» »

Bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID-19 ?

Bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID-19 ?

Temo vidijo: vsi
««
42 / 43
»»

imagodei ::

Slopek je izjavil:

Sam sem že 2x napisal svojo izkušnjo, ki pa ni tukaj na forumu, niti omembe vredna.

Kaj jaz menim o tvoji izkušnji: da nimaš dovolj podatkov. Imaš statistično premajhen vzorec, da bi lahko govoril kar koli.

Toliko si tvoja osebna anekdota zasluži časa in omembe. Pa brez zamere. Važna je big data.

vostok_1 je izjavil:

Mene počasi že mineva.

Ne nakladaj. Nekaj postov nazaj si spet omenjal občinstvo. Očitno ti je zelo pomembno, kakšno percepcijo ima tvoja zvesta četica sledilcev o tebi, zato se ne pretvarjaj, da boš nehal trolat in strešat oslarije.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

Unilseptij ::

vostok_1 je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Pa kaj vam je? Poglejte samo Ameriko, kako kosi tam. Tam nihče več ne govori o prehladu, vsaj nihče, ki ga lahko štejemo za prisebnega... Na podlagi česa lahko sklepamo, da se podobno ne bi zgodilo pri nas, če bi opustili ukrepe oziroma celo, če jih ne ohranimo?

Saj vem, da nima smisla, ampak vseeno (https://www.hopkinsmedicine.org/health/... ):

COVID-19: There have been approximately 1,002,628 deaths reported worldwide.

Flu: The World Health Organization estimates that 290,000 to 650,000 people die of flu-related causes every year worldwide.


To vrjetno ni res. Ker vemo, da so smrti covida povsem nepravilno registrirali.
Mislim, da se še ni zgodilo v zgodovini, da bi smrt v prometni nesreči pripisali gripi. Covidu pa so. Več kot enkrat.

Kot drugo. Tudi če bi hipotetično res. Je to še vedno mala malica. Pri 7 miljardni populaciji je 1 miljon drobiž. Še od padcev na glavo jih vrjetno umre več.
Kot tretje...večino teh smrti je bilo na višku pandemije, ki lahko rečemo, da je bil virus nov in je kosil med neimunim prebivalstvom (in theory). to vsekakor ne velja več, ker smrti so dramatično padle. Almost nonexistent ponekod.





Višek pandemije je zdaj... ali sploh ne vidiš dlje od Slovenije? Tudi če polovico žrtev, pripisanih COVID-u, šteješ kot pretiravanje, bo to do konca leta še vedno precej več kot pri gripi. Prikladno tudi zanemarjaš, da tudi za gripo umirajo večinoma stari in bolni, tako da je zanesljivost primarnega vzroka smrti približno enaka kot pri COVID-u.

vostok_1 ::

imagodei je izjavil:

Slopek je izjavil:

Sam sem že 2x napisal svojo izkušnjo, ki pa ni tukaj na forumu, niti omembe vredna.

Kaj jaz menim o tvoji izkušnji: da nimaš dovolj podatkov. Imaš statistično premajhen vzorec, da bi lahko govoril kar koli.

Toliko si tvoja osebna anekdota zasluži časa in omembe. Pa brez zamere. Važna je big data.

vostok_1 je izjavil:

Mene počasi že mineva.

Ne nakladaj. Nekaj postov nazaj si spet omenjal občinstvo. Očitno ti je zelo pomembno, kakšno percepcijo ima tvoja zvesta četica sledilcev o tebi, zato se ne pretvarjaj, da boš nehal trolat in strešat oslarije.


Mineva me se vrteti v krogu. Moje argumente sem že vse lepo predstavil. Kdor je sledil ve, kdor ne, pa ima priložnost pogledati za nazaj.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

;-) ::

Big date okoli covida v Sloveniji ni, potem se nimamo kaj pogovarjat če se ne o posameznih primerih.

Jaz poznam eno umrlo s covid19 v bistvu sorodnica. Varovanka doma Šmarje pri Jelšah, stara preko 90. O okužbi niso nič sporočili, le ob smrti da je umrla zaradi covid19.

To je dejanski primer ki ga poznam povezan s smrtjo. Trenutno poznam tudi dva pozitivna na covid19 zaenkrat pravita "malce vročine", kaj več težko rečem.

vostok_1 ::

Unilseptij je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Pa kaj vam je? Poglejte samo Ameriko, kako kosi tam. Tam nihče več ne govori o prehladu, vsaj nihče, ki ga lahko štejemo za prisebnega... Na podlagi česa lahko sklepamo, da se podobno ne bi zgodilo pri nas, če bi opustili ukrepe oziroma celo, če jih ne ohranimo?

Saj vem, da nima smisla, ampak vseeno (https://www.hopkinsmedicine.org/health/... ):

COVID-19: There have been approximately 1,002,628 deaths reported worldwide.

Flu: The World Health Organization estimates that 290,000 to 650,000 people die of flu-related causes every year worldwide.


To vrjetno ni res. Ker vemo, da so smrti covida povsem nepravilno registrirali.
Mislim, da se še ni zgodilo v zgodovini, da bi smrt v prometni nesreči pripisali gripi. Covidu pa so. Več kot enkrat.

Kot drugo. Tudi če bi hipotetično res. Je to še vedno mala malica. Pri 7 miljardni populaciji je 1 miljon drobiž. Še od padcev na glavo jih vrjetno umre več.
Kot tretje...večino teh smrti je bilo na višku pandemije, ki lahko rečemo, da je bil virus nov in je kosil med neimunim prebivalstvom (in theory). to vsekakor ne velja več, ker smrti so dramatično padle. Almost nonexistent ponekod.





Višek pandemije je zdaj... ali sploh ne vidiš dlje od Slovenije? Tudi če polovico žrtev, pripisanih COVID-u, šteješ kot pretiravanje, bo to do konca leta še vedno precej več kot pri gripi. Prikladno tudi zanemarjaš, da tudi za gripo umirajo večinoma stari in bolni, tako da je zanesljivost primarnega vzroka smrti približno enaka kot pri COVID-u.


Višek pandemije ni sedaj. Ne po smrtih ne po ICU/hospitalizaciji (slednje če prav pomnem). Trenutno hodi gor zgolj testiranje. Število pozitivnih pa mirno lahko prepoloviš. Namreč ti institucije lažejo. Incidenca kuženosti je nekje slabe 2% kar mislim, da je še manj od prve polovica leta.

Sicer pa imam za letošnjo sezono en dastardly plan. Hehe...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

suzej ::

Unilseptij je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Pa kaj vam je? Poglejte samo Ameriko, kako kosi tam. Tam nihče več ne govori o prehladu, vsaj nihče, ki ga lahko štejemo za prisebnega... Na podlagi česa lahko sklepamo, da se podobno ne bi zgodilo pri nas, če bi opustili ukrepe oziroma celo, če jih ne ohranimo?

Saj vem, da nima smisla, ampak vseeno (https://www.hopkinsmedicine.org/health/... ):

COVID-19: There have been approximately 1,002,628 deaths reported worldwide.

Flu: The World Health Organization estimates that 290,000 to 650,000 people die of flu-related causes every year worldwide.


To vrjetno ni res. Ker vemo, da so smrti covida povsem nepravilno registrirali.
Mislim, da se še ni zgodilo v zgodovini, da bi smrt v prometni nesreči pripisali gripi. Covidu pa so. Več kot enkrat.

Kot drugo. Tudi če bi hipotetično res. Je to še vedno mala malica. Pri 7 miljardni populaciji je 1 miljon drobiž. Še od padcev na glavo jih vrjetno umre več.
Kot tretje...večino teh smrti je bilo na višku pandemije, ki lahko rečemo, da je bil virus nov in je kosil med neimunim prebivalstvom (in theory). to vsekakor ne velja več, ker smrti so dramatično padle. Almost nonexistent ponekod.





Višek pandemije je zdaj... ali sploh ne vidiš dlje od Slovenije? Tudi če polovico žrtev, pripisanih COVID-u, šteješ kot pretiravanje, bo to do konca leta še vedno precej več kot pri gripi. Prikladno tudi zanemarjaš, da tudi za gripo umirajo večinoma stari in bolni, tako da je zanesljivost primarnega vzroka smrti približno enaka kot pri COVID-u.

Višek pandemije v katerem se je samo v enem dnevu svetovno prebivalstvo povečalo za več kot 200000 ljudi, učeraj je od korone umrlo 4000 ljudi, od vseh nalezljivih bolezni 33000, gripe 1200, aidsa 4300, malarije 2500,...

Od raka pa 21000!!!

Podatki so iz https://www.worldometers.info/

imagodei ::

vostok_1 je izjavil:

Višek pandemije ni sedaj. Ne po smrtih ne po ICU/hospitalizaciji (slednje če prav pomnem). Trenutno hodi gor zgolj testiranje. Število pozitivnih pa mirno lahko prepoloviš. Namreč ti institucije lažejo. Incidenca kuženosti je nekje slabe 2% kar mislim, da je še manj od prve polovica leta.

Šur, šur. Da bi nam svoj vir razkril, to pa ne?
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

Poglej na world meters. Smrti so po začetnem šusu praktično izginile.
Kategoriziranje smrti pa je še vedno jabolko spora. Ko mi najdete dokumentiran primer, da je nekdo umru v prometni nesreči za gripo, bom odpru možnost, da so covid smrti res realne. Do takrat pa tough luck.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

imagodei ::

Šur, šur. World meters pa svoje podatke črpa od kod?
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

I don't care. Po next best thing besides uradnih podatkov kaže, da so smrti praktično izginile. PA tudi kolikor spremljam medije tako kaže.



-----
PS. Preden kdo reče..."ampak vostok...čemu je toliko pomembno da je tista smrt v nesreči bila pripisana covidu". Let me explain.

To je tako groba medicinska napaka, da enostavno se ne bi smela zgoditi. To povsem uniči kredibilnost medicinske stroke pri pripisovanju smrti za covidom. Namreč za 1 sfaljenega motorista je lahko 1000 malo manj očitnih smrti, ki nimajo veze z covidom ampak so tako napisane. Vse od infarktov do zastrupitve s hrano.
Ena kapljica črnila je praktično omadeževala cel rezervoar.

In nič se ni dosedaj naredilo, da bi se vrnlo zaupanje v stroko.
Zgolj imagodei in podobni še vrjamejo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

----------
Ja imagodei, socialna distanca zmanjša tudi inicdenco gripe.
Kdo je rekel, da ne?

Če pa ti hočeš tudi gripo kategorizirati kot nevarno zaradi katere bi v prihodnje postala maska norma, to je povsem druga debata.
Se jasno ne strninjam, ampak fair enough. Če je to tvoje germofobično menje, ga sprejmem.

PS. Vrjetno ni bilo še postano, ampak:

https://twitter.com/drdavidsamadi/statu...

New COVID-19 survival rates per CDC:

0-19: 99.997%
20-49: 99.98%
50-69: 99.5%
70 & over: 94.6%


Vsak dan, ki mine in so ukrepi še aktivni, je dan, ko so plebsi malo bolj postriženi.
Prej ali slej, bo še najbolj neumnemu kapnilo. Imagodeu nikoli, ampak ok.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jojw ::

vostok_1 je izjavil:

I don't care. Po next best thing besides uradnih podatkov kaže, da so smrti praktično izginile. PA tudi kolikor spremljam medije tako kaže.


Smrti niso izginile, ljudje imamo pač v poletnem času boljši imunski sistem, virusi pa so manj agresivni. Tudi zaradi gripe v poletnih mesecih ljudje ne umirajo tako pogosto, kot v času sezone.. Simple!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

vostok_1 ::

Saj veš, da imamo 3x več "pozitivnih" in 3x manj smrti ta trenutek kot na višku pandemije?

------

Bregantova napovedala odpravo obveznega nošenja mask pri pouku za osnovnošolce


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Vsaj nekaj. Morda jim počasi postaja jasno, da folk bo nehal nasedati na ta scam.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

imagodei ::

vostok_1 je izjavil:

I don't care.

Vem. Glavno, da se strinjajo s tvojimi izhodišči.

Skratka, ne zanima te resnica, ampak iz torte brskaš samo tiste jagode, ki so ti povšeči. IOW, sprejemaš samo tiste podatke, ki se skladajo s tvojo začetno predpostavko.

Klasičen vernik torej.
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

Go away. Si postal dosaden kot Poldi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: imagodei ()

jojw ::

vostok_1 je izjavil:

Saj veš, da imamo 3x več "pozitivnih" in 3x manj smrti ta trenutek kot na višku pandemije?


Saj veš, da več testirajo, kot v času pandemije?

imagodei ::

vostok_1 je izjavil:

Go away. Si postal dosaden kot Poldi.

Spet grandiozne tendence... Kdo si ti, da boš koga podil stran? Predlagam pa, da se sam odstraniš, če te tako motimo.
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

Motiš me predvsem ti in Poldi, ki ste kot pokvarjene gramofonske pološče.

jojw je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Saj veš, da imamo 3x več "pozitivnih" in 3x manj smrti ta trenutek kot na višku pandemije?


Saj veš, da več testirajo, kot v času pandemije?


Kateri del od 3x več okuženih in 3x manj smrti, ti ni jasen?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jojw ::

vostok_1 je izjavil:

Motiš me predvsem ti in Poldi, ki ste kot pokvarjene gramofonske pološče.

jojw je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Saj veš, da imamo 3x več "pozitivnih" in 3x manj smrti ta trenutek kot na višku pandemije?


Saj veš, da več testirajo, kot v času pandemije?


Kateri del od 3x več okuženih in 3x manj smrti, ti ni jasen?

Zakaj je temu tako, sem že napisal. Se res rabim ponavljati? Sicer pa smo se o virusih nekateri učili pri biologiji, mislimm, da v 6. razredu OŠ. Ti in Potrč ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

vostok_1 ::

Moraš. Ker očitno ti ni niti najmanj jasno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

imagodei ::

vostok_1 je izjavil:

Motiš me predvsem ti in Poldi, ki ste kot pokvarjene gramofonske pološče.

jojw je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Saj veš, da imamo 3x več "pozitivnih" in 3x manj smrti ta trenutek kot na višku pandemije?


Saj veš, da več testirajo, kot v času pandemije?


Kateri del od 3x več okuženih in 3x manj smrti, ti ni jasen?

Postavlja se vprašanje, kaj je tebi sploh še jasno. Meje med realnim in nerealnim so že davno zabrisane, full blown psihoza je na pohodu. To je razvidno že dlje časa iz tvojega pisanja.
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

Šure. Go away.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: imagodei ()

imagodei ::

Psihoza z grandioznimi tendencami
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

In vendar je manj
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jojw ::

Tako kot drugih respiratornih obolenj sredi poletja..

PS: Pripročam, da si nabaviš zobno pasto, ki jo prodaja Alex Jones. Ščiti pred gripo in covidom..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

imagodei ::

vostok_1 je izjavil:

In vendar je manj

Srček, značilno za psihotične epizode je, da določene stvari samo tebi pomenijo nekaj posebnega in da vidiš povezave tam, kjer jih drugi ne.

Obišči svojega psihiatra ali vsaj začni jesti predpisano dozo Kventiaxa.
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

jojw je izjavil:

Tako kot drugih respiratornih obolenj sredi poletja..

PS: Pripročam, da si nabaviš zobno pasto, ki jo prodaja Alex Jones. Ščiti pred gripo in covidom..


Še vedno vidim, da nisi razumel.
Oh well...i've tried.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jojw ::

vostok_1 je izjavil:

jojw je izjavil:

Tako kot drugih respiratornih obolenj sredi poletja..

PS: Pripročam, da si nabaviš zobno pasto, ki jo prodaja Alex Jones. Ščiti pred gripo in covidom..


Še vedno vidim, da nisi razumel.
Oh well...i've tried.

Oh sem dobro razumel, ampak ti nisi.. Ljudje tudi v poletnem času nosimo v sebi viruse gripe, ampak nam ti po večini ne škodijo.. Nima smisla.

vostok_1 ::

Jaz to razumem. Ti ne razumeš podatkov.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

imagodei ::

Seveda, razume jih le in samo Vostok zveličavni.
- Hoc est qui sumus -

jojw ::

Seveda, seveda.. zdaj pa hitro zadnjo epizodo Alex Jonesa poglej, da te malo nafutra.

vostok_1 ::

I'm surrounded by idiots.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

imagodei ::

Tko ko un, k je vozu po avtocesti, ko so po radiu predvajali opozorilo, da nekdo vozi po nasprotni strani? On se pa razburi na radijskega napovedovalca, češ, kaj eden, vsi vozijo v napačno smer...
- Hoc est qui sumus -

jojw ::

vostok_1 je izjavil:

I'm surrounded by idiots.

The most powerful argument that I've ever seen...

imagodei ::

Kaj češ... Vostok verjame, da so Kitajci zanalašč razvili in spustili virus, da bi zjebali svet. Ampak, zgleda da so ti Kitajci butlji, ker Vostok ugotavlja, da virus sploh ni nevaren. In ker Kitajci, ki so hoteli zjebat svet s tem virusom niso uspeli, so sedaj vse ostale vlade vseh ostalih držav po svetu začele koordinirano lagati o smrtih, zato da Kitajci ne bi izpadli totalni butlji.
- Hoc est qui sumus -

vostok_1 ::

Nice try.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

kuall ::

mater ste kot trop psov, ki se spravi na eno žrtev. imagodei, jaz pri tebi opažam elemente nestabilne osebnosti že dlje časa, btw.

jojw ::

Dva osebka, psa, volka, še ne tvorita tropa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

vostok_1 ::

I just couldn't help myself:

2 Stupid Dogs @ Wikipedia

:))

Ok ok. Dovolj trolanja iz moje strani.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jojw ::

Kr neki.. A si 15 star, da žališ? A sem te jaz žalil mogoče? Ahjej, ko ne gre z argumenti, se pa spustimo na nivo žaljenja. Tipično..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

vostok_1 ::

Zakaj je temu tako, sem že napisal. Se res rabim ponavljati? Sicer pa smo se o virusih nekateri učili pri biologiji, mislimm, da v 6. razredu OŠ. Ti in Potrč ne?


Bro, seriously.

jojw je izjavil:

Seveda, seveda.. zdaj pa hitro zadnjo epizodo Alex Jonesa poglej, da te malo nafutra.



You're not fooling anyone.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: imagodei ()

jojw ::

vostok leta 2014 Še vedno furaš isti vzorec?



vostok_1 je izjavil:

Zakaj je temu tako, sem že napisal. Se res rabim ponavljati? Sicer pa smo se o virusih nekateri učili pri biologiji, mislimm, da v 6. razredu OŠ. Ti in Potrč ne?


Bro, seriously.

jojw je izjavil:

Seveda, seveda.. zdaj pa hitro zadnjo epizodo Alex Jonesa poglej, da te malo nafutra.



You're not fooling anyone.

To je zate žaljenje? ROFL

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jojw ()

Telbanc ::

Cepivo za korono majo že rusi. Berem da majo že 1.2 miliarde doz naročil (upam da sem prav prebral).

Torej, me zanima, bi se cepili z ruskim ali zahodnim cepivom. ? No, sicer zahodno "še ni fertik".

:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

jojw ::

Telbanc je izjavil:

Cepivo za korono majo že rusi.

Torej, me zanima, bi se cepili z ruskim ali zahodnim cepivom. ? No, sicer zahodno "še ni fertik".

:D

Zakaj ne obstaja možnosti "z nobenim" ?

Telbanc ::

jojw je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Cepivo za korono majo že rusi.

Torej, me zanima, bi se cepili z ruskim ali zahodnim cepivom. ? No, sicer zahodno "še ni fertik".

:D

Zakaj ne obstaja možnosti "z nobenim" ?


Ta možnost, priznam se tud meni zdi zelo zanimiva. Jaz na vprašanje ali bi se cepil, "ne znam odgovoriti". Če pa bi me vprašali marca bi rekel ja. Sicer je znano, da ni potrebno cepit celotne populacije, da epidemija konča pohod.

Določena precepljenost je sicer že dosežena. Najprej bodo cepili zdravnike, učitelje, pol verjetno starejše od 64 let......
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

vostok_1 ::

Jaz znam odgovoriti.

No chance in hell.

(vsaj za Billy-19 ne)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

suzej ::

pol verjetno starejše od 64 let......

vprašanje če je to smiselno, cepiva pri starejših pogosto niso najbolj učinkovita, teh korona cepiv se pa afaik niti ni še sploh testiralo na starih&bolanih

Torej, me zanima, bi se cepili z ruskim ali zahodnim cepivom. ? No, sicer zahodno "še ni fertik".

te izbire ne boš imel

vprašanje če se boš lahko sploh odločil, da se ne cepiš... da bi pa lahko izbral rusko cepivo... ni šans

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: suzej ()

Telbanc ::

vostok_1 je izjavil:

Jaz znam odgovoriti.

No chance in hell.

(vsaj za Billy-19 ne)


Ja nekak smo se zgleda navadli na virus. Zakaj ne bi smel izbrati rusko cepivo? In če se pokaže boljše kot zahodno?

Zakaj ne bi smel odločat ali se bom cepil ali ne? Menda nismo u Severni Koreji?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

suzej ::


Zakaj ne bi smel odločat ali se bom cepil ali ne? Menda nismo u Severni Koreji?

v novem zakonu o nalezljivih boleznih imaš člen o prisilnem cepljenju

a res misliš, da bomo šli posebej kupovat še rusko cepivo, zato da se bo lahko par ljudi cepilo? imeli bomo cepivo, ki ga bomo imeli in z njim bomo cepljeni

pa tudi če ne bo OBVEZNO, boš pa moral biti cepljen za v šolo, službo, ... kar je v praksi isto

Slopek ::

Ena druga perspektiva.
https://www.24ur.com/magazin/tretja-naj...

Včasih je bila to teorija zarote. Zdaj ta resnica sploh ni več pomembna. Tako, kot ne bo pomembno razkritje leta 2030 , ko bomo izvedeli, kdo je Kennedyja ubil. Itak vemo in itak smo to že sprejeli. Ne bo šoka, ne bo nič. Niti novica ne. Tako kot tole, ni nobena novica leta 2020. 70let zamude. Kdaj bojo poročali o stanju danes? Seveda čez 70let, ko bo tale covid scam, popolnoma brezpredmeten. Cenzura in omejevanje medijev, je že zdavnaj končana. Zdaj so "novinarji", pisuni, trobilci resnice samo še igralci, ki pridejo prebrati ali objavit, že spisano zgodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()
««
42 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Uvaja se obvezno cepljenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45662878 (48117) vostok_1

Več podobnih tem