» »

Aboutyou.si

Aboutyou.si

1
2
»

Kresenc ::

A imaš kako izkušnjo z omogočanjem dobropisa? :)

Pithlit ::

Kresenc je izjavil:

Si bom sposodil temo.
Kupil sem 2 izdelka na aboutyou, zdaj ko sem ju prejel pa vidim na netu, da je 30% popust aktiven na izdelka in bi prisparal 15eu, če bi jih zdaj naročil. A lahko jaz zdaj prejete izdelke zastonj vrnem, hkrati pa naročim iste izdelke še enkrat?

1: A ti kdo brani? Izpolniš un pildek ki so ti ga dali, zapakiraš nazaj in daš na pošto.

2: Za dobropis boš pač počakal da ti ga zrihtajo in potem naročil nove. Lahko pa že danes naročiš nove in ti pač keš vrnejo čez par dni.

3: Lahko pa jim pišeš in jim obrazložiš da bi rad tistih 15€ razlike. Ponavadi jim je ceneje to narest kot se ubadat z reševanjem vračil in ponovnim pošiljanjem. Če ti ne ugodijo greš pa nazaj na točko 1.

Meni so na točko 3 celo zavarovanje za avto zrihtal ker sem šla 3 dni po sklenitvi še enkrat delat informativni izračun in je kar naenkrat blo 60€ ceneje. V roku 48 ur so mi teh 60€ nakazal ko sem rekla da bom enostavno skenslala pa na novo nardila. Valda ne 'aboutyou' (so mi pa takisto z nekimi modrci zrihtal).
Life is as complicated as we make it...

Kresenc ::

Hvala za odgovore, bom naredil tako. Lep dan!

celje ::

to ni mozno na nobeni "platformi" za nakup oblacil. ne dajejo/vracajo razliko v ceni.

enostavno naroci zopet. prvo posiljko pa poslji nazaj. denar bo v max dveh tednih na tvojem racunu (ce si placal z pp, bo denar na pp)

undertacker ::

To sem jaz že večkrat naredil preko Zalando, enostavno poslal paket nazaj, naročil isti kos oblačila z cenejšo ceno in je bilo to to, pri zalando kr traja da dobiš denar nakazen, tako, da ne vidim nobene potrebe po nekem kompliciranju in pisat nekih e-mailev.

maqito ::

Kak kupon trenutno aktualen na aboutyou

Pithlit ::

maqito je izjavil:

Kak kupon trenutno aktualen na aboutyou

A niso vezani na aplikacijo?
Life is as complicated as we make it...

andy2k13 ::

Se vam je že kdaj zgodil, da niste dobil dobropisa za vrnjeno blago? Prvič mam komplikacije z njimi. Do zdej je bil postopek vračil in nakazil dobropisa hiter in tekoč. Za zadnje vračil trdijo, da so ga nakazal pred 2. tedni, ampak o njem ne duha ne sluha. Kontaktiru banko in trdijo, da ni prišlo nič in mi predlagal, da če bojo na About You vztrajal, da naj od njih zahtevam ARN št. transakcije dobropisa.

Z njimi poslujem z Visa kartico dodano v Apple Pay. Visa je od Revoluta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: andy2k13 ()

Apple ::

Apple Pay rabi nekaj casa, da ti vrne denar.

Pri meni so naredili vracilo denarja v eni trgovini v SLO in sem se nacakal...
LP, Apple
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakovostna oblacila s cim manj teksti

Oddelek: Loža
264378 (3071) MonoPattern
»

Nike superge

Oddelek: Loža
377939 (5229) bambam20
»

Nakup oblačil

Oddelek: Loža
169844 (8596) rajc123

Več podobnih tem