» »

Reklamne strani

Reklamne strani

margarer3 ::

Pozdravljeni!
Kupila sem novo tablico in v brskalnikih vseh ki sem jih nameščala se mi odpirajo reklamne strani. Tudi slovenska nekaj Damjan Murko in vse sorte. Sem v nastavitvah vklopila blokiranje oglasov ampak dogaja se še naprej. Antivirusni program ne pomaga, nič ne najde. Tablica je samsung 10. Kam naj še pogledam da to preprečim? Če kdo slučajno ve? Zdi se mi kot da ni v brskalniku, ker ne bi blo v vseh, ali pač?
Lp

margarer3 ::

Vidim da nihče ne ve, ampak sem danes tukaj na forumu zasledila, da to morda dela google. Pozdravček

Badwolff ::

Onemogoči chrome,ki je na androidu neuporaben in si namesti kak bromite ali kaj podobnega. Že samsungov official browser z adblock razsiritvami je kar ok. jay na androidu nisem videl reklame že leta, razen v igrah

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Ales ::

magarer3, zdajle vidim, da krosspostaš v dveh temah (še v zombi temi tukaj). To se na forumih ne dela, ker nima smisla o isti stvari razpravljati dvakrat. ;)

Tvoja tablica je verjetno Samsung Galaxy Tab 10.1 ?

Kako to misliš, da se ti odpirajo reklamne strani? A kar cela nova stran se ti odpre v vsakem brskalniku, brez da bi kliknila na karkoli?

To definitivno ni normalno in Google tega ne počne. Najverjetneje se ti je na tablico naložilo nekaj neželenega. Poglej malo, kaj imaš naloženega od dodatnih programov.

Si nalagala karkoli mimo Google Play Store?

Za brskalnik ti sicer priporočam Firefox Preview, v katerem v nastavitvah pod add-ons vklopiš še uBlock Origin in Privacy Badger.

margarer3 ::

Chrome mam onemogočen, uporabljam brave, ampak sem na več brskalnikih imela isto nadlogo. Ja kar se tiče da sem se priključila na drugo temo, ker sem mislila da tukaj mi noben ni nič napisal. Se opravičujem. Sem pa nalagala nekaj iz drugje. Tri igre the room, ker so za plačat v play google. To sem kar pozabla. Ampak igre normalno delajo in nimam med igranjem wifi vklopljen
Odpre se mi čist nova stran in reklama gor

Sem vse pregledala in nič najdla. Bom še enkrat vse res več ne vem. Reklamo sam na križec zaprem in je potem en cajt ni, potem pa spet

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: margarer3 ()

margarer3 ::

Zdaj sm si namestila firefox in dodatke, upam da bo bolj. Hvala:D

margarer3 ::

Sam da povem, da je blo na firefox isto, kljub obema dodatkoma. Potem sem naložila še mcaffe, ki ni nič najdel, potem še eset, ki mi je nekaj obrisal in zdaj zaenkrat je ok, kar sm brskala. Upam da bo tko ostalo. Nekaj je blo na tablici:|,

Gejspodar ::

Mogoče je nekaj bilo, zdaj pa definitivno nekaj je - antivirusi na telefonih in tablicah so totalno brezpomenski, jaz bi se jih na tvojem mestu znebil.

Killermode ::

margarer3 je izjavil:

Tri igre the room, ker so za plačat v play google. To sem kar pozabla. Ampak igre normalno delajo in nimam med igranjem wifi vklopljen

Kaj pa source od kod se jih je naložilo? Ter komentarji spodaj.
Tole se ponavadi zgodi ko ima kakšen app kej dodano zraven. Antivirusniki pri tem res ne pomagajo.
Veliko možnosti, da se bodo reklame začele nalagati tudi v notifikacijah.

margarer3 ::

Ne vem, ne spoznam se glih na android, ampak trenutno ni več teh reklam. Antivirusne sm že odstranila, ker jih tud nikol ne uporabljam, tole je, ko ne veš kaj bi. Tle sm jih naložila: https://apkaward.com/the-room-three
Če se bo ponavljalo, bom sam še na tovarniške nastavitve ponastavila :|, kaj naj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: margarer3 ()

Killermode ::

Reddit:link
Tale je iz iste strani naložu apk the-room in the-room-two
simptomi so malo drugačni ampak tej strani jaz nebi zaupal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Android - katere aplikacije (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2469837741 (357) Ales
»

Ali je tablica Xplore xp7901 iz spara dobra? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5017739 (6827) hojnikb
»

Evropska komisija razširja protimonopolno preiskavo Googla zaradi Androida

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
4516914 (15253) čuhalev
»

Tablica - katere aplikacije?

Oddelek: Pomoč in nasveti
122214 (1759) fujtajksel
»

#AndroidRage (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
6823396 (19353) Tilen

Več podobnih tem