» »

modre LEDice

modre LEDice

Binji ::

Kdo ve kje bi dobil poceni modre ledice za 12V (ce sploh obstajajo za 12V) in ce ne se kako se jih zveze da bojo delale:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

boštjan ::

vprašaj na cool pc ali pa mlacom

frenk ::

conrad, hte, ic-elektronika, ...:)

Binji ::

Hmm hvala glede tega..bom sou pogledat.

Kaj pa glede vezave? Mislm pa dat to u armaturo od avta tko da me zanima ce kdo kej ve kako je z voltazo tam. Se zmerej 12V?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

robio ::

Tud jst sm že pred časom to probaval pa ni bilo dober. Ledice so svetle v snopih tko da so bili na številčnicah krogi med njimi pa tema. Pol sm pa ugotovu da original slpoh ni slabo :D

Binji ::

vem ja...majo leco zato da usmerijo svetlobo in jih je treba zato pobrusit. Kaj mi poves malo kako si naredu to?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Binji ::

prosim?:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

iso2000 ::

Mislim, da jih moraš z vodobrusnim papirjem pobrusit in se svetloba potem lepo razprši. Al pa če kje stakneš kakšne , ki imajo širok kot svetlobe.

robio ::

Mal sm pozabu nate pa vseeno. Kupil sm jih v IC-ju. Bile so 3v tko da sem povezal 4 zaporedno in dobil skupaj 12v. Predelal sm originalna grla od žarnic in žarnice povezal zunaj armature(zadaj seveda). Ampak kot sm že napisal sm mel po številčnicah modre kroge, trika z brušenjem pa nisem poznal.
Če se nemotim lahko 3v ledico priklopiš na 12v če daš na plus 12v/270ohm upor. Točno ti bodo pa sigurno znali tud tm povedat kjer jih boš kupil.

5er--> ::

Glede vezave:
upore si zračunaj z led računalom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LED lučke (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
8620525 (3196) bsslo
»

Knight rider led (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
17615423 (10214) T0RN4D0
»

Kje kupiti žarnice(slika)

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
142512 (2081) SkIDiver
»

LED diode - ponudba!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91448 (1236) Eyghon
»

Vezava LED diod

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
305758 (5393) zvery1

Več podobnih tem