» »

Pošiljanje podatkov iz nokie 7650 preko usb bluetooth

Pošiljanje podatkov iz nokie 7650 preko usb bluetooth

partysound ::

Ali se da prenašat podatke preko bluetooth na pc? Pri slikah imaš možnost pošlji in variante: preko mms, via IR ali pa preko bluetooth. ir dela lepo. se pojavi podatek na namizju. stvar pa noče delat z bluetooth. iz računalnika lahko pošlješ podatek - file, z nokie pa ne. pa oba se najdeta.

Bluetooth je pa LEVEL ONE..


Ali rabm še kakšen programček?

Hvala vsem!
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

CaqKa ::

ker so očitno tukaj uporabniki manj vešči teh stvari bi ti recimo predlagal pogled na mobisuxovo tablo.

pa kolkor vem potrebuje telefon neko avtorizacijo da se sploh lahko poveze... prenosne naprave pa ponavadi nimajo tak zazihrano to saj so ponavadi samo odjemalci networka v katerem so. si ziher da se telefon priklopi na računalnik (torej z geslom) in ne samo da se vidita?

v kolikor nimaš networka naretega na password ga probaj na password naredit.

lp caqka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

partysound ::

oba se najdeta in iz nokie lahko pošiljam vse. iz komap mi pa javi da se ne more povezati na remote device pa ne vem ka treba zj?

prej sem imel inštalirane driverje ki sem jih dobil zravn na cdju... zj mam pa te novejše in ne dela dobr ..

pr tastarih pa nč nism mogu..
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

CaqKa ::

partysound ::

iz nokie mi dela zelo dobro. pošilja pa na komp preko MY PIM ITEM TRANSFER... in sprejme vse kar pošljem iz nokije...

enkar mi je uspelo poslati .SIS file iz računalnika na nokijo.. kliknil sem na ta file in dal send to bluetooth in poslal. nokija je to sprejela kot sms in je delovalo... sedaj pa noče in noče... javi da se ne more povezati z oddaljeno napravo (prevedeno)


men nč več jasn... uporabljam pa nove driverje 1.3.2.7 al neki tacga...

Ko pa sem imel IR je pa vse delalo enkratno.. vendar komad počas...
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

CaqKa ::

v prvem postu:
iz računalnika lahko pošlješ podatek - file, z nokie pa ne.

v zadnjem postu:
iz nokie mi dela zelo dobro. pošilja pa na komp preko MY PIM ITEM TRANSFER... in sprejme vse kar pošljem iz nokije...


tak zdaj se najprej odloči kaj je kaj :) potem pa bomo dalje problem reševali... pa upam da se bo kdo javil z blutut telefonom.. sam ga namreč nimam ter samo ugibam odgovore.

partysound ::

ja s tastarimi driverji sem lahko pošiljal samo z računalnika
z novejšimi pa samo z nokije

tle je problem
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

CaqKa ::

kaj pa pravijo na mobisuxu okrog tega?

partysound ::

sem že zrihtal stvar: delujejo samo gonilniki 1.2.2.15 in moraš še regedit zrihtat iz 0 na 1... accept other al neki tacga..

stvar dela v obe smeri, vendra pogrešam možnosti ki jih je imel 1.3.2.7 in sicer pošiljanje vizitk direkt na OUTLOOK in podobne.. vendar ni delalo pošiljanje iz kompa na nokio..pa sm probal ma glih vse...


a priporočaš kake druge driverje? ki bi imeli možnosti od 1.3.2.7 in delovali dobro kot 1.2.2.15

tle je sedaj vprašanje... Ali ima sploh kdo na slo-techu nokijo tako povezano? kako kontaktirat take?

LP, Uroš
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

symbian to android

Oddelek: Pomoč in nasveti
82173 (1902) dejanslo
»

Nokia pridelala ogromno izgubo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6022221 (19988) nekikr
»

SonyEricsson P1i vs Nokia N95 8GB

Oddelek: Mobilne tehnologije
183265 (2680) Mare2
»

nokia 7650 in povezava z Pcjem preko bluetooth

Oddelek: Strojna oprema
131608 (1526) partysound

Več podobnih tem