» »

domači kino ali hi-fi sistem??

domači kino ali hi-fi sistem??

sidd ::

Mene pa zanima, kaj se bolj splača kupiti...dvd domači kino(za okoli 50 k sit) ,
ali je še vseeno bolše kupiti radio-stolp??(pa približno isto ceno)
če ma kdo več izkušenj z tem...naj prosim pove!

lp
sidd

sash ::

za okoli 50k neboš dobil prav nič spodobnega, tako da raje še nalagaj na kupček pa počakaj strica Božička
--------------------
Think different...
TOROiD Group

gumby ::

točno tako... spodoben ojačevalnik/receiver te bo stal več, kot 50k. da zvočnikov niti ne omenjam

na "plastik-fantastik vse-v-enem" škatle pa kar pozabi, če hočeš dober zvok

sidd ::

aha, no, te pa bomo še na božička počakali, kaj bo prinesel:D
verjetno sony d. kino>:D to pa bi blo, ane?
hvala za odgovore!!
lp
sidd

Poldi112 ::

Zelo enostavno. Ce bos gledal filme, kupi surround. Ce bos pa samo musko poslusal, pa kupi stereo, ker bos za isti denar imel boljsi zvok (samo ne bos imel prostorskega zvoka). Pa mislim da je Onkyo boljsa firma za surround. Oz. ga vsaj vzemi kot moznega kandidata. Vsaj slaven je precej na tem podrocju.

sidd ::

aha, hvala.....
kaj pa kaj kombiniranega?
tak, da lahko vklopiš/izklopiš surround?
samo denar se že nekam nabira>:D
bo počasi:D >:D
lp
sidd

Poldi112 ::

Malo si me zmedel. Saj kakor jaz vem surround dela samo ce ima izvor zvoka, ki je tako posnet. To je film. Ali pa ce mu das kak efekt, da vse igra. Ce poslusas glasbo itak igra stereo, surround zvocniki so pa tiho, razen ce ne zelis drugace in pritisnes kak knof.
Jaz sem ti hotel samo reci, da ce ne rabis surrounda, ga ne kupis, ker za isti denar dobis boljsi stereo od tistega, ki je kombiniran z surroundem.

sidd ::

aha, no te pa tak.....ker sem mel na zdajšnem radiu vklop/izklop surround, pa sem pač vprašal...tak ni veze.
verjetno bo kaka kombinacija surround/stereo prišla prav.
filme tud včasih gledam:D
še enkrat tnx za odgovore!!!
lp
sidd

Gh0st ::

Če vprašaš mene osebno ne bi nikoli vlagal v domači kino. To se mi zdi ful velika potrata denarja, sploh pa ne rabim tega, ker nism tak filmofil (dost so slušalke pa monitor :)) ) niti ne špilam tok na hard da bi to rabu. Zato bi na tvojem mestu rajš vlagal v boljši Hi-Fi sistem. Ampak again, toje moje mnenje... :)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

sidd ::

maš prav!
zdaj sem tud sam sklenil, da je bolše dat kakih 80k sit, za Hi-Fi , kot pa za domači kino(za isto kvaliteto, 3x-na cena)....tak, da bo verjetno kak novi stolp našel domovanje....
stari pa je tuto comlpeto:D feritk>:D

BlackHole ::

Stolp?

sidd ::

stolp.......pogovorna beseda na štajerskem(vsaj v mb-ju) za radio, oziroma hi-fi sistem, ki jih je trenutno na trgu prepolno.kratko in jedernato....:D

SavoS ::

če boš že kupoval stolp, vzemi vsaj takega, da bere tud mp3-je, pa ne kupit najcenejšega, al pa tistega, ko piše 1000w, temeljito ga sprobaj vse možne funkcije v trgovini...........
Moje mnenje domači kino je prihodnost, ker boš mel že vse skup not, radio, dvd cd-rw-mp3, divx...etc, seveda z ojačevalcem in dobrimi soround zvočniki...;)
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

tx-z ::

kaj ne poznate besede stolp? radiostolp ?!?:))
tx-z

Malecky ::

hi-fi stereo....Tannoy, B&W, Mission, NAD.....................



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626888 (14144) psytoma
»

Kateri hišni kino kupiti??

Oddelek: Zvok in slika
2412908 (11070) musomanov
»

5.1 zvocniki

Oddelek: Zvok in slika
233036 (1952) bobby
»

povezava TV-računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
102040 (1884) Nemec
»

Glasbeni stolp!!

Oddelek: Zvok in slika
51454 (1394) kajzer

Več podobnih tem