» »

Menjava voznikovega sedeža za višji naslon

Menjava voznikovega sedeža za višji naslon

-ninja-91- ::

Zdravo!
Trenutno vozim 2006 letnik Mazdo 6 karavan- zadnje čase sem malo več na cesti, zato pri daljših vožnjah pride do izraza, da ima voznikov sedež precej kratko naslonjalo za moja 2 metra višine (konča se že na sredini lopatic, kar me rahlo krivi). Samo zaradi sedeža ne bi želel menjati celotnega vozila, s trenutnim vozilom namreč v 14 letih nikoli nismo ostali na cesti (zaradi rje računam da bo ok še za 3-4 leta preden ga preventivno upokojim).
Kakšne so alternative za privzete sedeže na trgu - ker imam osnovno opremo (tekstil plus ročno nastavljanje) je možnosti za menjavo najbrž več če bi imel višji rang opreme in temu primerno bolj kompliciran priklop? Na trenutnem, mislim da je samo senzor za varnostni pas, nobenega električnega krmiljenja ali gretja.
Iščem torej preprost udoben sedež z višjim naslonjalom in dobro bočno oporo - je kdo od vas že izvajal menjave voznikovega sedeža, kakšne so bile izkušnje?

Nazz ::

Imel enak problem, s težkim srcem menjal accorda za superba. Evropejca rabiš, japonci so delani za max 170cm.
Homologacij za (nešportne) sedeže praktično ni, če boš dal od druge mazde not bo pa spet isto sranje.

WizzardOfOZ ::

Poišči kakega starega subaru foresterja in daj tiste sedeže v tvoj avto. Vodila sedeža ostanejo, ostalo menjaš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izpit za avto.Vaja izven avtošole.

Oddelek: Na cesti
427378 (6033) globoko grlo
»

Varnostni pas (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
556011 (3259) Nesta
»

Ebay - Kompletna usnjena notranjost avtomobila iz UK?

Oddelek: Loža
182785 (1885) connel
»

Razlika med Renault opremo

Oddelek: Loža
367087 (6135) djordjevic

Več podobnih tem