» »

Nizozemska in Spanija odpoklicale korona testerje in maske iz Kitajske

Nizozemska in Spanija odpoklicale korona testerje in maske iz Kitajske

Temo vidijo: vsi
««
4 / 45
»»

sharp126325 ::

Pir je zaenkrat v redu.

Dokler še to ne ukinejo.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

@sbawe64
Glede na sedanje obnašanje sedanji drugi val nikakor ne bo zadnji (in z njim vse "dobrote" lockdowna).Počasi, a zanesljivo bo šla ekonomija v takim "programom" (ko se izvaja od letos marca) v maloro, in kaj potem ?


Ponavljam. Prebivalstvo, ki ni oboroženo do zob, si državo zgolj renta.
Možnost pognati metek nekomu v čelo, ali pa sebi je osnova za svobodno demokratično družbo. Vse ostalo je totalen bullšit, ki ne traja več kot par desetletji.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

hr_natakar ::

sharp126325 je izjavil:

Pir je zaenkrat v redu.

tudi testerji, ki dajejo lazno pozitivno so za nekaj dobri. Za goljufijo so izvrstni. Pa pir je tudi dober za pivski trebuscek :))

vostok_1 ::

Smrt fašizmu, svoboda narodu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

sharp126325 ::

hr_natakar je izjavil:

sharp126325 je izjavil:

Pir je zaenkrat v redu.

tudi testerji, ki dajejo lazno pozitivno so za nekaj dobri. Za goljufijo so izvrstni. Pa pir je tudi dober za pivski trebuscek :))


Trebuh je byproduct je pa dober za živce v telih cirkus časih.

hr_natakar ::

Sem uspel najt izjavo, ki so jo iz rtvslo clanka umaknili. Poiskal sem izjavo Dr. Beovic v oddaji Dobro Jutro. Tam je Beovic povedala, da razmisljajo tako kot marsikje po svetu o uvedbi takoimenovanega hitrega testiranja z antigenskimi testi, ki je nekoliko manj zanesljivo, je pa lahko zelo siroko dostopno. Na 2 minuti in 57 sekund.

https://www.rtvslo.si/4d/arhiv/17472961...

Videoposnetek, izjava na 2 minuti in 57 sekund.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Smrt fašizmu, svoboda narodu.
Say it with me guys. Saj znate, smo že vadli nekoč.

Smrt fašizmu, svoboda narodu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

sharp126325 ::

Smrt Janšizmu, svoboda narodu.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Good enough.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Draga mladina. Kradejo vam prihodnost. Preprečujejo vam osnovne človeške navade.

Na eni točki se boste morali zlomiti in upreti, violently if needed be.
Kak promil od vas bo mogoče izgubil starega starša. V vsaki vojni treba nekaj žrtvovat. But you're fighting for a good cause. You're fighting for your freedom, you're fighting for your future.

Go and fight for your rights (also, but not exclusively, to party).
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Hvala možem iz druge teme:

https://www.24ur.com/novice/korona/dans...

Šanse, da bomo z drugim letom pokopavali starše in ne stare starše, so se nezanemarljivo povečale.

Virus bo mutiral, dokler bo Cabal to želel oz. njegovi cilji doseženi.
Ne vem no, najbrž izbranci zgoraj ne govorijo o Dark Winterju kar tako brezveze.


PS. Redukcijo konsumpcije mesa so nam tudi obljubili. Z virusem, ki targetira željene sesalce je to tudi trivialno doseči.

PS#2: Billy je rekel, da bo to decade of health. Mislil je v resnici, decade of death.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

CoolBits ::

Ne bo. Mislim da je precej ljudi ze spregledalo prevaro in se tudi ze ukrepa proti temu.
Biti moramo samo enotni saj nas je ogromno, globalistov ki bi to radi izpeljali pa samo 1%
Vse bo se dobro ampak odlocno moramo pokazati, da tako pa to ne bo slo.
Naj se ciscenje pricne.

kopriwa ::

50 posebnežev na nijovu ustanove Janeza Levca bo težko kaj naredilo (resnično vse spoštovanje do pravih udeležencev te ustanove). Čiščenje pa lahko začnete s kakšnim klistirjem, kolega v sosednji temi ima težave z drisko, pravi da ko se spuca bo korona premagana.

Zdej je torej jasno, vseobsegajoči plan, bigbrother style je v teku, prosto po vostoku je naenkrat korona masovno ubijalski, mutirajoči virus podtaknjen od elite in ne nekaj na nivoju sezonske gripe. Zapišimo v zvezek, da mu lahko vsakič to vržemo pod nos.

dexterboy ::

hr_natakar je izjavil:

Vostok, midva nisva tukaj, da obsojava druge. Nisva tako visoko na hierarhiji nasega univerzuma, da bi bila midva sodnika in izvajala karmo. :D Vse je volja univerzuma. Vse je za nekaj dobro. Lahko sva hvalezna, da se dogaja to kar se. Pa ne zarad korone, ampak zarad prebujanja vse vec ljudi, ki bodo verjetno spremenili svet na bolje. S pozitivnim gledanjem naprej.

nista osamljena, jaz tudi trobim po več temah, pa brišejo ali cele teme ali pa solo objave...
jah, folku se ne sanja, kaj prihaja...žal. ko pa dojamejo spekter slike, bo pa že prepozno.
prej ko uvedemo 2. amandma iz USA v SLO ustavo, lažje bo.... na žalost tudi mene, ampak včasih...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

vostok_1 ::

CoolBits je izjavil:

Ne bo. Mislim da je precej ljudi ze spregledalo prevaro in se tudi ze ukrepa proti temu.
Biti moramo samo enotni saj nas je ogromno, globalistov ki bi to radi izpeljali pa samo 1%
Vse bo se dobro ampak odlocno moramo pokazati, da tako pa to ne bo slo.
Naj se ciscenje pricne.


Ne bi bil tako prepričan. Bioweapons, ki jih lahko "targetiraš" se je prekleto težko ubranit. Tudi, če je ljudstvo oboroženo do zob, ni oboroženo z state of the art medicino in biotehnologijo.

Raztrosti tak virus pa je tako smešno trivialno...vzgojiš kulturo v petrijevki, narediš z njim raztopino in jo pomakaš na okoli.
It's as stealth as it gets.

Sicer pa, da ne bo pomote...ne želijo resetirati. Želijo re-set. Torej restrukturirati, ne zgolj vrniti števec nazaj na nulo.
Že sovjeti so skušali narediti digitalno centralnoplansko ekonomijo, ampak zaradi tehnoloških omejitev jim ni uspelo. Danes premoremo dovolj računalniške moči in shranjevalnega prostora, da to postaja realnost.
Je pa potrebno ljudi spravit v šok in order to comply.

kopriwa je izjavil:

50 posebnežev na nijovu ustanove Janeza Levca bo težko kaj naredilo (resnično vse spoštovanje do pravih udeležencev te ustanove). Čiščenje pa lahko začnete s kakšnim klistirjem, kolega v sosednji temi ima težave z drisko, pravi da ko se spuca bo korona premagana.

Zdej je torej jasno, vseobsegajoči plan, bigbrother style je v teku, prosto po vostoku je naenkrat korona masovno ubijalski, mutirajoči virus podtaknjen od elite in ne nekaj na nivoju sezonske gripe. Zapišimo v zvezek, da mu lahko vsakič to vržemo pod nos.


Sanja se mi ne, kaj si tu spisal. Sem pa prepričan, da imaš povsem narobe.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

CoolBits ::

Dvomim da bi dejansko kaj res kuznega spustili saj bi bili tako tudi sami ogrozeni.
Igrajo bolj psiholosko vojno zaenkrat.

vostok_1 ::

I'm not sure.
Nekaj močnejšega od covid-19 zagotovo morajo imeti.
Kot drugo, oni si bistveno lažje privoščijo biti izolirani in negovani.

Ne vem...razmišljam, če ima tisto grajenje bunkerjev na Novi Zelandiji res neko povezavo z things to come.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

CoolBits ::

Tisto seveda ime povezave in sicer za tiste ljudi, ki bodo zavracali cepljenje.
Hujse pa bo covid21, ki ga bodo predstavili kot mutiran virus ali celo kot zdruzen z gripo, nekaj v tem smislu. Zrtev bo pa vec zaradi cepiv, ki jih bodo zaceli vsiljevat.

vostok_1 ::

Honestly. Ne vem, kako se bo izrazilo. Praktično vse opcije so plausible.
We'll just have to wait and see. In upat, da imamo narobe.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

CoolBits ::

Ali pa se upret tej bedariji, to je tudi opcija.

nergac ::

vostok_1 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Ne bo. Mislim da je precej ljudi ze spregledalo prevaro in se tudi ze ukrepa proti temu.
Biti moramo samo enotni saj nas je ogromno, globalistov ki bi to radi izpeljali pa samo 1%
Vse bo se dobro ampak odlocno moramo pokazati, da tako pa to ne bo slo.
Naj se ciscenje pricne.


Ne bi bil tako prepričan. Bioweapons, ki jih lahko "targetiraš" se je prekleto težko ubranit. Tudi, če je ljudstvo oboroženo do zob, ni oboroženo z state of the art medicino in biotehnologijo.

Raztrosti tak virus pa je tako smešno trivialno...vzgojiš kulturo v petrijevki, narediš z njim raztopino in jo pomakaš na okoli.
It's as stealth as it gets.

Sicer pa, da ne bo pomote...ne želijo resetirati. Želijo re-set. Torej restrukturirati, ne zgolj vrniti števec nazaj na nulo.
Že sovjeti so skušali narediti digitalno centralnoplansko ekonomijo, ampak zaradi tehnoloških omejitev jim ni uspelo. Danes premoremo dovolj računalniške moči in shranjevalnega prostora, da to postaja realnost.
Je pa potrebno ljudi spravit v šok in order to comply.

kopriwa je izjavil:

50 posebnežev na nijovu ustanove Janeza Levca bo težko kaj naredilo (resnično vse spoštovanje do pravih udeležencev te ustanove). Čiščenje pa lahko začnete s kakšnim klistirjem, kolega v sosednji temi ima težave z drisko, pravi da ko se spuca bo korona premagana.

Zdej je torej jasno, vseobsegajoči plan, bigbrother style je v teku, prosto po vostoku je naenkrat korona masovno ubijalski, mutirajoči virus podtaknjen od elite in ne nekaj na nivoju sezonske gripe. Zapišimo v zvezek, da mu lahko vsakič to vržemo pod nos.


Sanja se mi ne, kaj si tu spisal. Sem pa prepričan, da imaš povsem narobe.


Sovjeti niso bili cel svet.
Razen če si vse skupaj predstavljaš, da je NWO=Net ... Ali kolektivna zavest človeštva. Vsi smo na nek način konektani. Odklopimo se lahko samo z omamo ali popolno umiritvijo, kar je vedno težje. Vedno nekoga srečaš ali te nekaj konekta.

vostok_1 ::

Ponavljam.

Težko se je obraniti bioweapona. Edino skstremna izolacija bi pomagala, to pa ni realnost.
Nočem biti črnogled. Ampak če imajo doomsday verzijo nekega virusa, če jih "premagamo", they can just release it. Oni gredo v bunker z 5 let, dokler ne pocrka večina in pridejo vn Fallout style.

Jasno. Ne vrjamem, da bi do kaj takega lahko kaj kmalu prišlo. Čist dovolj je covid-19/2x, da prestraši plebse, pol imajo prosto pot.
Umetni bioweaponi so jeba. Naravni se že nekako razblinijo. Pri umetnih pa lahko eksperimentiraš.

Honestly...they have us somewhat by the balls. Zgoditi bi se moral nek major assasination ali interni konflikt, da jih interno sesuje. Ampak zaenkrat so še vsi na prisegi. In cilj jim je skoraj na dlani. Dvomim, da bodo sedaj začeli jugati svojo lastno barko. Ameriko se že vidi na obzorju.

Definitivno pa oborožitev ljudstva ne more škoditi. At least go down fighting.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

PS: https://www.24ur.com/novice/korona/sole...

Kakšne so možnosti, da bi sedaj ali v bližnji prihodnosti začeli sekvencirati DNK slehernika ko pride na test?

DNA sequencing @ Wikipedia

Gene sequencing po nekaterih metodah se naredi v podobnem času kot antigen test in vsekakor PCR test. Vzorec brisa se recimo podvoji in del uporabi na licu mesta za hitro sekvenciranje ali later.

Sicer bodo nekater rekli "but vostok...what about muh GRPR n shit!?". GRPR bo itak upoštevan. Ampak megabaza celotne populacije bo prej ali slej romala v njihove roke.
Kaj lahko kot genetik z googlovim level supportom narediš...i'm no expert, ampak predvidevam, da precej.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

vostok_1 je izjavil:

PS: https://www.24ur.com/novice/korona/sole...

Kakšne so možnosti, da bi sedaj ali v bližnji prihodnosti začeli sekvencirati DNK slehernika ko pride na test?

DNA sequencing @ Wikipedia

Gene sequencing po nekaterih metodah se naredi v podobnem času kot antigen test in vsekakor PCR test. Vzorec brisa se recimo podvoji in del uporabi na licu mesta za hitro sekvenciranje ali later.

Sicer bodo nekater rekli "but vostok...what about muh GRPR n shit!?". GRPR bo itak upoštevan. Ampak megabaza celotne populacije bo prej ali slej romala v njihove roke.
Kaj lahko kot genetik z googlovim level supportom narediš...i'm no expert, ampak predvidevam, da precej.

O tem kako bodo prišli do genskega materijala praktično celotne populacije, sem že precej nazaj govoril in opozarjal na to. Vse pa gre na Hopkinson inštitut ;)
Jutri bo 6.dan od stika, jaz sem popolnoma ok. Upam, da jutri ne bo vročine:|

hr_natakar ::

Ne bodo spuscal taksnega virusa, saj bi se moral skrivat veliko vec kot samo 5 let. Saj niso neumni. Imajo cisto bolj enostavne resitve, ki so ze nekateri odkrili v leakih, kot je recimo tista kanadska. Odvisno je tudi od ljudi, kaksne miselne vzorce in kvantne oblake bodo ustvarjali v svoji realnosti. Remember, od tega trenutka zdaj je mozno nesteto razlicnih verzij realnosti. Vse je odvisno od opazovalcev realnosti. Vsi zivimo v isti simulaciji, ampak ker ima vsak lahko drugacno miselnost, lahko kreira cisto drugacen mehurcek realnosti zase, ki se razlikuje od realnosti drugih. Razlicni narodi imajo razlicna zivljenja, ali drzave, kaj sele posameznik.

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

En precej dober posnetek, ki ga bodo zaenkrat le nekateri razumeli. hr_natakar govori tudi o tem.

sheeshkar ::

CoolBits je izjavil:

En precej dober posnetek, ki ga bodo zaenkrat le nekateri razumeli. hr_natakar govori tudi o tem.

"En precej dober posnetek" :))

Edine "elite", ki dejansko imajo velik vpliv na določeno število idio..., khm..., ljudi, so razni David Icke, Alex Jones in podobni šarlatani, ki vam perejo možgane, v resnici prav vas zapirajo v točno določene "matrice" in s tem mastno služijo ravno na račun ljudi, ki potem povsod trdijo, kako poznajo "resnico" in da smo ostali "ovce". Primerljive skupine oprancev so samo še kakšni verski fanatiki.

nergac ::

Bejž no bejž.

Icke na inteligenten način kritizira oblast UK.
"Starodavni" so zgolj turisti, ki imajo radi piramidice in Indiano Jonesa.
Da ne nadaljujem ...

Treba je brati med vrsticami ... Kar pa vi normiji niste sposobni.

Daj zamisli se, koliko članov Ploščatih zares verjame, da zemlja ni okrogla.

Po moji oceni 1 od 1000.

CoolBits ::

Še en relevanten posnetek, ki se navezuje tudi na prejšnjega.
Seveda je treba razumet in ponavljam da bo to malokdo razumel. (zaenkrat)

vostok_1 ::

https://www.24ur.com/novice/korona/koro...

Po obiskih volišč, koronca strmo narašča. Rešitev? Prepovejmo volitve. -Imagodei PRESS

Kako pa kaj koronca narašča med poljskimi levičarji, ki se udeležujejo masovnih protestov?
Tam pa nič ane?

Covid-19 ne samo, da je smrtonosen, obvlada tudi politiko.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nergac ::

Kovid seveda ne narašča na Poljskem.
Kačinski je s poljskimi kiklaši že čisto bled od strahu in so na varnem v popolni karanteni.

49106 ::

vostok_1 je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/korona/koro...

Po obiskih volišč, koronca strmo narašča. Rešitev? Prepovejmo volitve. -Imagodei PRESS



Inkubacijske dobe covid ne pozna več.



CoolBits je izjavil:

En precej dober posnetek, ki ga bodo zaenkrat le nekateri razumeli. hr_natakar govori tudi o tem.


Ja, nekateri retardi. Še govori jim tako počasi in spooky, da lahko sledijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

nergac ::

Naši kiklaši pa so kul.

49106 je izjavil:

CoolBits je izjavil:

En precej dober posnetek, ki ga bodo zaenkrat le nekateri razumeli. hr_natakar govori tudi o tem.


Ja, nekateri retardi. Še govori jim tako počasi in spooky, da lahko sledijo.


Aha, spet ad hominem napadi, ko zmanjka argumentov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

49106 ::

Kje so argumenti? V tem pranju možganov, ki je namenjeno največjim slaboumnežom?

Not even wrong @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

nergac ::

Ne morem ti pomagati, če vse jemlješ dobesedno.

49106 ::

Ne moreš argumentirati ;) Kaj jemljem dobesedno in česa naj ne jemljem dobesedno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

nergac ::

Ti tudi ne. 8-)

Dosti heca.

Včeraj mi je nekdo pozvonil na vratih, ki je prodajal kitajske maske po ceni 20 centov za kos.

Častna pionirska.

Nisem nič kupil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

49106 ::

Ti tudi ne. 8-)


Nisem jaz tisti, ki v temo vleče teorije zarot, torej nimam česa argumentirat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

nergac ::

Kake teorije zarote.

Teorije manipulacij so in.

49106 ::

nergac je izjavil:

Kake teorije zarote.

Teorije manipulacij so in.


Seveda, ampak moraš biti dovolj neizobražen in slaboumen, da bi jim podlegel.

nergac ::

Verjetno nisem toliko izobražen kot ti.
Slaboumen pa sem, to pa ja.

49106 ::

Vežbaj možgane in se izobrazi.

nergac ::

Pa da se mi spet zmeša?
Saj nisem nor.

A bi moral kupiti kitajske maske po 20 centov za kos?

Ni mi bilo všeč, da hodi po bloku in prodaja maske, čeprav zelo ugodno ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

vostok_1 ::

https://val202.rtvslo.si/2020/11/smrtno...

Zanimiv članek ja.

Sicer pa na švedskem kjer so maske kot kaže bolj izjema kot pravilo. Si zgolj umivajo roke in držijo distance v linjah. A površine so zagotovo manjši prenašalec virusa.
Skratka nekdo nekoga fanj nateguje. Precej prepričan sem, da oblastniki nas.

Vrjetno je tudi IMF pogodil ukrepe z posojili, ki jih kot zgleda, letos ni problematično dobiti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nergac ::

Pa tudi tisti, ki še niste zagonili vavčerjev, lahko to storite v letu 2020.

49106 ::

nergac je izjavil:


Ni mi bilo všeč, da hodi po bloku in prodaja maske, čeprav zelo ugodno ...


Pravilno, tudi mene bi skrbela prodaja od vrat do vrat v teh časih.

nergac ::

Sem se pa žrtvoval in sem si nadel masko ter mu odprl vrata.

Prijazno sem mu povedal, da jih še imam. (še kakih pet kupljenih po kakih 90 centov na kos).

Načela so načela, ni kaj.

Pa tudi ni v duhu kovida, da se družimo in blebetamo v zaprtih prostorih, razen s tistimi, ki spadajo v osnovno celico družbe.

vostok_1 ::

Zgleda mi, da so mediji počasi začeli sidelinat glavne korona novice.
Zanimivo ane, kako hitro lahko instigiraš pandemijo. Malo vlada, malo mediji in puf, lep del gospodarstva torpediranega, družba in njene običajne aktivnosti v plamenih.

Še vedno pa ni naših mikroinfarkterjev, da bi pokomentirali zakaj švedi niso tako dosledni pri nošenju mask, tore glavnega mehanizma širjenja virusa.
A so se morda zares zabarikadirali v bunker in nam končno ustregli?

Fantje, pripeljite hruško betona, moramo malce utrditi temelje. :D
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Nekdo je prilepil video tam v drugi temi:
https://www.bitchute.com/video/YxLa2r9t...

To je jasno. Maske, vsaj večina od teh, ki se uporablja so bullšit. Švedi so to pokazali iz prve roke. Ravno tako kot naši podatki na covid sledilniku.
Maske so simbolika. Za normije simbolika varnosti, za nas poznavalce pa vemo, da gre za okultni fetiš.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Problem predvsem vidim, da bo kolaps gospodarstva/ekonomije najvrjetneje v 2021. Torej letošnjo okraševalno sezono smo že zamudili.
Do naslednje pa je še daleč.
Oh well. Bo treba biti pač potrpežljiv.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()
««
4 / 45
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali remdesivir pomaga pri covidu-19? WHO pravi ne, FDA ga je potrdil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
12116672 (12544) Uporabnik

Sodisce razveljavilo nekatere korona ukrepe (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
62452798 (42538) dexterboy

sezona gripe 750 hospitaliziranih, Zdaj zarad Covid pa 200 in panika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22725616 (23719)          

Statistika in COVID-19 (strani: 1 2 3 431 32 33 34 )

Oddelek: Loža
1663105754 (78764) BigWhale

Več podobnih tem