» »

Bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID-19 ?

Bi se cepili, če bi obstajalo cepivo za COVID-19 ?

Temo vidijo: vsi
««
23 / 43
»»

nergac ::

Rtvslo.si

Inšpektorji niso odkrili nobene kršitve čez vikend.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

J.McLane ::

nergac je izjavil:

J.McLane je izjavil:

Za svojo izbranko bo pa že dal dol masko in ona tudi :))

Ne vidim pa nekega plusa, da mladina hodi okrog in izvaja orgije, a pol jim pa kao ne bo treba v lonček drkat, ja pa kaj še?

Nekaterim ni jasno zakaj maske, maske so zato da se ne okužijo med sabo čisti neznanci, med domačimi in znanimi ljudmi (npr. v razredu) maske niso potrebne, saj ob okužbi gre itak cela skupina teh v karanteno. Takrat ti ne bo nič pomagalo, da ti si pa edini imel masko in ziher nisi okužen. :))


Super.
To je huje kot brez kakršnegakoli seksa brez poroko.
Izbranko ne bo mogel niti poljubiti prej, bo jo že moral izbrati.


OK, izbranka je res mal neposrečen izraz, vseeno se ti ni treba delati tako neumnega s takimi primitivnimi komentarji.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

3p ::

vostok_1 je izjavil:

Tudi tisti, ki ne vrjamete v zarote...how far are you willing to let them go?


Ok, malo sem zaspal. O kateri zaroti je zdaj govora?
-Najprej je bila zarota, da je virus iz laba.
-Potem, da virus širijo 5G omrežja.
-Potem je bila zarota, da virusa sploh ni.
-Pa je prišla zarota, da so vse splanirali in imeli vse razen cepiva pripravljeno že pred leti.

Govoriš morda o zaroti, da moramo nositi maske v trgovini? In si razkuževati roke do konca pandemije? (Torej o zaroti, ki nam omogoča, da se izognemo zaroti, po kateri hoče elita s prepoznavanjem obraza vsem nam slediti ves čas.)

Ali o zaroti, v skladu s katero nas bojo strpali spet domov za par mesecev - kar se zelo verjetno ne bo zgodilo, kljub temu da se nekateri borite za svobodo širjenja svoje sline naokoli, ker ne bo nihče tega pripravljen plačati? (In to kljub temu, da boste tudi zanikovalci čez 2 ali tri mesece verjetno spet navijali za to.)

Ali govoriš o zaroti, da se bojo otroci spet šolali od doma - tudi zato, ker ste eni nenaklonjeni manj škodljivim ukrepom?

Ali o zaroti, da si bomo eni dali vbrizgati zelo-nevarno-cepivo(tm) za zelo-nenevarni-virus(tm), s čemer bomo podprli bogatenje že preveč bogatih (sicer nič bolj kot tisti ki z amazona naročajo preperske priročnike)? Ali o zaroti, da bomo potem tisti, ki bomo s cepivom pridobili 5G povezljivost pritisnili na ostale, in jih asimilirali? >:D

vostok_1 ::

Stop strawmaning.

Spet vlečeš flateartherje vn.

Virus najvrjetneje je iz laba. Čemu uporabljaš preteklik?
Da 5G povzroča virus, širijo flateartherji.
Virus je.
Virus se "napoveduje" že od leta 2015.

Če ti ne ločiš zrno od plevela, ne rabiš bluzit.


Moje vprašanje je bilo jasno. Če smatrate epidemijo kot povsem naravno in every aspect brez nekega zloveščega ozadja. Koliko ste pripravljeni it in sprejeti ukrepe, ki se vam servirajo?

J.McLane je javno priznal, da bo sprejel vse kar mu bo servirano.
Ti?


(PS. Že ki smo pri zarotah...kam po tvojem sodi prikrivanje virusa iz strani CCPja in manipulacija WHOja? Flateartherji?)
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

martincek1 ::

vostok_1 je izjavil:

Ko pa Gremo v BLM ali migrante ali virus...nope. Not buying it.
Ta zima bo brutalna...pa ne zaradi virusa, ki je izvenel že aprila letos and never actually killed that many in the first place.
Tudi tisti, ki ne vrjamete v zarote...how far are you willing to let them go?
And you'll do what exactly, če to uvedejo v prihodnosti?
Stop strawmaning.


Na čem si ti?

Slopek ::

@Martinček zares dober doprinos k debati. Vsaj povej kje živiš, da ne vidiš kaj se dogaja, če že ne moreš odgovoriti na preprosto zastavljeno vostokovo vprašanje. Jaz delam na tem, da se mi ne bo treba cepit...vsaj zlahka ne, no. Pa ne bom preveč o tem tukaj na forumu, ker nekateri samooskrbo jemljejo kot fail v lajfu...no vse bo ok, dokler se mi kramp ne polomi, bodo rekli tisti, ki niso sposobni drugega, kot obsojati in zaničevati drugače misleče ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

vostok_1 ::

Totalna samooskrba ni nujno potrebna.
Lahko zgolj minimiziraš materialno odvisnost od lemingsev and still live decently.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

vostok_1 je izjavil:

Totalna samooskrba ni nujno potrebna.
Lahko zgolj minimiziraš materialno odvisnost od lemingsev and still live decently.

ja, saj vem...ampak težko je biti 100% pri teh stvareh, saj je to odvisno od več dejavnikov, na katere nimaš veliko vpliva. V prvi vrsti se gre za hrano, kar je popolnoma izvedljivo. V primeru "neobveznega" cepljena, kjer si potem brez službe, bom gladko dal odpoved ;)

zasekaroza ::

3p je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Tudi tisti, ki ne vrjamete v zarote...how far are you willing to let them go?


Ok, malo sem zaspal. O kateri zaroti je zdaj govora?
-Najprej je bila zarota, da je virus iz laba.
-Potem, da virus širijo 5G omrežja.
-Potem je bila zarota, da virusa sploh ni.
-Pa je prišla zarota, da so vse splanirali in imeli vse razen cepiva pripravljeno že pred leti.

Govoriš morda o zaroti, da moramo nositi maske v trgovini? In si razkuževati roke do konca pandemije? (Torej o zaroti, ki nam omogoča, da se izognemo zaroti, po kateri hoče elita s prepoznavanjem obraza vsem nam slediti ves čas.)

Ali o zaroti, v skladu s katero nas bojo strpali spet domov za par mesecev - kar se zelo verjetno ne bo zgodilo, kljub temu da se nekateri borite za svobodo širjenja svoje sline naokoli, ker ne bo nihče tega pripravljen plačati? (In to kljub temu, da boste tudi zanikovalci čez 2 ali tri mesece verjetno spet navijali za to.)

Ali govoriš o zaroti, da se bojo otroci spet šolali od doma - tudi zato, ker ste eni nenaklonjeni manj škodljivim ukrepom?

Ali o zaroti, da si bomo eni dali vbrizgati zelo-nevarno-cepivo(tm) za zelo-nenevarni-virus(tm), s čemer bomo podprli bogatenje že preveč bogatih (sicer nič bolj kot tisti ki z amazona naročajo preperske priročnike)? Ali o zaroti, da bomo potem tisti, ki bomo s cepivom pridobili 5G povezljivost pritisnili na ostale, in jih asimilirali? >:D

Kaj pa 'zarota' da se virus izkorišča za ustvarjanje masovne revščine pri večini in bogatenje elite? Pa 'zarota' da se virus izkorišča za masovne kršitve človekovih pravic? Pa 'zarota' da se virus izkorišča za povečanje že tako prevelikega nadzora? So to tudi 'teorije zarote' ali pa je to mogoče resnica?

vostok_1 ::

Meni še vedno niso odgovorili ali menijo, da je Wilhelm leta 1914 koval zaroto ali ne.
Baje so to flateartherske blodnje. Miljoni vojakov zmetanih v nesmiselno mesoreznico pa pač naravni sezonski cikel, baje.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

3p ::

zasekaroza je izjavil:

Kaj pa 'zarota' da se virus izkorišča za ustvarjanje masovne revščine pri večini in bogatenje elite? Pa 'zarota' da se virus izkorišča za masovne kršitve človekovih pravic? Pa 'zarota' da se virus izkorišča za povečanje že tako prevelikega nadzora? So to tudi 'teorije zarote' ali pa je to mogoče resnica?


Odkod ti ideja, da "elita" za to potrebuje nek famozni fabricirani virus? Za večanje neenakosti ni potreben. Potrebno je le, da dovolj ljudi prestrašijo pred t.i. "ekstremnimi levičarji", recimo takimi, ki bi priprli davčne oaze in pobrali ustrezne davke. Ker ekonomska svoboda.

Nenazadnje pa so tisti, ki imajo denar parkiran v turizmu in letalski industriji začasno malo dobili po prstih. Pustimo zdaj nepredstavljive količine natisnjenega denarja, ki se stekajo na borzo, v upanju na še večjega naivca, ki bo to kupil. In v bitcoine. In hkrati v zlato. Kar seveda spet bogati tiste, ki so vse to kupili že prej. Za vse to, pa spet ni potreben virus.

K večanju nadzora ta virus na en način prispeva. Recimo pri nadzoru meja. A ljudje manj potujejo. In uporabljajo kriptirano komunikacijo. In še stare mame nosijo maske. Kar je malo kontraproduktivno za nadzor.

nergac ::

Vostok:

(PS. Že ki smo pri zarotah...kam po tvojem sodi prikrivanje virusa iz strani CCPja in manipulacija WHOja? Flateartherji?)


Vostok, ne trudi se.
To bi že slepci spregledali.
Vrtijo se v krogu kot hrčki ...

Slopek ::

Mogoče ne spada sem, pa vseeno. Kaj se dogaja z Avstralijo? Žrtve posilstev, bodo po novem kaznovane, če bodo šle v javnost z zgodbo, al kako? Victoria kompletno zaprta. Testni poligon? Ampak nas, ne bo zadela ta nesreča, ki ji pravijo new normal. Vsaj tako kaže, ker reakcije ni nobene. Žalost.

blackbfm ::

Kaj pa 'zarota' da se virus izkorišča za ustvarjanje masovne revščine pri večini in bogatenje elite?


Pri kešu ki ga ne moreš zapravit ti dodatnih 200 miljard viska ne spremeni življenja, standarda. Sploh pa če ze pol življenja živiš v luksuzu. Torej so take zarote debilne. Z masovno revscino bi si elita kvecjem sama sebi nižala standard, tolk neumni pa spet niso.

3p ::

vostok_1 je izjavil:

Meni še vedno niso odgovorili ali menijo, da je Wilhelm leta 1914 koval zaroto ali ne.
Baje so to flateartherske blodnje. Miljoni vojakov zmetanih v nesmiselno mesoreznico pa pač naravni sezonski cikel, baje.


Ne vem, kaj je Wili zarotil, a saj veš... povodi in vzroki za vojne itak niso eno in isto. Zarota gor ali dol.

Vsi pa vemo, kako se delajo vojne. Seveda. Weapons of mass destruction found. Gremo! Že dolgo se ne reče več: "Oj, dragi državljani, sosed ima to ali ono, mi pa ne. Posodite otroke za plenilski pohod.". Ampak te "zarote" so pravljice za naivce, ki ne berejo med vrsticami.

nergac ::

A obstaja kaka slovenska podružnica ravnozemaljcev?

Meni so FlatEartherji simpatični.
Imajo smisel za humor ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

vostok_1 ::

blackbfm je izjavil:

Kaj pa 'zarota' da se virus izkorišča za ustvarjanje masovne revščine pri večini in bogatenje elite?


Pri kešu ki ga ne moreš zapravit ti dodatnih 200 miljard viska ne spremeni življenja, standarda. Sploh pa če ze pol življenja živiš v luksuzu. Torej so take zarote debilne. Z masovno revscino bi si elita kvecjem sama sebi nižala standard, tolk neumni pa spet niso.


Totalno si falil motivacijo. Ne moreš ven iz svojih okvirjev kot kaže.
Reveži gledate na denar.
Bogati gledajo, vsaj večji del, "transcendentalno".
Tistih 200 miljard več, pomeni več denarja za lobiranje, več denarja za plačevanje privatnih interesnih skupin (BLM, Extinction Rebelion itd.).
Bogatim sam denar res nič ne pomeni več. Moči pa nikoli ne moreš imeti preveč.
In z močjo lahko uresničiš svojo vizijo planeta.

3p je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Meni še vedno niso odgovorili ali menijo, da je Wilhelm leta 1914 koval zaroto ali ne.
Baje so to flateartherske blodnje. Miljoni vojakov zmetanih v nesmiselno mesoreznico pa pač naravni sezonski cikel, baje.


Ne vem, kaj je Wili zarotil, a saj veš... povodi in vzroki za vojne itak niso eno in isto. Zarota gor ali dol.

Vsi pa vemo, kako se delajo vojne. Seveda. Weapons of mass destruction found. Gremo! Že dolgo se ne reče več: "Oj, dragi državljani, sosed ima to ali ono, mi pa ne. Posodite otroke za plenilski pohod.". Ampak te "zarote" so pravljice za naivce, ki ne berejo med vrsticami.


Čak, a zarote za začetek vojn so ok in logične, ostalo pa flateartherstvo?
The fuck bro?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nergac ::

Zarot ni.
So samo manipulacije.

vostok_1 ::

Semantika.

Če meni nakažejo 300 miljard in knjigico z vsemi številkami pomembnežev, you'd be damn correct, če me obtožite zarotništva. I'd be in that shit 24/7.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

vostok_1 je izjavil:

Semantika.

Če meni nakažejo 300 miljard in knjigico z vsemi številkami pomembnežev, you'd be damn correct, če me obtožite zarotništva. I'd be in that shit 24/7.

HAHAHA...sori, ampak mogu sem ;)

Uporabnik ::

nergac je izjavil:

Zarot ni.
So samo manipulacije.


Teorija manipulacij :)
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

nergac ::

Slopek je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Semantika.

Če meni nakažejo 300 miljard in knjigico z vsemi številkami pomembnežev, you'd be damn correct, če me obtožite zarotništva. I'd be in that shit 24/7.

HAHAHA...sori, ampak mogu sem ;)


Vostok je očitno ljubitelj Alan Forda.
Njegov najljubši lik je seveda No1.

3p ::

vostok_1 je izjavil:

Čak, a zarote za začetek vojn so ok in logične, ostalo pa flateartherstvo?
The fuck bro?


Poguglaj razliko med zarotami in teorijami zarot.

Conspiracy @ Wikipedia
Conspiracy theory @ Wikipedia

vostok_1 ::

Mhm.
Saj 2003 je sadamov WMD tudi bila teorija zarote. Prenehala je biti teroija kmalu po arestu.
Ampak takrat ste že vsi pozabili o čem se je že šlo. New normal je že bil udomačen.

Đizs man, i though you'd do better.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nergac ::

Kaj je to:

FBI je ustanovitelj FlathEartherjev, da očrnijo "bolj verjetne" ostale teorije zarot, posebej tiste o Luni (temna stran lune, Kubrick, izgubljeni načrti).

Kajti večina ljudi ne verjame teorijam zarote glede lune, jim pa te teorije vseeno dajo vzpodbudo da začnejo razmišljati kritično o marsičem ...

vostok_1 ::

Obstaja establišment simulacija (war game), ki v letu 2015 napoveduje lakoto za 2020, due to several reasons...a disease among others.
Just saying.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Obstaja establišment simulacija (war game), ki v letu 2015 napoveduje lakoto za 2020, due to several reasons...a disease among others.
Just saying.

Pri nas so trgovine nabito polne.
Samo takim kot ti je prepovedano kupovanje sekret papirja.
Pa pustimo, da Bilovega cepiva v EU sploh ne moreš kupiti. Ampka ja A misliš da se mi da se neizobraženim jebat, ki ne zna brati niti uradnih carisnkih podatkov.
Sam rečem, da ne boš miliš da te bom pustil nadalje smešit.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Spet si začel?
PS. 5. September si falu.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mr.B ::

vostok_1 je izjavil:

Spet si začel?
PS. 5. September si falu.

Ja a res, tako da si po enem dnevu nehaj blamirat s teorijo zarote.
Ja posipam se s pepelom, prov sem mel s prvo repliko budali, budala pa je vzrajala skoraj 24 ur, in vztrajala da so uradni podatki "carinke" uprave fake del večjega plana..
bla bla bla.
Še bilovo cepiva ni nikjer...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

vostok_1 ::

Kako fake?
Po WITSu imam jaz sedaj nekaj kg Covid-19 test kitov iz leta 2017.
Piše tam. ;)

V kaki fazi je Billyjevo cepivo pa ne vem. EU ga je že zakupila, najbrž nismo zelo daleč.

Ti? Si namestil app, se javu kot testni kandidat cepljenja, spočel z afričanko in sprejel nevarnost virusa, ali ne še?
Tudi, če si enkrat pravilno sklepal še ne pomeni, da ti bom pustil biti hipokrit.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mahoni ::

Pizda sta oba tecna kot driska. Dejta pejta se predrkavat na private.

Tema je o cepivih. Jaz se ne bom cepil, pa da me ubijejo. Razen obveznih cepiv iz otrostva se nisem vec nikoli cepil. Kaj je s spansko gripo? Se je kdo od prednikov cepil? Kar naenkrat je zginila.

vostok_1 ::

Pri španski so delali neke poskuse cepiva, ki so se končali tragično.

Jasno, za covid-19 se pod nobenim pogojem ne bom cepil.
Kakšen bo pa naslednji virus, kot Billy napoveduje, pa točno ne vem. Bojim se, da ne bomo imeli veliko opcij. We have to wait and see.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nomo ::

Ma saj nekih psevdoznanstvenih teorij je dovolj na obeh straneh. Jaz to gledam kot na ravnovesje v naravi. Če ne bi nihče oponiral Paničarjem bi še zdaj veljala spomladanska "informacija" o nevarnosti samotnega jutranjega jogginga po parku - podkrepljena z "nizozemsko študijo" - če vzamem samo en bolj znan primer, ki je krožil tudi tukaj kot nekakšen "argument". Tisto je recimo bilo čisto "5G" teritorij in če ne bi nihče nasprotoval tovrstni "znanosti" bi kar postala nekak sprejeta resnica.

Je pa povsem možno, da bo kar nekaj presenečenj (ali pa tudi ne) naslednja leta, kaj vse se bo znašlo na seznamu ovrženih Korona "resnic".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nomo ()

nergac ::

Jaz se tudi ne bi cepil.
Ne bi pa primerjal Covida z gripo, mislim da je bolj podoben prehladnim virusom, se pa nisem poglabljal ...

nomo je izjavil:

Ma saj nekih psevdoznanstvenih teorij je dovolj na obeh straneh. Jaz to gledam kot na ravnovesje v naravi. Če ne bi nihče oponiral Paničarjem bi še zdaj veljale spomladanske resnice o nevarnosti samotnega jutranjega jogginga po parku - podkrepljena z "nizozemsko študijo" - če vzamem samo en bolj znan primer, ki je krožil tudi tukaj kot nekakšen "argument". Tisto je recimo bilo čisto "5G" teritorij in če ne bi nihče nasprotoval tovrstni "znanosti" bi kar postala nekak sprejeta resnica.

Je pa povsem možno, da bo kar nekaj presenečenj (ali pa tudi ne) naslednja leta, kaj vse se bo znašlo na seznamu ovrženih Korona "resnic".


Meni zmagajo tiste kako se virusek drži na kovini, steklu in drevesu in noče dol za nobeno ceno ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

vostok_1 ::

V primeru, da me res napade virus in imam plan A, B in C.
Billyjeve solucije so last resort.

nergac je izjavil:


Meni zmagajo tiste kako se virusek drži na kovini, steklu in drevesu in noče dol za nobeno ceno ...


To, da se virus obdrži na površinah sem tudi jaz mislil takrat in še vedno ne zanikam.
Se pa vrjetno obdrži v tako minimalnih količinah, da osebno smatram kot odlično priložnost za preceljenost po naravni poti.
Zato si tudi ne razkužujem rok. Nikjer.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nergac ::

vostok_1 je izjavil:

V primeru, da me res napade virus in imam plan A, B in C.
Billyjeve solucije so last resort.


Ha ha, lovili te bodo specialci in te uspavali kot medveda, ki je zašel v mesto.
Potem pa te bodo cepili.

vostok_1 ::

A avstraliji so že naredili nekaj sorodnega.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nomo ::

nergac je izjavil:

Jaz se tudi ne bi cepil.
Ne bi pa primerjal Covida z gripo, mislim da je bolj podoben prehladnim virusom, se pa nisem poglabljal ...

nomo je izjavil:

Ma saj nekih psevdoznanstvenih teorij je dovolj na obeh straneh. Jaz to gledam kot na ravnovesje v naravi. Če ne bi nihče oponiral Paničarjem bi še zdaj veljale spomladanske resnice o nevarnosti samotnega jutranjega jogginga po parku - podkrepljena z "nizozemsko študijo" - če vzamem samo en bolj znan primer, ki je krožil tudi tukaj kot nekakšen "argument". Tisto je recimo bilo čisto "5G" teritorij in če ne bi nihče nasprotoval tovrstni "znanosti" bi kar postala nekak sprejeta resnica.

Je pa povsem možno, da bo kar nekaj presenečenj (ali pa tudi ne) naslednja leta, kaj vse se bo znašlo na seznamu ovrženih Korona "resnic".


Meni zmagajo tiste kako se virusek drži na kovini, steklu in drevesu in noče dol za nobeno ceno ...


Ja ta je tudi bila dobra - in posledično je zaradi te teorije eden od "učinkovitih" ukrepov bil razkuževanje cest, pločnikov (v Aziji, Rusiji) oziroma stopnic po blokih (Slovenija). Ne samo da ni bil znan en sam primer uspešne okužbe na ta način ... še teoretično je stvar dobesedno na nivoju HOMEOPATIJE. Alternativna (kitajska?) medicina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nomo ()

nergac ::

Se spomnite rokavičk.
Res sem se trudil, da bi pravilno izpeljal postopek pri fasungi, ves napsihiran.
Niti enkrat mi ni uspelo, ostalim tudi ne, mogoče samo germofobom ker imajo prakso. Tudi paničarjem ni uspevalo.
Nato so to prvo ukinili.

nomo ::

Pa tako nujen ukrep se je zdel takrat a? Vsa teorija in vse raziskave so štimale u nulo! Edino v praksi je bil totalno brezveze. Narava ima včasih tako bedne.

Glede na to, da je celo v laboratoriju pogosto težko replicirati okužbo (ne velja samo za SarsCOv2, ni pa nič posebnega) ne bi bil presenečen kaj vse se bo znašlo čez leta na seznamu "placebo" rešitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nomo ()

nergac ::

Od umivanja z milom sem dobil osip.
Ko pa sem nesel ven smeti, pa svinjarija pri kantah, to ni nikogar motilo.
Pa prispevki ma TV, kako razkužiti embalažo fasunge.
Manjkal je samo prispevek o kopanju v kadi skupaj z razredčeno varikino ...

Pa naenkrat več migranti niso bili problem, ampak čemažarji. V hipu je iz Slovenije nastalo 200+ malih Slovenij, vsaka s svojo najbolj bizarno značilnostjo ...

mahoni ::

Nosenje mask razumem. Nosenje rokavic pa WTF. Pa saj ne prejemas gobavca jebemu mater. Kot da je to nek virus, ki prehaja skozi kozo v telo in se tam razvije v monstrum imenovani kovid-19.

nergac ::

mahoni je izjavil:

Nosenje mask razumem. Nosenje rokavic pa WTF. Pa saj ne prejemas gobavca jebemu mater. Kot da je to nek virus, ki prehaja skozi kozo v telo in se tam razvije v monstrum imenovani kovid-19.


Ampak kako se nosijo maske. Pa vdihovati po nekaj ur tisto kitajsko plastiko. Sicer roko na srce, niso to od nas niti zahtevali, zadostovala je ruta.
So pa te kitajske plastične praktične.
Večina jih ima eno dokler ne razpade, pujsi in pujske kar vržejo kjer jim pride ...
Gozdovi in parki so polni teh mask ...

vostok_1 ::

Jz tudi uporabljam eno že ne vem koliko časa. Večina počne podobno.

Sem pa videl že te maske posmetene po naravi, da. Me spravi na dvojne obrate.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Slopek ::

Sam vzame tisto masko, katera je pri roki. V avtu so povsod. Ne jemljem vsakič nove, ampak jo imam, dokler dobro zgleda :) Je pa res, da te maske zdaj ležijo povsod in bo že s tem full ene "škode".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

vostok_1 ::

Občasno v naših medijih pripopajo kako zanimivo sliko...zadnjič je bila ena z mnogimi pralnimi maskami, ki se sušijo kot običajno perilo.
Prva misel..."sick fuckery".

Same here, dokler maska ne zgleda brezdomska, gre v reuse.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nergac ::

vostok_1 je izjavil:

Jz tudi uporabljam eno že ne vem koliko časa. Večina počne podobno.

Sem pa videl že te maske posmetene po naravi, da. Me spravi na dvojne obrate.


Ko je bila karanteno, sem si sam zašil iz kuhinjske krpe iz principa, še sem izboljšal navodila UKC. Pralno masko s trakovi. Ko sem jo dal gor, sem bil kot Darth Vader, res sem bil super.

Pa so me v trgovinah prestrašeno gledali in imam sedaj raje kitajske ...
Je pa jeba ko sem na vlaku dalj časa.

Mogoče bom malce kombiniral ...

nomo ::

nergac je izjavil:


Večina jih ima eno dokler ne razpade, pujsi in pujske kar vržejo kjer jim pride ...
Gozdovi in parki so polni teh mask ...


No še dobro, da jo uporabljajo čimdalj časa - šele potem bi bil kup smeti. Je pa res, da veliko jih je izgubljenih - se prav vidi, da niso vržene stran namenoma ampak izgubljene med tavanjem iz trgovine.

Mi pa ni jasno za kaj za vraga bi šel kdo metati masko v gozd tudi če gre za malomarneža?

Mogoče se folku od te Korone res že fuzla.

nergac ::

vostok_1 je izjavil:

Občasno v naših medijih pripopajo kako zanimivo sliko...zadnjič je bila ena z mnogimi pralnimi maskami, ki se sušijo kot običajno perilo.
Prva misel..."sick fuckery".

Same here, dokler maska ne zgleda brezdomska, gre v reuse.


Poleti jo samo daš na balkon, da jo UV žarki sonca razkužijo. Ne rabiš niti prat.

nomo je izjavil:

nergac je izjavil:


Večina jih ima eno dokler ne razpade, pujsi in pujske kar vržejo kjer jim pride ...
Gozdovi in parki so polni teh mask ...


No še dobro, da jo uporabljajo čimdalj časa - šele potem bi bil kup smeti. Je pa res, da veliko jih je izgubljenih - se prav vidi, da niso vržene stran namenoma ampak izgubljene med tavanjem iz trgovine.

Mi pa ni jasno za kaj za vraga bi šel kdo metati masko v gozd tudi če gre za malomarneža?

Mogoče se folku od te Korone res že fuzla.


Pa kje ti živiš?
Parki so posvinjani vedno, s korono ali brez.
Odvržen ovitek milke 20 cm od koša za smeti ...
Klasika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

vostok_1 ::

nergac je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Občasno v naših medijih pripopajo kako zanimivo sliko...zadnjič je bila ena z mnogimi pralnimi maskami, ki se sušijo kot običajno perilo.
Prva misel..."sick fuckery".

Same here, dokler maska ne zgleda brezdomska, gre v reuse.


Poleti jo samo daš na balkon, da jo UV žarki sonca razkužijo. Ne rabiš niti prat.

nomo je izjavil:

nergac je izjavil:


Večina jih ima eno dokler ne razpade, pujsi in pujske kar vržejo kjer jim pride ...
Gozdovi in parki so polni teh mask ...


No še dobro, da jo uporabljajo čimdalj časa - šele potem bi bil kup smeti. Je pa res, da veliko jih je izgubljenih - se prav vidi, da niso vržene stran namenoma ampak izgubljene med tavanjem iz trgovine.

Mi pa ni jasno za kaj za vraga bi šel kdo metati masko v gozd tudi če gre za malomarneža?

Mogoče se folku od te Korone res že fuzla.


Pa kje ti živiš?
Parki so posvinjani vedno, s korono ali brez.
Odvržen ovitek milke 20 cm od koša za smeti ...
Klasika.


Nobene potrebe po razkuževanju, ker covid ni tako nevaren in ker jo imam gor minimalno časa, da bi plesen imela žurko. Pogosto itak tako loose, da jo ne navlažim. Včasih dam pod nos.
Še nisem potreboval jo nositi dlje kot traja en nakup ali poslovni obisk.

Skratka treba izigravati sistem, vsaj do Pandemije 2. Potem se bomo drugače pogovarjali.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
««
23 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Uvaja se obvezno cepljenje (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45661933 (47172) vostok_1

Več podobnih tem