» »

Katere igre za nokia 3510i???

Katere igre za nokia 3510i???

MrGTO ::

Katere igre za tole nokio kej igrate?Zanima me tudi kje ste jih dobili, ker večino igric ne dela na mobisuxu.

Lp, Oblak

wind ::

jaz imam preko 100 iger za ta gsm :)

najboljse igre(za mene) so od gameloft (www.gameloft.com)

IceIceBaby ::

Pred kratkim sem nabavu to nokio in morm rečt da je precej uporabna zadeva. Sem pa takoj ko sem jo dobil nabavu 2 igri od simobila (tiste za 600 sit).

Splinter cell. Kar uredu. Vredna svojga denarja. Taka platformska arkada, podobna game boy igram.
Druga je pa en fuzbal ki me je totalno razočaral. Sploh še nisem kej preveč igral. Samo probu sem pa me je že minilo.

Zdej grem probat tale page ki ga je wind dal. Kako ste kej drugi zadovoljni s telefonom ? Men se zdi kul. Imam tisto gor za kar sem mel dlančnik. Dokaj dober koledar da si zapišem stvari in dokaj dobre igre. Samo GPRS mi ful počas dela. A je to normalno ? To je moj prvi telefon da mam GPRS gor (mel sem wap ampak se mi je zdel neuporaben) pa traja ful časa da odpre link, sploh zvečer je kriza.

wind ::

telefon je kar ql.. edino moram update software ker imam neko staro verzijo in imam malo prostora (mislim da pod 200kb) z nadgranjo pa pridobis baje tudi vec prostora...
GPRSa ne uporabljam, ker nimam narocnine ( in ga zaradi tega ne morem :)

kst: si ze poizkusil priklopit telefon na PC? da bi bil na netu prek GPRSa

nekaj sem silisal, da to pri tem telefonu ni mozno?

MrGTO ::

in kako lahk dam dol kako igrco it te strani?

Wind: Kaj pa ce bi bil ti tako dober, pa bi naredu eno stran in dal gor vse linke od teh 100-ih igric? Dej please!!!

Lp, Blaž

IceIceBaby ::

The hero, TOLE si preber. Člen 12 še posebej :) Pol pa še poglej v meni na levi. Tam eno vrstico pod "sveže teme" leži rešitev tvojih težav :)

W1nd, nisem probu. Nimam kabla. Pa tut tko kamor grem majo skor povsod vsaj telefon da notebooka gor povežem, če ne celo adsl al pa kej podobnega.

Dusko ::

Sam imam ta telefon torej nokia 3510i igric se da dobit kolko hočeš samo malo je treba poiskat po kakšnih "cvetličarnah".Kupil sem tudi kabel s katerim bi lahko naložil igrice,melodije ,logotipe.Ampak je problem ta ,da se kabel ne da uporabljat ker lahko s tem kablom tudi odkleneš telefon in je tam čez kamor pride kabel v telefon nalepka z napisom ne poškoduj teleray garancija. In seveda zdaj mi ne preostane nič drugega kot ,da počakam leto dni ali pa pač reskiram in zgubim garancijo.Ali pa plačam igrice preko wapa in gprs-a. oziroma mms-a. Kar pa ne mislim počet saj sem ze za kael in za software dal 6.800 sit. Tako da če rabi kdo še kakšno stvar me naj kontaktira po zasebnih sporočilih pa mu poknem na ftp če ga ima.

MrGTO ::

kot jaz vidim nimam nobenga zasebnega sporočila :)

Lp, Blaž

IceIceBaby ::

mogoče nisi dobr zastopu. Če že maš kej ilegalnega za opravt ne tega na forumu delat ampak pošlji PM, drugač ti bodo temo zaklenil pa persona rudis lahko postaneš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dlancnik Fujitsu-Siemens Pocket Loox 610 BT/WLAN -osebno mnenje

Oddelek: Strojna oprema
251954 (1212) Politik
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227121995 (30821) Kunte
»

A ma kdo izkušnje s Siemens ST60

Oddelek: Mobilne tehnologije
221815 (1558) boogoo
»

Kako spraviti igro na T310?

Oddelek: Mobilne tehnologije
211565 (1283) _keks
»

Nokia 3510i & PC

Oddelek: Mobilne tehnologije
91303 (1196) Dr_M

Več podobnih tem