» »

Nizozemska in Spanija odpoklicale korona testerje in maske iz Kitajske

Nizozemska in Spanija odpoklicale korona testerje in maske iz Kitajske

Temo vidijo: vsi
««
14 / 45
»»

vostok_1 ::

Uff Okapi, to pa ti ne bo všeč kar sem našel:

Ker je v tem letu delež števila prometnih nesreč s smrtnim izidom pod vplivom alkohola narasel na 40 odstotkov


https://www.rtvslo.si/slovenija/bodo-cr...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Okapi ::

vostok_1 je izjavil:

Uff Okapi, to pa ti ne bo všeč kar sem našel:

Ker je v tem letu delež števila prometnih nesreč s smrtnim izidom pod vplivom alkohola narasel na 40 odstotkov


https://www.rtvslo.si/slovenija/bodo-cr...

Kaj ima to z mano opravka, veš samo ti. Poleg tega, samo delež, brez konkretnih številk, ne pomeni nič.

Leos je na naših cestah umrlo najmanj ljudi doslej!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

vostok_1 ::

Tri manj pa takšen lockdown.

Ostanejo ti torej zgolj še streptokoki.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

ajdov ::

Okapi je izjavil:

49106 je izjavil:



A so maske obvezne na Švedskem? Pri nas so obvezne tudi na prostem.
...
Oksimoron. Ne izvajamo švedski model, zelo daleč smo od tega.


Se mi zdi, da ne razumeš prav, kaj je švedski model. To ni nabor konkretnih ukrepov, ampak osnovno načelo, zakaj in kdaj in kako se kakšni ukrepi uvajajo in izvajajo.

Spomladi smo uvedli vse ukrepe naenkrat, ne glede na to, koliko je bilo dejansko okuženih. Državo smo zaprli pri 50 okuženih na dan. To je histerični ukrep.

Sedaj ukrepe uvajamo postopoma, kot se epidemija razvija. Pri 50 okuženih na dan (konec avgusta, začetek septembra) ni bilo praktično nobenega ukrepa. Ko je število okuženih začelo naraščati, smo pa ukrepe začeli zaostrovati. To je švedski model. Švedi počno enako, samo mejo, kdaj in v kakšni meri ukrepe zaostrujejo, imajo pač drugačno, prilagojeno razmeram njihovega zdravstvenega sistema in družbe nasploh (odnosa do umrlih v domovih starejših, recimo).

Podrobnosti se pa seveda razlikujejo. Ne znajo vsi enako dobro izvajati švedskega modela.

Ne vem, zakaj mene sprašuješ, zakaj pri nas politika ne posluša stroke.

Bistvo švedskega modela je predvsem v PRIPOROČILIH

Okapi ::

vostok_1 je izjavil:

Tri manj pa takšen lockdown.

Ostanejo ti torej zgolj še streptokoki.
Tri manj kot kaj? Lani jih je bilo 86, se pravi letos 7% manj kot lani. Pri čemer ne veš, koliko bi jih bilo letos brez zapiranja, morda še več kot lani.

ajdov ::

Okapi je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Tri manj pa takšen lockdown.

Ostanejo ti torej zgolj še streptokoki.
Tri manj kot kaj? Lani jih je bilo 86, se pravi letos 7% manj kot lani. Pri čemer ne veš, koliko bi jih bilo letos brez zapiranja, morda še več kot lani.

Mogoče tudi manj.

el_bahattee ::

vostok_1 je izjavil:


Dobesedno vidimo ledeno goro v daljavi pa gre:

Vostok/CoolBits/Dexter/kamikaze/sbawe/...: "Kapitan, čemu plujete direktno vanjo? A mogoče zato ker so med potniki glavni trije moži, ki bi lahko preprečili ustanovitev FED?" (look it up...it's actually a thing)

Sheeskar: "Kaj boš ti razlagal kapitanu, zagotovo ve kaj dela! Ti samo neki citiraš DiCapria, ki je nek revež pod palubo."

Imagodei: "Študije načrta pravijo, da je ladija nepotopljiva. Kje imaš ti kontra-študije, da ledena gora sploh lahko potopi ladijo!?"

Uizi/UrbanoDesno: "Daj gasa kapetan. Rekli so mi, da ne bo čeka če se ne potopi!"

Okapi: "V resnici gora ni tako zares velika, ampak vsako uro ki prišparamo na plovbi šteje!"

Nevone: "Fantje, pogletje kako lepo ogrlico imam. V obliki srca."

bluefish: "Kje sem izgubil lisice prekleto??"

Mato: "Čemu zasedajo 85+ letniki vse rešilne čolne?!"


(Sem koga pozabu?)


Dobesedno vidimo ledeno goro v daljavi pa gre:

Potniki: "Kapitan vostok, čemu plujete direktno vanjo? A mogoče zato ker se vam zdi, da je fatamorgana?"

Kapitan Vostok: "Kaj boste vi razlagali kapitanu, zagotovo vem kaj delam! Švedski strokovnjak za plovbo, dr. Potrč mi lahko potrdi, da imam prav."

Potniki: "Ampak na radio smo slišali novice, da se je veliko ladij tu okoli že potopilo zaradi trka, mnogo ljudi je umrlo."

Kapitan Vostok: "Kaj, novice? Hahaha kdo pa še verjame mainstream medijem? Nobenih žrtev ni bilo, po mojem grafu oz. zemljevidu to okoli ni nobenih ledenih gor."

Potniki: "Zakaj ne bi upoštevali navodil mornarice in obalne straže in malce upočasnili vožjo in bolj previdno pluli?"

Kapitan Vostok: "Ledene gore sploh ni! Poglejte moj graf, moj zemljevid! Gre za zaroto, elita bi vas rada prepričala, da obstaja ledena gora in da moramo upočasniti ladjo. Z eno besedo, zarota!"

Potniki: "Pozor, trčili bomo!"

Kapitan Vostok: "Hmm ok, vidim nekakšno goro, v resnici pa ni tako zares velika, nobenih žrtev ni za pričakovati, tudi če trčimo v njo."

BUM!

Potniki: "Ladja se potaplja, reši se kdor se more!!"

Kapitan Vostok: "Hmm po mojem zemljevidu tu ne bi smelo bit nobene nevarnosti, čudno... OK par starejših potnikov je že padlo v vodo, kaj so pa stali ob ograji. No ja kakorkoli, še vedno mislim, da je bil trk z ledeno goro pravilna odločitev..."

Potniki: "Zakaj nas nisi poslušal, kapitan? Ladja se sedaj potaplja!"

Mato: "Ne pustite, da 80+ letniki zasedejo kakšen rešilni čoln!"
Come to my center, you enter the winter.

vostok_1 ::

Okapi je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Tri manj pa takšen lockdown.

Ostanejo ti torej zgolj še streptokoki.
Tri manj kot kaj? Lani jih je bilo 86, se pravi letos 7% manj kot lani. Pri čemer ne veš, koliko bi jih bilo letos brez zapiranja, morda še več kot lani.


Damn it. Danes me res številke jebejo. Bral sem za predlani.
Popravek torej:
6 manj. Pa tak lockdown.

Vseeno si spregledal preostalih 80. 7% je skoraj znotraj standardne deviacije zadnjih 3 let pa ni bilo nobenega lockdowna.

Point being, umirajo bolj ali manj vsi kot vsako leto.
Zato trdit, da je letos lockdown zmanjšal smrt za cifro blifu 80%, je naravnost absurd.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jernejl ::

Absurd je predvsem to, za da nekaj deset mrtvih v prometu zaradi alkohola moramo plačevati drakonske kazni, če vozimo pijani, na drugi strani pa je kazen za nenošenje maske kljub bolezni, ki je letos pomorila vsaj 10x toliko ljudi kot alkohol v prometu, bistveno nižja.

vostok_1 ::

Maska pomorila 10x toliko?
A ti prav uživaš v laganju?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

ajdov ::

jernejl je izjavil:

Absurd je predvsem to, za da nekaj deset mrtvih v prometu zaradi alkohola moramo plačevati drakonske kazni, če vozimo pijani, na drugi strani pa je kazen za nenošenje maske kljub bolezni, ki je letos pomorila vsaj 10x toliko ljudi kot alkohol v prometu, bistveno nižja.

Obvezne maske ne ustavijo širjenja korone

49106 ::

Okapi je izjavil:


Se mi zdi, da ne razumeš prav, kaj je švedski model. To ni nabor konkretnih ukrepov, ampak osnovno načelo, zakaj in kdaj in kako se kakšni ukrepi uvajajo in izvajajo.

Spomladi smo uvedli vse ukrepe naenkrat, ne glede na to, koliko je bilo dejansko okuženih. Državo smo zaprli pri 50 okuženih na dan. To je histerični ukrep.

Sedaj ukrepe uvajamo postopoma, kot se epidemija razvija. Pri 50 okuženih na dan (konec avgusta, začetek septembra) ni bilo praktično nobenega ukrepa. Ko je število okuženih začelo naraščati, smo pa ukrepe začeli zaostrovati. To je švedski model. Švedi počno enako, samo mejo, kdaj in v kakšni meri ukrepe zaostrujejo, imajo pač drugačno, prilagojeno razmeram njihovega zdravstvenega sistema in družbe nasploh (odnosa do umrlih v domovih starejših, recimo).


Mhm, številke padajo, ukrepi se zaostrujejo in že en mesec nam trobijo, da bo naslednjih 14 dni ključnih.



Okapi je izjavil:

Švedi počno enako, samo mejo, kdaj in v kakšni meri ukrepe zaostrujejo, imajo pač drugačno, prilagojeno razmeram njihovega zdravstvenega sistema in družbe nasploh (odnosa do umrlih v domovih starejših, recimo).

Podrobnosti se pa seveda razlikujejo. Ne znajo vsi enako dobro izvajati švedskega modela.


Kako lahko rečeš, da gre za švedski model, če so ukrepi pri nas precej bolj neživljenski, diametralno nasprotno kot njihovi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

sbawe64 ::

ajdov
Obvezne maske ne ustavijo širjenja korone

Seveda ustavljajo.
Francija/Italija sta že brez novih okužb, jutri bodo ponovno vse odprli in naredili še letalski miting zapovrh;
Švedske/Belorusije ni več.

/s
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

sbawe64 ::

Od švedskega modela imamo v Slo samo uvožene Švede iz Bih (skupna točka).
Slo čedalje bolj spominja na fašistično policijsko diktaturo.

Od jutri je prepovedano še keks pojesti na javni površini.
2020 is new 1984
Corona World order

jernejl ::

vostok_1 je izjavil:

Maska pomorila 10x toliko?
A ti prav uživaš v laganju?

Ne. Si pa ti nepismen.

ajdov je izjavil:

Obvezne maske ne ustavijo širjenja korone
Zato pa vam je treba še prepovedati hoditi naokrog, potem bo pa šlo.

ajdov ::

Zato pa vam je treba še prepovedati hoditi naokrog, potem bo pa šlo.

Saj bi ti napisal kaj je treba s takimi kot si ti pa bi mi spet account ugasnili

Okapi ::

49106 je izjavil:


Kako lahko rečeš, da gre za švedski model, če so ukrepi pri nas precej bolj neživljenski, diametralno nasprotno kot njihovi?
Saj sem že povedal - švedski model niso konkretni ukrepi, ampak njihovo sprotno prilagajanje.

Švedi so spomladi prav tako uvedli pouk na daljavo za srednje šole, prepovedali javne prireditve z več kot 50 (ali 500) udeleženci, prepovedali strežbo pijač za šankom... Ker so pač presodili, da je to dovolj, da epidemija ne bo dosegla takih razsežnosti, da jim zdravstveni sistem ne bo kos. Mi smo takrat zaprli vse.

Do maja se je izkazalo, da popolnega zaprtja za dlje časa gospodarstvo ne bo preživelo, kar so Švedi vedeli že marca. In od poletja naprej smo začeli izvajati švedski model - ravno toliko zapiranja, da gospodarstvo ni preveč prizadeto in da zdravstveni sistem še zvozi vse bolne.

In naši ukrepi niso "diametralno nasprotni" od švedskih. Če so nekateri nesmiselni oziroma neučinkoviti, to ne pomeni, da ne izvajamo švedskega modela. Ker, kot rečeno, švedski model ni seznam konkretnih ukrepov.

Slopek ::

Fak Okapi...ja prilagajanje situaciji, ampak kakšno prilagajanje, to je bistvo. Saj se naši tudi situaciji prilagajajo. Že id začetka. Odvisno samo na kakšen način in kako učinkovito.
Oni sploh nimajo predpisanih mask, mater. Nikoli imeli. Niti ljudje nikoli niso mask nosili. Vsaj večina ne. Se niti niso nehali družit, itd....

49106 ::

Jah, ukrep je ukrep, pogovor, šamar ali batine, to je vse isti vzgojni model.


Okapi je izjavil:

49106 je izjavil:


Kako lahko rečeš, da gre za švedski model, če so ukrepi pri nas precej bolj neživljenski, diametralno nasprotno kot njihovi?
Saj sem že povedal - švedski model niso konkretni ukrepi, ampak njihovo sprotno prilagajanje.



Ne drži, številke padajo, ukrepi se zaostrujejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Okapi ::

V bolnici je vsak dan več bolnih, torej številke ne padajo.

49106 ::

Okapi je izjavil:

V bolnici je vsak dan več bolnih, torej številke ne padajo.


Ali res?

KORONA
Upad števila novih sprejemov v bolnišnico: 'To je lahko dober znak'

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

ajdov ::

Okapi je izjavil:

V bolnici je vsak dan več bolnih, torej številke ne padajo.

Pomladi so bile pa prazne, mi pa vseeno zaprti

jernejl ::

Okapi je izjavil:

Do maja se je izkazalo, da popolnega zaprtja za dlje časa gospodarstvo ne bo preživelo, kar so Švedi vedeli že marca.
A ves ostali svet je pa mislil, da bodo lahko imeli gospodarstvo dlje časa zaprto? :))
Praktično vsak, ki premore kanček pameti, je vedel, da je to lahko le začasen in kratkotrajen ukrep in da ne bo mogel trajati poljubno dolgo oziroma dokler se covid-a ne rešimo, kakorkoli dolgo bo to že trajalo. Torej ne, če lockdowna nimamo neprestano že od marca naprej, to ne pomeni, da smo preklopili na švedski model.

Švedi so spomladi prav tako uvedli pouk na daljavo za srednje šole
Ukinili so recimo tudi obiske za upokojence v DSO za pol leta. Morda bi jih res veljalo posnemati. Starejše zapreš, ostalim pa omogočiš nekaj več svobode. Promotorji švedske svobode take malenkosti pogosto pozabijo omeniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

ajdov ::

Promotorji švedske svobode take malenkosti pogosto pozabijo omeniti.

domove bi morali razdeliti na odprte in zaprte

v odprtih imajo lahko normalno obiske, hodijo ven, zaposleni delajo enako kot prej... če pa zboliš dobiš samo osnovno zdravljenje

v zaprtih so pa vsi zaprti, osebje najprej 1 teden karantene + negativen test, 2 tedna dela (ne hodijo nikamor ven), 1 teden prosto

stanovalci se sami odločijo kaj bi raje

Urbano#Desno ::

A če naprimer v zaprtem po nekem naključju zbolijo so upravičeni do polnega zdravljenja?

ajdov ::

Urbano#Desno je izjavil:

A če naprimer v zaprtem po nekem naključju zbolijo so upravičeni do polnega zdravljenja?

ja

Okapi ::

jernejl je izjavil:

Okapi je izjavil:

Do maja se je izkazalo, da popolnega zaprtja za dlje časa gospodarstvo ne bo preživelo, kar so Švedi vedeli že marca.
A ves ostali svet je pa mislil, da bodo lahko imeli gospodarstvo dlje časa zaprto? :))

Ne, mislili so, naivno, da bodo po mesecu ali dveh zaprtja virus iztrebili in tako rešili problem. Vojaška parada po "zmagi" nad virusom to lepo dokazuje. Švedi so vedeli, da to ni mogoče, in so se od vsega začetka pripravili na dolg spopad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

jernejl ::

Jaz nikoli nisem imel občutka, da bi vladal nek splošni optimizem o tem, da bo virus kar izginil, razen morda kakšnega Trumpa, ki je vsake toliko napovedal, da virus izginja. Ampak njega itak ne moremo jemati resno.
Jasno pa je, da so bile vse opcije odprte, saj se o virusu ni vedelo praktično nič.
V splošnem se je kupovalo dodaten čas, v katerem bi se o virusu lahko kaj naučili, da bi se potem z njim učinkoviteje spopadali. In danes zagotovo vemo več, kot smo vedeli marca.
Na koncu pa bo očitno na voljo tudi cepivo, in če smo z lockdownom vse skupaj prestavili za en mesec, to pomeni "za en mesec" mrtvih manj.
Švedski model bi se bolje obnesel recimo v primeru, ko ne bi bilo druge rešitve kot naravna prekuženost cele populacije. Kot zaenkrat kaže, bo cepivo na voljo dovolj zgodaj, da to ne bo potrebno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

ajdov ::

Jaz nikoli nisem imel občutka, da bi vladal nek splošni optimizem o tem, da bo virus kar izginil


prelet letal je bil kar optimističen

V splošnem se je kupovalo dodaten čas, v katerem bi se o virusu lahko kaj naučili, da bi se potem z njim učinkoviteje spopadali. In danes zagotovo vemo več, kot smo vedeli marca.

naredilo se je absolutno premalo, poleti bi morali cepiti prostovoljce in jih nato izpostaviti virusu, tako bi nekaj cepiva lahko imeli že oktobra

ajdov ::

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3310250...

(kirurške) maske izven zdravstva nimajo nekega pomembnega učinka

49106 ::

Kupil sem 3 različne pakete kirurških mask. Pri dveh paketih je bil izjemno močan vonj po kemikalijah in IMHO ta strupena sranja sploh ne bi smela biti naprodaj, dobre so bile samo tiste, ki sem jih kupil v Sanolaborju konec poletja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jernejl ::

ajdov je izjavil:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3310250...

(kirurške) maske izven zdravstva nimajo nekega pomembnega učinka

Narobe.
Our review found that SMs were not associated to ARI incidence, indicating that SMs may be ineffective in preventing respiratory illness when worn by an uninfected individual in the general community. However, given the weak methodologies across studies assessed and the possibility of residual confounding, an absence of evidence cannot be simply regarded as an evidence of absence. SM usage cannot be a standalone strategy to protect against infection, but ought to be used together with other physical intervention methods such as hand hygiene and social distancing to combat multiple modes of virus transmission in the community.

ajdov ::

če bi pomemben učinek bil, bi se ga videlo

ali pa bi kje v evropi, severni ameriki, južni ameriki, .. obvezne maske ustavile epidemijo.. pa je niso

tako da ne seri, učinek mask je majhen

jernejl ::

Sej imaš v članku, ki si ga linkal, zapise tudi o tem, da obstajajo študije, ki so ugotovile bistven pozitiven učinek.
Ampak kakorkoli obrnemo, članek, ki si ga linkal, pove, da sam članek ne dokazuje, da maske ne učinkujejo. Vsakršen drugačen sklep je sranje, ki ga širiš ti, ne jaz.

Tudi če bi bil učinek majhen, kot si si ravnokar namislil, je to bolje kot nič, sploh zato, ker ima marsikateri drugi ukrep najbrž precej več slabih učinkov na gospodarstvo in psihofizično stanje ljudi kot to, da si moraš za ušesa zatakniti masko, ko greš v trgovino.

Razumem pa, da si nekateri želite samo ukrepov, ki so izjemno učinkoviti. Lahko bi vam denimo zablokirali vrata, da ne bi mogli iz stanovanja, če bi vam to bolj ustrezalo.

ajdov ::

želim si da bi se vi paničarji zaprli in pustili drugim živet kakor želijo

jernejl ::

Nisem jaz tisti, ki zganja paniko zaradi ukrepov.
To počneš ti, samo zato, ker ne znaš brati in si določene stvari razlagaš narobe.

ajdov ::

Ti si eden od tistih zaradi katerih smo vsi zaprti.

vostok_1 ::

jernejl je izjavil:

ajdov je izjavil:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/3310250...

(kirurške) maske izven zdravstva nimajo nekega pomembnega učinka

Narobe.
Our review found that SMs were not associated to ARI incidence, indicating that SMs may be ineffective in preventing respiratory illness when worn by an uninfected individual in the general community. However, given the weak methodologies across studies assessed and the possibility of residual confounding, an absence of evidence cannot be simply regarded as an evidence of absence. SM usage cannot be a standalone strategy to protect against infection, but ought to be used together with other physical intervention methods such as hand hygiene and social distancing to combat multiple modes of virus transmission in the community.


Oh glej. Koronaverniki se spuščajo na nivo kreacionistov.

Tako obupani ste za najti nekaj kar bi vam upravičilo vašo psihozo?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

el_bahattee ::

ajdov je izjavil:

želim si da bi se vi paničarji zaprli in pustili drugim živet kakor želijo

Paničar si ti in tebi podobni nasprotniki ukrepov, ki vidijo zarote in stalno samo kritizirajo. S tem ustvarjate še večjo zmedo, razdvajanje in naelektreno vzdušje. Na splošno je bolje, da zaupaš strokovnjakom, kot da stalno iščeš napake in si misliš, da si bolj pameten od svetovne zdravniške stroke.

Virus je še vedno dokaj neznan, ves svet se spopada z njim in ga spoznava in seveda dela tudi napake. Dejstvo pa je, da je za presojo ustreznosti ukrepov še prezgodaj, saj smo sredi drugega vala. Večina ukrepov je tudi precej podobna, kot pri ostalih članicah EU.
Come to my center, you enter the winter.

ajdov ::

el_bahattee je izjavil:

ajdov je izjavil:

želim si da bi se vi paničarji zaprli in pustili drugim živet kakor želijo

Paničar si ti in tebi podobni nasprotniki ukrepov, ki vidijo zarote in stalno samo kritizirajo. S tem ustvarjate še večjo zmedo, razdvajanje in naelektreno vzdušje. Na splošno je bolje, da zaupaš strokovnjakom, kot da stalno iščeš napake in si misliš, da si bolj pameten od svetovne zdravniške stroke.

Virus je še vedno dokaj neznan, ves svet se spopada z njim in ga spoznava in seveda dela tudi napake. Dejstvo pa je, da je za presojo ustreznosti ukrepov še prezgodaj, saj smo sredi drugega vala. Večina ukrepov je tudi precej podobna, kot pri ostalih članicah EU.

za razdvajanje ste krivi vi ki posiljujete narod s to novo realnostjo

vostok_1 ::

el_bahattee je izjavil:

ajdov je izjavil:

želim si da bi se vi paničarji zaprli in pustili drugim živet kakor želijo

Paničar si ti in tebi podobni nasprotniki ukrepov, ki vidijo zarote in stalno samo kritizirajo. S tem ustvarjate še večjo zmedo, razdvajanje in naelektreno vzdušje. Na splošno je bolje, da zaupaš strokovnjakom, kot da stalno iščeš napake in si misliš, da si bolj pameten od svetovne zdravniške stroke.

Virus je še vedno dokaj neznan, ves svet se spopada z njim in ga spoznava in seveda dela tudi napake. Dejstvo pa je, da je za presojo ustreznosti ukrepov še prezgodaj, saj smo sredi drugega vala. Večina ukrepov je tudi precej podobna, kot pri ostalih članicah EU.


Ti imaš še manj substantivne komentarije kot sheeskar.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

A je sploh treba kaj dodat?

vostok_1 ::

Ni potrebno.

Zadeve so clear cut, jasne kot beli dan.
Zgolj največji normi opranci še ne vrjamejo. Ne razumem kako...pa saj imajo HD video prekleto. Ni to UFOlogija.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Urbano#Desno ::

vostok_1 je izjavil:

Ni potrebno.

Zadeve so clear cut, jasne kot beli dan.
Zgolj največji normi opranci še ne vrjamejo. Ne razumem kako...pa saj imajo HD video prekleto. Ni to UFOlogija.


:))
A si se spet ves prestrašen in prešvican zbudil ? Veš kolk je fajn ko se v RL družiš s folkom ki mu ni 'nič jasno' in ste taki razsvetljeni samo slo-tech zabava. Si ne predstavljam da bi me vostoki obkrožali v RL to bi bilo pa res grozljivo.

Urbano#Desno ::

ajdov ::

Urbano#Desno je izjavil:


a zato nekateri mislite da so ukrepi za naso korist

vostok_1 ::

V bistvu že v Avstralskem parlamentu naj bi se o tem govorilo.
Normiji pa..."vostok kje imaš alu kapico?"

Res ne vem kaj je portebno, da poštekajo...a great reset barvanke? Action figure?
Tell me guys. Kaj potrebujete? Meni ni več nič jasno, kako vam možgani operirajo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Urbano#Desno ::

Jest bi Grejt Resejt strip. Tko v stilu Alan Forda. Bi Šlo?

Trenutno večino folka moti da ne morejo na pivo v lokalni pajz in ne Grejt Reset.

vostok_1 ::

Če jih to moti potem bodo še bolj jezni. No piva for them after the re-set.

------------------

Predsednica Evropske komisije je tudi šla na kolena in poljublja prstan "globalističnega Corleona".

I could not agree more with Secretary-General Guterres, when he says that we must 'build backbetter.'

It is up to us to build back better,together.


https://www.un.org/sites/un2.un.org/fil...


Praktično vsi zahodni voditelji so padli.


Holy fuck.

PS. Cheer up people. You're actually living trough a real life Bond movie. Ali za moderne generacije...marvelov Captain America in njihova hydra.

Ali lahko to pričakujemo še pred koncem leta?
Upamo, da bo pred koncem leta še kaka dobra novica o novem obetavnem cepivu, kot je BioNTechovo. Temu sledi pomemben proces, namreč klinično preizkušanje, ali je cepivo učinkovito in varno. Na to moramo počakati. Proces nadzira evropska agencija EMA. Potem pa se lahko pripravimo na cepljenje milijonov in milijonov ljudi. Za države članice, torej tudi za Slovenijo, je pomembno, da bodo v trenutku, ko bomo imeli cepivo, vse hkrati in pod enakimi pogoji dobile odmerke glede na število prebivalcev.


https://www.rtvslo.si/evropska-unija/sl...

Fun times guys. Fun times.

Pravzaprav sem še podcenil kaj nas vse čaka. Holy đizs.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Urbano#Desno ::

Sicer res ne vem kaj si želel povedati (tudi zate dvomim da veš) samo jaz v tvojem copy/paste ne vidim nič spornega kaj šele zastrašujočega.

Čakam na Alan Forda Grejt reset edition. :))
««
14 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali remdesivir pomaga pri covidu-19? WHO pravi ne, FDA ga je potrdil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12118054 (13926) Uporabnik

Sodisce razveljavilo nekatere korona ukrepe (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
62459586 (49326) dexterboy

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22729119 (27222)          

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663117624 (90634) BigWhale

Več podobnih tem