» »

Firefox tezava

Firefox tezava

m892 ::

Pozdravljeni!

Odkar sem na novo instaliral Windowse ne dela nic. Frisna kopija, brez navlake mi povzroca cedalje vec tezav. Najprej je blo vidno v Firefoxu, zdaj ga pa se edge biksa. Itak sm instaliral svoje addone kot vedno ki do sedaj niso nikoli povzrocali nobenih tezav (privacy badger, ublock origin, https everywhere). Do tezav je najprej prislo z downloadi, Firefox vse blokiral. Nato nekatere spletne strani, npr: Fatmap, zemljevida sploh ne pokaze. Zvok v Firefoxu ne dela sploh, v edgu vse delalo bp. Zdaj pa se edge zafrkava.

Najprej sem mislil da ma Norton security svoje fore, ampak tud uninstall ni resil nic.

EDIT: Po novem se qbittorrenta ne odpre, niti ne kaze da je instaliran, lahko ga samo odstranim.

Ma kdo kaksno idejo?
  • spremenilo: m892 ()

Highlag ::

Imaš težave z nečem drugim, kot z FF...
Never trust a computer you can't throw out a window

m892 ::

Highlag je izjavil:

Imaš težave z nečem drugim, kot z FF...


No shit sherlock.

Highlag ::

:D
JBG kaj pa pričakuješ s takšnim naslovom.

Poglej kaj imaš čudnega nameščeno, kaj se samodejno zaganja ob zagonu računalnika in katera neznana opravila ti tečejo na računalniku. Tudi dodatki za brskalnike bi potencialno lahko nagajali. FF ima eno funkcijo - refresh ali nekaj takega, ki očisti namestitev. Torej očisti profilno mapo in vse dodatke.

Edge in podobnih ne uporabljam...

Glede na opisano me vseeno čudi, da te zezajo samo brskalniki?
Never trust a computer you can't throw out a window

Ales ::

m892 je izjavil:

Highlag je izjavil:

Imaš težave z nečem drugim, kot z FF...


No shit sherlock.

Lepo, da si v času od 22:30, ko si objavil temo z naslovom "Firefox tezava", do 22:45, ko si prispeval tale brihtni odgovor, že sam ugotovil, da tvoji problemi nimajo veze z Firefoxom. :))

Mogoče je tipkovnica kriva? Šumniki ti tudi ne ne delajo. :D

Od kod si pa povlekel Windows inštalacijski medij? Za katere Windows sploh gre?

m892 ::

Jah lej, kot je on men odgovoril sem tud jz njemu: play stupid games, win stupid prizes. :D

Težava se je "zacela" in je tud najbolj opazna v firefoxu, odtod naslov. Pozabavu sm se tud s firefox profili in vsem, brisu vse mozno in ne, te problemi vztrajajo. Gre se za win10 s partisa.

dope1337 ::

m892 je izjavil:

Pozdravljeni!

Odkar sem na novo instaliral Windowse ne dela nic. Frisna kopija, brez navlake mi povzroca cedalje vec tezav...


m892 je izjavil:

... Gre se za win10 s partisa.


Does not compute.

Riskiraj 5€, pa pojd na ebay, pa nabav OEM licenčne winse (stvar je od 2015 po odredbi eu sodišča naprej legit). Ko jih boš imel inštalirane in aktivirane, poizkusi še enkrat in poročaj.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Han ::

Programe lahko stestiraš tudi na neaktiviranih "zdravih" Polknih 10.

m892 ::

Ja, ker se mi res ni dal resevat, sem kar na novo instaliral winse, kupu kljuc in blem resen. Vse dela kot mora. Trenutno. :)

Hvala vsem za pomoč.

Riff ::

če ne pa še probaš google crom ali ms edge pa vidiš al je sm firefox fora al kaj drugega

Ales ::

Riff je izjavil:

če ne pa še probaš google crom ali ms edge pa vidiš al je sm firefox fora al kaj drugega

Ali pa dejansko prebereš temo in vidiš, kaj od tega je že naredil.

Mogoče mata pa podoben problem, glede na enako okvarjeno tipkovnico.

Riff ::

google crom ni nikjer omenjen zato pa sm ga predlagal :D ms edge pa je


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft izdal novi brskalnik Edge Chromium

Oddelek: Novice / Brskalniki
3710686 (5620) Valvoline
»

Microsoft Edge zamrzuje

Oddelek: Omrežja in internet
131598 (928) TOP
»

Prevzem certifikata sigenca v WIN 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
5319735 (16300) MrStein
»

MS Edge

Oddelek: Programska oprema
142190 (1526) MrNighthawk
»

Video v Firefox ne kaže pravilno ?!

Oddelek: Omrežja in internet
206236 (5704) čuhalev

Več podobnih tem