» »

Kateri BLUETOOTH usb adapter

Kateri BLUETOOTH usb adapter

Gutjerez ::

Mam nokio 6600 in me zanima kateri BLUETOOTH usb adapter naj kupim.

Lp

Kekec ::

Jst uporabljam blutake bt900x zaenkrat deluje vredu, nevem pa če je najboljši kupil pa sem ga na http://www.gsm-cable.com/

Gutjerez ::

In imaš ti nokio 6600? In ti dela vse dobro? Kaj pa priloženi driveri so vse ok ali spet keke napake?

Edelweiss ::

No jas imam Nokia 7650 in imam Bluetooth firme LEVEL ONE .
Dela ,da boljše ne more.Vsi neke jamrajo,da jim Bluetooth-i ne delajo kot je treba jaz pa nimam problema.Včeraj pa mi je ratalo,da sem Nokia PC Suite inštaliral na Win 2000,čeprav ni namenjen za 2000,ampak samo za ME in XP.
Takšnega kot vidiš na sliki imam jaz.Pa takšna simpatična modra lučka utripa v njem.
Vglavnem povprašaj malo za Level One in primerjaj ocene.


BLUETOOTH USB adapter LEVEL ONE

Protrebujete enostavno za uporabo, cenovno ugodno, majhno, ter hitro brezžično povezavo ( Bluetooth ). Ponujamo vam USB Bluetooth renomiranega proizvajalca LEVEL ONE po ugodni ceni, ki vam bo omogočil komuniciranje in prenos podatkov iz vašega računalnika na ostale Bluetooth naprave(GSM, prenosnik,, fotoaparat, dlančnik,...).

V zadnjem času se Bluetooth vedno pogosteje uporablja pri prenosu podatkov v mobilni telefoniji, računalniškem svetu in v velikem delu prenosnih naprav kot so npr. dlančniki. Bluetooth je zelo enostaven za uporabo saj ga samo vstavite v USB priklop računalnika in že je pripravljen za delo ( v windows XP, za ostale operacijske sisteme je priložena programska oprema). Omogoča vam prenos datotek vseh vrst, sinhroniziranje dlančnika z PC-jem, povezavo na internet in še mnogo drugega.

jabe ::

Jest mam bluetake bt009s aka POKE2. Dela mi odlično, vendar pa nimam nokie tako da ne več kako se bo tu obnesel, čeprav ne bi smelo biti problemov.

Vem pa, da je moja prijateljica izgubila mnogo živcev z Nokio 7650 in LEVEL ONE Routerjem. Kako se je vse skupaj končalo, jo moram pa še prašat.

Kekec ::

Imam nokio 6600, in morem rect da ma od vceri naprej neki j*be noče se mi vec konektat isto sodelovcu ki ima enakega in tudi nokio, čakam da potegnem dol novi driver ki so mi ga predlagal na supportu!

lp

|C-erd-o| ::

Jaz imam MSi bluetooth in mi z mojo 6600 deluje brez problemov..>:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problem z BLUETOOTH

Oddelek: Mobilne tehnologije
91861 (1508) duke666
»

MSI Bluetooth Dongle - nemogoče povezat se preko serial porta

Oddelek: Pomoč in nasveti
91195 (1133) |C-erd-o|
»

program za nalaganje slik in melodij na Nokio

Oddelek: Mobilne tehnologije
61423 (1370) Blood
»

IR ali Bluetooth?

Oddelek: Kaj kupiti
7816 (728) DjTonic
»

Nokia-kabelček

Oddelek: Pomoč in nasveti
111127 (1003) Cosmo

Več podobnih tem