» »

Kartica zdravstvenega zavarovanja

Kartica zdravstvenega zavarovanja

Grizzly ::

Zanima me, ali kartico zdravstvenega zavarovanja nosite vedno s sabo. Tako kot na primer osebno izkaznico, kateri je mesto v denarnici.

Sam sem jo dolgo časa imel spravljeno v denarnici, misleč da nikoli ne veš, kaj se ti lahko zgodi in je tako kartica vedno pri tebi. Zdaj ko sem jo nekje založil in čakam na novo, razmišljam, da bi bilo morda bolje če bi jo imel nekje na varnem mestu in jo s sabo vzel samo takrat, ko grem k zdravniku.

Scaramouche1 ::

Ne nimam, sem pa jo včasih imel!

Karen ::

Za nujne primere (urgenca) te bodo vzeli in obravnavali tudi brez kartice, za vse ostalo je itka "čakalna doba" oz. moraš priti najavljen. Torej škoda da nosiš s seboj, ker če boš najavljen jo itak takrat vzameš, če imaš prometno nesrečo pa te pokrpajo tudi če je nimaš.

mojsterleo ::

Jaz jo vedno nosim s sabo tako kot npr. osebni dokument. Brez kartice moraš stroške storitev plačati in potem uveljavljati povračilo za nazaj. Tudi za nujne primere je kartico še vedno bolje imeti, da imajo zdravniki boljši vpogled v tvoje podatke.

matobeli ::

Tud če jo pozabiš na redni pregled te najdejo v računalniku.

Kartica je samo potrdilo da je imetnik upravičen do storitev če so plačani prispevki.

Robocop1 ::

Moja zdravstvena kartica je ta trenutek 107 km stran od mene. Vzamem jo, ko jo potrebujem, sicer je doma na polici.
Ne razumem tiste, ki jo nosijo s seboj. A prej ko so bile še tiste knjižice ste jih tudi zmeraj imeli pri sebi?

louser ::

Jaz jo pozimi imam nonstop. Ni mi je škoda za čiščenje leda in še kar trpežna in iz kvalitetnega materiala je.

Horas ::

nimam je z sabo, niti denarnice ne. vse skup mam v avtu. ko in če grem v trgovino, lekarno, potem vzamem denarnico.

feryz ::

louser je izjavil:

Jaz jo pozimi imam nonstop. Ni mi je škoda za čiščenje leda in še kar trpežna in iz kvalitetnega materiala je.
Jaz sem jih že par zlomil. Od začetka gre, ko se shladi poči.
Eno Maestro, eno Mastercard in eno Maxen sem fental.

louser ::

Ti pravim, zdravstvena je idealna za to.
Sem jih tudi že sam stestiral kar nekaj. Ampak ker nosim zgolj osebno, vozniško, zdravstveno in bančno s sabo, mi te edino ni škoda, še najbolj trpežna je in v javnem zdravstvu je tako rekoč ne rabiš (jim že osebna ponavadi zadostuje).

vilicarist ::

pa še nove ni treba plačat ko se zlomi

drugače jo mam pa v denarnici in če imam s sabo denarnico imam tudi zdravstveno kartico
bmw = brings me women

MIHAc27 ::

Žena jo non stop nosi z seboj, jaz pa nikoli.
Do sedaj 2x pristal na urgenci brez, pa ni bilo nikoli problemov. Jo pa jemljem z seboj na dopust, pa naročimo eurokartice, če gremo čez mejo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moška denarnica (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20267975 (18286) Jerry000
»

Vprašanje glede kartice vozniškega dovoljenja

Oddelek: Na cesti
121850 (1674) jype
»

Rusija prihodnje leto z enotnimi osebnimi izkaznicami

Oddelek: Novice / NWO
3510872 (8160) poweroff
»

Urgenca - katastrofa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12027756 (24096) kkk7
»

Vozniške kartice

Oddelek: Loža
463053 (2123) connel

Več podobnih tem