» »

nokia 7650 in povezava z Pcjem preko bluetooth

nokia 7650 in povezava z Pcjem preko bluetooth

partysound ::

Kupil sem si LEVEL ONE usb bluetooth in hočem povezati nokio z računalnikom. vendar mi ne uspe. OPC SUITE od nokie ne podpira bluetooth. kaj je za nardit' a obstaja kakšen file za download da to reši?

Hvala VSEM!
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Boeing ::

Pusti nokiin suite, ker je piece of crap... lepo si inštaliraj driverje za anteno in ko boš mel vse poštimano, lepo seznani obe napravi in potrdi, potem pa fajle ročno pošiljaj... nokiin suite nardi sam to, da ne dela pol nč več razn file transferja...

aja, z neta si morš potegnt dol nove driverje, ker z starimi oz. priloženimi zadeva nikakor ne špila!

LP J.
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

partysound ::

Ko povežem obe napravi in naredim povezavo, lahko z kompa pošiljam podatke brez problema na nokio. Ko pa hočem poslati sliko ali video manualno, mi pa javi da je maksimalno število povezav že vzpostavljeno in ne more poslati.

ka je za nardit?

Kje dobim novejše gonilnike? Drugače mi dela bluetooth dobr z nokio. sem probal s temu nokia suite. in pa ko pošljem SIS file je tud vse v redu

samo z nokie noče nikakor


Hvala
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Boeing ::

sej pravim, brcni dol z diska nokiin suite in si naloži widcomm-ove driverje 1.3.2.7, pa bo delalo ko šus...

LP
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

jRk0 ::

jap. kot pravi letalec. tega nokiinega suita sploh nimam gor ze dolgo vec:)

driverje za antenco pa si nove poisci od widcomma, delajo zadovoljivo.
seveda so buggi noter, ampak ok. se da prezivet:D
You fuck up once, you loose two teeth.

partysound ::

Inštaliral sem te nove driverje. vse lepo in prav ampak 7z nokie pa ne more poslati. Seznajena sta. kaj je treba še nastavit?

Kakšna malenkost? Nč jasn ka bi lahk blo. kako imaš nastavljeno?


Hvala
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

MadMicka ::

men sicer suit for nokia dela (transferam slike in sinhroniziram tel. imenik z outlookom), je pa res, da mi še zdej ni jasno, kva točno morm narest, da suit začne delat, oz. da spozna, da je nokia povezana s PC-jem :)

partysound ::

jst hočem pa video posnetke spravt z 7650 k ful zasedejo in mi ne rata nikakor z bluetooth. HELP needed here!!!!!
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

MadMicka ::

jaz mam sicer nokio 3650, ampak zadeva bi morala bit zlo podobna:

tapru nalož une programe, k si jih dobu zravn...
pol se ti v opravilni vrstici pokaže simobol za bluetooth configuration, klikn nanja, pa tm, k je narisan un port, desni klik in poveži
pol pa še na gsm-ju vklop bluetooth, pa pol klikn tm za iskanje novih naprav, in potem potrdiš povezavo tako na gsm-ju, kot na pc-ju. (taprvič vtipkaš še geslo, ki se ti zravn izpiše, pr men je blo 1,2,3)
pa mogoče boš moral na mRouter (simbol je tudi v opravilni vrstici) odkljukat taprav port, če ne veš, ker je, kar odkluki vse, k jih lahko...
No in pol k bosta Pc pa Nokia povezana, pa še zalaufi suit for nokia...

Mam pa WIn XP, če maš npr. Win 98, tud možn, da ti ne bo delal, ne vem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MadMicka ()

partysound ::

Stvar mi je po popolni izgubi živcev začela delat. malo las mi je še ostalo :D
Ostale si pa pulim zdle k mi ne dela to da bi poslal podatke iz računalnika na nokio.

nimam gor nokia suite.. stvar mi lepo dela če pošljem kaj iz nokie..

Laufa pa en PIM item transfer.. neki tacga.. 90k pošlje v pičlih 2 sekundah... kr v redu dela. za tak blesav telefonček...

kaj mora nardit da bom s kompa pošiljal? :O

Hvala
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

para! ::

partysound, sicer ne poznam rešitve za tvoj problem, me pa zanima s katerim programom zajemaš video na N7650?

Imam jo namreč tudi sam, a tovrstnega programa žal ne poznam.

Lp
Death before dishonor!

jRk0 ::

Jaz mam Hip Cam.
Omogoca neomejeno snemanje z zvokom vred. Sam si lahko nastavis kako kvaliteto, ce hoces met zvok, kako velik posnetek hoces met in podobno.

Drugace pa si lahko das gor iz nokiine strani originalni (free) snemalnik in predvajalnik obenem.

Tale hipcam zlo malo zavzame, ker ni predvajalnika gor. filmcke potem preneses na racunalnik, jih z enim programckom spremenis iz .3gp v raw avi in potem raw aci stisnes z xvid codecom naprimer pa mas gledljiv filmcek:D
You fuck up once, you loose two teeth.

partysound ::

jst sm dobu ta program na enmu software marketu od nokie..dolg nazaj. zasede pa 419kb kar je ful preveč za ta bogi pomnilnik...


sem pa komad razočaran nad to nokio. kupu sm jo pred več k pol leta nazaj pr simobilu in je kr neki nagajala. Sploh ni pisala črk ampak sam številke in na servisu niso vedl ka je..ko pa so ga trikrat formatiral in naložil je pa začl delat... javljala je ful sistemskih napak itd....... bl bogi telefonček je..


a daš naslov kje se da dobit un snemalnik

HIP CAM?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

partysound ::

sm zrihtal stvar z driverji 1.2.2.15 pri katerem mi dela prenos podatkov v obe smeri..
ampak software je pa bogi... ni pošiljanja vizitk direkt v outlook.... to je imel 1.3.2.15 ki pa ni nikakor hotel pošiljati iz kompa na nokijo..pa sm probal regedit neki spreminjat pa nč od nč...

a kdo uporablja kake druge driverje in mu dela dobr?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nokia 6600

Oddelek: Mobilne tehnologije
111943 (1460) Goldee
»

Problem z BLUETOOTH

Oddelek: Mobilne tehnologije
91867 (1514) duke666
»

Kateri BLUETOOTH usb adapter

Oddelek: Mobilne tehnologije
61241 (1161) |C-erd-o|
»

NOKIA 7650

Oddelek: Mobilne tehnologije
222052 (1792) MadMicka
»

Pošiljanje podatkov iz nokie 7650 preko usb bluetooth

Oddelek: Zvok in slika
81127 (1062) partysound

Več podobnih tem