» »

iPhone 12

iPhone 12

Vazelin ::

https://www.macrumors.com/2020/04/17/ip...

Po recesijskem SE-ju počasi že prihajajo "leaki" o iPhone 12:D

Leaked iPhone 12 Pro Max Schematics Show Thinner Design, Smaller Bezels, LiDAR Camera, and More





Že nekaj časa nazaj se je napovedovalo, da naj bi se design vrhnil k iPhone 4 vibe-u.8-) Zame še vedno najlepši smart phone. Roko na srce se je design, ki so ga uvedli s serijo X že malo izpel. Če bo takšen kot na teh modelčkih bo sweet.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...
  • spremenilo: Vazelin ()

Horas ::

to ja iphone 4 je bil moj prvi smart phone. dober, še dans mi dobro dela. poleg sony xperia xa1. lepa oblika, ne prevelik.

klinker ::

Koncno. 4ka je bla res top. Vsec mi je blo da je bil tezji zaradi stekla, ker osebno ne maram prelahkih telefonov. Mi je ql da vem da nekaj drzim v roki.
Raztegnjen iP4 na 6,5" in bezel less zaslon...bi celo znal iOSu oprostit teh nekaj omejitev in si ga ubavit 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

MrStein ::

Heh, ko sem jaz prijel roke pa je prva misel bila "uf, a je iz svinca" ? (štirka)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Machete ::

SE ni recesijski telefon, saj se takega telefona ne da na police iz danes na jutri. Planiran je bil vsaj 1 leto nazaj. Korona in recesija z njim nimata veze. To je strategija, da se pobere tiste, ki nočejo dat jurja za phone in se ga naredi ravno dovolj pohabljenega in grdega, da so še vedno tisti, ki dajo jurja za lepšega.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

blackbfm ::

Že nekaj časa nazaj se je napovedovalo, da naj bi se design vrhnil k iPhone 4 vibe-u.8-) Zame še vedno najlepši smart phone


Za 4ko sem tudi jz "padal" na lepoto.. V praksi je bil pa siten in moteč za drzat zaradi grobih robov.. Brezveze. Isto kot stekla na zadnjih straneh telefonov, vse za lepoto. Na koncu ga pa itak obleces v etui da se ti ne razbije ob prvem padcu.. Pogrešam plasticne in vzdrzljive telefone.

Han ::

Steklen hrbet je ponavadi zaradi možnosti brezžičnega polnjenja.

jakan123 ::

Končno. Že predzadnji ipad pro je bil takega designa, zdaj pa končno še telefon.

klinker ::

MrStein je izjavil:

Heh, ko sem jaz prijel roke pa je prva misel bila "uf, a je iz svinca" ? (štirka)


Vidis, meni je pa to vsec da ima neko maso. Note 8, ki ga imam sedaj je tudi kr tezek, kar mi popolnoma odgovarja.
To je itak subjektivno. Enim bolj to odgovarja, drugim drugo.
Jst vem da se na mali telefon ne vrnem. Ne rabim smartfona, ce mi je 4" zadosti. Je enostavno vse lazje in manj mucno na 6"+, pa se to je tako tako za oci.

blackbfm ::

To je itak subjektivno. Enim bolj to odgovarja, drugim drugo.


Teža uničuje ergonomicnost in drastično zvisuje obcutljivost telefona. Ovitek komot še doda še vsaj 10%, bolj robustni še več. Torej dvojni strel v koleno. Vecja teža je objektivno slabša, razen prvi moment ko ga vzameš iz škatle dobiš kvazi občutek prestiža, vsakdanja uporaba pa potem trpi naslednje 2,3,5 let..

Vazelin ::

iPhone-i so težki ko 100 mater. Ko potem v roke vzameš kak Huawei misliš, da so iz papirja :P
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Bantani ::

Keri komentarji:))

Vazelin ::

Primerjava velikosti sladkega iPhone 12 5.4" z iPhone 11 MAX.

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

hojnikb ::

5.4" v mini ohisju? Sold.
#brezpodpisa

Vazelin ::

Baje. Upam da lansirajo zadevo.:) Da bo mela hardware od 12pro v manjšem ohišju bi bila zmaga.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

TheBlueOne ::

Iphone populacija, bi mi lahko povedali nekaj zadev okoli novega IOS? Skratka sem bolj Android clovek, ki caka Pixel 5 ampak ima rad majhne telefone. Sem pa dobil super ponudbo za Iphone 12 mini, ki mi je razen OSja zelo zelo vsec. Torej zanima me nekaj zadev:
Kako je z OneDrivom?
Kako je z YouTube Music, posebej v avtu.
Ali je cena 600€ OK? Dobim pa se ultra paket za cel EU prakticno brezplacno, da je se boljsi value.
Tnx!!!

Gejspodar ::

TheBlueOne je izjavil:

Iphone populacija, bi mi lahko povedali nekaj zadev okoli novega IOS? Skratka sem bolj Android clovek, ki caka Pixel 5 ampak ima rad majhne telefone. Sem pa dobil super ponudbo za Iphone 12 mini, ki mi je razen OSja zelo zelo vsec. Torej zanima me nekaj zadev:
Kako je z OneDrivom?
Kako je z YouTube Music, posebej v avtu.
Ali je cena 600€ OK? Dobim pa se ultra paket za cel EU prakticno brezplacno, da je se boljsi value.
Tnx!!!


OneDrive uporabljam tako privat kot business varianto, oboje na iPhonih XR/XS generacije.
- Zadeva se ne sinhronizira avtomatsko
To pomeni, da moraš za vsako sliko odpret OneDrive ter ga imeti odprtega, dokler le-teh ne naloži. Isto je z dokumenti in ostalim šrotom. Apple ne dovoli sinhronizacije v ozadju.

Youtube Music oziroma katerikoli drugi 3rd party music app, ki ni Apple Music, oz. zdaj samo Music, se ne da nastavit za privzetega.
Kaj to pomeni? Vsake toliko boš moral aplikacijo v avtomobilu ročno odpret, preden se bo glasba preko BT-ja začela predvajat. Pred tem vleče iz iTunes/Apple Music libraryja, ki je pri večini od nas prazen ali pa redko populiran.

600 vra Cena je več kot OK, oz. ga za manjšo težko dobiš. Jaz nižje od 700 v EU še nisem videl.

TheBlueOne ::

Tnx, se nekaj. :)

Kako je z novo google integracijo? Je res, da lahko Chrome, Gmail, Google asistent itn. das kot default (Ver 14)?

Kako je ko uploadas kaj na OneDrive? Se vedno prekine ko gre spat? kaj lahko tja sinhroniziras?

Drugace za 600EUR dobijo vezavo ampak dodajo se vec bonbonckov.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

lahko daš default.
#brezpodpisa

Gejspodar ::

TheBlueOne je izjavil:


Kako je ko uploadas kaj na OneDrive? Se vedno prekine ko gre spat? kaj lahko tja sinhroniziras?


Še vedno prekine, vsaj meni na 14.2.
Kaj lahko daš gor je pa odvisno, si imel v mislih kakšno specifiko?

Default Gmail, Chrome lahko nastaviš, kot je povedal že hojnikb.

TheBlueOne ::

Tnx za info, sem ga na koncu odnesel za 240e razlike v narocnini za dve leti. Sklepam da je bil nobrainer. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPhone 12 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
22930632 (10450) Djole

Prehod android - IOS ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14023979 (20794) Mavrik
»

Ali se splača kupiti iPhone SE v 2018? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6911474 (9313) Furbo
»

iTunes zacetniske tegobe, ali bi jailbreak

Oddelek: Mobilne tehnologije
465812 (4492) next3steps
»

Prenosnik HP Stream 13-c010nm

Oddelek: Pomoč in nasveti
113671 (3323) hojnikb

Več podobnih tem