» »

AI FB test

AI FB test

FastWIND ::

Par mesecev sem na fake Fb profilu testiral kako odreagirajo na prepoznavanje prepovadanih fotk. Moja ugotovitev je, da so mejni primeri v večini šli skozi sito. In ti mejni so bili takšni, da bi jih človek izločil hipno brez daljšega razmisleka...

Še dolga bo pot, da bo stroj boljši od človeka :)
  • spremenil: FastWIND ()

shawshank ::

Zanimivo. Lahko napišeš kaj več? Kak primer ko je šlo in ni šlo?

DrDre95 ::

Vse te mega tech korporacije zaposlujejo itak "inženirje" ki jih plačajo manj kot pa McDonalds najstnike za streženje hamburgerjev. Ni čudno da vse razpada in pušča.

-$9 (NINE) dollars per hour to program the autopilot of a hundred billion dollar aircraft project

-You get paid $15 per hour to work at McDonalds


Tko pač je na tem progresivnem svetu.

FastWIND ::

shawshank je izjavil:

Zanimivo. Lahko napišeš kaj več? Kak primer ko je šlo in ni šlo?


Poigraval in preizkušal sem seksualne vsebine. Torej še želiš naložit direktno fotografijo ženskega spolovila ne gre... Če pa naložiš fotko, kjer se spolovilo vidi skozi zelo prosojne tangice pa gre... Ali pa gre nalošit, da se spolovilo vidi pod krilom sedeče ženske.. In še je takšnih primerov, ki ji avtomatski filtri ne prepoznajo kot nedovoljeno vsebino, človek bi pa izločil v sekundi...

Bi dal prntscr pa je prepovedano nalaganje takšne vsebine :))))

rabelj5 ::

In ti mejni so bili takšni, da bi jih človek izločil hipno brez daljšega razmisleka...

zakaj bi normalen človek izločil nago žensko????

FastWIND ::

rabelj5 je izjavil:

In ti mejni so bili takšni, da bi jih človek izločil hipno brez daljšega razmisleka...

zakaj bi normalen človek izločil nago žensko????


Nisem pisal o normalnem človeku ampak o pravilih fb.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143896 (117956) Spock83
»

Človek brez ciljev v življenju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12926891 (22692) [D]emon
»

Več podrobnosti o koordinirani akciji evropskih policistov zoper piratske strani (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
13030225 (27183) Pyr0Beast

Več podobnih tem