» »

Telemach nima kamer a začel novo akcijo ?

Telemach nima kamer a začel novo akcijo ?

#000000 ::

Zanima me če je kaj do tržnega, glede na to da sem naročil gopro kamero nekje 26 dec lansko leto, v dobri veri da bo kamera prispela selo pred silvestrovim, danes je 29.jan 2020 in kamere Še vedno ni, in kakor kaže je verjetno ne bo še nekaj časa. Vmes bi lahko kupil kamero drugje, ampak so me prepričevali da evo še par dni pa bo, danes zasledim da imajo NOVO akcijo spet z istimi kamerami, katerih niso IMELI NITI pred enim mesecem, a akcija laufa.

Je to kaj zrelo za tržno ipd.

največji hec je ker je VSE samo kao ni prišla pošiljka ki jo naročajo vsake 14 dni, a ni je od nikjer, v tem prepričanju sem pač požrl da RKC božič ne bo posnet, sem reku ajde naj bo vsaj pravoslavni, pa ajde vsaj pravoslavno novo leto, njente, pa ajde zdej sem da ajde PUST bo posnet :) Kar je zelo verjetno da NE BO.

Je še kdo v OBDELAVI naročila kot pravijo na Telemachu :)
  • spremenilo: #000000 ()

MadMax ::

Bil in za vedno ostal TeleSMEH.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

LeQuack ::

Telemach a to so uni k ponujajo 100Mbit paket z 1Mbit upload. Fail.
Quack !

Arzen28 ::

In zakaj tu pišeš? Spravi se do njih osebno in zaropotaj.

Če ne pa:

Podjetje mora potrošniku naročeno blago dostaviti v obljubljenem roku. Če podatka o roku dostave ni, pa najpozneje v roku tridesetih dni (razen če se s trgovcem izrecno ne dogovorite drugače). Če trgovec ne more izpolniti svoje obveznosti, ker blaga ni na razpolago, mora o tem takoj obvestiti potrošnika in mu vrniti vsa opravljena plačila.

Vzemi denar, pa drugje kupi če si našel kje ceneje v tem času. Domnevam, da si vzel na obroke, torej idi osebno tja pa malo popizdi, da čakaš že več kot mesec dni pa nič. Verjemi, boš hitro dobil potem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Arzen28 ()

#000000 ::

Nisem še nič vzel, ker niti nimajo :) bom ap vzel na podaljšanje naročnine, in mislm da 14 eur mesečno, sem že pozabil.

Pač bom počakal do petka, če roba ne pride, odjavljam VSE storitve telemacha, čeprav bi bila vezava samo na Mobile cifro za 24 mesecev.


Pač takrat so dajali občutek da bo zadeva sad pa sad tukaj, kar pa se nikakor ni zgodilo.

Tko da okay čakamo na petek in zvonenje telefona :)

Arzen28 ::

#000000 je izjavil:

Nisem še nič vzel, ker niti nimajo :) bom ap vzel na podaljšanje naročnine, in mislm da 14 eur mesečno, sem že pozabil.

Pač bom počakal do petka, če roba ne pride, odjavljam VSE storitve telemacha, čeprav bi bila vezava samo na Mobile cifro za 24 mesecev.


Pač takrat so dajali občutek da bo zadeva sad pa sad tukaj, kar pa se nikakor ni zgodilo.

Tko da okay čakamo na petek in zvonenje telefona :)

Da se sprovede celoten postopek, si moral že nekaj podpisati. Torej dejansko si vzel nek paket ali vezavo. To sem mislil.
Verjetno si vzel paket največ. Ne morem verjeti, da imajo kar dobre akcije, tu se ostali operaterji res lahko le skrijejo. A vseeno, kaj ti pomaga, če čakaš na robo toliko časa.

2dark ::

A to so tisti, ki ti enem mesecu zaracunajo dvojno narocnino. Only telesmuh. Poceni z razlogom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315994 (14218) boris82
»

Me2 - nov slovenski operater (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12415181 (7249) šernk
»

Siol bon za 250€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8519657 (11664) -Neverhood-
»

Odjava od SIOL internet + telefonija

Oddelek: Pomoč in nasveti
131875 (1485) Dr.S
»

Dve tretjini programja prodani prek spleta

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
196345 (5458) MacQ

Več podobnih tem