» »

Problem z BLUETOOTH

Problem z BLUETOOTH

MP ::

Nikakor mi ne uspe prenest podatkov iz telefona(3650 in 6310i) prek Level one bluetooth adapterja

Vse lepo instaleram zdi se kot d vse dela-celo telefon mi prepozna, ko pa pozenem sinhronizacijo(al pa bilokaj) po neki casa crkne...
Bluetooth je prakticno nov
nevem kaj je narobi
Upam d mi bo kdo znov razlozit

L.p Miha

V-i-p ::

Kaj pravi pa mRouter? Imaš v mRouterju izbran pravi port?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Edelweiss ::

MP sedaj opažam,da nisem edini !
Imam namreč Nokio 7650 in seveda takoj naslednji dan sem tud kupil Bluetooth Level One MDU-0001 USB.Naložil sem Nokia Suite program ter vse ostalo,kar spada zraven pa nikakor ni šlo.Podatki recimo iz računalnika delujejo normalno.
Seznanjenje naprave ter vse ostalo je šlo kot po tekočem traku,ko pa sem slike,katere sem naredil s telefonom poslati v računalnik pa nikakor ni ratalo.
mRouter zazna vse ! vse USB-je ki jih imam ter Port 1 in 2 , ko pa iščem v mRouteru določen USB pa nikakor noče aktivirati, ter me niti ne odpre programa Nokia Suite.
Na koncu pa sem obupal,saj pomembno mi je bolj to,da nalagam v telefon logotipe operaterjev,slike za ozadja,igre ter druge zanimive aplikacije.Za slikanje pa imam digitalni fotoaparat,tako da ne pogrešam prenosa podatkov iz telefona v comp.

Probal sem tud z novimi gonilniki za USB .... oziroma X krat sem nalagal in brisal, ampak ni bilo efekta.Torej MP, če ti bo kaj uspelo napiši, da bomo tud drugi vedeli.
Lp Edelweiss ! 8-)

rap3r ::

Nokia je pc suite tko sprogramirala, da deluje samo nokia bluetooth oprema z pcsuitom. Uporablite oxygen phone manager k omogoča še velik več.
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

tec ::

Hja no..jest mam MSIjev BT in dela brez problemov na winxp in win98

|C-erd-o| ::

poskusite z tem linkom http://deviceadvice.info/phone/nokia/76... meni tud prej ni šlo nikakor povezat moje 6600 z pc suitom zdaj pa deluje brez problemov..:))

Edelweiss ::

No tud men je že uspelo in to celo na Win 2000,čeprav Nokia Pc Suite ni namenje za omenjen sistem.

pesko ::

Živjo!
Jest mam pa tak problem...
Ko sem inštaliru s CD-ja mi ikonca desno spodi na ekranu noče obarvat na belo
pa še zmeri piše "Bluetooth Device Not Found"

Pa med inštalacijo mi sporoči, da nima MDU-0001USB certifikata pri WIN XP?!?

A mi zna kdo pomagat, al pa, če kdo ve za kakšne gonilnike...
Hvala!

Timmah ::

tudi sam sem naletel na podoben problem ki pa sm ga
resil na naslednji nacin:

sel sem nazaj na restore point preden sem instaliral bluetooth napravo
(ponavadi ne delam restore pointa a nevem zakaj sem ga tukaj preden sem
instaliral bluetooth) in nato preimenoval datoteki v direktoriju
c:\windows\inf\ bth.in in bth.pnf v bth.ini.old in bth.pnf.old nato sem
instaliral napravo brez problemov ker niti ne instalira svojih driverjev
niti ne sprasuje za njih ampak lepo instalira originalne driverje z cdja in
stvar fonkcionira.

druga varianta je da mu vsilis driverje iz cdja ali iz kjerkoli drugot tam
kjer je XP nalozil driverje za bluetooth devices zdi se mi da je bluetooth
radio ali nekaj podobnega. tam se da update drivers pa se mu ponudi
originalne driverje iz cdja.

to zna pomagat sicer sem se ukvarjal s tem kar nejaj casa preden sem pogruntou kako stvar gre
zdi se mi da sem namig dobil celo tu na slo-tech
donde esta francesca

duke666 ::

vidm d si mel podoben problem k jest...a mi zanš kej pomagat?

nekaj casa nazaj se mi je sesu PC in sem ponovno instaliral WIN XP SP2
poleg tega imam še System mechanic 6pro, ki vsebuje Kaspersky Anti-Virus Personal in Kaspersky Anti-Hacker (stvar dela odlično...sem zelo zadovlojen), ampak.... ne dela mi pa BT dongle Poke2, ki sem ga prej uporabljal brez problema...
stvar izgleda tako:
inšalirani so driverji Broadcom Widcomm Bluetooth Software and Drivers (najnovejši 3.xxx)
PDA ali slušalke ali T610 lep kao komunicira z PCjem, se najdejo, vendar je ikona za "Bluetooth on My PC" (ob uri, desno spodaj) rdeča in pravi da ne najde BT device (Bluetooth device not found) ????
izklopil sem firewall in Op.panelu za vse BT "kanale"....


ali ima kdo kakšno idejo kako rešit problem....dongle je sigurno OK, ker sem ga še iz službe prinesel in ima enak problem (isti tip ki 100% dela)

lpg
www.duke.g-kabel.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

bluetooth slušalke + usb dongle težave

Oddelek: Pomoč in nasveti
192300 (2019) nokia6310
»

nokia 6600

Oddelek: Mobilne tehnologije
111938 (1455) Goldee
»

Win XP SP2 in bluetooth

Oddelek: Mobilne tehnologije
82364 (2023) harvey
»

nokia 7650 in povezava z Pcjem preko bluetooth

Oddelek: Strojna oprema
131608 (1526) partysound
»

IrDa in Epox 8rda3+

Oddelek: Strojna oprema
5852 (809) bozicek

Več podobnih tem