» »

Instagram Story, Snapchat - pomoč

Instagram Story, Snapchat - pomoč

PALOMINO ::

Pozdrav.

Zanima me kako oz. na kakšen način bi se lahko dokopal do objav posameznika na Instagramu "Instagram Story" ali na Snapchatu.
Potrebujem slikovni dokaz v primeru kraje višje vrednosti. Osumljenec je znan (ime in priimek), potrebuje se samo dokaz, da se ga lahko predloži za ustrezne nadaljne postopke.
Kakšna ideja?
Če ne želite javno lahko tudi na ZS. ;)

Gejspodar ::

Brez dostopa do osumljenčevega računa žal ne bo šlo.

PALOMINO ::

Da to mi je jasno. Ampak če nekako uspemo da sprejme novo povabilo...ali je kje kakšna zgodovina za ta Instagram Story itd...?
To, preden začnemo te zadeve izvajat.
Vem in niti ne želim kakšnega vdiranja in podobno.

Gejspodar ::

Zgodovine ni, oziroma je dostopna samo lastniku, story se obdrži 24 ur, razen če ga oseba da v "Collections", kar ga permanentno, oz. dokler vsebine ne zbriše zalima na profil.

DeeCoy ::

To ti bo rešila policija. Podaj prijavo, pa bodo oni zahtevali od Instagrama podatke. Story je viden 24 ur, potem pa ga lahko vidi samo še uporabnik.

T-h-o-r ::

Gejspodar je izjavil:

Zgodovine ni, oziroma je dostopna samo lastniku, story se obdrži 24 ur, razen če ga oseba da v "Collections", kar ga permanentno, oz. dokler vsebine ne zbriše zalima na profil.

to seveda ni res

na strežnikih ostane vse, nič se ne izbriše, lol

izbriše se zgolj za userje
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

PALOMINO ::

Pa mislite da policija dejansko lahko te podatke pridobi?

jype ::

PALOMINO je izjavil:

Pa mislite da policija dejansko lahko te podatke pridobi?
Z ustrezno prijavo jih lahko legalno zahteva, snapchat in instagram se pa lahko zlažeta, da jih nimata.

PALOMINO ::

jype je izjavil:

PALOMINO je izjavil:

Pa mislite da policija dejansko lahko te podatke pridobi?
Z ustrezno prijavo jih lahko legalno zahteva, snapchat in instagram se pa lahko zlažeta, da jih nimata.


Da, verjetno je to še nabolj mogoč scenarij.

DeeCoy ::

Načeloma facebook dobro sodeluje s policijo. Tako da če je domneva upravičena in podatek obstaja, ga bodo predali.

acookook ::

Dobil sem prošnjo za objave ene vektorske ilustracije na Instagramu, dimenzij 1668*4084px, kar je po smernicah za 2020 preveč in mi del fotografije enostavno odreže. Če pa pri izvozu (Affinity Designer) izbere predpisano ločljivost, pa je enostavno ilustacija pokvarjena. Kaj lahko človek naredi (razen, da na novo naredi)? Na Deviant Artu tega problema ni in je prikazana celotna ilustracija.

pwn3rrr ::

Problem, da ti Instagram odreže sliko ni v tem, da je prevelika ločljivost, ker ti Instagram to avtomatsko prilagodi znotraj predpisanih okvirjev (min 320px, max 1080px). Problem je tvoj aspect ratio (razmerje širina-višina), ki pri pokončni postavitvi slike ne sme biti večji od 4:5, pri vodoravni postavitvi pa 1.91:1. Najenostavnejša opcija je, da v Affinity Designerju narediš še nek background, da bo ilustracija imela ratio največ 1.91:1 in potem to izvoziš. Na Instagramu bo potem vidna celotna ilustracija, ampak bo zgoraj in spodaj imela rob v tisti barvi, kot je barva backgrounda. Če hočeš ohraniti tvoje razmerje stranic, druge opcije za Instagram verjetno ni.

zasekaroza ::

Objavi na instagramu samo link do slike

Gejspodar ::

zasekaroza je izjavil:

Objavi na instagramu samo link do slike


Ti veleum pa najbrž na soundcloud objavljaš notne zapise, na youtube pa koordinate do VHS kaset?

acookook ::

Gejspodar je izjavil:

zasekaroza je izjavil:

Objavi na instagramu samo link do slike


Ti veleum pa najbrž na soundcloud objavljaš notne zapise, na youtube pa koordinate do VHS kaset?

No ni treba biti nesramen.
Malo čudno, ko folk objavlja art tak na deviant art (prikazana dejanska resolucija) potem pa Instagram ma spet neke svoje standarde. Kar sem mu na koncu naredil, sem naredil canvas po portrait zahtevah, in pač zmanjšal artwork (še manjšo od resolucije portrait canvasa, ker še tisto IG izgleda odreže.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

instagram-sledilci - spam follower

Oddelek: Loža
81387 (1052) vostok_1
»

Britanski "influencerji" pod drobnogledom regulatorja

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
317882 (5493) msjr
»

Ameriški regulator nad zvezdnike, ker njihove Instagram objave niso označene kot ogla

Oddelek: Novice / Ostale najave
53109 (1919) dexterboy
»

Instagram odslej tudi za videoposnetke

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
286146 (5312) djurodrljaca
»

Instagram bo delil in prodajal slike uporabnikov

Oddelek: Novice / Zasebnost
4612144 (9301) BaToCarx

Več podobnih tem