi dajo brez problema. Izdelki pa so skoraj sigurno original glede na to da so original etikete, edino embalaža je njihova in ni od original izdelka. Kar sem primerjal (vsaj Adidas) je isto kot v drugih trgovinah.


1. Kako veš, da so etikete pristne?

2. Zaradi etiket so izdelki skoraj sigurno pristni?

3. Zakaj bi si delali dodatno delo in iz original embalaže prepakirali v njihovo? Kako lahko s tem procesom privarčujejo?

4. Že na sliki se vidi, da je nekaj smrdi.

Levo aboutyou, desno puma.com (imajo lepo zategnjeno blago, primerjajte tudi lokacijo mr doodle loga).



Ok pa prispevajmo k tej neumni temi.

1. Kako veš da je etiketa izdelka, ki ga kupiš v npr. Intersportu originalna?

2. Na sliki meni smrdi le to da grr evidentno za različno številko čevlja in drugačno osvetlitev. Your point? Na podlagi slike dejansko sklepaš pavšalno malco po svoje

PINki ::

Morda naročijo od proizvajalca npr. 500 parov superg, brez embalaže in jim to proda ceneje. Oni pa imajo svojo cheap embalažo s svojim brandom.

49106 ::

Ne zdi se mi smiselno, saj embalaža ne predstavlja nekega faktorja, bom pa vprašanje naslovil na Pumo in Adidas.

Groot ::

49106 je izjavil:

Ne zdi se mi smiselno, saj embalaža ne predstavlja nekega faktorja, bom pa vprašanje naslovil na Pumo in Adidas.


A res misliš da bi Puma, Adidas itd. toliko časa tolarirali da jim nekdo odžira prodajo? Sploh glede na to da ne gre ravno za eno levo stran, ampak eno trenutno bolj priljubljenih spletnih trgovin. Daj vsaj malo razmisli.

49106 ::

Ne vem, sem jih pa vprašal. Je pa toliko alarmov, da ne upam kupiti.

Včeraj sem prvič slišal za aboutyou na TV reklami. Mislim, da je enkrat kolega naročil majice, nisem ziher, moram ga vprašat, ampak tisto je bil dokaj očiten knockoff.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Curly ::

Aboutyou je bolj legit kot Intersport.

Groot ::

49106 je izjavil:

Ne vem, sem jih pa vprašal. Je pa toliko alarmov, da ne upam kupiti.

Včeraj sem prvič slišal za aboutyou na TV reklami. Mislim, da je enkrat kolega naročil majice, nisem ziher, moram ga vprašat, ampak tisto je bil dokaj očiten knockoff.


Aha se mi je zdelo da ti ni čisto jasno da aboutyou obstaja že precej časa. V zadnje pol leta so vstopili na SLO trg tudi z agresivnim oglaševanjem. Ampak sam sem pri njih naročeval že leto in pol nazaj. Tako da žal ne boš te big saver vseh znamk, ker je izvor njihovih izdelkov bil že mnogokrat obdelan.

Kar se tiče pakiranja itd. je pa vsakomur, ki je kdaj od znotraj videl kakšno podobno korporacijo jasno da je velik fokus na množičnih serijah in prodajah. In ja, dejstvo da lahko nekomu prodaš za 1 mesec proizvodnje brez pakiranja je huge faktor, sploh v branži ki pozna ogromno konkurence in je tako pritisk na cene res hud.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Groot ()

49106 ::

Kako pojasniš to, da izdelki že na sliki delujejo slabše kot na proizvajalčevi strani? Gre morda za outlet robo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

OK.d ::

2.kvaliteta;)
LPOK.d

Groot ::

49106 je izjavil:

Kako pojasniš to, da izdelki že na sliki delujejo slabše kot na proizvajalčevi strani? Gre morda za outlet robo?


Res se ti zdijo slike relevantno merilo? Če je tako ti najbrž lahko takoj najdem sliko npr. Hugo Boss stvari, ki na sliki pač izgleda grozno.

Sploh pa več kot očitno nisi naročil še niti ene stvari pri njih, ampak imaš pa največ za povedati kaj in kako. Meni je vseeno kaj si ti sam misliš, ampak potem vsaj ne zavajaj drugih z nekimi bedarijami, ki so pač zrasle na tvojem zelniku.

49106 ::

Groot je izjavil:


Res se ti zdijo slike relevantno merilo? Če je tako ti najbrž lahko takoj najdem sliko npr. Hugo Boss stvari, ki na sliki pač izgleda grozno.


Sprašujem se, če na sliki zgleda tako slabo, kako slabo je šele v živo?

Groot je izjavil:


Če je tako ti najbrž lahko takoj najdem sliko npr. Hugo Boss stvari, ki na sliki pač izgleda grozno.


Strinjam se.

https://www.aboutyou.si/p/boss/boksaric...

In kaj je s postrani natisnjenimi logotipi

https://www.aboutyou.si/p/boss/majica-w...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Groot ::

Ah ti kar uživaj v gledanju svojih slikic, brati tako ali tako očitno ne uspeš. Jaz bom pa z veseljem še naprej naročeval, seveda če mi kaj všeč.

49106 ::

Lep ad hominem, ni kaj.

Tudi jaz z veseljem kupim kakšen kos dvomljive kvalitete, pa tudi kakšen ponaredek, seveda, če je cena temu primerna.

aerie ::

Zgleda je nemška firma z lastniki turških korenin: About You (company) @ Wikipedia
Sem kupla tam pred kakšnim letom Levis čevlje, ki so prišli v original embalaži.
Sicer, čist mogoče, da na Balkan pošiljajo robo 2. ali 3. kvalitete, tako kot pač vsi počnejo.

buttcrack ::

v čem je sploh problem? Naročiš in če ti ni všeč na pogled, sumljive kvalitete, pač pošlješ nazaj...

A je treba 100 strani jokanja zarad tega?

Teli pagei ala asos ipd, kjer je brezplačno vračilo, vedno naročim M in L in 43,44, kar bolje sede obdržim, ostalo vrnem. ČE mi ni nič všeč, vrnem vse.

49106 ::

buttcrack je izjavil:

v čem je sploh problem? Naročiš in če ti ni všeč na pogled, sumljive kvalitete, pač pošlješ nazaj...




Problem je v tem, da gre za robo sumljive kvalitete, ki se prodaja po polni ceni. Zakaj bi se ukvarjal z vračilom, če lahko počakam na odgovor iz Adidasa in Pume.

buttcrack je izjavil:



A je treba 100 strani jokanja zarad tega?



Samo toliko strani, kot jih je potrebnih za racionaliziranje takšnnih nakupov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

buttcrack ::

Nikakršne potrebe po racionaliziranju sploh. Kupiš in če ti je vseč obdržiš, sicer vrneš in te BK.

Če ti od pume, adidasa, nikea ni všeč, boš 2x plačal poštnino.

49106 ::

Sliše se kot še eno racionaliziranje nakupa ponaredkov.



49106 je izjavil:



Groot je izjavil:


Če je tako ti najbrž lahko takoj najdem sliko npr. Hugo Boss stvari, ki na sliki pač izgleda grozno.


Strinjam se.

https://www.aboutyou.si/p/boss/boksaric...




Veseli me, da so izdelek umaknili iz prodaje, ker so gate zgledele slabše, kot če bi jih sam sešil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

zpza ::

Dodajam vprašanje pod to temo kar, da ne odpiram nove:
A kdo ve od kje posiljajo pakete?

In ali je kdo narocal zdaj v casu te akcije, lo so imeli preko whatsappa do 50% kode za popust prejsnji teden in ce je paket ze dobil.

V petek so mi javili, da ne paket oddan, predvidena dostava je bila vceraj ali danes, a paket se vedno niti ni oddan iz njihove strani, podatkov o sledenju ni...
saj sice napise da je bil oddan ma pošto...
jih sumim, da so paket pripravili, mu pripopali sledilno, odda ga oa na posto ze vec dni nihce ne...
ce jih poklices itak nic ne urediš, niti nobdnih info ti ne dajo... nic samo kot bi bili na lajno posneti tisti ljudje tam...
je kdo med bami ze dobil paket, z izdelki ki jih je narocil prejsnji teden v cetrtek? Ali da ima vsaj podatke o sledenju ze aktivne?

Matej_K ::

Čičaj pa čakaj. Na konc boš itak še sorry kodo dobil za 20% za naslednji nakup. (ker je dostava trajala predolgo od obljubljene)
Nisem pa nič naročal ta teden, ampak dostave velikokrat nihajo. Že zaradi izdelkov ki so zadnji kos itd včasih tudi ne dobiš vsega. Ti povrnejo razliko med tem.
... .. .

FireSnack ::

Tale trgovina ga zmaga za Black Friday. Kao do 80% in dodatnih 20% in potem vidiš najboljšo ceno v zadnjih 30 dneh kar lepo napisano pod artiklom, ki je seveda nižja od te ki je sedaj z temi vsemi popusti. Folk se zgleda da nategnit tudi če imaš spodaj napisano najboljšo ceno zadnjih 30 dni...
Preprodajalec NFT umetnin

FoxKnox ::

Tele trgovine ala About you, Zalando .....rastejo kot gobe in prodajajo brand šrot, ki je bil v EU skladiščih predviden za uničenje.
Potem se to kao prodaja z 80 % popustom, npr majca pa 40 evrov.
In pol vidiš ves folk oblečen v Nasa ali Jack Jones.:O

enadvq ::

FoxKnox je izjavil:

Tele trgovine ala About you, Zalando .....rastejo kot gobe in prodajajo brand šrot, ki je bil v EU skladiščih predviden za uničenje.
Potem se to kao prodaja z 80 % popustom, npr majca pa 40 evrov.
In pol vidiš ves folk oblečen v Nasa ali Jack Jones.:O


Ti maš vse od ralph lauren, hugo boss in to ane? Dej pokaži da vidimo

Mithrandir ::

Dejstvo je da instant moda uničuje okolje.

Bolje kupit 1 dobro majico, kot 3 cenene.

BuDi79 ::

Mithrandir je izjavil:

Dejstvo je da instant moda uničuje okolje.

Bolje kupit 1 dobro majico, kot 3 cenene.
Dobro majico je rekel... ker "znan drag brand" je merilo "dobre majice". Če boš kupil v Emporiumu namesto na Zalandu/Aboutyou boš samo bolj na suho nategnjen pa ves vesel boš lahko razlagal kako plačuješ polno ceno za "kvaliteto", v resnici pa kaj manj cenene majice pa ne boš imel (bo manj poceni, ne manj cenena).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

FoxKnox ::

enadvq je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Tele trgovine ala About you, Zalando .....rastejo kot gobe in prodajajo brand šrot, ki je bil v EU skladiščih predviden za uničenje.
Potem se to kao prodaja z 80 % popustom, npr majca pa 40 evrov.
In pol vidiš ves folk oblečen v Nasa ali Jack Jones.:O


Ti maš vse od ralph lauren, hugo boss in to ane? Dej pokaži da vidimo

Žal nimam nobene, ker nisem nor, da bi preplačeval neke fensi napise,nosil animacije starčkov s kužki so pa to.
Cunje še vedno kupujem s prsti ne z očmi.Oči gledajo edino ceno.

lonewolf_ ::

Je kak kupon aktiven za nakup v januarju?
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Kresenc ::

Si bom sposodil temo.
Kupil sem 2 izdelka na aboutyou, zdaj ko sem ju prejel pa vidim na netu, da je 30% popust aktiven na izdelka in bi prisparal 15eu, če bi jih zdaj naročil. A lahko jaz zdaj prejete izdelke zastonj vrnem, hkrati pa naročim iste izdelke še enkrat?

rejven ::

Zakaj ne? Da se ne zafrkavas jim rajš za kak dobropis napiši, pa majo oni manj dela pa ti :)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakovostna oblacila s cim manj teksti

Oddelek: Loža
264156 (2849) MonoPattern
»

Nike superge

Oddelek: Loža
377694 (4984) bambam20
»

Nakup oblačil

Oddelek: Loža
169692 (8444) rajc123

Več podobnih tem