» »

nokia 6600

nokia 6600

gobec ::

zanima me če kupim bt bom lahko dodajal in odstranjeval programe(npr. za predvajanje mp3)iz telefona al morem za to met kabl?

Mediator ::

Lahko boš !

gobec ::

tnx

gobec ::

tako, kupu sem bluetooth msi 6967 in inštaliru driverje in pc suit(ki sem ga pobral na nokiini strani ker priložen ni delu).ko vse priklopim in užkem na mobiju bluetooth,in odprem ta konecction maneger,najde moj telefon(moje ime),ko kliknem na ime da bi se povezal mi napiše "error code:80043605"kaj bi lahko bilo narobe?

[BeN] ::

Had similar problem, had error code 80043605. What fixed it for me was to use a different USB port, allow install routine to go through again, and this time it worked. Also check connectivity settings in Nokia connectivity Manager


to najde na formu če uporabiš google... ;)
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

gobec ::

sm probu a dela isto
še neki ko grem v mrouter->connect to a bluetooth device,mi poišče moj telefon, me na telefonu upraša če hočem povezavo,dam da.In ko grem v pc suit mi napiše še vedno disconnected?

Zalemon ::

Zdravo
Mogoče ti bo prav prišla tale povezava (http://web.belkin.com/support/download/... stemi navodili mi je uspelo se povezati na mojo Nokio 6600. Za ogled tele strani moraš imeti inštaliran program Adobe Acrobat Reader.

LP Mitja

tec ::

jest mam tudi msijev bt in 660, pa mi lepo dela po teh navodilih

1. Najprej je treba poinstalirat gonilnike, sele nato po rebootu vtaknit dongle v USB vticnico... COM porte je prav, da jih poinstalira...

2. Sedaj na 7650-ki zazenes Bluetooth...

3. Z desno miskino tipko kliknes na ikono Bluetooth Configuration in nato Setup > Security

4. Nato v levem oknu oznacis tvoj telefon in kliknes Execute Pairing

5. V okno Bluetooth Passkey vpises geslo (izmisli si ga sam - do 16 znakov). Ko kliknes OK naj bi se v kratkem na Nokii pokazalo okno, ki zahteva vpis gesla... Uporabi enako, kot si ga prej vpisal na PC-ju... Ce je vse v redu, bi morala tvoja Nokia biti sedaj vpisana v desnem oknu (Paired Devices).

6. Sedaj odpri "My Bluetooth Places" z dvojnim klikom...

7. Sedaj klikni povezavo "Add Bluetooth Place"

8. Oznaci tako, kot vidis na spodnji sliki (ponavadi je ze default tako ponujeno) in klikni "Naprej" in nato "Dokončaj"...

9. V oknu "My Bluetooth Places" bi sedaj moral videti zapis

10. Sedaj samo se dvakrat kliknes ta zapis in ignoriras opozorila o COM0 (lahko celo oznacis, da se naslednjic ne kaze vec) in o tem, da je naprava prekinila povezavo...

11. Zazenes ikono mRouter (ce imas ze namescen PC Suite) in tam oznacis ustrezne COM porte...
Ce ne ves katere, lahko oznacis tudi vse BT COM porte...

12. Sedaj bi morala komunikacija steci.... Ce se kje zatakne pa napisi...


driverji, ki meni najbolje delajo so pa bt45...mam jih na disku, ce rabis

gobec ::

ja ma kako naj najprej inštaliram driverje preden priklopim bluetooth?

gobec ::

ja jst nimam tako kot maš ti,jst če dam na Bluetooth Configuration z desnim na dobim nič za zbirat samo open.
tko da jst sm šou my bluetooth place->search for devices in range,potem me je dobilo sm utipku kodo na pc-ju in na mobitelu.in jst nimam nobenega "add bluetooth place",zato sm dal search devices in range in pole 2x kliknu name.Potem se je odprla neka mapa in sm kliknu bluetooth serial port on matej.Napiše da povezuje in potem konča in napiše "the bluetooth serial port falied:To remote device closed the connection.in če dam connection manegerja me najde a napiše spet isto error code....če hočem v mruterju enablat port 4(port za bluetooth),mi napiše it is not possible to enable that port ,as it may be use by another aplication.

gobec ::

končno sem se uspeu povezat,zdej me še neki zanima programi kot sa mp3go in kake igrca,morem inštalirat preko računalnika al ih moram prenest najprej v telefon in potem inštalirat?

Goldee ::

Js mam isto BELKIN bluetooth adapter pa mi noce najt telefona.. Sledil sem navodilom pa se vedno nic. A rabim kake posebne driverje za bluetooth adapter? Na netu ne najdem nic prevec uporabnega..


And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Povezava računalnika in mobitela za uporabo interneta

Oddelek: Pomoč in nasveti
92468 (2285) Kleemen
»

Problem z BLUETOOTH

Oddelek: Mobilne tehnologije
91853 (1500) duke666
»

widcomm bluetooth & pošiljanje na telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
51539 (1458) c00L3r
»

Win XP SP2 in bluetooth

Oddelek: Mobilne tehnologije
82354 (2013) harvey
»

Nalaganje Jar iger na motorolo v525 (nujna pomoč)

Oddelek: Mobilne tehnologije
81581 (1385) zver28

Več podobnih tem