» »

Akrilno okno na kisti

Akrilno okno na kisti

Meizu ::

Zanima me s cim se da prevleci akrilno okno na kisti, da ni tako prozorno. Varjanta neka black tint opcija, ki bi hkrati se scitila "steklo" pred poskodbami.

Edit: Em... racunalniski kisti, seveda.
  • spremenil: Meizu ()

edi45 ::

omg..na hitro sem prebral akrilno okno na krsti hahah:8) temnitvena folija mogoče? Isto kot za avte?

floyd1 ::

Povprašaj koga, ki avto šajbe temni. Če to še obstaja. Košček tiste folije rabiš.

harvey ::

Meizu je izjavil:

Zanima me s cim se da prevleci akrilno okno na kisti, da ni tako prozorno. Varjanta neka black tint opcija, ki bi hkrati se scitila "steklo" pred poskodbami.

Edit: Em... racunalniski kisti, seveda.

Morda boljša varianta kakšna nalepka/folija.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Meizu ::

Hm ja, a te folije npr. za avto sajbe se da kje kupit na meter? Preko poste? Malo imam omejene opcije zdaj te dni s tem virusom naokrog.

Ampak zdaj ko tako razmisljam, tiste folije za avto niso tako enostavna rec. No, so, ampak ne gre za en layer te folije ampak je vmes cel nek postopek, kako se to dela. Plus, to namescajo na notranji strani sajbe, jaz bi pa to najraje nalepil na zunanji.


Morda boljša varianta kakšna nalepka/folija.


Nalepka ja, ce obstaja nekaj kar bi lahko dobil kot dimenzionalni ekvivalent tistem oknu. Ne bi ravno rad imel polepljenega okna vsepovprek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Meizu ()

floyd1 ::

Povprašaj na Pako. Če slučajno nimajo, bodo pa gotovo vedeli, kdo to ima. Da se kupit na metre.
Zalepiš jo lahko tudi zunaj. Spucaš v nulo, našpricaš z vodo (+ kapljica "ceta" za posodo) in lepo spraviš vse mehurčke ven in obrežeš. Po foliji "čohaš" samo s čim mehkim (ne tako, kot pri seksu :|), da je ne počohaš. Če jo kupiš meter, boš imel gotovo še možnost popravca, če prvič ne rata.

StajercSSS ::

Druga varianta je plasti dip.
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

harvey ::

floyd1 je izjavil:

Povprašaj na Pako. Če slučajno nimajo, bodo pa gotovo vedeli, kdo to ima. Da se kupit na metre.
Zalepiš jo lahko tudi zunaj. Spucaš v nulo, našpricaš z vodo (+ kapljica "ceta" za posodo) in lepo spraviš vse mehurčke ven in obrežeš. Po foliji "čohaš" samo s čim mehkim (ne tako, kot pri seksu :|), da je ne počohaš. Če jo kupiš meter, boš imel gotovo še možnost popravca, če prvič ne rata.

Točno tako, na mokro nalimaš v nulo. Lahko ti pa že nekdo s cutterjem nareže točno na mero in potem postopaš enako - mokro lepljenje in nacentriraš brez težav, da bi imel šalabajzer style nalepljeno.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DIY beljenje stanovanja - first time

Oddelek: Loža
92750 (2374) Pac-Man
»

Za brihtne buče....

Oddelek: Loža
152390 (2175) Scuba
»

namizna podloga

Oddelek: Loža
81331 (1168) biasko
»

Problem študentske sobice

Oddelek: Loža
142033 (1720) SkIDiver
»

Alu folija proti motnjam mrežnega kabla

Oddelek: Pomoč in nasveti
132492 (2219) Azrael

Več podobnih tem