» »

iPhone 12

iPhone 12

1
2
3 4 5

Furbo ::

Huda reč, me kar mika zabrisati moj XS v predal.. morda si res omislim najboljši model, če ga bo kak minikreditkar poceni prodajal na bolhi.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

mit3k ::

To da polnilec ni priložen je nesprejemljivo... pa imam 11-ko, da ne bo kdo mislil da sem hater.

          ::

Je pa ekološko ....

Egidij88 ::

Tolko so trobili o 5G, kot da ga je sam Apple včeraj pogruntal. Saj ne, da se to pričakuje, da ga ima. Pa še kaj drugega bi.

Master_Yoda ::

Mah IMO ni problem v tem da ni polnilca zraven. Problem je v tem da cena ni manjsa za toliko kolikor prodajajo polnilec posebaj.
Dovie'andi se tovya sagain.

Shegevara ::

Zdi se mi da bo Iphone 13 samo še prazna kartonasta škatla. Najbolj ekološki iphone :)

Amdforce ::

mit3k je izjavil:

To da polnilec ni priložen je nesprejemljivo... pa imam 11-ko, da ne bo kdo mislil da sem hater.


Hvala enako. Polnilci se obcasno tudi izgubijo, pozabijo ipd. Jaz sem ga veckrat dokupil kot imel viska. Brezveze.

BaTeMaN ::

Sem na prvem SE, ker po 5ici nisem našel telefona zase, 6ko sem kupil pa šel na manjšega... gledal sem drugega SE, pa je baterija prekratka. Mini 12. You Are Mine. :)
less then zero

shadeX ::

Egidij88 je izjavil:

Tolko so trobili o 5G, kot da ga je sam Apple včeraj pogruntal. Saj ne, da se to pričakuje, da ga ima. Pa še kaj drugega bi.


Marketing. Če vprašaš večino ljudi ki niso v tech zadevah, bodo rekli da na trgu (tat trenutek) obstaja samo iPhone ki podpira 5G.

Foldable phona večina ljudi ne bo poznala dolkler Apple ne bo prišel z njim ven lol

jakan123 ::

Meni je za polnilec vseeno. Pri svojem XRu imam še zapakiran polnilec in slušalke. V pisarni imam wireless charger, doma imam wireless charger, carplay je wireless, slušalke pa prav tako wireless. Bi pa res lahko znižali ceno, če so že to odstranili iz paketa.

Map ::

Enako, uporabljam še polnilec od 6 Plus, od XS je pa še s kablom vred v škatli. Vmes sem en polnilec dokupil, da ga imam na drugi lokaciji, zaradi komforta, ampak ga tudi ne uporabljam veliko, tako da imam polnilcev za nekaj časa na zalogi.

Stipex ::

No točno to, po anketah so videli da ljudje ne koristijo novih polnilcev zato jih več ne dajo poleg, škoda edino da ni ceneje zaradi tega.

hipertija ::

Ali pa bi naredili nek premik, in priložili wireless charger... ampak to seveda da ne bojo

borisk ::

Še en ogromen fajl je v tem, da nima USB C. Zdravn talajo adapter lightning na usbC, polnilc ki je prišu zravn 11 pa je imel USB A če se prav spomnim. na MACBOOKU je USB C najboljše kar obstaja, na telefonu pa še kar tečnarijo in se upirajo....

hipertija ::

Ampak dejansko če pomisliš, več so vzeli, kot dodali :)

Stipex ::

borisk je izjavil:

Še en ogromen fajl je v tem, da nima USB C. Zdravn talajo adapter lightning na usbC, polnilc ki je prišu zravn 11 pa je imel USB A če se prav spomnim. na MACBOOKU je USB C najboljše kar obstaja, na telefonu pa še kar tečnarijo in se upirajo....


Konektor za polnjenje bo verjetno tudi izginil v naslednji ali dveh generacijah iPhonov. Zato se ne trudijo z USB-C. Predvideno je bo da boš polnil samo še brezžično, povezovanje z napravami pa bo tudi vse instant wireless, recimo boš odprl settinge in boš dobil pop-up dialog na Macbooku, kot sedaj z Airpodsi.

XS!D3 ::

borisk je izjavil:

Še en ogromen fajl je v tem, da nima USB C. Zdravn talajo adapter lightning na usbC, polnilc ki je prišu zravn 11 pa je imel USB A če se prav spomnim. na MACBOOKU je USB C najboljše kar obstaja, na telefonu pa še kar tečnarijo in se upirajo....

iPhone 11 nima USB-A ampak USB-C->Lightning in USB-C polnilec. Ravno tako imajo AirPodsi pro USB-C -> Lightning. Bi pa tudi sam rajši videl USB-C port tudi na iPhoneu, da se knčno znebimo ostalih priključkov :)

Furbo ::

shadeX je izjavil:

Marketing. Če vprašaš večino ljudi ki niso v tech zadevah, bodo rekli da na trgu (tat trenutek) obstaja samo iPhone ki podpira 5G.

Foldable phona večina ljudi ne bo poznala dolkler Apple ne bo prišel z njim ven lol

Marketing? Potem droidi pač ne znajo delat marketing, kako je to krivda appla?

Prepogljivi telefoni.. povsem verjamem, da ga večina ne bo poznala do applove verzije, ker so trenutne verzije zanič.
Ampak lahko bodo pa droidi govorili, da apple ni bil prvi. Pa čeprav trenutnih poiskusov teh telefonov ne kupi nihče.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Dumber ::

XS!D3 je izjavil:

borisk je izjavil:

Še en ogromen fajl je v tem, da nima USB C. Zdravn talajo adapter lightning na usbC, polnilc ki je prišu zravn 11 pa je imel USB A če se prav spomnim. na MACBOOKU je USB C najboljše kar obstaja, na telefonu pa še kar tečnarijo in se upirajo....

iPhone 11 nima USB-A ampak USB-C->Lightning in USB-C polnilec. Ravno tako imajo AirPodsi pro USB-C -> Lightning. Bi pa tudi sam rajši videl USB-C port tudi na iPhoneu, da se knčno znebimo ostalih priključkov :)


Ni res iphone 11 ima USB-A v Lightning, mislim pa da ima iphone 11 pro res USB-C -> lightning.

XS!D3 ::

Dumber je izjavil:

XS!D3 je izjavil:

borisk je izjavil:

Še en ogromen fajl je v tem, da nima USB C. Zdravn talajo adapter lightning na usbC, polnilc ki je prišu zravn 11 pa je imel USB A če se prav spomnim. na MACBOOKU je USB C najboljše kar obstaja, na telefonu pa še kar tečnarijo in se upirajo....

iPhone 11 nima USB-A ampak USB-C->Lightning in USB-C polnilec. Ravno tako imajo AirPodsi pro USB-C -> Lightning. Bi pa tudi sam rajši videl USB-C port tudi na iPhoneu, da se knčno znebimo ostalih priključkov :)


Ni res iphone 11 ima USB-A v Lightning, mislim pa da ima iphone 11 pro res USB-C -> lightning.

11 Pro ima sigurno USB-C od začetka, za navadno 11 so pa očitno sedaj spremenili na USB-C (vsaj na uradnem sajtu piše da je USB-C, nisem spremljal).

buttcrack ::

Moj iz avgusta ima 100% usb-a.

shadeX ::

Furbo je izjavil:

shadeX je izjavil:

Marketing. Če vprašaš večino ljudi ki niso v tech zadevah, bodo rekli da na trgu (tat trenutek) obstaja samo iPhone ki podpira 5G.

Foldable phona večina ljudi ne bo poznala dolkler Apple ne bo prišel z njim ven lol

Marketing? Potem droidi pač ne znajo delat marketing, kako je to krivda appla?

Prepogljivi telefoni.. povsem verjamem, da ga večina ne bo poznala do applove verzije, ker so trenutne verzije zanič.
Ampak lahko bodo pa droidi govorili, da apple ni bil prvi. Pa čeprav trenutnih poiskusov teh telefonov ne kupi nihče.


Pa čeprav trenutnih poiskusov teh telefonov ne kupi nihče.


A ne Samsung dobavlja displaye Applu? In lani sem zasledil da je Apple pridobil prototip foldable displaya od Samsunga (mislim da se mi ni sanjalo). Kar pomeni, da:

1. Apple si s foldable phonom kupuje čas da ugotovi če trgu to sploh sede
2. Če se ugotovi da je bo displaye dobavljal od Samsunga.

Marketing? Potem droidi pač ne znajo delat marketing, kako je to krivda appla?


Mislim da mi postaja jasno zakaj je Applov marketing tako močan. Npr poglej to temo kako se je razvila, pa je samo naslov "iPhone 12". Folk pride, komentira, se peni, in nevede potiska temo na vrh, da jo čim več ljudi vidi. In vse te zadeve vplivajo na človekovo podzavest, da začne tudi o tem razmišljat in konec koncev zadevo tudi kupijo (nasprotniki seveda ne - ampak veliko ljudi te teme samo bere). Enim potem produkt sede, drugim ne. In kadar ti sede, boš težko šel nazaj.

Medtem ko lahko tukaj vstaviš poljuben model in znamko telefona - nikoli ne bo naredilo toliko praha. Apple me fascinira ker je praktično uspel doseči to da mu hejterji prodajajo telefone.

Poglej Damjana Murka - sam je povedal da tip največ zasluži od tistih, ki ga ne marajo (prijatelji ga pokličejo da potem igra na rojstno dnevni zabavi nekoga drugega - kao prank fora). Noro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Jerry000 ::

FlyingBee je izjavil:

Za žensko bo 12 ali mini idealen, thats what she said :)

Zakaj tako hitri SOC-i v prvih dveh, se ga bo dalo na TV povezat in imeti kot Mac-a?

Jerry000 je izjavil:

Prvič v obstoju iPhone mi je 12 dejansko všeč. Samo sem toliko v Android sistemu da ne upam oziroma nočem menjat :D

V tem je vsa lepota in zabava, zamenjati vsake toliko časa.

Saj zamenjam, androida :D

kanarin ::

borisk je izjavil:

Dizajn mi je res všeč, prav tako mini izvedba, ampak če bi vsaj tiste uhlje porezal, tisti konec zaslona za en mini noht res ne pomaha, mislim da IOS tudi ne naredi nekaj res revolucionarnega glede izkoriščanja tega dela zaslona. kar se tiče formata slik, 3:2 je "pravi" format, se pravi je 4:3 še vedno bližje kot 16:9


Torej ti imaš poten predvidevam tudi TV še vedno 4:3 format ? Ne ? Kako ,saj to vendar "pravi" format. >:D

Lonsarg ::

No, v vsaki slabi stvari so tudi dobre stvari. V tem primeru je dobra stvar da je lightning umrl. USB-C je zdaj defacto edini kablaški standard.

Za wireless pa je tudi skupni standard, tak da evo imamo en wirelees in en kablaški standard.

49106 ::

Kje sploh lahko nabaviš sodoben TV v 4:3 formatu?


Lonsarg je izjavil:

USB-C je zdaj defacto edini kablaški standard.


Uh, IMO je to ena izmed boljših lastnosti (prejšnjih) iphonov. Kolegi z USB-C imajo precej težav s polnilno enoto. Predvidevam, da zaradi moško-ženske banane.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Daliborg ::

kanarin je izjavil:

borisk je izjavil:

Dizajn mi je res všeč, prav tako mini izvedba, ampak če bi vsaj tiste uhlje porezal, tisti konec zaslona za en mini noht res ne pomaha, mislim da IOS tudi ne naredi nekaj res revolucionarnega glede izkoriščanja tega dela zaslona. kar se tiče formata slik, 3:2 je "pravi" format, se pravi je 4:3 še vedno bližje kot 16:9


Torej ti imaš poten predvidevam tudi TV še vedno 4:3 format ? Ne ? Kako ,saj to vendar "pravi" format. >:D

Rekel je formata slik ne premikajoče slike oz. videa. In ja 3:2 je pravi format. 16:9 ni celoten format ampak je zakrit senzor zgoraj in spodaj takoda iz 3:2 dobiš 16:9.

lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

kanarin ::

49106 je izjavil:

Kje sploh lahko nabaviš sodoben TV v 4:3 formatu?


Kje sploh lahko nabaviš sodoben telefon z 4:3 formatom zaslona ? Da tudi ne ? Zakaj pa potem slike lahko delaš samo v tem formatu (samo an iPhone-ih) - kje pa jih folk ponavadi gleda ? A naj posneto sliko gledam kot kvadrat na zaslonu telefona, PC-ja, TV-ja ?!? A to je tisto ta "pravo" ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kanarin ()

Daliborg ::

Kanarin....daj zamiži na eno oko....kakšen je tvoj vidni kot ko gledaš na eno oko v oblik kroga ali ovalja? Če pa daš dva kroga(par oči) skupaj pa tvorita? ovalj....No tako je tudi kamera deluje ....1 kamera vidi bolj podobno kvadratu kot pa pravokotniku....Blew your mind? ...wait till you start using google...
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

kanarin ::

Daliborg je izjavil:

Kanarin....daj zamiži na eno oko....kakšen je tvoj vidni kot ko gledaš na eno oko v oblik kroga ali ovalja? Če pa daš dva kroga(par oči) skupaj pa tvorita? ovalj....No tako je tudi kamera deluje ....1 kamera vidi bolj podobno kvadratu kot pa pravokotniku....Blew your mind? ...wait till you start using google...


In kaj ima to sploh veze s tem kar sem jaz napisal ?!? A mogoče kamera oz njen senzor gleda izdelane slike na različnih ekranih ali človeško oko ? Zakaj niso potem tudi vsi zasloni v formatu 3:2 oz 4:3 ? Kot vem v tem formatu vztraja samo še iPad.

Map ::

Na iPhonih lahko slikaš v 16:9 formatu, samo v aplikaci potegneš gor in izbereš željen format, verjetno je pa to samo od iOS 14 naprej. Ampak, kot že rečeno, odreže del slike.

Daliborg ::

kanarin je izjavil:

Daliborg je izjavil:

Kanarin....daj zamiži na eno oko....kakšen je tvoj vidni kot ko gledaš na eno oko v oblik kroga ali ovalja? Če pa daš dva kroga(par oči) skupaj pa tvorita? ovalj....No tako je tudi kamera deluje ....1 kamera vidi bolj podobno kvadratu kot pa pravokotniku....Blew your mind? ...wait till you start using google...


In kaj ima to sploh veze s tem kar sem jaz napisal ?!? A mogoče kamera oz njen senzor gleda izdelane slike na različnih ekranih ali človeško oko ? Zakaj niso potem tudi vsi zasloni v formatu 3:2 oz 4:3 ? Kot vem v tem formatu vztraja samo še iPad.

Mislim da se ne razumeva najbolje, ne vem kaj tebe zdaj moti zajem slike(kamera) ali prikazovalnik(zaslon)? To sta 2 ločeni enoti!
To da zajema v 4:3 ali v 3:2 je lahko kvečjemu prednost ker zajema cel spekter....in kot je nekdo že prej omenil lahko tudi iphone v 16:9 ali katerikoli drugi aparat snema in slika v katerem koli aspect ratiu želi. Tako da spet nevem kaj te moti oz ali si len da bi si nastavil na 16:9 ker pač nimaš želje po 4:3 ?
Ne vem kaj je bil point tvojega ranta, razen to da smo ugotovili da nisi ravno vešč glede teh tehnologij.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Daliborg ()

kanarin ::

Po možnosti pa je to na voljo samo na najnovejših modelih? Meni je jasno da se tako odreže del slike zgoraj in spodaj, ampak who cares (pri 10MP+ pikslov). Poanta pa je v tem da ti Apple v camera app sploh ne da možnosti, da bi uporabnik sam izbral format 16:9 in tako slikal in si ogledoval slike na celotni (oz pri nekaterih skoraj) širini zaslona. Meni je to nepojemljiva oz nesprejemljiva omejitev na telefonu- ampak Apple fani ste ziher s tako omejitvijo zadovoljni oz to podpirate. Razumi kdor more..

Daliborg je izjavil:

kanarin je izjavil:

Daliborg je izjavil:

Kanarin....daj zamiži na eno oko....kakšen je tvoj vidni kot ko gledaš na eno oko v oblik kroga ali ovalja? Če pa daš dva kroga(par oči) skupaj pa tvorita? ovalj....No tako je tudi kamera deluje ....1 kamera vidi bolj podobno kvadratu kot pa pravokotniku....Blew your mind? ...wait till you start using google...


In kaj ima to sploh veze s tem kar sem jaz napisal ?!? A mogoče kamera oz njen senzor gleda izdelane slike na različnih ekranih ali človeško oko ? Zakaj niso potem tudi vsi zasloni v formatu 3:2 oz 4:3 ? Kot vem v tem formatu vztraja samo še iPad.

Mislim da se ne razumeva najbolje, ne vem kaj tebe zdaj moti zajem slike(kamera) ali prikazovalnik(zaslon)? To sta 2 ločeni enoti!
To da zajema v 4:3 ali v 3:2 je lahko kvečjemu prednost ker zajema cel spekter....in kot je nekdo že prej omenil lahko tudi iphone v 16:9 ali katerikoli drugi aparat snema in slika v katerem koli aspect ratiu želi. Tako da spet nevem kaj te moti oz ali si len da bi si nastavil na 16:9 ker pač nimaš želje po 4:3 ?
Ne vem kaj je bil point tvojega ranta, razen to da smo ugotovili da nisi ravno vešč glede teh tehnologij.


Mogoče ti česa ne razumeš oz nisi dobor informiran. Jaz imam iPhone 6s in camera app nima možbost nastaviti 16:9 razmerja slike. Pa saj to je splošno znana zadeva, res mi je zanimivo da ko se to omeni se takoj najde folk ,ki to zanika/obrača(zakaj to rabiš, to je prednost,..), skratka zagovarja do onemoglosti to nepojemljivo omejitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kanarin ()

MrStein ::

MrStein je izjavil:


* ja, nekaj ur dela pa bi res bilo, če bo kdo dlakocepil


Ales je izjavil:

Ker okoli same leče in za njo ni nič, tako da to res ne bi bil problem. Enostavno vzameš list papirja in nanj narišeš krogec in že dela.

MrSteina za predsednika ZDA! On bi vse zrihtu, samo nekaj ur dela bi bilo!

Sorry, sem napisal za dlakocepce, ne pa za 100% cepce:

Ekipa inženirjev bi delala na zadevi toliko časa, kot se za vsako novost dela.

(ampak ja, novosti niso možne, zgolj to kar piše v bibliji... no, me vsaj ne čudi obstoj zanikalcev napredka, vsak dan se kaki na forumu oglasi)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Greg91 ::

Očitno nimajo tako sposobnih inžinirjev kot si sam. Ne vem kaj čakaš, pošlji ponudbo svojih ekspertiz. Verjamem, da bi za strokovnjaka takšnega kova bili pripravljeni odšteti mastne denarce. Aja ne, si še samo eden v vrsti kronanih cepcev, ki svojo kratkomiselnost širi po spletu.

MrStein ::

Trolček, živiš v preteklosti. To je iz leta 2019:

Najmanjša kamera na svetu OmniVision OV6948 meri zgolj 0,575 x 0,575 x 0,232 milimetrov.

Torej je prostora še pa još. (imajo tudi modele z več megapiksli kot tale model, če bo še kdo dalje trolal)

Ampak hej, slotek znalci so slotek znalci.

Po njihovem rakete ne bodo delovale v vesolju (ker se nimajo od česa odrivati), predmeti težji od zraka ne morejo leteti, pa telefoni ne bodo nikoli imeli fotoaparatov (ja kam pa boš rolo filma zatlačil).
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Ales ::

MrStein je izjavil:

MrStein je izjavil:


* ja, nekaj ur dela pa bi res bilo, če bo kdo dlakocepil


Ales je izjavil:

Ker okoli same leče in za njo ni nič, tako da to res ne bi bil problem. Enostavno vzameš list papirja in nanj narišeš krogec in že dela.

MrSteina za predsednika ZDA! On bi vse zrihtu, samo nekaj ur dela bi bilo!

Sorry, sem napisal za dlakocepce, ne pa za 100% cepce:

Ekipa inženirjev bi delala na zadevi toliko časa, kot se za vsako novost dela.

(ampak ja, novosti niso možne, zgolj to kar piše v bibliji... no, me vsaj ne čudi obstoj zanikalcev napredka, vsak dan se kaki na forumu oglasi)

Problem tvojih pribitkov je, da jih pišeš, kot da bi bil ti 100% cepec.

Noben od inženirjev in dizajnerjev pri vseh teh firmah se še ni spomnil, da bi kamero stlačil na še manjši prostor, kot jo že zdaj tlačijo. Samo ti si se tega spomnil. In v parih urah bi imeli to narejeno. Če bi se le kdo spomnil!

Ne za predsednika, kar za Nobela je tole! :))

Pa daj pošlji revežem mail, naj stlačijo kamero na še manjši prostor. Zaakj bi pustil reveže v nevednosti, če pa je rešitev na dlani!

Evolve ::

a ta jajca ma fingerprint reader?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Greg91 ()

49106 ::

Ne. (Po mnenju nekaterih niso imeli dovolj časa od izbruha covida)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Greg91 ()

Taip4n ::

Evolve je izjavil:

a ta jajca ma fingerprint reader?

Je blo treba mal pospamat po 3 dni stari temi? Bogi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Evolve ()

Evolve ::

Taip4n je izjavil:

Evolve je izjavil:

a ta jajca ma fingerprint reader?

Je blo treba mal pospamat po 3 dni stari temi? Bogi.


si ja :))

če bi mel skener prsta, bi ga iz firbca mogoče še nabavil..

očitno bojo to implementiral v 15-ki in to najavili kot oh in sploh pogruntavščino

Taip4n ::

Pa misliš, da koga boli k. a ga bi ti iz firbca kupil ali ne? Pojdi nazaj v jamo. Lahko pa dobiš mojo staro šestico, da se boš lahko pohvalil da imaš Apple.
Plus fingerprint, ki si ga očitno tako želiš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Evolve ()

Evolve ::

Taip4n je izjavil:

Pa misliš, da koga boli k. a ga bi ti iz firbca kupil ali ne? Pojdi nazaj v jamo. Lahko pa dobiš mojo staro šestico, da se boš lahko pohvalil da imaš Apple.
Plus fingerprint, ki si ga očitno tako želiš.

Oo we have bad ass over here

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: tomaz- ()

Greg91 ::

Evolve je izjavil:

Taip4n je izjavil:

Pa misliš, da koga boli k. a ga bi ti iz firbca kupil ali ne? Pojdi nazaj v jamo. Lahko pa dobiš mojo staro šestico, da se boš lahko pohvalil da imaš Apple.
Plus fingerprint, ki si ga očitno tako želiš.

Oo we have bad ass over here


Oo, we have a moron over here.

          ::

Evolve je izjavil:

a ta jajca ma fingerprint reader?


V dobi mask bi bil fingerprint reader precej bolj uporaben od faceidja. Sicer pa počakajmo, da uzakonijo še obvezne rokavice in plenice...

shadeX ::

Evolve je izjavil:

Taip4n je izjavil:

Evolve je izjavil:

a ta jajca ma fingerprint reader?

Je blo treba mal pospamat po 3 dni stari temi? Bogi.


si ja :))

če bi mel skener prsta, bi ga iz firbca mogoče še nabavil..

očitno bojo to implementiral v 15-ki in to najavili kot oh in sploh pogruntavščino



Apple ne bo dodajal fingerprinta dokler bo na voljo FaceID. Jaz bi rekel da je fingerprint pri Applovih telefonih zgodovina.

Furbo ::

Kvečjemu bodo uvedli preverjanje identitete z branjem očesa ali pa bodo lidar nadomestili z radarjem :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

49106 ::

Karkoli, samo da ni treba vpisovati passcode ali dajat masko dol.

MrStein ::

A ni že en telefon imel branje oči, pa se nekak ni prijelo? Mogoče se vrača...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Hydros ::

Samsungi so imeli iris scanner vrjetno se je moral posloviti zaradi prehoda na punch hole design
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pozdravljena, hitrost! Adijo polnilec in slušalke! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22834099 (12479) OK.d
»

Apple predstavil iPhone 13 in nove ipade ter ure (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5515098 (5437) buttcrack
»

Nov telefon za 600-800€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
587192 (4774) Vetrpiha
»

prehod na iOS

Oddelek: Mobilne tehnologije
232486 (1965) hojnikb

Več podobnih tem