» »

Vprašanje glede kartice vozniškega dovoljenja

Vprašanje glede kartice vozniškega dovoljenja

rozman ::

Pred kratkim sem naredil izpit in včeraj dobil domov kartico vozniškega dovoljenja. Imam pa eno čisto bedno težavo, namreč imam denarnico s prostorom za 6 kartic in imam vse reže zapolnjene. Ali moram kartico vozniškega dovoljenja nositi vedno s seboj, tuki kadar vozim drug avto, ali lahko v primeru, da me ustavijo policisti, pogledajo v bazo? Težava je res samo v premalo prostora v denarnici :D S seboj pa vedno nosim osebni dokument
  • predlagal izbris: amacar ()

GupeM ::

Vozniško dovoljenje moraš vedno imeti s sabo. Zakaj bi bila vožnja drugega avta izjema??? Če hodiš samo po Sloveniji, lahko osebno izkaznico pustiš doma, ker v Slo se lahko identificiraš tudi z vozniškim dovoljenjem. Osebno pa vzemi s seboj, kadar greš v tujino (tam vozniško dovoljenje ni dovolj), ali kadar opravljaš kakšne druge bolj uradne zadeve. Za vsak slučaj, čeprav ne vem, če je res obvezno, če imaš vozniško.

In ja, policaji lahko pogledajo v bazo, še vedno pa je vožnje brez V.D. prekršek in dobiš kazen. Mislim da okrog 50EUR +-.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

jype ::

https://www.tightstore.com/



Obupaj nad tem, da bo 6 kartic dovolj, dokler ne dobiš čipa v podlaht.

Heavy ::

rozman je izjavil:

za 6 kartic in imam vse reže zapolnjene.


Dve kartici, kateri najmanj rabiš zatlačiš v isto režo pa je.
#TeamFelix

rozman ::

@GupeM hvala za odgovor
@Heavy imam denarnico s 4 režami, in v eni reži imam 2 kartici, 2 reži sta pretanki, da bi spravil 2 notri, v eni reži pa imam katico za malico, ki je debela za 2. Ne morejo šole to nardit ozkih kartic...

jype ::

Če si še v šoli, ne potrebuješ vozniškega dovoljenja, ker se voziš z biciklom, skirojem ali rolerji.

No, če si res fancy, potem imaš Ciaota.

AndrejS ::

Parkrat prevozi rdečo, pa ne boš imel težav več.

donvito ::

Zamenjaj denarnico, obstoječo imaš za rezervo.

rozman ::

Jaz sem dobil vse odgovore, ki sem jih potreboval. Vi si pa kar privoščite to temo :)

Machete ::

Če imaš vozniško, nimaš kaj spraševat takih neumnosti. Še manj biti na cesti, če nisi sposoben nekam spraviti eno klinčevo kartico.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

BlaY0 ::

A ni eno izmed možnih vprašanj na izpitu tudi to ali moraš vedno ko voziš, nositi s seboj vozniško?

ales85 ::

jype je izjavil:

https://www.tightstore.com/



Obupaj nad tem, da bo 6 kartic dovolj, dokler ne dobiš čipa v podlaht.

A to uporabljaš ti? Katere vse kartice pa imaš, če ni skrivnost? Ker tole je pa ogromno :)

jype ::

ales85 je izjavil:

A to uporabljaš ti? Katere vse kartice pa imaš, če ni skrivnost? Ker tole je pa ogromno :)
To so samo tiste, ki jih nosim s seboj (v glavnem bančne kartice za osebne in poslovne račune ter slovensko osebno izkaznico in vozniško dovoljenje). Še vsaj trikrat toliko imam shranjenih in jih prenašam naokoli samo ko sem v specifični državi (kot npr. ljubljansko urbano, švedsko davčno identitetskort, dansko "centrale personregister" kartico, ki je tudi njihova zdravstvena kartica) ali pa skoraj nikoli, kot npr. člansko kartico za Slovenijales klub. Cel kup rfid kartic imam tudi za dostop do IT infrastrukture pri različnih strankah in jih seveda ne nosim s seboj.

Ta "elastikasta" denarnica se mi odlično obnese za kartice, za gotovino pa seveda ni primerna, razen izjemoma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moška denarnica (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20268138 (18449) Jerry000
»

Vozniško dovoljenje

Oddelek: Na cesti
3814322 (6103) BivšiUser2
»

Hrvaška dobila Google Pay (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
6018160 (13475) Jerry000
»

Podaljšanje vozniškega izpita

Oddelek: Loža
2919763 (7643) krneki2

Več podobnih tem