» »

Kakšen stoječi baterijski sesalec

Kakšen stoječi baterijski sesalec

1
2
»

avtek ::

Jaz pa ne razumem tega, zakaj se ljudje tako radi vpikujejo v življenja (in razdelitev stroškov) drugih.
Če je OP vprašal za sesalec, ga ne zanima vaše mnenje glede obrokov/enkratnega odplačila. Verjetno je zadevo premislil in finančno bolj ve sam zase kot pa neka oseba X preko foruma.

Netrunner ::

@OP => jaz ne priporočam nobenega ker so vsi za en k... Vlečejo zadovoljivo samo ko je baterija čisto polna. Baterija zdrži reklamiran čas kakšne tri mesece in potem je z vsakim mesecem slabše. Sem imel tri različne in vsi trije so bili stran vržen denar. Bili pa so v ranku nekaj čez 100€. Mogoče so dražji boljši vendar jaz jim ne dam več šanse.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Slopek ::

avtek je izjavil:

Jaz pa ne razumem tega, zakaj se ljudje tako radi vpikujejo v življenja (in razdelitev stroškov) drugih.
Če je OP vprašal za sesalec, ga ne zanima vaše mnenje glede obrokov/enkratnega odplačila. Verjetno je zadevo premislil in finančno bolj ve sam zase kot pa neka oseba X preko foruma.

Če to leti name, ni bilo mišljeno zaradi nakupa samega, ampak zaradi zame otroškega, nezrelega razmišljanja forumaša magic1...moj mali je vedno rekel: ane ati bomo pa novo kupil. Ampak star je bil 3...
Mi je jasno, da je pač tak sesalec dražji, kot nek kablar. Je bolj priročen, a ne boljši. Tudi sam se odlocam med dyson, bosch, philips...kot berem, bo prvi zaradi kvarljivosti odpadel. Full bi bil vesel, da bi zares vsaka oz.sploh najdražja stvar, ki jo kupis, postala po izteku garancije neuporabna. Takih artiklov, se pametni kupci izogibamo. Pa saj ni fora niti samo v denarju. A nimamo zadosti smeti? Vsake dve leti se ubadat in delati doktorat, ko kupujes ene sesalec? Kateri tv, pa nas, av receiver, katero zobno krtačko, pS4 ali xbox....same hude dileme, res. Ko enkrat kupim, hočem imeti nekaj casa mir. Nikakor pa nisem pripravljen placevati zivljenskega obroka, recimo 20€/mesec za sesanje. Pa kam smo to prišli?

Netrunner je izjavil:

@OP => jaz ne priporočam nobenega ker so vsi za en k... Vlečejo zadovoljivo samo ko je baterija čisto polna. Baterija zdrži reklamiran čas kakšne tri mesece in potem je z vsakim mesecem slabše. Sem imel tri različne in vsi trije so bili stran vržen denar. Bili pa so v ranku nekaj čez 100€. Mogoče so dražji boljši vendar jaz jim ne dam več šanse.

Lahko zaupaš kaj si imel?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

m0LN4r ::

Mja je res, pa polek tega so za moje pojme precenjeni. Za butaste "nagradnje" doplacas ogromno. Ker je tam en plasticni gumb gor, da lahko lazje odstranis cev je zadeva takoj stotak ali dva drazja. Bullshit in nategovanje prve vrste. Proizvajalca pa staneta pri proizvodnji oba modela zaokrozeno na 10 evrov enako.

Za ta mesecni obrok, pol ze kaki studentki das, pa pride 1x na teden posesat namesto mene in to globinsko z obicnim na kabel.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

lisjak ::

Kaj pa tole je že mogoče sprobal kdo ?
cecotec-conga-rockstar-500-ultimate-ergowet
Kar ugodna cena, glede na to kaj ponuja...
Po specifikacijah boljši kot dyson (močnejši motor, izmenljiva zmogljivejša baterija, več priključkov, močo...)

Skrbi me kvaliteta in potem dobavljivost rezervnih delov (krpice, filtri...)

trenutno moj prvi favorit, druga alternativa je xiaomi jimmy (sicer manj priključkov, a preverjen)
kakšen drug predlog za budget do 250EUR ?

avtek ::

@logi

Ne, letelo je na Magic1, ki se ubada kakšni časi so ipd. Vsak vsaj približno pozna svoje zmožnosti, in če se bi OP rad "pokazal", da ima sesalec za 500eur ali pa hoče/želi kaj takega kupiti, naj. Vsaj takšno je moje mnenje. Jaz če bi imel prirpavljenih cca 500eu za sesalec bi ga kupil za pol toliko - ali še manj, preostali denar pa uporabil za (meni) kaj uporabnejšega in primernejšega.

Slopek ::

Tudi jaz ne bi dal 500€, za kvarljiva baterijska jajca. Tovrstni sesalci pridejo v poštev, ce že imaš kakšno močnejso pošast, kot je vorwerk. Sploh tisti, ki so v hišah, ne bodo ravno zadovoljni z enim dysonom, kot edinim sesalcem. Sam sem na 70 kvadratih, pa povsod parket, nekaj keramike, pa bi mogoče še šlo z enim spodobnim baterijcem. Ima kdo izkušnje s tem https://www.mimovrste.com/sesalniki/phi...

MaticKregar ::

Avtek, ti se tudi nekaj zgražaš. Kaj pa je 500 eur? 6 krat greš tankat. Na cesti ogromno dobrih avtov, pa se tudi tam čudiš?

avtek ::

Nate se pa čisto nič ne zgražam, ne vem kje si to zasledil?

Zgražam se dejstvu, da se drugi sekirajo in obremenjujejo kaj in kako boš ti razporedil svoje finance. Hvala bogu, da imaš in si želiš takšen sesalec, ti povsem privoščim.
In če si ti rekel, da želiš sesalec za 500eur naj ti ga pomagajo priporočat, ne pa da prvi post postane zgražanje kakšni so časi ipd ipd.



Upam, da ga dobiš in ti bo dobro služil, pa če za 50 ali 500eur.

lisjak ::

lisjak je izjavil:

Kaj pa tole je že mogoče sprobal kdo ?
cecotec-conga-rockstar-500-ultimate-ergowet
Kar ugodna cena, glede na to kaj ponuja...
Po specifikacijah boljši kot dyson (močnejši motor, izmenljiva zmogljivejša baterija, več priključkov, močo...)

Skrbi me kvaliteta in potem dobavljivost rezervnih delov (krpice, filtri...)

trenutno moj prvi favorit, druga alternativa je xiaomi jimmy (sicer manj priključkov, a preverjen)
kakšen drug predlog za budget do 250EUR ?


kdorkoli ? vsako mnenje/predlog dobrodošlo

MaticKregar ::

Lisjak, sam sem o dyson slišal super stvari, zato sem ga vzel. To kar ti gledaš, ne poznam. Mene je prepričalo, dyson baterija, ki naj bi delovala 15 let, dobi se rezervne dele in pa hvaljenje od kolegice, ki prodaja vse modele sesalcev.

Kaj pa bo res, bo pa čas pokazal ?

m0LN4r ::

tut 20 let bo delala, samo vprasanje koliko bo kapaciteta takrat.

Sicer pa, kaj ga simfate. Ce samica pravi, da mora bit dyson za 500+ pac mora bit. Happy wife, happy life.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

MaticKregar ::

Če bo tale sesalec delal 10 let, bo to že veliko. Samica pa je zelo srečna, danes je bil že SMS, da je odposlan.
?

Zgodovina sprememb…

MaticKregar ::

Evo, dobil sesalec včeraj in lahko povem, da sem zelo zadovoljen. Moč na low že zadostuje, baterija super,nastavki, mobilnost...
Edini minus zaenkrat, mogoče plastika, ampak to so itak vsi.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup sesalca (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24095241 (10469) Zstiller
»

Pokončni sesalnik - izkušnje

Oddelek: Loža
4327667 (13368) Bantani

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143622 (63304) perci
»

vodni sesalniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9020392 (10513) AnjaNja
»

Sesalniki z najvišjo stopnjo filtracije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14567456 (32322) LordPero

Več podobnih tem