» »

Kjeri Yostick??

Kjeri Yostick??

PIII850 ::

Pozdravljeni!

Zanima me kateri joystick se najbolj splača kupiti??
To mislim tiste brez FF in tiste z FF (force feedback).
Za tiste brez FF sem pripravljen dat tam okol do 10k

Hvala lp

PIII850 ::

Aja, pa fajn je da je na USB vodilu, če je le možno.

Rabim ga pa za igranje letaskih simulacij (predvsem za to no!!)

R@C@ ::

Jest mam Logitech Wingman Extreme 3D, ki pride mislim da mal manj k 10.000, maš pa na izbiro Gameport/USB (adapter). Ma pa tud vrtljivo z os (ročka se obrača levo in desno), tko da za simulacije ne rabiš Rudder padal!

P.S. Če maš Win ME, si moraš obvezno potegnit dol nove driverje, ker čene ti v unih zraven winsi šteknejo!

Morpheus ::

Ej brez FF je definitivno najbolš saitek cyborg 3d digital stick, k ga mam pa je zakon. Lahk use štelaš(nagib hata, leva al desna roka,...), pa se mislm da verzija 2000, k sm ga vidu pr ita plus mnislm da stane cist mal cez 10k. Ej ta je res najbolsi. Drgac pa za mal mn je dobr TopGun fox 2, sam ti pa ne bo usec ce rabs res velik gumbov, sam drgac je pa ql.:D
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Mitja 34 ::

Jaz mam ta ultimativnega od TM(Thrust Master),sam po pravem stane $499.
Jaz sn ga sicer dobo po znižani ceni(-70%),(poznanstva :D).Drugač pa bi reku Top Gun platinum.(okol 8k)

R@C@ ::

petsto dolarjev za Joystick?
Za ta dnar ti grem spult ročko iz F16 v Aviano!

Morpheus ::

$500, se mi zdi da ne, pa to ti je 130k sit mater ej, ne si zmislevt stvari no!!!;((
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Mitja 34 ::

Ka mate ka prot(se sn ga dobo za $149.7 z ptt),poznanstva pač. :D





p.s.



je pa iz Al(masivn,15 let garancije,..)

Tomi ::

Med tistimi s FF je dober tudi Microsoftov, jaz sem ga imel in bil zadovljen. Drugače pa poglej v stare Jokerje, tam so testi.
metrodusa.blogspot.com

Morpheus ::

mitja34. Se zmeri ne verjamem, da bi joystick stal u trgovini 190k!!!!!!!!!! je nemogoce!!! Tok nemore stat. Ce najdrazja palca(F-22 pro flightstick) stane 22k. Teb se je malo odvrknilo, zmesalo, zrolalo bi lahko rekli. Mislm $500 za joystick, pa to ti je absurd!!!:P:P:P
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

LuiIII ::

Mitja34!

No one, ki ti je prodal TM za 150$ ti je čist normalno ceno zaračunal. Najdražji joystick od TM je bil pa meni se zdi FLCS-16 Gold edition - pač je imel zlato ploščico in podobno... Razen če imaš kakšno tako novo varianto.
Ah drugače pa se da dobiti tudi kakšen na pritisk občutljiv joy brez gibljivih delov za 500-800$.

Lui


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IL-2 Sturmovik 1946

Oddelek: Igre
211888 (1069) ali3n
»

Kateri JOYSTICK?

Oddelek: Kaj kupiti
172395 (2208) kurjač
»

Nakup joysticka - izbira

Oddelek: Kaj kupiti
241697 (1487) Monster
»

joystick in game z letali

Oddelek: Kaj kupiti
162798 (2581) pelican
»

Volani???

Oddelek: Kaj kupiti
71210 (1073) teac

Več podobnih tem