» »

Bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID-19 ?

Bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID-19 ?

Temo vidijo: vsi
««
25 / 43
»»

vostok_1 ::

Exactly my friend.
Topla južna zima je zgolj of things to come za našo.

Bi moralo biti jasno zakaj:

Winter is coming.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

3p ::

vostok_1 je izjavil:

Je cepivo morda primer za "apokalipso" oz. Pandemijo 2 kot napoveduje Billy?


Priporočam v branje zadnjo Mladinino posebno številko o Pandemijah. Za sprostitev.

Skratka. Zdaj je potrebno samo uganiti:
a) Ali je zarota (vsako) cepivo. In se ne smeš cepiti. (Ker boš mogoče menda doživel neko obliko nevihte. Ali pa bo virus 2 zanesljivo ubil vse, ki se bojo cepili.)
b) Ali pa je zarota strašenje pred cepivom. In se moraš cepiti, da ti bo prizanešeno v epidemiji 2.

Zdaj, koga bi zlobni billy raje pozobal.

nergac ::

Ja, potrebna je igra z dokazi, ni druge.
Cel svet uporablja aristotelovsko logiko, Kitajci, Američani, Evropejci, Rusi, Arabci, Iranci, Indijci, Brazilci ...
In vsi ostali.

Ali pa pozabite na vse kar ste poznali do zdaj, najprej na internet. Pa plačevanje bo samo z gotovino po optimističnem scenariju ...

Ne vem kaj bi bilo z JE. Kar nekaj Černobilov in Fukušim ...

Mogoče Mad Max, ampak v "peš" obliki ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

3p ::

mahoni je izjavil:

Dobro no, probaj se malo umiriti. Kaj zelis povedati s tem Winter is coming? Winter je ze na nekaterih delih sveta in kaj?


Da je preveč gledal Igro prestolov. :D

Za sprostitev priporočam Pomlad, poletje, jesen, zima in... pomlad.

nergac ::

3p je izjavil:

mahoni je izjavil:

Dobro no, probaj se malo umiriti. Kaj zelis povedati s tem Winter is coming? Winter je ze na nekaterih delih sveta in kaj?


Da je preveč gledal Igro prestolov. :D

Za sprostitev priporočam Pomlad, poletje, jesen, zima in... pomlad.


Takoj zatem pa Hero.
Sporočilo filma mi ni všeč, je pa film super, če ga gledaš skozi taoistične oči.

Za konec pa Gladiatorja. Vseeno nam je to bližje in bolj štekamo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

vostok_1 ::

3p je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Je cepivo morda primer za "apokalipso" oz. Pandemijo 2 kot napoveduje Billy?


Priporočam v branje zadnjo Mladinino posebno številko o Pandemijah. Za sprostitev.

Skratka. Zdaj je potrebno samo uganiti:
a) Ali je zarota (vsako) cepivo. In se ne smeš cepiti. (Ker boš mogoče menda doživel neko obliko nevihte. Ali pa bo virus 2 zanesljivo ubil vse, ki se bojo cepili.)
b) Ali pa je zarota strašenje pred cepivom. In se moraš cepiti, da ti bo prizanešeno v epidemiji 2.

Zdaj, koga bi zlobni billy raje pozobal.


Vietnamci, ki so jih pohabili z Agent Orange najbrž gledajo na te reči malce drugače.
Ti imaš pač neko idejo, da si na vrhu food chain-a.
Ko bo elita imela zadovoljivo avtomatizacijo za večino svojih življenskih potreb, boš tudi ti vrjetno videl kako izgleda biti nič sluteči pridelovalec riža, kateremu pade napalmska bomba na glavo.
Edini razlog, da elita plays kolkrtolko nice je ta, da vas še potrebujejo kot osnovna delovna sredstva.

3p je izjavil:

mahoni je izjavil:

Dobro no, probaj se malo umiriti. Kaj zelis povedati s tem Winter is coming? Winter je ze na nekaterih delih sveta in kaj?


Da je preveč gledal Igro prestolov. :D

Za sprostitev priporočam Pomlad, poletje, jesen, zima in... pomlad.


Vseeno sem prehitel NYT za ca. 2 tedna.

Če pa res ne razumeš, poglej malo kar se dogaja v Avstraliji in NZ.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Oh look:

They changed it (back?):

https://wits.worldbank.org/trade/comtra...

300215 - Medical Test kits


Dodan uradni komentar:
The data here track previously existing medical devices that are now classified by the World Customs Organization as critical to tackling COVID-19



Hahaha. That's awesome. Zgleda, da sem kar naenkrat izgubil sovje Covid-19 test kite iz leta 2017.
Kaj, a sedaj ni več sila za carinike?

Kot kaže spremljajo teorije zarote.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mahoni ::

Tisto kar je meni en WTF in na to se nimam odgovora je,kako za vraga je Kina kar naenkrat na 0, 1, 5, 7, 15 primerov na dan, a prej se metali iz balkonov.

Pa jebem vsakmu mater, ki verjame v ta sit.

vostok_1 ::

Tudi, če slučajno ni zarota. It's a scam nonetheless.

Tudi WW1 je bil scam. 2ka prav tako.
Tik pred WW1 je bilo življenje pretežno fanj na zahodu, relativno gledano.
Nato so se...khm...powers that be...če se lahko malo kriptično izrazim...odločile, da treba malo spremenit reči.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Haha, še vedno se mi smeje, da so šli popravljat statistiko ponovno, zaradi..."odkritja". So awesome.

Pa tudi MSM so uro ali dve po "razkritju" začeli debunkat.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Machete ::

Daj strni to zadevo v par alinej, ker nisem sledil tem 'naročilnicam' ali kar že je.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

vostok_1 ::

Ok:

1.Ca. 5.9.2020 so odkrili, da na mednarnodni carinski statistični applikaciji, je pod šifro 300215 označeno Covid-19 test kits.
2.Vse lepo in prav...dokler ne pogledaš za nazaj, kjer najdeš v statistiki od leta 2017 naprej zabeleženo Covid-19...kar ne bi smelo biti mogoče, glede na to, da je Covid-19 uradni izraz šele od februarja 2020.
3.Hence, še en potencialni indic za zaroto.
4.Turns out, da naj bi allegedly carinska organizacija spremenila šifro 300215 iz originalnega "immunological reagents..." na "covid-19" zaradi olajšanega brskanja tretjesvetovnih držav po ponudnikih za covid-19 opremo in reagente.
(Malce mi je tu nenavadno, ker 300215 ni edina cifra za covid nujno opremo...torej so samo en delček spremenili. Why? I don't know.)
5.Po tem ko so raziskovalci zarot odkrili in vzkliknili. Je dan ali dva nazaj, svetovna carinska organizacija ponovno spremenila preteklo statistiko šifre 300215 iz "Covid-19" na "Medical test kits".

Point being...neodvisni raziskovalci so povzročili, da je svetovna organizacija popravila svojo šlamparijo.
To, da se gre spreminjati statistiko za nazaj je IMO velika transgresija, še posebej ker je bila narejena tako ad-hoc in brez večjih pojasnil. Kot drugo, so samo eno šifro spremenili...why...

Lahko gre torej za:
1. honest, good intentioned mistake
2. totalno partizansko šlamparijo
3. trolanje populacije iz strani zarotnikov
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

pirat ::

vostok_1 je izjavil:

Ok:

1.Ca. 5.9.2020 so odkrili, da na mednarnodni carinski statistični applikaciji, je pod šifro 300215 označeno Covid-19 test kits.
2.Vse lepo in prav...dokler ne pogledaš za nazaj, kjer najdeš v statistiki od leta 2017 naprej zabeleženo Covid-19...kar ne bi smelo biti mogoče, glede na to, da je Covid-19 uradni izraz šele od februarja 2020.
3.Hence, še en potencialni indic za zaroto.
4.Turns out, da naj bi allegedly carinska organizacija spremenila šifro 300215 iz originalnega "immunological reagents..." na "covid-19" zaradi olajšanega brskanja tretjesvetovnih držav po ponudnikih za covid-19 opremo in reagente.
(Malce mi je tu nenavadno, ker 300215 ni edina cifra za covid nujno opremo...torej so samo en delček spremenili. Why? I don't know.)
5.Po tem ko so raziskovalci zarot odkrili in vzkliknili. Je dan ali dva nazaj, svetovna carinska organizacija ponovno spremenila preteklo statistiko šifre 300215 iz "Covid-19" na "Medical test kits".

Point being...neodvisni raziskovalci so povzročili, da je svetovna organizacija popravila svojo šlamparijo.
To, da se gre spreminjati statistiko za nazaj je IMO velika transgresija, še posebej ker je bila narejena tako ad-hoc in brez večjih pojasnil. Kot drugo, so samo eno šifro spremenili...why...

Lahko gre torej za:
1. honest, good intentioned mistake
2. totalno partizansko šlamparijo
3. trolanje populacije iz strani zarotnikov


Še najbolj verjetno pa gre za to, da za poimenovanje ene šifre v enem šifrantu skrbi en posameznik, ki iz tega ne dela drame... In je verjetno dobil par mailov na temo, da države težko najdejo ustrezne podatke, ker vsi iščejo po drugem search stringu in se je odločil jim malo olajšati delo... No, potem pa ste skočili teoretiki zarot in naredili štalo iz tega, oni pa je zadevo popravil nazaj. Zanj je zadeva opravljena, teoretiki pa boste spet 14 dni srečni.

Machete ::

Hvala za povzetek zadeve.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

vostok_1 ::

pirat je izjavil:



Še najbolj verjetno pa gre za to, da za poimenovanje ene šifre v enem šifrantu skrbi en posameznik, ki iz tega ne dela drame... In je verjetno dobil par mailov na temo, da države težko najdejo ustrezne podatke, ker vsi iščejo po drugem search stringu in se je odločil jim malo olajšati delo... No, potem pa ste skočili teoretiki zarot in naredili štalo iz tega, oni pa je zadevo popravil nazaj. Zanj je zadeva opravljena, teoretiki pa boste spet 14 dni srečni.


Od take organizacije bi pričakoval večjo doslednost, saj je potencialno zjebal reference številnih baz.
Tako se to pač ne počne IMO.
Je pa najvrjetneje bilo nekaj v tem slogu, da.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

vostok_1 ::

Bilo je sicer postano, ampak:

https://www.zerohedge.com/markets/un-fo...
Če že hočete malo bolj prizemljeno zaroto.

Zahodnjaki pač mislimo, da smo višje na prehranjevalni verigi od onih "nigrov" tam dol, ane?
For how long?
You know what...kmalu si boste vbrizgali cepivo from the same guy.


Jaz še vedno trdim, da večji del bolezni je mogoče eradicirati z ustrezno higieno in urejenim okoljem ter odnosi. Če lazijo vsi po vseh kot črvi potem jasno, da je potrebno cepit.

Pri nas na zahodu so narasle spolno prenosljive bolezni zanje čase, ko smo sesuli patriarhijo in pustili degenerirancem, da diktirajo kulturo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

pirat ::

vostok_1 je izjavil:

pirat je izjavil:



Še najbolj verjetno pa gre za to, da za poimenovanje ene šifre v enem šifrantu skrbi en posameznik, ki iz tega ne dela drame... In je verjetno dobil par mailov na temo, da države težko najdejo ustrezne podatke, ker vsi iščejo po drugem search stringu in se je odločil jim malo olajšati delo... No, potem pa ste skočili teoretiki zarot in naredili štalo iz tega, oni pa je zadevo popravil nazaj. Zanj je zadeva opravljena, teoretiki pa boste spet 14 dni srečni.


Od take organizacije bi pričakoval večjo doslednost, saj je potencialno zjebal reference številnih baz.
Tako se to pač ne počne IMO.
Je pa najvrjetneje bilo nekaj v tem slogu, da.

Zato pa se uporabljajo šifre. V bazah se med seboj "matchajo" šifre, kako pa so te šifre poimenovane ni pomembno. Tako, da mislim, da kakega negativnega vpliva v resnici ni bilo, razen nekaj dodatnega goriva za teoretike zarot.

vostok_1 ::

Perhaps. Ampak vseeno menim, da se tako ne dela, ker vnaša nepotrebno zmedo pri vodenju statistik. Če ne drugega pa vsaj optika tega.
To, da se vodi preko šifer je recimo bila moja prvotna predpostavka...da v teoriji, nihče 3 leta ni bral descriptiona, ampak samo skenal cifro in se ne poglabljal v reč. It's unlikely however.


@PrimoZ_

Saj pravim, Billy bo nujno moral servirati Pandemijo 2, da si popravi ugled.
Glede na vse kar je povedal, da bi kar naenkrat opustili reči...to bi zanj velika blamaža.
Zaenkrat mu še vrjamem.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Poliovirus is usually spread from person to person through infected fecal matter entering the mouth.


Prepričan sem, da z ustrezno higieno, urejenim okoljem in low density odnosi, večina bolezni se eradicira sama.
Če ljudje serjejo en po drugem, je jasno, da so cepiva obvezna.
Zato je depopulacija planeta ekstremno beneficial for human kind at this stage.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

PrimoZ_ ::

Ne bi se cepil, ker glede na videno do sedaj po tem ni nobene potrebe.
Vse skupaj je šalabajzerija epskih razsežnosti.

P.S. Sem cempljen za vse standardne zadeve in dodatno še proti klopnemu meningoencefalitisu in še parim zadevam, ko sem potoval v določene dele Afrike in Azije.
P.S.2. Tudi otroci so cepljeni.

PrimoZ_ je izjavil:

Kar se mene tiče bi morali preklicati pandemijo/epidemijo in vrniti življenje na stare tirnice pred korono. Tole stanje trenutno je kr neki.

NISEM teoretik zarot in ne verjamem tega kar objavlja Vostok_1 o elitah ki želijo zauzdati ovce pa o Billu, ki financi razvoj virusa itd ...

Mislim pa da je bila začetna panika pretirana oz. na začetku niti ne, ker ne veš točno kaj se dogaja in je mogoče bolje iti po principu "better safe than sorry".
Pretirano pa je to kvazi nadaljevanje ukrepov.
Namreč če bi bil virus res tako nevaren kot so bila prva poročila v februarju/marcu bi danes folk umiral v konkretnih številkah, ne pa da je treba izpostavljati vsak primer posebaj, pa še takrat gre ponavadi za starega in bolnega človeka.
Da je trenutno stanje bikov kakec se je pokazalo že po velikonočnih praznikih ko sem začel opažat ljudi okoli mene da so kar naenkrat opustili ukrepe, pa se začeli družiti in ni bilo opaznega povečnja zaznanih okužb niti ni bilo povečane zasedenosti intenzivne nege.
In ti proti koronski ukrepi oz. spoštovanje le teh se je samo slabšalo, pa nobenega resnega povečanja okuženih, kaj šele tistih z resnimi težavami.

Do sedaj osebno poznam 4 ljudi, ki so bili v teh pol leta pozitivni na testu in noben ni kazal nobenih simptomov niti ni zaenkrat imel nobenih težav z zdravjem pa trije od njih spadajo po starosti že bolj v rizično skupino.
Problem je samo pri ljudeh, ki bi radi prišli do zdravnika, pa morajo čakati na hitri test, čeprav so tam zaradi dojenčka ki težko diha. Če sem malo sarkastičen lahko sedaj do zdravnika prideš samo zdrav.

In zakaj se nadaljuje ta norost ?
Zato ker se nihče od politikov ne upa izpostaviti ali prevzeti kakršne koli odgovornosti in vsi še naprej blejajo eno in isto o proti koronskih ukrepih, appih, izolaciji, itd...
Izkazalo pa se je da je cesar nag in bos, samo zaradi lastnega ponosa koraka naprej z še bolj dvignjeno glavo.

vostok_1 ::

https://www.msn.com/en-us/news/world/sw...


Wall of Moms may have imploded but Black-led groups are picking up...
Restaurants should cut calories in pizzas, fries, and garlic bread by up to 20%...
Newsweek logo Sweden's 'Herd Immunity' Mastermind Gets Promoted by WHO

One of the people behind Sweden's "herd immunity" plan for managing the COVID-19 pandemic has been promoted by the World Health Organization.



Hahahahah.
Hahahahahahah.


What now?
Nobenemu nič. Plebsi pa bodo v roku 3 mesecev vse pozabli.

Seiously upam, da Billy dela na 2ki, ker to je vse skupaj fail epskih razsežnosti.

PS. Kdo so že bili uporabniki "nočemo Švedskega scenarija", Mr.B mislim, da je bil eden. Kdo še?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

3p ::

vostok_1 je izjavil:

Seiously upam, da Billy dela na 2ki, ker to je vse skupaj fail epskih razsežnosti.

PS. Kdo so že bili uporabniki "nočemo Švedskega scenarija", Mr.B mislim, da je bil eden. Kdo še?


Potem je nova zarota to, da so kitajci billiju prodali zanič virus? >:D

vostok_1 ::

Potrjeno zaenkrat je, da so iz ZDA premestili coronavirus raziskave (gain of function) v Wuhan. Pod nadzorom in sponzorstvom Faucija ter tudi Billyja.

Jaz sem že v štartu kot disclaimer dodal, da imam še eno verzijo o originu virusa. Torej, da ni CCPjevo maslo, je pa najbrž CCP bil vedoč ali nevedoč participant.
Zdi se mi, da je ta vse bolj vrjetna. Ne smem pa še povedati, kdo so prime moverji. Let's just say, elite, for the time being.

Zarote gor ali dol.
Seem you've been pranked real bad. Bogataši bogatejši than ever, srednji razred pa dobil zaušnico.
Zakreditirali smo še eno generacijo, izgubljene svoboščine oz. represivna pooblastila pa se ne bodo povrnila.
Tudi če ni zarota, je to soliden win za elito.

Ni pa to konec jasno. Čez 10 let bo spet nov "scare".
Če jim res zmanjka idej, še vedno ostane vojna z Kitajsko. Vsaj par miljonov mrtvih mislim, da bi bil čist soliden izid.

PS. Vedno bolj zgleda, da je bila hladna vojna 20.st tudi scam. Precejšenj scam pravzaprav. Kdo, kaj kako,...you're not yet ready to hear it.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

PrimoZ_ ::

Lol, neskončno opic s pisalnimi stroji pa to...
Ena teorija bo že prava ali pa vsaj en delček vzet iz konteksta klapal, da se boš tolkel po prsih, kako si nam ti to že napovedal :D

vostok_1 ::

Nope, če bi bilo tako, bi dodal še nezemljane.
Vrjemi ali ne, za vse kar trdim imam vsaj indice vredne preverbe, če že ne dokazov.
Jasno, vam, ki ste vajeni absolutnih resnic, ki jih servirajo MSM, se to vse zdi brezveze.
Let's just say this: jaz bi leta 1914 vedel, da se moram izseliti iz nemčije and go somwhere neutral. Ti bi pa veselo lajal nad Gavrilem Princip in Mlado Bosno.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nergac ::

vostok_1 je izjavil:

Nope, če bi bilo tako, bi dodal še nezemljane.
Vrjemi ali ne, za vse kar trdim imam vsaj indice vredne preverbe, če že ne dokazov.
Jasno, vam, ki ste vajeni absolutnih resnic, ki jih servirajo MSM, se to vse zdi brezveze.
Let's just say this: jaz bi leta 1914 vedel, da se moram izseliti iz nemčije and go somwhere neutral. Ti bi pa veselo lajal nad Gavrilem Princip in Mlado Bosno.


Saj sem rekel.
Broj jedan.
S svojo beležko,
V vseh zgodovinskih obdobjih.

PrimoZ_ ::

vostok_1 je izjavil:

Nope, če bi bilo tako, bi dodal še nezemljane.
Vrjemi ali ne, za vse kar trdim imam vsaj indice vredne preverbe, če že ne dokazov.
Jasno, vam, ki ste vajeni absolutnih resnic, ki jih servirajo MSM, se to vse zdi brezveze.
Let's just say this: jaz bi leta 1914 vedel, da se moram izseliti iz nemčije and go somwhere neutral. Ti bi pa veselo lajal nad Gavrilem Princip in Mlado Bosno.


Takrat se ni ni bilo yt kanalov raznih teoretikov zarot, zato bi bil tudi ti brez vira "indicev vrednih preverbe"
:D

vostok_1 ::

Seveda so bili. Bili so sosedje, underground publikacije, govorice, nelogične poteze oblastnikov itd.
Zdi se mi, da ljudje nekoč so imeli več zdrave skepse kot danes, ki so nas naučili, da je vse od establišmenta resnica.
Razlika je ta, da včasih so te nagačili, če si šel predaleč od dogme, zato so ljudje mislili bolj diskretno.
Zato je tudi bilo toliko separatističnih gibanj. Danes je konformistov enormno, večina in praktično nimaš edinstvenih "subkultur" ali "alterkultur". Vsi trobimo v isti rog, zgolj z različno intenziteto.
Jaz sem povsem prepričan, da svet 2050 bo bil nevrjetno bolj "in-line" kot danes.
Hrane in entertainmenta najbrž bo dovolj.

Čisto iskreno...i'm not looking forward to the future.
I'm not kidding. Čisto resno.
Trend naše družbe mi ne vzbuja absolutno nobenega optimizma.
Bi pa se z veseljem vrnil v 90', ampak s trenutno pametjo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nergac ::

Ja, Vostok, lahko bi dodal še nezemljane.
Bi bilo popolnoma isto.
Ampak v to, da je vlada USA povezana z nezemljani, v to res malokdo verjame.
Še reptilska teorija je bolj popularna.

Miki N ::

vostok_1 je izjavil:


Bi pa se z veseljem vrnil v 90', ampak s trenutno pametjo.

Zdaj si predstavljam Vostoknatorja, ki se vrne v preteklost in zmedeno 90' verzijo samega sebe prepričuje, da pojde z njim preprečit, da ju (se pravi ga) v 2030 vseobsegajoči Gavi kemično kastrira in počipira ko mačka.

Tamau pa panično brska po rumenih straneh PTT imenika številko psihiatrije. :))

vostok_1 ::

That would be awesome.

Definitivno pa bi šel tisti dan z HD kamero v WTC7. Just in case.

Oh...in še prej poskrbel, da stavbi ta dan prikopijo nazaj vodo v gasilne šobe.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nergac ::

Devedeseta so zeh.
Jaz bi se kar teleportiral v 1975 tak kot sem zdaj.
Pa da ne srečam nobenega iz ST ...

vostok_1 ::

75' niso imela interneta in vseh medicinskih pripomočkov, ki jih človek potrebuje.
90 so bila prehod med pred informacijsko družbo na informacijsko.
Če bi že šel nazaj v 75' bi poskrbel, da subverterji z njihovimi flowerpower gibanji ne uničijo zahodno civilizacijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nergac ::

Jebo te flowerpower.
Bil bi "galeb" na Jadranski obali ...

Miki N ::

Plot twist. Ko ga napol prepriča se izkaže da ima Vostok iz prihodnosti za časovni stroj spimpan državni Renault Greta letnik '28 - 4kW. Sledi legendarni citat filma: "Ravno ZATO moraš z mano, dokler je še čas!"

nergac ::

Brali smo stripe.
Med drugim Alan Forda.
In smo se režali.

Zdaj je tako kot je v tistem stripu.
Režanja je sicer manj.
Ampak tisto, kar je koristno, ostane.

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Kot rečeno, danes je toliko pravih in lažnih informacij, da enostavno treba delovati po intuiciji. Bit detektiv.
Še vedno ne vem zakaj bi bil scenarij bioterorističnega napada iz strani elit, tako zelo fiktiven scenarij?

Da da sej vemo, tole je dejanski opis tvoje intuicije. Zato pa je vse skupaj vedno bolj zblojeno, kot pri Trumpi in unih na Q podpornikih. Čudi me, da nimš nič za povedati o temi o ploščati zemlji. Verjetno je tudi tam trajalo... dolgo.

vostok_1 je izjavil:

Baje pri enem mRNA cepivu (mislim, da MODERNA), cepljen subjekt, je po reintrodukciji virusa doživel obliko cytokinske nevihte.
Je cepivo morda primer za "apokalipso" oz. Pandemijo 2 kot napoveduje Billy?

Boste rekli, kako pa bo laboratorij spustil vn cepivo preden bi preveril ali deluje.
Well...might it be genom specific?
Kakorkoli že.

Winter is coming.

Da da sej vemo, tole je dejanski opis tvoje intuicije. Zato pa je vse skupaj vedno bolj zblojeno, kot pri Trumpi in unih na Q podpornikih. Čudi me, da nimš nič za povedati o temi o ploščati zemlji. Verjetno je tudi tam trajalo... dolgo.

Pa preden se mi da iskat, si pogledal koliko je RNA zdravil, preden opisuješ khm Billijevo cepivo, ker ti rusko naše ni všeč


vostok_1 je izjavil:

Exactly my friend.
Topla južna zima je zgolj of things to come za našo.

Bi moralo biti jasno zakaj:

Winter is coming.

Da da sej vemo, tole je dejanski opis tvoje intuicije. Zato pa je vse skupaj vedno bolj zblojeno, kot pri Trumpi in unih na Q podpornikih. Čudi me, da nimš nič za povedati o temi o ploščati zemlji. Verjetno je tudi tam trajalo... dolgo.

vostok_1 je izjavil:

3p je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Je cepivo morda primer za "apokalipso" oz. Pandemijo 2 kot napoveduje Billy?


Priporočam v branje zadnjo Mladinino posebno številko o Pandemijah. Za sprostitev.

Skratka. Zdaj je potrebno samo uganiti:
a) Ali je zarota (vsako) cepivo. In se ne smeš cepiti. (Ker boš mogoče menda doživel neko obliko nevihte. Ali pa bo virus 2 zanesljivo ubil vse, ki se bojo cepili.)
b) Ali pa je zarota strašenje pred cepivom. In se moraš cepiti, da ti bo prizanešeno v epidemiji 2.

Zdaj, koga bi zlobni billy raje pozobal.


Vietnamci, ki so jih pohabili z Agent Orange najbrž gledajo na te reči malce drugače.
Ti imaš pač neko idejo, da si na vrhu food chain-a.
Ko bo elita imela zadovoljivo avtomatizacijo za večino svojih življenskih potreb, boš tudi ti vrjetno videl kako izgleda biti nič sluteči pridelovalec riža, kateremu pade napalmska bomba na glavo.
Edini razlog, da elita plays kolkrtolko nice je ta, da vas še potrebujejo kot osnovna delovna sredstva.

3p je izjavil:

mahoni je izjavil:

Dobro no, probaj se malo umiriti. Kaj zelis povedati s tem Winter is coming? Winter je ze na nekaterih delih sveta in kaj?


Da je preveč gledal Igro prestolov. :D

Za sprostitev priporočam Pomlad, poletje, jesen, zima in... pomlad.


Vseeno sem prehitel NYT za ca. 2 tedna.

Če pa res ne razumeš, poglej malo kar se dogaja v Avstraliji in NZ.


Da da sej vemo, tole je dejanski opis tvoje intuicije. Zato pa je vse skupaj vedno bolj zblojeno, kot pri Trumpi in unih na Q podpornikih. Čudi me, da nimš nič za povedati o temi o ploščati zemlji. Verjetno je tudi tam trajalo... dolgo.

Budale znajo gledazt tud v Ameriki, pa je vsem jasno, kaj se je zgodilo, ko je dal trum masko gor in se nehal oglašat z amadmaji in viri, ki so zate nivo intuicije.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Ok:

1.Ca. 5.9.2020 so odkrili, da na mednarnodni carinski statistični applikaciji, je pod šifro 300215 označeno Covid-19 test kits.
2.Vse lepo in prav...dokler ne pogledaš za nazaj, kjer najdeš v statistiki od leta 2017 naprej zabeleženo Covid-19...kar ne bi smelo biti mogoče, glede na to, da je Covid-19 uradni izraz šele od februarja 2020.
3.Hence, še en potencialni indic za zaroto.
4.Turns out, da naj bi allegedly carinska organizacija spremenila šifro 300215 iz originalnega "immunological reagents..." na "covid-19" zaradi olajšanega brskanja tretjesvetovnih držav po ponudnikih za covid-19 opremo in reagente.
(Malce mi je tu nenavadno, ker 300215 ni edina cifra za covid nujno opremo...torej so samo en delček spremenili. Why? I don't know.)
5.Po tem ko so raziskovalci zarot odkrili in vzkliknili. Je dan ali dva nazaj, svetovna carinska organizacija ponovno spremenila preteklo statistiko šifre 300215 iz "Covid-19" na "Medical test kits".

Point being...neodvisni raziskovalci so povzročili, da je svetovna organizacija popravila svojo šlamparijo.
To, da se gre spreminjati statistiko za nazaj je IMO velika transgresija, še posebej ker je bila narejena tako ad-hoc in brez večjih pojasnil. Kot drugo, so samo eno šifro spremenili...why...

Lahko gre torej za:
1. honest, good intentioned mistake
2. totalno partizansko šlamparijo
3. trolanje populacije iz strani zarotnikov


Da da sej vemo, tole je dejanski opis tvoje intuicije. Zato pa je vse skupaj vedno bolj zblojeno, kot pri Trumpi in unih na Q podpornikih. Čudi me, da nimš nič za povedati o temi o ploščati zemlji. Verjetno je tudi tam trajalo... dolgo.

Nivo tvoji halucinacije je dovolj velik, ne skrbi. Ostali na IT forumu vemo kako se generirajo strani in kako se naredi poizvedba po bazi.
Zato so pa zate uradne strani , no sej vemo ploščata zemlja, ploščata zemlja, zvezde na srečo vidimo kot točke, tako da no sej veš intuicija točka v ploščo na budalo.


vostok_1 je izjavil:

pirat je izjavil:



Še najbolj verjetno pa gre za to, da za poimenovanje ene šifre v enem šifrantu skrbi en posameznik, ki iz tega ne dela drame... In je verjetno dobil par mailov na temo, da države težko najdejo ustrezne podatke, ker vsi iščejo po drugem search stringu in se je odločil jim malo olajšati delo... No, potem pa ste skočili teoretiki zarot in naredili štalo iz tega, oni pa je zadevo popravil nazaj. Zanj je zadeva opravljena, teoretiki pa boste spet 14 dni srečni.


Od take organizacije bi pričakoval večjo doslednost, saj je potencialno zjebal reference številnih baz.
Tako se to pač ne počne IMO.
Je pa najvrjetneje bilo nekaj v tem slogu, da.

Da da sej vemo, tole je dejanski opis tvoje intuicije. Zato pa je vse skupaj vedno bolj zblojeno, kot pri Trumpi in unih na Q podpornikih. Čudi me, da nimš nič za povedati o temi o ploščati zemlji. Verjetno je tudi tam trajalo... dolgo.

Ja sej res, veš ko jaz naročam vsak teden 100 artiklov, in to enakih jih zaradi čiste humane narave spravim pod isto zaznamko. Je enostavneje kot vsak teden tipkati in kopirati podatke z produktivnostjo budal, ki delajo tipkarske napake.
Ampak ja sem pozabil ti si kot Jankovič, jaz ne rabim kompa, rabim covid-19 testerje. Ampak ti veš tako na pamet.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Bilo je sicer postano, ampak:

https://www.zerohedge.com/markets/un-fo...
Če že hočete malo bolj prizemljeno zaroto.

Zahodnjaki pač mislimo, da smo višje na prehranjevalni verigi od onih "nigrov" tam dol, ane?
For how long?
You know what...kmalu si boste vbrizgali cepivo from the same guy.


Jaz še vedno trdim, da večji del bolezni je mogoče eradicirati z ustrezno higieno in urejenim okoljem ter odnosi. Če lazijo vsi po vseh kot črvi potem jasno, da je potrebno cepit.

Pri nas na zahodu so narasle spolno prenosljive bolezni zanje čase, ko smo sesuli patriarhijo in pustili degenerirancem, da diktirajo kulturo.


Da da sej vemo, tole je dejanski opis tvoje intuicije. Zato pa je vse skupaj vedno bolj zblojeno, kot pri Trumpi in unih na Q podpornikih. Čudi me, da nimš nič za povedati o temi o ploščati zemlji. Verjetno je tudi tam trajalo... dolgo.
Ja še sreča da nisi bral ostalih financerjev cepiva, tudi tistega ki ga vsakoleto talajo v Sloveniji. AMpak dokler je billi zraven, pa mentalni doseg neizobraženega cigana, se vse poklapa, dokler ne greš brati statistike za identične in podobne primere cepiv, kjer Billi nima nič stem.
Ja budalam pač ni pomoč, še sreča da imaš Rusko, sicer pod sankcijami , zdravilo. Morda je nekompatibilno z Ameriškim.


vostok_1 je izjavil:

Perhaps. Ampak vseeno menim, da se tako ne dela, ker vnaša nepotrebno zmedo pri vodenju statistik. Če ne drugega pa vsaj optika tega.
To, da se vodi preko šifer je recimo bila moja prvotna predpostavka...da v teoriji, nihče 3 leta ni bral descriptiona, ampak samo skenal cifro in se ne poglabljal v reč. It's unlikely however.


@PrimoZ_

Saj pravim, Billy bo nujno moral servirati Pandemijo 2, da si popravi ugled.
Glede na vse kar je povedal, da bi kar naenkrat opustili reči...to bi zanj velika blamaža.
Zaenkrat mu še vrjamem.

Da da sej vemo, tole je dejanski opis tvoje intuicije. Zato pa je vse skupaj vedno bolj zblojeno, kot pri Trumpi in unih na Q podpornikih. Čudi me, da nimš nič za povedati o temi o ploščati zemlji. Verjetno je tudi tam trajalo... dolgo.

Edino zmedo dela neizobraženim, nerazgledanim, Qnfi, trum in ostalim debilom. Carinik in tisti v JS, ki naroča te testerje, mu je močno olajšal delo. V končni fazi namesto 30 izdelkov in kod, preveja carisnko/snakcijsko ustreznost pod eno kodo.

PS : sej lahko rečeš, da sej je v JS, en teden kasneje ali mesec in dva kasneje zaradi napačno tipkane kode. Uh


vostok_1 je izjavil:

https://www.msn.com/en-us/news/world/sw...


Wall of Moms may have imploded but Black-led groups are picking up...
Restaurants should cut calories in pizzas, fries, and garlic bread by up to 20%...
Newsweek logo Sweden's 'Herd Immunity' Mastermind Gets Promoted by WHO

One of the people behind Sweden's "herd immunity" plan for managing the COVID-19 pandemic has been promoted by the World Health Organization.



Hahahahah.
Hahahahahahah.


What now?
Nobenemu nič. Plebsi pa bodo v roku 3 mesecev vse pozabli.

Seiously upam, da Billy dela na 2ki, ker to je vse skupaj fail epskih razsežnosti.

PS. Kdo so že bili uporabniki "nočemo Švedskega scenarija", Mr.B mislim, da je bil eden. Kdo še?

Da da sej vemo, tole je dejanski opis tvoje intuicije. Zato pa je vse skupaj vedno bolj zblojeno, kot pri Trumpi in unih na Q podpornikih. Čudi me, da nimš nič za povedati o temi o ploščati zemlji. Verjetno je tudi tam trajalo... dolgo.

Ja a ni tako da hoče trump fentati svojo predebelo, z diabetisom zbolelel volilno bazo.
Sreča da Taki kot ti grete raje na burek.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Potrjeno zaenkrat je, da so iz ZDA premestili coronavirus raziskave (gain of function) v Wuhan. Pod nadzorom in sponzorstvom Faucija ter tudi Billyja.

Jaz sem že v štartu kot disclaimer dodal, da imam še eno verzijo o originu virusa. Torej, da ni CCPjevo maslo, je pa najbrž CCP bil vedoč ali nevedoč participant.
Zdi se mi, da je ta vse bolj vrjetna. Ne smem pa še povedati, kdo so prime moverji. Let's just say, elite, for the time being.

Zarote gor ali dol.
Seem you've been pranked real bad. Bogataši bogatejši than ever, srednji razred pa dobil zaušnico.
Zakreditirali smo še eno generacijo, izgubljene svoboščine oz. represivna pooblastila pa se ne bodo povrnila.
Tudi če ni zarota, je to soliden win za elito.

Ni pa to konec jasno. Čez 10 let bo spet nov "scare".
Če jim res zmanjka idej, še vedno ostane vojna z Kitajsko. Vsaj par miljonov mrtvih mislim, da bi bil čist soliden izid.

PS. Vedno bolj zgleda, da je bila hladna vojna 20.st tudi scam. Precejšenj scam pravzaprav. Kdo, kaj kako,...you're not yet ready to hear it.

Da da sej vemo, tole je dejanski opis tvoje intuicije. Zato pa je vse skupaj vedno bolj zblojeno, kot pri Trumpi in unih na Q podpornikih. Čudi me, da nimš nič za povedati o temi o ploščati zemlji. Verjetno je tudi tam trajalo... dolgo.

A tako kot uno, ki si na koncu s spuščenimi gatami trdil 4.September budala ne 5.September.


vostok_1 je izjavil:

Seveda so bili. Bili so sosedje, underground publikacije, govorice, nelogične poteze oblastnikov itd.
Zdi se mi, da ljudje nekoč so imeli več zdrave skepse kot danes, ki so nas naučili, da je vse od establišmenta resnica.
Razlika je ta, da včasih so te nagačili, če si šel predaleč od dogme, zato so ljudje mislili bolj diskretno.
Zato je tudi bilo toliko separatističnih gibanj. Danes je konformistov enormno, večina in praktično nimaš edinstvenih "subkultur" ali "alterkultur". Vsi trobimo v isti rog, zgolj z različno intenziteto.
Jaz sem povsem prepričan, da svet 2050 bo bil nevrjetno bolj "in-line" kot danes.
Hrane in entertainmenta najbrž bo dovolj.

Čisto iskreno...i'm not looking forward to the future.
I'm not kidding. Čisto resno.
Trend naše družbe mi ne vzbuja absolutno nobenega optimizma.
Bi pa se z veseljem vrnil v 90', ampak s trenutno pametjo.

Da da sej vemo, tole je dejanski opis tvoje intuicije. Zato pa je vse skupaj vedno bolj zblojeno, kot pri Trumpi in unih na Q podpornikih. Čudi me, da nimš nič za povedati o temi o ploščati zemlji. Verjetno je tudi tam trajalo... dolgo.

Qano tudi danes obstaja, samo za neizobražena teleta je če ni forisrano s prvim klikom, pač laž, zarota, itd... Sej vemo kako je bilo včasih, ko je bila zemlja središče vesolja. Vostok je vsakih 15 let gorel ter se reikarniral v novega čarovnika.


vostok_1 je izjavil:

That would be awesome.

Definitivno pa bi šel tisti dan z HD kamero v WTC7. Just in case.

Oh...in še prej poskrbel, da stavbi ta dan prikopijo nazaj vodo v gasilne šobe.

Da da sej vemo, tole je dejanski opis tvoje intuicije. Zato pa je vse skupaj vedno bolj zblojeno, kot pri Trumpi in unih na Q podpornikih. Čudi me, da nimš nič za povedati o temi o ploščati zemlji. Verjetno je tudi tam trajalo... dolgo.

Ja ja, si bil kar podpmizo, za vsak primer, ket te stolpnice so visoke, pa ne veš koliko krat se lahko odpbije in pade na tvojo glavo. PA jaz mislim resno, a ne veš višje ko greš manjši je zračni upor, pa tudi gravitacijska sila, zna biti malo manjša. Ampak ja to je verejnto posledica pokvarjenega inštrumenta ali pa elektrode ki ni prijela.


PS, Budalam kot vostok, res ni treb odgovarjati na vsako žogico, naj se sam zapleta v lastno luknjo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Miki N ::

Še ena teoretična:

Kaj pa če je celo vostok spregledal najbolj mračen scenarij od vseh?

Namreč, kaj če sploh ni vprašanje, ali bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID19 ampak ali bi se cepili, če cepivo za COVID v resnici sploh NE bo obstajalo? :))

Malo za šalo malo za res.. samo kako pri epidemiji, kjer je tako veliko število "pacientov" popolnoma zdravih sploh veš zagotovo, da ne gre morda sploh za placebo in bi se pač cepili "za točke" oziroma da boš šel lahko letet. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

nergac ::

Kako se vam samo ljubi opravljati tako duhamorno službo ...
Nič, grem raje na kak sex portal ...

Mr.B ::

nergac je izjavil:

Kako se vam samo ljubi opravljati tako duhamorno službo ...
Nič, grem raje na kak sex portal ...

A ni fajn, ko pustijo smešiti admini teoretike zarot. KAko bomo pa ostali razločili met teorijo zarote, bolnikom in resnico ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nergac ::

Tako kot sem moral jaz.

Razločiti kdo je na plačilni listi ST in kdo ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

vostok_1 ::

Jezus Mr.B, ti pa si edinstven.
PS. Zgleda, da ni več sile pomagati carinikom, sedaj piše Medical test kits.
All is fine.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Jezus Mr.B, ti pa si edinstven.
PS. Zgleda, da ni več sile pomagati carinikom, sedaj piše Medical test kits.
All is fine.

Če moram na tehničnem forumu, razlagati da A + 3 = D, potem budalam kot ti, res ni smisleno razlagati za vsako blodnjo, ki pride ob vsakem potegu kotlička, kjer kjub jasnim dejstvom v pisnih oblikah in virih, še vedno blodi o lastnem provu. A ni bolje da budalam takega kova odgovorim v enem kosu in ne zapravljam lastnega časa.

Dokler Admini dovolijo takim kot ti, da kljub temu da uradni podatki, cariski zapsiki, javni trgovski podatki negirajo tvoje blodnje, trdi nasprotno, ker njegov vir izhaja iz Q ki ga podpira Trump, je jasno da tak froum ne zasluži te teme.

Lahko tudi drugače : če iščeš vedno s prefikosm billy, boš vedno dobil rezultat z billy kjub temu da je abeceda zelo številčan.

Sedaj pa kar odgovarjaj, jutri ko bom opravil potrebno, ti pa odtipkam copy paste replike, da mi ne bodo odmrle ostale celice.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Miki N ::

Mislim, nekaterih je pa res škoda za ta forum no. Sami Beethoveni na čelu vaškega pihalnega orkestra. :))

mahoni ::

Mr.B je izjavil:

nergac je izjavil:

Kako se vam samo ljubi opravljati tako duhamorno službo ...
Nič, grem raje na kak sex portal ...

A ni fajn, ko pustijo smešiti admini teoretike zarot. KAko bomo pa ostali razločili met teorijo zarote, bolnikom in resnico ?

Tud ti nisi nic kaj boljsi. Nabijas in nabijas in ne odnehas. Iskreno so mi zapisi od vostoka pametnejsi od tvojih. Pa ceprav se ne strinjam z vsem napisanim.

nergac ::

mahoni je izjavil:

Mr.B je izjavil:

nergac je izjavil:

Kako se vam samo ljubi opravljati tako duhamorno službo ...
Nič, grem raje na kak sex portal ...

A ni fajn, ko pustijo smešiti admini teoretike zarot. KAko bomo pa ostali razločili met teorijo zarote, bolnikom in resnico ?

Tud ti nisi nic kaj boljsi. Nabijas in nabijas in ne odnehas. Iskreno so mi zapisi od vostoka pametnejsi od tvojih. Pa ceprav se ne strinjam z vsem napisanim.


Strinjam se s tabo popolnoma.

Pa preberi še tisto drugo kar sem napisal ...
Tisto o osebah na plačilni listi ST.
Pojavil si se kot padalec v temo in kar nekaj repliciral ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

PrimoZ_ ::

Ampak, ampak Vostok ....

:))
««
25 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Uvaja se obvezno cepljenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45662038 (47277) vostok_1

Več podobnih tem