» »

Kaj počne 2300 ljudi na RTV?

Kaj počne 2300 ljudi na RTV?

««
8 / 12
»»

kuall ::

V Sloveniji nujno rabimo tv program kot je fox news v Ameriki, ki je najbolj gledan program tam. Nova24tv ima problem, da je preveč amatersko narejen. Bolj se morajo potruditi desničarji pri ustvarjanju takega programa. Zdejle gledam nova 24 tv in je napovedovalec katastrofa - zveni kot zadet pijanček.

Mi je pa zadnjič postalo jasno, zakaj levičarji gledajo desnega Jožeta Možino na rtv. Zato, ker vedo, če bi ga popucali bi isto naredila desna vlada z levimi novinarji, ko bi prišla na oblast. Če pa zdajle desna vlada naredi čistko na rtvslo z levičarji bo škodila sebi, ker bodo levičarji čez 2 leti, ko bodo najbrž spet na oblasti, popucali z Možino in ostalimi desnimi, če je sploh še kdo.

Sneznik ::

solatko je izjavil:

Sneznik - koliko ste pametni se vidi, saj brezrezervno sprejmete čisto vsako neumnost velikega vodje in pozabljate, kako zagrizen Stalinist je bil v mladih letih, celo toliko, da ga je zmernejša Kučanova struja, katapultirala iz partije, on pa v jok in na luster, potem pa se je začel njegov revanšizem, katerega sta krepko čutila tudi Pučnik in Tomšič, dva najbolj zvesta med njegovimi vojščaki, samo kakšno pripombo sta imela včasih ne kakšno njegovo bedasto odločitev. Nesramno ju je zavrgel, pa tudi nekaj drugih privržencev. Pogodba z JJ je pogodba s hudičem, rdečim prefarbancem pa, če vam je to všeč ali ne.


Nobene vodje ne častim in nisem noben rdeč prefarbanec ti maloumni shizofrenik. Je pa Janša vodja stranke SDS ki ima daleč največjo javnomnenjsko podporo od vseh strank in poleg Nove slovenije daleč najboljši program.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

Meizu ::

JA NI PROBLEMA, bomo pa še za mene en zakonik spisali.


Ne, ne bomo. Ti nisi eden od stebrov slovenske kulture. Si pac obicen pleb.

solatko ::

Sneznik - Saj to je nedvoumno znak, da častilci cca 30%-ov vernikov SDS ne razmišlja in je vse kar stori veliki vodja, odlično, vsi drugi pa so zanič.
Programa nimajo, imajo zamisli velikega vodje. Slovenija bi rabila trdno desno stranko, ampak SDS s prefarbanimi komunisti, to vsekakor ne more postati, kre je še preveč stalinizma v njej, ko bi bili vsaj titoistični, bi morda bili še meni všeč, Stalina pa nisem nikoli simpatiziral.
Nasploh pa nikoli nisem bil komunist, če prav mi je komunizem, kot ideja super, bolj poštene filozofije ni.
Delo krepa človeka

lufthammer ::

Bi prosil, da mi nek poznavalec in zagovornik številčne RTV ekipe razloži tole:
Npr. snemajo oddajo z Zvezdano (domnevam, da je enkrat na 14 dni, ne vem). Potrebna je maskerka (oz.vizažistka), tehnik, kamerman, režiser in kdo še? Začnejo ob osmih. Maserka zrihta udeležence, tehnik pripavi ozvočenje in luč, kamerman pozicionira fiksno kamero, za drugo se postavi sam, režiser se usede za mešalko. Ob devetih začnejo in so ob desetih (za 45 min oddaje) končali. OK, recimo, da je treba kaj ponavljat, končajo ob 11:00.
Medtem je pripravljen Možina s svojim gostom. Spet gre za oddajo, ki traja uro in je na sporedu mogoče na štirinajst dni.
Mora imet drugo ekipo ali počaka da prva pride iz malice in posname še to oddajo? Je za drugačen pristop potrebna drugačna ekipa?
Kaj do konca dneva dela prva ekipa? Gre na teren in do konca šihta (do štirih) pripravlja z novinarjem prispevek za dnevnik, al je to že tretja ekipa s šoferjem? Koliko je sploh ekip po tri ali štiri osebe 100, 200?
Recimo 200x4 + 100 orkestrašev, + 100 snažilk, + 100 vzdrževalvev, + 100 novinarjev, + 100 tehničnega kadra, + 100 še nečesa = 1400 precej na široko. Koga sem spustil do 2300?
Pa ne mi zdej Planice, ko je 10 kamer, 5 novinarjev..., to je v najboljšem primeru enkrat na leto - recimo deset polnih ekip, kje so ostale ekipe do 200 npr.
Jah, veliko jih je,pa kakorkol obračaš.

Sneznik ::

solatko je izjavil:

Sneznik - Saj to je nedvoumno znak, da častilci cca 30%-ov vernikov SDS ne razmišlja in je vse kar stori veliki vodja, odlično, vsi drugi pa so zanič.
Programa nimajo, imajo zamisli velikega vodje. Slovenija bi rabila trdno desno stranko, ampak SDS s prefarbanimi komunisti, to vsekakor ne more postati, kre je še preveč stalinizma v njej, ko bi bili vsaj titoistični, bi morda bili še meni všeč, Stalina pa nisem nikoli simpatiziral.
Nasploh pa nikoli nisem bil komunist, če prav mi je komunizem, kot ideja super, bolj poštene filozofije ni.


Jaz definitvno razmišljam in znam razmišljati. Ni nobenega velikega vodje ter seveda imajo program, o čem ti sanjaš shizofrenik en. Ti si ga zihr drkaš na Luko Meseca. Kumunizem pa je debilna ideja ki ne deluje, nikoli ni delovala in nikoli ne bo delovala, kar ti kažejo VSI, čisto vsi komunistični sistemi do zdaj. Če pa hočeš bit pa reven kot cerkvena miš tako kot Venzuela, se pa tja preseli ostale pa pusti na miru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

Meizu ::

Kakor se tudi ti preseli tja, kjer ti ne bo treba placevati RTV prispevka.

Sneznik ::

Meizu je izjavil:

Kakor se tudi ti preseli tja, kjer ti ne bo treba placevati RTV prispevka.


Alo ti debil: kaj ima pri RTV prispevku Venezuela veze? V KAPITALIZMU SMO. Čas je da levičarsko trobilo RTV preživi na trgu. RTV ne dela nič koristnega za narod kar ostale komercialne postaje ne bi znale. Samo ščuva narod in seje razdor.

Sicer pa:

Nisem proti RTV-ju kot takemu. Sem samo PROTI NERACIONALNEMU trošenju in 4 preveliki količini zaposlenih ki se čohajo po riti cele dneve za MOJ DENAR.

Odpustite tri četrt zaposlednih, reorganizirajte delo in BAM znižajte RTV prispevek za 4x. Pri 3 EUR na mesec se ne bo praktično noben pritoževal.12 EUR na mesec pa je odločno preveč!!! Ker to je MOJ DENAR.

Sploh pa sramota da je RTV postala levičarsko trobilo! Če ga plačujemo z javnim davkoplačevalskim denarjem potem MORA BITI neodvisen medij. PA NI!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

Meizu ::

Bi prosil, da mi nek poznavalec in zagovornik številčne RTV ekipe razloži tole:
Npr. snemajo oddajo z Zvezdano (domnevam, da je enkrat na 14 dni, ne vem). Potrebna je maskerka (oz.vizažistka), tehnik, kamerman, režiser in kdo še? Začnejo ob osmih. Maserka zrihta udeležence, tehnik pripavi ozvočenje in luč, kamerman pozicionira fiksno kamero, za drugo se postavi sam, režiser se usede za mešalko. Ob devetih začnejo in so ob desetih (za 45 min oddaje) končali. OK, recimo, da je treba kaj ponavljat, končajo ob 11:00.
Medtem je pripravljen Možina s svojim gostom. Spet gre za oddajo, ki traja uro in je na sporedu mogoče na štirinajst dni.
Mora imet drugo ekipo ali počaka da prva pride iz malice in posname še to oddajo? Je za drugačen pristop potrebna drugačna ekipa?
Kaj do konca dneva dela prva ekipa? Gre na teren in do konca šihta (do štirih) pripravlja z novinarjem prispevek za dnevnik, al je to že tretja ekipa s šoferjem? Koliko je sploh ekip po tri ali štiri osebe 100, 200?
Recimo 200x4 + 100 orkestrašev, + 100 snažilk, + 100 vzdrževalvev, + 100 novinarjev, + 100 tehničnega kadra, + 100 še nečesa = 1400 precej na široko. Koga sem spustil do 2300?
Pa ne mi zdej Planice, ko je 10 kamer, 5 novinarjev..., to je v najboljšem primeru enkrat na leto - recimo deset polnih ekip, kje so ostale ekipe do 200 npr.
Jah, veliko jih je,pa kakorkol obračaš.


Ti ni ravno jasno, kaj se dela na RTVju in kako se stvari snema. Pozabil si itak se celo radijsko divizijo, vzdrzevalce portala, arhivarje, kadrovsko sluzbo, nadrejene koordinatorje, reziserje, tekstopisce, prevajalce, zunanje sodelavce, uglavnem ne bom niti nasteval, ker je brezveze.

P.S.: Ne delam na RTV. Imam pa precej pojma kako tam stvari potekajo.

Alo ti debil: kaj ima pri RTV prispevku Venezuela veze?


Hvala za zalitev.

Kaj ima Venezuela veze z levicarskimi strankami? V temi o RTV prispevku?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Sneznik ::

Kaj ima Venezuela veze z levicarskimi strankami?


A kaj ima veze? VSE! Venezuela je levičarska država zato je povprečna plača tudi 15 € na mesec.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: pero12 ()

Meizu ::

Kje je opcija predlagaj izbris, ko ga rabis.

solatko ::

Sneznik - tudi demokracija nikjer na svetu ne deluje, pa jo velik brat nasilno širi po svetu.
Tudi v kapitalizmu nismo, saj nimamo močnih kapitalistov, ki bi postavili delujoče obrate, s plačami, ki bi zagotavljale prećivetje večini državljanov. Lon nol podjetniki še za minimalca nimajo.
Glede na tvoj besednjak in sposobnost razumevanja, bi lahko enkrat priznal, da še osnovne šole nisi uspešno končal, da si povprečen SDS-ov kader, ki dobi nekaj drobiža, če spravi na portal, dovolj veliko bedarijo.
Delo krepa človeka

Sneznik ::

solatko je izjavil:

Sneznik - tudi demokracija nikjer na svetu ne deluje, pa jo velik brat nasilno širi po svetu.
Tudi v kapitalizmu nismo, saj nimamo močnih kapitalistov, ki bi postavili delujoče obrate, s plačami, ki bi zagotavljale prećivetje večini državljanov. Lon nol podjetniki še za minimalca nimajo.
Glede na tvoj besednjak in sposobnost razumevanja, bi lahko enkrat priznal, da še osnovne šole nisi uspešno končal, da si povprečen SDS-ov kader, ki dobi nekaj drobiža, če spravi na portal, dovolj veliko bedarijo.


Seveda smo v kapitalizmu, kaj pa blodiš. Tvoji posti pa so nesmiselni in kažejo na tvojo shizofrenijo ker nimaš stika z realnostjo, star si 66 let kar si sam omenil, si star in betežen in pojma nimaš o današnjem svetu. Bolje da si tiho ker za nikamor nisi. Narejen imam strojni faks in to z 10-kami, več kot 9,5 sem imel povprečje, nekaj kar ti nisi sposoben nikoli, moj besednjak pa prilagodim svojemu sogovorniku za to da ta sploh "zastopi". Stay ignorant and stupid my friend, mene žejnega čez vodo peljal ne boš.
Nisem noben SDS-ov kader, ker nisem v nobeni stranki.

Kapitalizem deluje za vsaj faktor miljon bolje on komunizma. Ni pa noben sistem idealen in tega tudi nisem rekel, kapitalizem je samo sistem ki daleč najbolj deluje.


Meizu je izjavil:

Kje je opcija predlagaj izbris, ko ga rabis.


Seveda, ko ti neko DEJSTVO smdi, pa glavo v pesek ane? Vse jasn.

A kaj ima veze? VSE! Venezuela je levičarska država zato je povprečna plača tudi 15 EUR na mesec. In RTV je levičarsko trobilo ki ga ne bi smeli financirati z javnim denarjem, javne ustanove morajo biti politično neodvisne!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sneznik ()

Sneznik ::

RTV SLO je medij ki je izrazito neprofesionalen in selektivno podpira levo politično opcijo, kar je tudi uradno mnenje Združenja novinarjev in publicistov Slovenije.

Združenju novinarjev in publicistov (ZNP): Problem je pomanjkanje pluralizma

Podobno neodgovorno in neprofesionalno ravnanje se po mnenju ZNP-ja kaže tudi na Radioteleviziji Slovenija (RTV SLO). Zapisali so, da v informativnih, pogovornih in celo razvedrilnih oddajah RTV SLO "ni mogoče prezreti enostranskosti in navijanja za levo politično opcijo, kar je v nasprotju s temeljnim namenom javne radiotelevizije, ki naj bi enakovredno obravnavala vse spektre družbe".

Vir: https://www.rtvslo.si/slovenija/dns-drz...

Združenju novinarjev in publicistov Slovenije (ZNP) so zapisali, da v Sloveniji kljub formalni medijski svobodi medijska ponudba kot celota ne zagotavlja uravnoteženosti in potrebne opore razvoju demokracije.

"V Sloveniji je načeloma možno svobodno ustanavljati medije, zagotovljena je svoboda njihovega delovanja in novinarskega dela. Težave pa se pojavljajo v praksi, kjer je svoboda pogosto okrnjena; kar se vleče še iz desetletij bivšega nedemokratičnega režima," so zapisali v sporočilu za javnost.

Po njihovih navedbah je za medijsko sfero značilno močno neravnovesje, ker večina medijev bolj ali manj odkrito daje prednost politični levici. "To velja tudi za javne medije in medije v lasti podjetij z večinskim državnim lastništvom. Novinarji se pogosto prilagajajo interesom lastnikov, delu politike in lastnemu oportunizmu," so dodali.

V ZNP-ju so razočarani nad po njihovem mnenju izrazito selektivnim načinom poročanja. Kot so zapisali, je prva selekcija "vezana na ideološke teme, kjer je princip dominantnih medijev vsebinsko podoben kot v dobi enoumja - tu se pozna, da ni bilo kadrovske prevetritve, ampak so uredniki, ki so tudi formalno služili zvezi komunistov, povečini izbirali svoje naslednike z enako politično nazorsko usmeritvijo".

Druga selekcija se po oceni ZNP-ja kaže v dvojnih merilih in v zadnjem letu dosega "sramotne razsežnosti". "Nepravilnosti leve politične struje ostajajo bodisi skrite pod preprogo ali le minimalno izpostavljene. Nepravilnosti, ki jih je moč pripisati desni struji, pa - še preden bi se izkazale za kriminalno dejanje - dosežejo izjemne razsežnosti medijske kampanje," so opozorili.

Kampanja po navedbah ZNP-ja poteka ne le v enem mediju več dni ali celo tednov v različnih oddajah, ampak sinhronizirano v vseh medijih, ki jih obvladuje kapital, ki je blizu interesom politične levice. Kot ugotavljajo v združenju, so lastniki velikega dela medijev "ves čas, tudi po osamosvojitvi kapitalsko povezani z levim polom slovenske politike, posledično večinsko levo usmerjena je uredniška politika medijev".

Članek (še enkrat):

https://www.rtvslo.si/slovenija/dns-drz...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Utk ::

Ampak ideja, da 12 evrov nameniš komur hočeš, in če postavimo pogoje kaj se sme oz mora naredit s temi prispevki, v resnici ni slaba. Iz 2300 ljudi komot narediš 3,4 ekipe, ki si konkurirajo in delajo boljše oddaje, če že ne cenejše.

Meizu ::

Narejen imam strojni faks in to z 10-kami, več kot 9,5 sem imel povprečje


Res ne zgleda. Glede na tvoje izrazoslovje, besednjak in razumevanje pomena offtopic mocno dvomim, da si bil kaj blizu faksa. Ce je pa navedeno res, si pa lep primer ljudi, ki so nekako prisli skozi faks, bonton in logiko pa pustili tam nekje v osnovni soli.

Cestitke.

Utk je izjavil:

Ampak ideja, da 12 evrov nameniš komur hočeš, in če postavimo pogoje kaj se sme oz mora naredit s temi prispevki, v resnici ni slaba. Iz 2300 ljudi komot narediš 3,4 ekipe, ki si konkurirajo in delajo boljše oddaje, če že ne cenejše.


Dajte raje energijo o diskutiranju o placevanju RTVslo prispevkov raje usmerit v to, da dosezete, da RTV kadrovska ne zaposluje ljudi preko vez. Imas ogromno primerov zaposlenih na RTV (ce ne vecina), ki so noter zato, ker poznajo onega, ki je onemu zrihtal da pride tja, pa je uni potem potegnu slamco in tadrugemu omogocil, da pride noter mimo razpisov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

Sneznik ::

Meizu je izjavil:

Narejen imam strojni faks in to z 10-kami, več kot 9,5 sem imel povprečje


Res ne zgleda. Glede na tvoje izrazoslovje, besednjak in razumevanje pomena offtopic mocno dvomim, da si bil kaj blizu faksa. Ce je pa navedeno res, si pa lep primer ljudi, ki so nekako prisli skozi faks, bonton in logiko pa pustili tam nekje v osnovni soli.

Cestitke.


Izrazoslovje pa prilagodim nivoju sogovornika, zato da ta sploh "zastopi" in to nima nobene veze z faksom, če ne bi bil tak maloumnež bi to tudi vedel.

Strojna fakulteta je skupaj z medicino natežja fakulteta v Sloveniji. Naredil sem jo z povprečno oceno več kot 9,5. Spadam med 5 % najboljših študentov, za kar imam tudi priznanje ki sem ga prejel. Ocene mi ni nikdar nikoli noben šenkal, ker tega profesorji na strojni ne delajo, kar ti bo povedal tudi vsak ki je strojno obiskoval. Na strojni imaš na konstrukterski smeri po 700 strani poročil na semester, tako da časa še za 7-urno spanje ponavadi zmanjka in si lahko srečen če spiš 5 ali 6 ur, ker ves, dobesedno ves prosti čas porabiš za pisanje poročil dolgo v noč. Poročil je toliko da še časa za učenje ponavadi zmanjkuje. Dobesedno moraš živet samo za faks in od mladosti nič nimaš. Na faksu si pa po cele dneve od jutra do večera, ker so predavanja in vaje obvezne. Socialnemu študentskemu življenju se na strojni lahko popolnoma odpoveš, ker še za spanje ni zadosti časa. Strojni faks je krvavo prgaran, z odrekanjen in z žulji, na socialno življenje pa lahko na strojni popolnoma pozabiš.

Moji posti so logični, argumentirani in smiselni, tvoji pa so popolna neumnost. Kaže se vpliv tvoje shizofrenije ker nimaš stika z realnostjo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Pika na i ::

p6726645 Moji posti so logični, argumentirani in smiselni, tvoji pa so popolna neumnost. Kaže se vpliv tvoje shizofrenije ker nimaš stika z realnostjo.[/st.citat naj bi izjavil:


Agitiraš za SDS?
Tak je namreč njihov besednjak, ko serjej

Agitiraš za SDS?
Tak je namreč njihov besednjak, ko serjejo po rtvju.
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

Sneznik ::

Tak je namreč njihov besednjak, ko serjejo po rtvju.


Serje Javna radiotelevizija RTV v svojih intervjujih in z svojim izredno pristranskim in neprofesionalnim poročanjem, ker izrazito in selektivno podpira levo politično opcijo, kar je za javno radiotelevizijo, ki jo financiramo z davkoplačevalskim denarjem nedopustno. Takšno je tudi uradno mnenje Združenja novinarjev in publicistov Slovenije, na kar so opozorili v svojem pismu javnosti in novinarjem pred približno pol meseca.

Citiram:

Podobno neodgovorno in neprofesionalno ravnanje se po mnenju ZNP-ja kaže tudi na Radioteleviziji Slovenija (RTV SLO). Zapisali so, da v informativnih, pogovornih in celo razvedrilnih oddajah RTV SLO "ni mogoče prezreti enostranskosti in navijanja za levo politično opcijo, kar je v nasprotju s temeljnim namenom javne radiotelevizije, ki naj bi enakovredno obravnavala vse spektre družbe".

Vir (pozorno preberite poglavje "ZNP: Glavna težava je pomanjkanje medijskega pluralizma" v sredini prispevka):

https://www.rtvslo.si/slovenija/dns-drz...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

gozdar1 ::

Brez rtvja bi imele samo 10 programov, kjer pleg kmetije vrtijo samo še turške/španske limonade,poleg vsega vzdržuje tudi mrežo oddajnikov,..
Venezuela je imela težave že pred trenutno oblastjo večina pa izhaja iz popolne odvisnosti od nafte.

Sneznik ::

gozdar1 je izjavil:

Brez rtvja bi imele samo 10 programov, kjer pleg kmetije vrtijo samo še turške/španske limonade,poleg vsega vzdržuje tudi mrežo oddajnikov,..
Venezuela je imela težave že pred trenutno oblastjo večina pa izhaja iz popolne odvisnosti od nafte.


Nisem proti RTV-ju kot takemu. Sem samo PROTI NERACIONALNEMU trošenju in 4 preveliki količini zaposlenih ki se čohajo po riti cele dneve za MOJ DENAR.

Odpustite tri četrt zaposlednih, reorganizirajte delo in BAM znižajte RTV prispevek za 4x. Pri 3 EUR na mesec se ne bo praktično noben pritoževal.12 EUR na mesec pa je odločno preveč!!! Ker to je MOJ DENAR.

Sploh pa sramota da je RTV postala levičarsko trobilo! Če ga plačujemo z javnim davkoplačevalskim denarjem potem MORA BITI neodvisen medij. PA NI!!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Utk ::

Dajte raje energijo o diskutiranju o placevanju RTVslo prispevkov raje usmerit v to, da dosezete, da RTV kadrovska ne zaposluje ljudi preko vez. Imas ogromno primerov zaposlenih na RTV (ce ne vecina), ki so noter zato, ker poznajo onega, ki je onemu zrihtal da pride tja, pa je uni potem potegnu slamco in tadrugemu omogocil, da pride noter mimo razpisov.

In kako to lažje dosečt kot s 3-4 ekipami, ki se potegujejo za denar?

RedDrake ::

ZNP so domobranci.
Prosto po Kaji Sajovic, zaslužni borki odpora proti okupatorju '20TM in eni od luči avantgarde 3 tisočletja, jih je za postrelit in zmetat v jame.
Mnenje onih ki gredo v jame šteje manj kot mnenje bolhe na repu od mojega psa.
In če se počisti RTV domobrancev bo takoj kakih 100-200 ljudi manj tam. Potem bo že bolje, vzdržno.

bleem ::

Sneznik je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Brez rtvja bi imele samo 10 programov, kjer pleg kmetije vrtijo samo še turške/španske limonade,poleg vsega vzdržuje tudi mrežo oddajnikov,..
Venezuela je imela težave že pred trenutno oblastjo večina pa izhaja iz popolne odvisnosti od nafte.


Nisem proti RTV-ju kot takemu. Sem samo PROTI NERACIONALNEMU trošenju in 4 preveliki količini zaposlenih ki se čohajo po riti cele dneve za MOJ DENAR.

Odpustite tri četrt zaposlednih, reorganizirajte delo in BAM znižajte RTV prispevek za 4x. Pri 3 EUR na mesec se ne bo praktično noben pritoževal.12 EUR na mesec pa je odločno preveč!!! Ker to je MOJ DENAR.

Sploh pa sramota da je RTV postala levičarsko trobilo! Če ga plačujemo z javnim davkoplačevalskim denarjem potem MORA BITI neodvisen medij. PA NI!!


Za tebe levo trobilo, za druge branik pred mešanico fašizma in komunizma imenovanega SDS.

opeter ::

Meizu je izjavil:

Kje je opcija predlagaj izbris, ko ga rabis.


Pritisni na piktogram/ikono smetiščne kante (desno zgoraj na vrhu posameznega sporočila).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

-valvoline- ::



bleem je izjavil:

Sneznik je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Brez rtvja bi imele samo 10 programov, kjer pleg kmetije vrtijo samo še turške/španske limonade,poleg vsega vzdržuje tudi mrežo oddajnikov,..
Venezuela je imela težave že pred trenutno oblastjo večina pa izhaja iz popolne odvisnosti od nafte.


Nisem proti RTV-ju kot takemu. Sem samo PROTI NERACIONALNEMU trošenju in 4 preveliki količini zaposlenih ki se čohajo po riti cele dneve za MOJ DENAR.

Odpustite tri četrt zaposlednih, reorganizirajte delo in BAM znižajte RTV prispevek za 4x. Pri 3 EUR na mesec se ne bo praktično noben pritoževal.12 EUR na mesec pa je odločno preveč!!! Ker to je MOJ DENAR.

Sploh pa sramota da je RTV postala levičarsko trobilo! Če ga plačujemo z javnim davkoplačevalskim denarjem potem MORA BITI neodvisen medij. PA NI!!


Za tebe levo trobilo, za druge branik pred mešanico fašizma in komunizma imenovanega SDS.

Lahko si komunajzarji ustanovijo svojo levo *neodvisno* nova tv ter si jo samo financirajo. Komunajzarsko greznico imenovano TVSLO ne potrebujemo, sploh pa ne z 3000+ parkiranih krvosesov in lenuhov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

floyd1 ::

Dokler niso novinarji podvomili v poštene namene vlade, se ni nihče ukvarjal s številom zaposlenih na rtv. Če pa podvomiš o vodji, se v trenutku vsuje bevskanje s trstenjakove.

Še to sem razmišljal ob tej temi. Danes šolski sistem očitno funkcionira slabo. Od srednje šole veliko ljudi ne potegne praktično nič, strogo specializirani študiji pa seveda ne dajo neke širine znanja. Tako imamo doktorje znanosti, ki so zadnjo "resno" knjigo izven "foha" prebrali v srednji šoli, ne poznajo niti zgodovine niti "s" od svetovnih klasikov in še bi lahko našteval. Lahko je vrhunski stručko na svojem področju, v življenju pa je nerazgledan kekec, ki ga mimogrede prepriča vsak populist. To pa je za neko zdravo družbo zelo slabo, če že ne nevarno.

Pa da se vrnem sem, na forum - če nekdo ob polomljeni slovenščini uporablja hkrati bold, underline in caps, obklada soforumaše z neštetimi žaljivkami, ure in ure ponavlja vsako iste misli, je zame pač tipičen predstavnik nerazgledane, nekulturne raje, pogumne le za tipkovnico. Magisterij in desetke na faksu gor ali dol.

Občudujem pa uporabnike, kot ste machete, meizu, solatko, a_borlak... ki na žaljivke že dneve odgovate v mirnem tonu in z argumenti. Dobri ste, meni se ne bi dalo. Če na vsak argument dobiš floskulo kot so "levo trobilo", "neracionalno trošenje", "moj denar"... je težko pametno diskutirat, spustiti se na tak nivo pa skoraj nemogoče.

-valvoline- ::

Tihi so ker ni nobenega argumenta k bi lahko opravicil obstoj takle rakastega rdecekmerskega gnoja kot je TVkomunajz.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Utk ::

Še zmeraj ni odgovora zakaj ne bi naredili malo konkurence za teh 12 evrov mesečno? Ker to je Janša predlagal, ne pa neke ukinitve ali ne vem kaj.
Eno je podpiranje kulture, in prispevka za njo, to bi še razumel, drugo pa podpiranje točno določene ustanove, ne glede na to kaj točno zares dela za ta denar.

harvey ::

Dokler niso novinarji podvomili v poštene namene vlade, se ni nihče ukvarjal s številom zaposlenih na rtv. Če pa podvomiš o vodji, se v trenutku vsuje bevskanje s trstenjakove.

Poglej si letna poročila in boš videl, da že se že kar nekaj let o tem razpravlja, ker se prihodki nižajo, število zaposlenih pa raste.

Neodvisno od tega je temeljni cilj Radiotelevizije Slovenija še vedno optimiziranje števila zaposlenih, glede na programsko produkcijske procese in zahteve uokvirjanja stroškov dela v razpoložljiva sredstva.
vir- letno poročilo 2018
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

m0LN4r ::

Meizu je izjavil:

Glede na stevilo zaposlenih bi lahko bil program veliko bolj kreativen jebela cesta. Saj so placani isto, ce delajo drek ali pa ce delajo zanimive stvari.


Zanimajo me tvoji predlogi, kako naj bi RTVslo dvignila kreativo.

Vec komerciale, manj? Vse fuzbal tekme zmetat na prvi program?

Naj se enkrat povdarim - namen RTVSlo je kulturna nota, sirjenje in promoviranje kulture, temu primerno so razvrscene po sporedu tudi oddaje ter izbor filmov in ostalih stvari. Se toliko gredo na roko, da ponujajo raznorazne kvize in podobne stvari. Ostalo je cisto pravilno, da imajo prednost kulturne stvari.

Pri dokumentarnih filmih ter filmih nasploh velja enako pravilo - Brad Pitt in banda pac ne spadajo v kulturno obmocje. Spada v cisti entertainment brez kriticnih odsevov danasnjega sveta, brez nazornih sporocil. Prav tako v kulturni segment ne spada Top Gear. Za taksne vsebine imas ostale kanale.

In ravno zato, ker vas je ogromno kricacev, ki komaj cakate poskrbeti za svojo rit, za ostale oz. za sirse dobro vam pa dol visi, vas pac v placevanje prispevkov sili zakon. In prav je tako. Niste vi na mestu, da boste odlocali kaj je dobro za drzavno kulturo.
Spet tole izgovarjanje na kulturo. Med vsemi temi reklamami ni glih videti veliko "kulture"

Se vedno pa ni nobenega razloga, da bi moral to placati tudi nekdo, ki te "kulture" ne konzumira in zakaj potem vecina gleda se vedno rajsi tujo nacionalko oz. tujo "kulturo"
Rajsi gledam dunajski orkester kot nas, pa se to veckrat zaspilajo kaj zanimivega na TV kot nasi npr. pa s sodelovanjem marsikoga iz drugega konca sveta. Ali pa Live Stream iz Avstralije.

Kaksna kultura? Vsako leto isto sranje drugo pakovanje. Vsako leto se barvajo jajca za veliko noc, o tem govori 3-4 oddaj eno in isto ze 30 let. Presezek!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Makita ::

RedDrake je izjavil:

ZNP so domobranci.
Prosto po Kaji Sajovic, zaslužni borki odpora proti okupatorju '20TM in eni od luči avantgarde 3 tisočletja, jih je za postrelit in zmetat v jame.
Mnenje onih ki gredo v jame šteje manj kot mnenje bolhe na repu od mojega psa.
In če se počisti RTV domobrancev bo takoj kakih 100-200 ljudi manj tam. Potem bo že bolje, vzdržno.


Ne govori neresnic in neumnosti. Dejstvo je da Javna radiotelevizija (RTV) v svojih intervjujih in z svojim izredno pristranskim in neprofesionalnim poročanjem izrazito in selektivno podpira levo politično opcijo, kar je za javno radiotelevizijo, ki jo financiramo z davkoplačevalskim denarjem nedopustno.

m0LN4r ::

PS:
Ze to je en problem, ko na RTV se zaposluje ljudi preko vez in spoznanstev, ne pa glede na sposobnosti kar se RT tice. Ce bi morali sami preziveti od kreativnosti na Youtubu, nebi prisli s svojo kreativno zilico nikamor.
Gledanost je edino fer merilo, ce ni gledanosti imas napacno kulturo in napacen kader. Drugje obstaja tudi kultura in se stavim z bistveno visjo gledanostjo.
Bolj dolgocasnih kulturnih oddaj, kot so nase prakticno ne najdes na niti eni nacionalki okoli nas.

Meizu je izjavil:

Reklame si vtaknej v svoj dvanajsternik.....z zakonom. :)


In kaksno ima to vezo z ukinitvijo mesecnega prispevka? Ali nemara zelis se visji prispevek?

Sej smo rekli, da ga nebi ukinli, ampak naj se znesek dvigne na 29 evrov in ga naj placuje tisti, kateremu je gledanje tele kulturne note to vredno.
Simple kot pasulj. Ne pa da jaz placujem 12evrov, da lahko nekdo drug gleda.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Makita ::

Teli na RTV-ju se morajo spravit delat ker večina jih ne. Pa 2300 jih tam res nima kaj delat, vsaj polovico jih je treba odpustit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Makita ()

RedDrake ::

Makita je izjavil:


Ne govori neresnic in neumnosti. Dejstvo je da Javna radiotelevizija (RTV) v svojih intervjujih in z svojim izredno pristranskim in neprofesionalnim poročanjem izrazito in selektivno podpira levo politično opcijo, kar je za javno radiotelevizijo, ki jo financiramo z davkoplačevalskim denarjem nedopustno.

79Au 22Ti 62Sm

popravi sark. detektor

m0LN4r ::

To je tko, kot ce bi vsi slovenci placevali Netflix, ampak samo nekateri bi ga gledali, drugi pa ne.

Pa dajmo potem cisto vsi vse placevat, rabis ne rabis, nima veze.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Makita ::

RedDrake je izjavil:

Makita je izjavil:


Ne govori neresnic in neumnosti. Dejstvo je da Javna radiotelevizija (RTV) v svojih intervjujih in z svojim izredno pristranskim in neprofesionalnim poročanjem izrazito in selektivno podpira levo politično opcijo, kar je za javno radiotelevizijo, ki jo financiramo z davkoplačevalskim denarjem nedopustno.

79Au 22Ti 62Sm

popravi sark. detektor


Avtist si ti, jaz nisem, pa nehaj zajedati davkoplačevalski denar na RTV-ju in se spravi delat, ne pa se na RTV-ju cel dan čohat po jajcih govno eno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Makita ()

showsover ::

Sam ne gledam rtvslo (bolj kakovostnne novice izvemo preko neta), pa mi gre zato v nos, da je potrebno placati 1530 EUR v desetih letih za to ne-gledanje.
Cisto tako me zanima, kolikor ljudi, ocenjujete, bi morala RTVSLO zaposlovati, da bi rekli, zdaj pa je res prevec ljudi?

RedDrake ::

Ejga majstr, rušiš že tako porušen ugled nas, ki nismo mindless levi droni. Daj dojemi, da je bil moj post poln sarkazma in podhebavanja levih pravičnikov. Če ne dojameš si na aspi spektru, resno ...

showsover je izjavil:

Sam ne gledam rtvslo (bolj kakovostnne novice izvemo preko neta), pa mi gre zato v nos, da je potrebno placati 1530 EUR v desetih letih za to ne-gledanje.
Cisto tako me zanima, kolikor ljudi, ocenjujete, bi morala RTVSLO zaposlovati, da bi rekli, zdaj pa je res prevec ljudi?


Ko bi začeli zaposlovati tujce iz Venezuele, ker bi zmanjkalo ne-domobranskih ljudi za zaposlovati v SLO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

Makita ::

RedDrake je izjavil:

Ejga majstr, rušiš že tako porušen ugled nas, ki nismo mindless levi droni. Daj dojemi, da je bil moj post poln sarkazma in podhebavanja levih pravičnikov. Če ne dojameš si na aspi spektru, resno ...


Ja kako nej pa vem da ti nisi mindless levičarski dron a? Z svojim postom si pokazal lih nasprotno, zdej pa se zgovarjaš na sarkazem, ker taki mindless levičarji dejansko obstajajo pa verjameš ali ne :D Ne spremljam jaz foruma vsakodnevno da bi vedel kaj ti si ali ni, ali si levičar ali ne ;) Na aspi spektru pa nisem ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Makita ()

m0LN4r ::

lufthammer je izjavil:

Bi prosil, da mi nek poznavalec in zagovornik številčne RTV ekipe razloži tole:
Npr. snemajo oddajo z Zvezdano (domnevam, da je enkrat na 14 dni, ne vem). Potrebna je maskerka (oz.vizažistka), tehnik, kamerman, režiser in kdo še? Začnejo ob osmih. Maserka zrihta udeležence, tehnik pripavi ozvočenje in luč, kamerman pozicionira fiksno kamero, za drugo se postavi sam, režiser se usede za mešalko. Ob devetih začnejo in so ob desetih (za 45 min oddaje) končali. OK, recimo, da je treba kaj ponavljat, končajo ob 11:00.
Medtem je pripravljen Možina s svojim gostom. Spet gre za oddajo, ki traja uro in je na sporedu mogoče na štirinajst dni.
Mora imet drugo ekipo ali počaka da prva pride iz malice in posname še to oddajo? Je za drugačen pristop potrebna drugačna ekipa?
Kaj do konca dneva dela prva ekipa? Gre na teren in do konca šihta (do štirih) pripravlja z novinarjem prispevek za dnevnik, al je to že tretja ekipa s šoferjem? Koliko je sploh ekip po tri ali štiri osebe 100, 200?
Recimo 200x4 + 100 orkestrašev, + 100 snažilk, + 100 vzdrževalvev, + 100 novinarjev, + 100 tehničnega kadra, + 100 še nečesa = 1400 precej na široko. Koga sem spustil do 2300?
Pa ne mi zdej Planice, ko je 10 kamer, 5 novinarjev..., to je v najboljšem primeru enkrat na leto - recimo deset polnih ekip, kje so ostale ekipe do 200 npr.
Jah, veliko jih je,pa kakorkol obračaš.

Ja saj sem ze rekel, da ko sem bil jaz tam po obcutku je to 2-3 urni delovnik, dolocene stvari bi lahko naredil en clovek pa vseeno gre cez 5 ljudi, lahko bi se naredilo 3x hitreje, ampak se tracka v nedogled, gre na kavico, skratka REDUNDARE REDUNDARE je to.
Pa, ko delas nonstop eno in isto, potem ze imas itak ustaljen workflow in zadevo naredis en dva tri, razen ce si totaln antitalent, pa ti je na vsake 14 dni vse novo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Sneznik ::

bleem je izjavil:

Sneznik je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Brez rtvja bi imele samo 10 programov, kjer pleg kmetije vrtijo samo še turške/španske limonade,poleg vsega vzdržuje tudi mrežo oddajnikov,..
Venezuela je imela težave že pred trenutno oblastjo večina pa izhaja iz popolne odvisnosti od nafte.


Nisem proti RTV-ju kot takemu. Sem samo PROTI NERACIONALNEMU trošenju in 4 preveliki količini zaposlenih ki se čohajo po riti cele dneve za MOJ DENAR.

Odpustite tri četrt zaposlednih, reorganizirajte delo in BAM znižajte RTV prispevek za 4x. Pri 3 EUR na mesec se ne bo praktično noben pritoževal.12 EUR na mesec pa je odločno preveč!!! Ker to je MOJ DENAR.

Sploh pa sramota da je RTV postala levičarsko trobilo! Če ga plačujemo z javnim davkoplačevalskim denarjem potem MORA BITI neodvisen medij. PA NI!!


Za tebe levo trobilo, za druge branik pred mešanico fašizma in komunizma imenovanega SDS.


Nisi prebral teme sploh pa se oglašaš in ven mečeš svoje kretenizme. SDS ni nobena mešanica fašizma in komunizma, to so tvoje shizofrene blodnje. Nima veze kaj je RTV zame. Fora je v tem da je RTV objektivno izrazito pristranski, neprofesionalen in neobjektiven medij, ki selektivno podpira samo levo politično opcijo. Stvari financiranje z javnim denarjem morajo biti neodvisne in poročati OBJEKTIVNO.RTV pa poroča PRISTRANSKO in NEOBJEKTIVNO. Nedopustno za medij financiran z javnimi sredstvi! Takšno je tudi uradno mnenje Združenja novinarjev in publicistov Slovenije, na kar so opozorili v svojem pismu javnosti in novinarjem pred približno pol meseca.

Citiram:

Podobno neodgovorno in neprofesionalno ravnanje se po mnenju ZNP-ja kaže tudi na Radioteleviziji Slovenija (RTV SLO). Zapisali so, da v informativnih, pogovornih in celo razvedrilnih oddajah RTV SLO "ni mogoče prezreti enostranskosti in navijanja za levo politično opcijo, kar je v nasprotju s temeljnim namenom javne radiotelevizije, ki naj bi enakovredno obravnavala vse spektre družbe".

Vir (pozorno preberite poglavje "ZNP: Glavna težava je pomanjkanje medijskega pluralizma" v sredini prispevka):

https://www.rtvslo.si/slovenija/dns-drz...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

m0LN4r ::

8ur na dan 2300ljudi, ce bi zares delalo bi blo povsem drugace, kot zdaj, kjer se 70% dela, da se dela.
Sej pa ce se odsteje reklame, tuj material z podnapisi, ponovitve in stare oddaje, kolko ur dejanskega novega programa je na dan?
Pol pa dodas k temu 8urni delovnik 2300 ljudi, lol.

Kulturna nota bi bila, da namesto reklam bi kak glasbenik trobljal, recitiral pesem, kje je slovenski Bob Ross?, bil v zivo prenos vsak dan vaje orkestra, ce jih imajo sploh vsak dan itn.
Ne tako pa placujemo reklamo za jogurt, hrenovke iz merkatorja itn. in gledamo ponovitve in podnapise, ter en kup politicnega prepucavanja.

Pa kot sem ze rekel, to da se vsako leto naredi kulturni prispevek o barvanju jajc za veliko noc, se pac naredi vsako leto isti drek, vsak regionalni TV naredi isto, govori se o istem in to se zakljuci in do naslednjega leta je to bilo to. Reciklirana kulturna nota.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

floyd1 ::

Zapisali so, da v informativnih, pogovornih in celo razvedrilnih oddajah RTV SLO "ni mogoče prezreti enostranskosti in navijanja za levo politično opcijo ...


Mogoče zato, ker se tudi na TV lažje pogovarjaš s tistimi, ki do soljudi kažejo neko spoštovanje, razumevanje... JJ npr. non-stop obkrožajo afere, žaljivi twiti, diskreditacije nasprotnikov preko zasebne TV in še in še. Vem, da na tem mestu vedno potem pade debata vzrok-posledica, a po mojem si je "desnica" to sama zrihtala. Seveda pa se lahko tudi zelo motim...

Machete ::

Bolj kot se vam razloži, zakaj in čemu je RTV, bolj lapate eno in isto, sploh Molnar in Snežnik. Ali sploh prebereta in predelata kak argument, ali samo stiskata odgovori odgovori odgovori eno in isto. Daj vsaj malo razmisli, če mogoče nimaš prav. (Ja ok, 200 ljudi +- krade bogu čas, to vemo vsi), ampak vsaj za obstoj in koncept plačevanja malo razmislitita, zakaj je tako kot je. Sta kot 5g hejterja, ga ni argumenta, ki bi vama dal mislit.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

feryz ::

Sicer sem prvi za to, da se RTV ukine. Ne zaradi 12 evrov, fučka se mi zanje.
Ampak zato, ker to velja za kompletno Ljubljano. Tri četrt delovnih mest v javnem sektorju in z njim povezanimi podjetji obstaja zato, da imajo ljubljanski fikusi dobro plačana delovna mesta za popolnoma nič dela. In tega je čez in čez ogromno. Ker se spucati tega ne da, je bolje ukiniti. In na novo postaviti. Če res rabimo.

Sicer bi za RTV rekel, da poizkuša biti, poudarjam poizkuša, nevtralen. Zanimivo da, po vaše, izrazito levi medij, udriha predvsem po levih politikih, desne pa pusti na miru. Razen če so Počivalšek in kompanija kar naenkrat desni ratali.
Je pa svet res enostaven, ko začneš kraje in ostalo opravičevati s politično gonjo. Epilog je na koncu nedolžnost vseh vpletenih. Tak sistem imamo že zadnjih 30 let. Ne glede na to ali so levi ali desni ali srednji.

m0LN4r ::

Machete je izjavil:

Bolj kot se vam razloži, zakaj in čemu je RTV, bolj lapate eno in isto, sploh Molnar in Snežnik. Ali sploh prebereta in predelata kak argument, ali samo stiskata odgovori odgovori odgovori eno in isto. Daj vsaj malo razmisli, če mogoče nimaš prav. (Ja ok, 200 ljudi +- krade bogu čas, to vemo vsi), ampak vsaj za obstoj in koncept plačevanja malo razmislitita, zakaj je tako kot je. Sta kot 5g hejterja, ga ni argumenta, ki bi vama dal mislit.

Sej pa vi se isto ponavljate v tri krasne in izgovarjate na eno in isto. Ko pa vam nekdo postreze z predlogom o drugacnem nacinu placevanja ali postavi vprasanje koliko dejanske kulturne note v minutah se ustvari na dan, pa je vse tiho.

O redundanci in neoptimizaciji dela pa itak ne veste nic povedati, saj je to sci-fi na RTV.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

m0LN4r ::

ampak vsaj za obstoj in koncept plačevanja malo razmislitita, zakaj je tako kot je.
Lahko se ponovi se 10x pa bo se vedno obicna kraja. Denar se mece ven tudi na druge nacine, ampak jih raje iz spostovanja ne bom omenjal.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

3p ::

Sneznik je izjavil:

RTV SLO je medij ki je izrazito neprofesionalen in selektivno podpira levo politično opcijo, kar je tudi uradno mnenje Združenja novinarjev in publicistov Slovenije.


Seveda da. Združenje novinarjev in publicistov pa je, kaj točno, desničarska verzija društva novinarjev.

"Ustanovni člani: Peter Jančič, Slavko Vizovišek, Brane Senegačnik, Matej Makarovič, Zlata Krašovec, Igor Kršinar, Jure Sešek, Tino Mamić, Vanessa Čokl, Vlado Vodušek, Aleš Kocjan, Borut Meško, Silvester Šurla".

Torej, če beremo skladno s tem. Uradno mnenje desno usmerjenih novinarjev je, da je RTV SLO "medij ki je izrazito neprofesionalen in selektivno podpira levo politično opcijo".

Skratka, gre za kampanijo metanja dreka pred poskusom prevzema oziroma nastavitve SDSsarskega vodstva, ki bo "uravnotežilo" nacionalko.

hruske ::

Zakaj bi potrebovali kup ljudi? Ko gledaš posnetek na RTV izgleda vse enostavno, bomo pa že ja sami naredil, ane.

No, izkaže se, da ni tako enostavno zmontirat skupaj enega videa, ki izgleda lepo. En kup stvari moraš pazit med snemanjem (luči, pozicije oseb, pozicija kamer, ipd), manjši del lahko popravljaš pri montaži.

In za to, da izdelek potem izgleda lepo, rabiš kar nekaj ljudi.
Rad imam tole državico. <3
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV prispevek (strani: 1 2 3 456 57 58 59 )

Oddelek: Loža
2927268799 (39) PovemVfaco
»

Zakaj je treba plačevati RTV prispevek? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8122265 (19175) m0LN4r
»

Peticija za ukinitev RTV prispevka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
14733531 (28914) radmannsdorf
»

RTVSLO prispevek

Oddelek: Loža
487084 (5467) Ales
»

Sprememba zakona o RTV SLO (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
35360059 (53296) noraguta

Več podobnih tem