» »

Ebay - Kompletna usnjena notranjost avtomobila iz UK?

Ebay - Kompletna usnjena notranjost avtomobila iz UK?

--MiRaLdInJo ::

Kot naslov pove.

Obračam se na vas, če je slučajno že kdo naročal tako velike težke pakete iz ebay-a.


Vglavnem za svoj avto iščem kompletno usnjeno notranjost, se pravi vsi sedeži + vse vratne tapete. Ker je pri nas to zelo težko dobiti sem na ebayu našel par prodajalcev iz UK.
Najbolj me zanima kako je z tako velko pošiljo iz UK v Slovenijo?

1. Mi bo sploh hotel poslati
2. Koliko znaša poštnina za tak paket/zaboj(40kg je hitro)
3. Kje se to potem prevzame

Lp

joze67 ::

?
Na ebay ponavadi vse to lepo piše - milsim 2 od treh. Prevzameš na pošti ali pri paketnem distributerju - če te pri dostavi ne najdejo doma. Pošiljajo pa tudi televizorje, če je potrebno.

#000000 ::

Tam okrog 350-400 evrov te bo prišla tale pošiljka, jest sem iskal pred tedni in nikakor nisem našel nič poceni, sem reku ajde bom kazga šoferja ki vozi tja pobaral, in sem jih najdu celo več, ampak izpod 300 nisem našel, + v UK bi moral vse uredit da paket prispe do pinkta kjer bi ga šofer prevzel, brez zavarovanja ipd.

Sem reku F***, ter lepo uredil preko TNT, plačall sem nekaj več kot 300 funtov, se zavalil v fotelj in v 5 dneh je bila zadeve pri meni v garaži, brez enega sivega lasu :)

Tko da ko jebe slo prevoznike, se obnašajo k da so edini, dela nimajo a ko jim ga ponudiš te čjo iz kože dat, rajš vidm da mi romun pelje k da naši vzvišenci dobijo cent.

Matevz96 ::

Obračaš se na napačne osebe. Raje se obrni na prodajalca(e) in boš videl kateri ti pošlje najugodneje.

mitja73 ::

Najcenejse bo ce bo do 31,5 kg kolikor je lahko max. paket za DPD, potem prides po Eu obicajno tm okol 30 €, boljse pa vec paketov po 30kg kot en velik. Cena je na paket.
V okolici Vrhnike je pa veliko obrtnikov ki ti avto oblece v usnje po narocilu, bo bolj kakovostno in verjetno tudi cenejse. Pa se potipal bos lahko pred nakupom kaj kupujes.

--MiRaLdInJo ::

Tnx za odgovore.

Vglavnem vse skupaj zelo drago. 150GBP stane vse skupaj pa potem še 400Eur pošiljka???

mitja73 ::

Kje si pa 400 € najdu???
Ze ves tocno tezo in dimenzije paketa ?

Assass1n ::

To ma 100kil ziher, če majo sedeži električni pomik pa še čez.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Utk ::

Meni so iz Nemčije pripeljali pol tonsko paleto za 100 evrov. Mora pa to uredit prodajalec, ti boš plačal trikrat več kot on.

Vanich ::

Vprašaj na Intereuropo. Nucaš pa imeti čimbolj točno težo in volumen pošiljke in poštno številko prevzema v GB. Od oka to pride do nekih 120.-€ (do 100.-kg 1m3) - je pa cena zelo odvisno od poštne številke v GB - in pa seveda količine blaga. Lahko bo manj - ali pa več. Dostava v roku približno 1 teden.

Krigl ::

na intereuropi rabiš storitev zbirnega prometa. meni so palete vozili oni, do njihovega skladišča v ljubljani. imaš pa možnost tudi preko TNT, nazadnje so bili celo malo cenejsi kot intereuropa.

sem pa tudi vozil sedeže iz UK

CoolBits ::

Ne pozabit, da imajo v UK volan na DESNI in je tudi voznikov sedež na desni. :D

--MiRaLdInJo ::

CoolBits je izjavil:

Ne pozabit, da imajo v UK volan na DESNI in je tudi voznikov sedež na desni. :D


Še to. Mislim da je vseeno bo pač njihov sovoznikov sedež moj voznikov. Bolj me zanima če so kakšne razlike med Vauxhall Vectra b in Opel Vectra B.



Drugače sem kontaktiral prodajalca in mi bo javil ceno pošiljke.

Roadkill ::

To kupuješ rabljeno - ali?

Ne razumem, zakaj bi bila cena tako nizka. Originala za tako ceno pomojem tudi videl ne boš.
Ü

--MiRaLdInJo ::

Roadkill je izjavil:

To kupuješ rabljeno - ali?

Ne razumem, zakaj bi bila cena tako nizka. Originala za tako ceno pomojem tudi videl ne boš.


Ja rabljeno kupujem. Cena je 150GPB. Avto je tudi že v letih samo mi dobro dela in nevidim smisla v nakupu drugega. Zato sem si zaželel usnjene notranjosti, kar je pri nas težko dobit.

CoolBits ::

--MiRaLdInJo je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Ne pozabit, da imajo v UK volan na DESNI in je tudi voznikov sedež na desni. :D


Še to. Mislim da je vseeno bo pač njihov sovoznikov sedež moj voznikov. Bolj me zanima če so kakšne razlike med Vauxhall Vectra b in Opel Vectra B.


Voznikov sedež se ponavadi nastavlja tudi po višini, sovoznikov pa ne. Tko da le poglej malo bolje raje.

SkIDiver ::

Malo poglej, če boš lahko nastavljal naklon naslona, višino sedeža (če imaš nastavljanje višine), če zamenjaš sedeža levo/desno. Običajno to ne gre skozi.

Če pa ima sovoznikov sedež iz UK nastavljanje po višini pa ni problema. Isto namestiš v avto in je zadeva rešena. Upaj, da ne boš imel smolo, da luknje niso identične med UK in non UK vozilom.
Sicer ti pa še vedno preostane, da slečeš sedeže iz UK in oblečeš svoje z usnjem.

--MiRaLdInJo ::

Bo treba v EU najdt neko Vectro po delih z usnjeno notranjosto, da nebo nakoncu glava pekla..

Kakšna dobra Avstrijska stran like Avto.net? Sicer nemško neznam ampak vseeno. Zaželjenom, da ima opcijo -prikaži vozila poškododvana ali v okvari- (po nemško je kako??).


Lp

connel ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PROSIM ZA POMOČ _ Kaj pomeni ta rumena opozorilna lučka? Opel Vectra B+

Oddelek: Na cesti
3044225 (40434) GupeM
»

Nakup avtomobila - Renault Laguna

Oddelek: Na cesti
112267 (1909) hojnikb
»

Avti, ki nimajo potovalnega računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5613859 (11493) Spajky
»

Centralno zaklepanje je mrtvo. Ne morem tankat goriva.

Oddelek: Loža
125259 (4403) balocom
»

BMW novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
828758 (7756) ||_^_||

Več podobnih tem