» »

moška denarnica

moška denarnica

«
1
2 3
...
5

kumer ::

Pozdravljeni

Rad bi nabavil malo bolj kvalitetno usnjeno denarnico. Ali morda veste kaj, kje se splača nabavit?
Katero znamko, model? Kaj vi uporabljate?

Če pogledam ebay...je na tisoče denarnic in niti sanja se mi ne kaj je kvalitetno...

Hvala

LP

Tribal ::

Sam že 10 let uporabljam samsonite majhno usnjeno denarnico. Je bila cena okoli 55€ takrat, ampak se je splačalo. Brez ene pomanjkljivosti do danes. Je pa res, da 500€ bankovec ne gre notri (ga je potrebno prepogniti), ampak ga nikoli še nisem imel namena nositi v denarnici.

Blinder ::

Kakšne pa so teen denarnice?
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

BladE_ ::

Jst imam tako ogledano že, kar nekaj časa ampak sem se zelo na navadil na tole zadevico, ki mi popolnoma ustreza, tisto železo za denar pa odstranim...
Akcija - Reakcija

yayo ::

Svoj čas so se dobile v trgovinah Hartis Timberland denarnice iz povoščenega usnja, morda še kje imajo kakšno. Svojo imam +5 let in s časom le dobiva na "karakterju", ker povoščeno usnje šele s staranjem šele postane takšno kot mora biti. Je pa seveda odvisno od imidža katerega furaš, morda bi raje kaj iz krokodiljega usnja ;) Jaz bi kaj od Tanner Goods.

Malajlo ::

BladE_ je izjavil:

... sem se zelo na navadil na tole zadevico, ki mi popolnoma ustreza, tisto železo za denar pa odstranim...

A drobiž pa po žepih valjaš, ali pač puščaš so 10 EUR napitnin?
Mene moti debelina denarnice zaradi plastike. Nujne 24/7 so osebna, zdravstvena, vozniška, kreditna, debetna. Ajde, Petrolovo bi lahko v avtu puščal, ker za drugo ni. Pol je pa še ene par vizitk, pa je obilno.

Gandalfar ::

Z Bellroy sem zadovoljen - http://bellroy.com/

toplakd ::

Jaz sem nazadnje kupil v trgovini na spodnjem linku:
https://www.lederoase.de/geldboersen/he...

clothes ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: clothes ()

dj_uro ::

Jaz jih na bolšjaku kupujem in služijo danemu namenu...
vw-klub.si

sajmon ::

Gandalfar je izjavil:

Z Bellroy sem zadovoljen - http://bellroy.com/


Kateri model pa imaš?

kumer ::

Hvala za linke, bom preučil.

Včeraj sem gledal te:

http://www.aliexpress.com/store/933602

Kakšna pa je kvaliteta pa je drugo vprašanje.

Lp

toplakd ::

Jaz na boljšaku nikoli nič ne najdem, ker iščem povišano denarnico in obvezno rjave barve :)

turk1990 ::

BladE_ ::

Malajlo je izjavil:

BladE_ je izjavil:

... sem se zelo na navadil na tole zadevico, ki mi popolnoma ustreza, tisto železo za denar pa odstranim...

A drobiž pa po žepih valjaš, ali pač puščaš so 10 EUR napitnin?
Mene moti debelina denarnice zaradi plastike. Nujne 24/7 so osebna, zdravstvena, vozniška, kreditna, debetna. Ajde, Petrolovo bi lahko v avtu puščal, ker za drugo ni. Pol je pa še ene par vizitk, pa je obilno.


Tistih par kovancev, ki jih/če jih nabereš čez dan daš lahko v žep(v tem času tudi budno), ko prideš domov jih pa zmečeš v šparovec... razen, če nosiš s sabo za 10EUR+ kovancev?
Akcija - Reakcija

Boobiz ::

Wind Custer black leather. Že 12 let. Še vedno ko nova.
I'm drunk, what's your excuse?

igor0203 ::

Tako imam že več kot 10let, brez strganega šiva kjerkoli, usnje je še zmeraj kot novo.

http://www.piquadro.com/gb/accessories/...

Blum ::

Jaz prisegam na Police. V BTC, v hali A jih imaš zraven špara in nasproti dm. Srednje velika denarnica, ravno za v zadnji žep, cca. 30-45€. Kvalitetno usnje, uporabljam jo že 5-6 let in so vidni samo površinski znaki uporabe, nič resnega. Priporočam.

b4d ::

Bellroy Note Sleeve, precej casa sem ugotavljal ce bi dal toliko €, pa mi sedaj po enem letu uporabe ni niti najmanj zal :)
b4d.sablun.org

Nejcos ::

b4d je izjavil:

Bellroy Note Sleeve, precej casa sem ugotavljal ce bi dal toliko €, pa mi sedaj po enem letu uporabe ni niti najmanj zal :)


Kje si jo pa kupil?

b4d ::

Na uradni strani, posiljajo tudi iz UK, tako da je bila v dveh dneh pri meni (express shipment, imo se ne splaca teh 10 eur dat, ampak evo, takrat je bilo tako).
b4d.sablun.org

Nejcos ::

b4d je izjavil:

Na uradni strani, posiljajo tudi iz UK, tako da je bila v dveh dneh pri meni (express shipment, imo se ne splaca teh 10 eur dat, ampak evo, takrat je bilo tako).

Sam še tole bi te vprašal, kako je kaj z usnjem, sm bral da se vogali hitro obrabijo in postanejo bele barve. Pa da menda kar barva odstopa od denarnice, je to kej res?

Insan3Lik3 ::

jaz imam od Ermenegilda Zegna, kupil sem jo 4-5 let nazaj v xyz v ljubljani in je še vedno kot nova
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

b4d ::

Nejcos je izjavil:

Sam še tole bi te vprašal, kako je kaj z usnjem, sm bral da se vogali hitro obrabijo in postanejo bele barve. Pa da menda kar barva odstopa od denarnice, je to kej res?


Pri meni ni nic takega, sem zadovoljen, je pa crna verzija.
b4d.sablun.org

Tr0n ::

Nabavo Calvin Klein v Peek & Cloppenburg pred par leti. Se vedno brez zunanjih poskodb, vredna vsakega dinarja. :)

Jerry000 ::

uh so drage denarnice

win64 ::

Jaz sem si dve leti nazaj kupil eno črno usnjeno(najbrž umetno, brez motivov) od quicksilver. Mislim, da je bila nekje 30€. Razen par prask zaradi ključev(jo nosim po žepih skupaj s ključi), je praktično kot nova.
Je pa minus, da gre že stotka težko noter.

gruntfürmich ::

"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Jerry000 ::

Smo pac kmeti, kaj nej zdej :)

Alamar ::

barakus ::

V katere od teh denarnic se da prometno dovoljenje stlacit?

Ikspe ::

Jaz v hoferju ne kupim več nobene *usnjene* stvari. Piše pravo usnje, pol se pa raztrga. Dva pasa iz *pravega usnja* sem kupil in z obema sem se nasral.

Denarnico uporabljam tisto ki se enkrat prepogne. Notri gredo ponavadi: bankovci, kovanci, 4 kartice, in na vsaki strani je še po en plac za vozniško.

Furbo ::

Blum je izjavil:

Jaz prisegam na Police. V BTC, v hali A jih imaš zraven špara in nasproti dm. Srednje velika denarnica, ravno za v zadnji žep, cca. 30-45€. Kvalitetno usnje, uporabljam jo že 5-6 let in so vidni samo površinski znaki uporabe, nič resnega. Priporočam.


Jaz sem točno tam kupil eno od Police in se je kar hitro strgal žepek za kovance, spredaj v redu usnje, zadaj pa neko cheap blago, ki se je hitro prebrusilo.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

piromanček ::

bi znal kdo priporočat slim usnjeno denarnico, ampak z žepkom za kovance
skeširam tudi 100€ samo, da bo kvalitetna

b4d ::

piromanček je izjavil:

bi znal kdo priporočat slim usnjeno denarnico, ampak z žepkom za kovance
skeširam tudi 100€ samo, da bo kvalitetna


To nekako ne gre skupaj :) Sam sem obupal nad kovanci, placujem s kartico, kar je pa kovine zmecem v avtomat...
b4d.sablun.org

piromanček ::

je težka ja, ampak sem preprosto skoraj vsak dan na pijači kje pa vedno s kartico res nimam volje...
bi blo že dovolj, da je žepek z zadrgo

Tilen ::

Bellroy ti ne ustreza?

Bellroy - note sleeve
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

McAjvar ::

Je tale denarnica dovolj velika, da gre vanjo tudi prometno dovoljenje?
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

barakus ::

Sem šel gledat... za bellroy note sleeve so navedene dimenzije 10.3cm x 8.5cm.

Zdej prometna brez ovitka je 10.5cm. In tistih 10.3cm denarnice je ko je denarnica zaprta torej sklepam, da bi se zadnji centimeter prometne konkretno zvil?

Ampak tako na pamet je težko ocenit.

b4d Tilen Gandalfar, lahko to stestirate?

McAjvar ::

Ravno tega se bojim. V trenutni denarnici imam prometno z ovitkom vred in se nič ne zvija. Zato mi je malce bolj zanimiv tale model, malce večjih dimenzij: http://bellroy.com/wallets/hide-and-see... - pa tudi za tega v resnici ne vem, koliko bi se zvilo.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

destroyer2k ::

Lahko pa daš delati novo vozniško, ker mislim da je do 2018 obvezna kartica in stara vozniška bo neveljavna (to govorim samo za tiste ki nimajo kartice).

jurre ::

vozniško že, on je napisal za prometno. Najbolje bi bilo, da bi še prometno naredili kot kartico..

Furbo ::

Prometno rukneš v predal v avtu, le zakaj bi to vlačil okoli.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Rok Woot ::

Ker te skrbi, da ti ukradejo avto, če si reven seveda. Isti razlog za katerega rabiš žepek za kovance.

Furbo ::

Avtov brez prometnih ne kradejo?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Ejsi_Disi ::

Jaz imam že nekaj časa Samsonite in sem pred časom gledal ravno to, da gre notri stari izpit in prometna. No, za prometno mi je sedaj tako ali tako vseeno. Vozniško pa imam v denarnici. V Toko (Qlandia) jih imajo kar nekaj.
Rock n' roll ain't noise pollution!

moj_nick ::

Rok Woot je izjavil:

Ker te skrbi, da ti ukradejo avto, če si reven seveda. Isti razlog za katerega rabiš žepek za kovance.


Če si na tnalu, da ti ukradejo avto, verjetno ne voziš neke stare jajce. Razen v primeru, da ti ga ukradejo za dele. Tam pa itak prometne ne potrebujejo.
110111001001010001010000

korenje3 ::

jaz imam denarnico "Perotti", usnjena. Lepo diši po usnju, kvalitetno narejena. Stala je pa cca 70EUR.

Mislim da je točno taka:
http://www.tonyperottiuk.com/collection...

še moj review :)
usnje je zelo mehko in kvalitetno, na dotik kot žamet. znotraj je tkanina z natkanim njihovim logotom.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

barakus ::

Furbo je izjavil:

Prometno rukneš v predal v avtu, le zakaj bi to vlačil okoli.


Moj motor nima predala :/

Lonsarg ::

Še vsaka najtanjša usnjena denarnica bo vsaj dvakrat debelejša od moje, nylon pač zmaga. Problem je, da je 95% vseh nylon denarnic po dizajnu otroških, tale pa je lepa moška, pa še proti kraji/izgubi, enostavno tut če ti je pol vn štrli boš konkretno čutil, če ti jo kdo zagrabi.
http://www.amazon.co.uk/Berghaus-Ripsto...

Najboljša denarnica v mojem lajfu, že kar dolgo drži, žal mi je, da si jih nisem komplet naročil, ker jih zgleda več nimajo. Če kdo zvoha novo moško tanko nylon denarnico na dan z njo:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Denarnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6813566 (1233) predi
»

Denarnica za kartice

Oddelek: Loža
449072 (3732) Dober dan
»

denarnica + telefon

Oddelek: Kaj kupiti
112156 (1447) bela120

Več podobnih tem