» »

Družbena omrežja odstranjujejo zloglasni dokumentarec zaradi neresnic o covidu-19

1
2
»

TineTone ::

mzakelj je izjavil:

Kje se da to pogledat drgač .. ?


bitchute ponavadi ne cenzurira. Tudi ko jim vsi plačilni procesorji (banke, paypall, bitcoin exchange...) prepovejo poslovanje.

Narediti bo treba svoj internet in valuto, ker v demokraciji ne smejo krožiji informacije ki bi lahko škodovale politični eliti in miljarderjem 8-)

Nikonja ::

Poldi112 je izjavil:

Utk je izjavil:

Imaš kako raziskavo, da bi to dokazala? Imeli bi demokracijo, ampak takšno v kateri se ljudje odločajo na podlagi ene Resnice. To je demokracija glih tolk kot v Severni Koreji. Tam tudi dobi Kim zmeraj najmanj 102% glasov, ker ima monopol nad resnico.


Lahko začneš s knjigo v podpisu, ki je že 100 let nazaj postavila temelje propagande. Zakaj misliš, da 40% ljudi v USA ne verjame v evolucijo? Ker nimajo dostopa do informacij, da bi si lahko ustvarili lastno mnenje, ali ker jih je fake news kvalitetno opral?


V teoriji vsi verniki ne verjamejo v evolucijo, ampak v to da je bog naredil zemljo, in to nima veze z Ameriko. Če verjameš v boga ne verjameš v evolucijo - eno in drugo ne gresta skupaj, razen še selektivno verjameš, potem lahko verjameš da je leteči enorog naredil zemljo....

Pri koroni je tko, da neankrat imamo milijone molekularnih biologov in znanstvenikov na YT in socialnih omrežjih, naenkrat so vsi bolj pametni kot znastveniki in zdravniki, ker so oni vsi seveda plačeni iz strani big pharma firm. Mogoče v nekaterih teorijah zarot je nekaj resnice, ampak pri poplavi dreka iz vseh straneh ni šanse izločit kaj je res in kaj ni, posebej ker 99% teh YT filmčkov ima samo en cilj, čim več klikov=več euročkov na računu !!!
Ampak sranja o povezanosti 5G, Bill Gatesa, chemtrejlzov, politične elite.... z korona virusom ne želim niti gledat niti brati, in se strinjam da se taka sranja, bez dokazov, takoj brišejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nikonja ()

showsover ::

Nikonja je izjavil:

Če verjameš v boga ne verjameš v evolucijo - eno in drugo ne gresta skupaj...

Seveda gresta skupaj, kaksne pa tumaris, Bog (misljen je tocno dolocen) je naredil svet z evolucijo vred pred slabimi 15 milijard leti.
Jaz ti povem, da je bilo tako, ker sem bil tam s Tardisom.
Kako ti naj dokazem, da mi bos verjel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

TineTone ::

Nikonja je izjavil:

Če verjameš v boga ne verjameš v evolucijo - eno in drugo ne gresta skupaj, razen še selektivno verjameš, potem lahko verjameš da je leteči enorog naredil zemljo....


Kolikor jaz vem dandanes samo še levičarji zanikajo evolucijo. Vsaj od vratu navzgor trdijo da ne obstaja.

gruntfürmich ::

MrStein je izjavil:

gruntfürmich je izjavil:


na yt pa je itq 9/10 neresničnih zadev in bedarij, če greš gledat kakšne bolj zahtevne tehnične zadeve, tako da...

Kako veš, da neka trditev ne drži? Začne se z "na tem YT videju lahko vidiš...". ;)

kar poglej kašne bedarije kvasi folk; če imaš kakšno področje bolj pod palcem boš videl da je veliko neumnosti, sploh ko kakšni američani začnejo razlagat kako se kakšna stvar uporablja, niso sposobni pa niti navodil prebrat...
v mojem hobiju pač tega obilno opažam.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Ladjar ::

Jaz pa v mojem "hobiju" opažam, da se ljudi uči do pet štet naprej se pa uči, da številk več ni. In med tem ko večina šteje do pet gredo manipulanti do deset in čez.

c3p0 ::

MrStein je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Sami so si poneumili narod z raznimi družbenimi omrežji, instant gratification in 1 minute attention span. Zdaj pa žanjejo.
Jutri bo pa kak v redu dokumentarec, ampak ga nihče ne bo videl. Podlaga je pripravljena.

Ti res misliš, da so pred 100 leti bili bolj pametni? Ali pred 500 ?


Kaj je pamet? Rešit sistem enačb ali nekoga pustit samega v gozdu in ga čez mesec dni najti živega? Moderen "influencer" žal pogrne v obojem.

Redko kdo je pred 500 leti vedel kaj je polinom, a so bili precej bolj pametni, na načine ki so takrat bili uporabni. S tem da znanja, ki je bilo na voljo povprečnemu človeku, je bilo za par magnitud manj kot zdaj. Ali časa za posvečanje drugim stvarem kot golemu preživetju. Danes je na voljo vse, ljudje pa so vedno bolj neumni. Zakaj?

dexterboy ::

Ker je na voljo vse. ZATO so pa bolj neumni! Čemu bi uporabljal možgane, če pa imaš na voljo druge ljudi, ki to vejo ali pa vzameš v roke pametni telefon in poguglaš... rešena zadeva.
Žalostno je, da imamo že dokaz, da gre trenutna civilizacija v kolaps. In nikomur se ne da boriti proti temu. Čeprav bi lahko to naredili z levo roko...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

nekikr ::

Medtem, ko na svojem telefonu z milijardami tranzistorjev tapkaš svoje umotvore, ki so na drugi strani luže dosegljivi v nekaj milisekundah ne zaslonu z milijoni in milijoni pik, nad tabo pa letijo rakete za večkratno uporabo, razmišljaš o tem, kako smo vedno bolj zabiti? Kaj pa vem, no. Nekaj zgodovine sem prebral, pa nisem nikjer zasledil, da so bili v Atenah, Rimu, pa kasneje Parizu in New Yorku sami veleumi. Še več, peščica je bila pametnih, bolj kot ne tistih, ki jim je družinsko premoženje to omogočalo, ostali so bili pa zabiti umazanci, ki so doprinesli le drek. Danes je takih bistveno manj, pametni so pa tudi tisti, ki niso ravno iz Forbes top 100 lestvice.

avani ::

Ja, to je ta mit o "noble savage", da so ljudje iz savane dosti bolj pametni, ker znajo ujeti gazelo. pamet in znanje gresta seveda gor skozi cas, saj se ucimo na spoznanjih ljudi iz preteklosti

MrStein ::

gruntfürmich je izjavil:


v mojem hobiju pač tega obilno opažam.

Saj to v vsakem "hobiju" tako. Samo ta forum poglej. (ali bilokateri drugi)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

dexterboy ::

@nekikr, ne uporabljam telefona za visenje na forumu. Če pa še nisi pogledal kakšnega prispevka o tem, da otroci na Švedskem znajo bolje angleščino kot mularija v New Yorku, da je statistčno povprečni IQ padel glede na 40 let nazaj... ja, POSTANEŠ ZABIT, če se zgolj in samo zanašaš na svojo okolico in "pametni telefon". Pa ni to osebno do tebe, ampak, ko gledam ljudi, ki samo buljijo v ekrane pa ni drugega kot socialna omrežja, v živo pa ne pogledajo, kdo sedi zraven njih na sedežu v busu... ja, full, pametna neka stvorenja, a? Saj veš tisti humor, ki je krožil, zakaj je bila gužva na Celovški pred mekom? Ker doma ni bilo dobre hrane? Pa nisem izpostavil spola... Ni samo količina znanja v tvoji glavi vrednota za uspeh, ampak tudi to, kako se to znanje uporablja... povezati informacije v neko celoto, se odzvati na dogajanje v okolici... aja, kaj je to okolica, sej mam pametni telefon, noooo, joooj...
:)) :)) :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

nekikr ::

Če pa še nisi pogledal kakšnega prispevka o tem, da otroci na Švedskem znajo bolje angleščino kot mularija v New Yorku

Pri nas imamo celo Prekmurje, kjer ne govorijo slovensko in jih povprečen Slovenec ne razume nič. Poznam Hrvate, ki govorijo lepšo slovenščino kot naši Prekmurci. Povsem možno je, da en švedski razred snobov govori lepšo angleščino kot mularija iz Bronxa. Ampak, kaj pa "Švedi" iz Malma? Tudi oni govorijo tako lepo angleščino? Saj veš, rjava zmes Turkov, Irancev, Indijcev, Afganistancev, pa še dobra mera "naših" Srbov in Bosancev. Vsi Švedi.

statistčno povprečni IQ padel glede na 40 let nazaj

Treba se bo odločiti, a IQ predstavlja mero za znanje ali ne. Ker takrat, ko vam to paše, pljuvate po njem, ko vam to ne paše, vlečete pa v drugo smer. IQ test je namreč precej tog, ljudje in znanja se pa spreminjajo. Dejansko je nekako tako, da bi srednjeveški človek z lahkoto rekel, kako zabiti smo mi, ker ne vemo kdaj se sadi korenje ali kako se zmontira uzde.

meho7 ::

Reycis ::

Mnde so pohekal stran in forwardal promet na "fact-checking" stran. Če na hitro povzamemo:

Judy Mikovitz is bat shit crazy (COVID pun intended)
Bill Gates is not patenting any of these drugs ... and what the fuck do you think he would do with >$100 million more anyway?
Masks aren't going to kill you
The world is scary now. Believing that this is all part of a global conspiracy is more comforting than the truth. If we give into fear and ignore *actual* science things will only get worse

Kar je pri vsemu temu najbolj trapasto je, da je se očitno politično agendo skriva za fasado znanosti. Filnček sem si sicer ogledal in je po eni strani sicer poln bullshita, po drugi strani pa je noter citiranih precej resničnih javnih informacij, kar je bil tudi razlog za njegovo popularnost. Kot smo že ugotovili pri novici, da bodo antivaxerji postali večina: normiji izgubljajo zaupanje v znanost in takšne retardirane akcije to proces samo še pospešujejo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nature: V naslednjem desetletju bodo na Facebooku prevladali proticepilci (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10419244 (9840) zmaugy
»

Družbena omrežja odstranjujejo zloglasni dokumentarec zaradi neresnic o covidu-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6412018 (8284) Reycis
»

V Veliki Britaniji zaradi teorij zarote gorijo bazne postaje

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4814118 (10206) AndrejO

Več podobnih tem