» »

Xbox Series X

Xbox Series X

messi1985 ::

Playgame oz gospod Damjan mi je rekel da je dobil 70 komadov in da gre po vrsti kot so bila naročila ? Pred dvema urama pa je dal na bolho oglas in ceno določil 539€. Ko sem rekel da bi enega kupil za ta denar je rekel ce nisem prednarocil in sem med temi 70 ga nazalost ne morem dobit. Zakaj potem objavlat oglas na novo?

Machete ::

Ja za v naprej.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

pjecki ::

Sm dobu email od game center, da je bilo kao prevec preorderju in da nisem bil izbran v prvem valu. Narocal sem 22.9. okoli 14 ure in sem preprican da sem bil vsaj med prvimi.
Se grem stavit, da se je znaslo mnogo 'prjatlov' od lastnika in zaposlenih te spletne trgovine in so jih vrinili vmes.
Ne narocujem vec od te trgovine, ko jih jebe.
Pofukana nepotisticna Slovenija.

mAXTER ::

pjecki je izjavil:

Sm dobu email od game center, da je bilo kao prevec preorderju in da nisem bil izbran v prvem valu. Narocal sem 22.9. okoli 14 ure in sem preprican da sem bil vsaj med prvimi.
Se grem stavit, da se je znaslo mnogo 'prjatlov' od lastnika in zaposlenih te spletne trgovine in so jih vrinili vmes.
Ne narocujem vec od te trgovine, ko jih jebe.
Pofukana nepotisticna Slovenija.


Po ene 5ih poslanih mailih in par klicev tja, sem tudi jaz dobil od njih to obvestilo, prednaročil v dobri veri 24ga septembra, da bom le med prvimi. Odgovoril sem jim, da želim da me izbrišejo iz liste za prednaročila ter prav tako ukinejo moj uporabniški račun tam ker sem z njimi za vekomaj amen zaključil. Kej tako neprofesionalnega in idiotskega še pa ne. Še do včeraj so cigani imel na spletni strani napisano "Na zalogi", no danes so to le spremenili. Medtem ko drugje berem da je folk naročal iz Poljske konzole in so jih dobili day one..iz Poljske!?! Jebejo se naj vsi skupi res ;(( Resno razmišljam da bi jim za ene 1000EUR robe na zalogi naročil potem pa v 3eh dneh vse lepo vrnil nazaj z zahtevkom vračila kupnine..naj se še oni mal počutijo na suho nategnjene ko se trenutno počutim jst >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

pjecki ::

mAXTER je izjavil:

Po ene 5ih poslanih mailih in par klicev tja, sem tudi jaz dobil od njih to obvestilo, prednaročil v dobri veri 24ga septembra, da bom le med prvimi. Odgovoril sem jim, da želim da me izbrišejo iz liste za prednaročila ter prav tako ukinejo moj uporabniški račun tam ker sem z njimi za vekomaj amen zaključil. Kej tako neprofesionalnega in idiotskega še pa ne. Še do včeraj so cigani imel na spletni strani napisano "Na zalogi", no danes so to le spremenili. Medtem ko drugje berem da je folk naročal iz Poljske konzole in so jih dobili day one..iz Poljske!?! Jebejo se naj vsi skupi res ;(( Resno razmišljam da bi jim za ene 1000EUR robe na zalogi naročil potem pa v 3eh dneh vse lepo vrnil nazaj z zahtevkom vračila kupnine..naj se še oni mal počutijo na suho nategnjene ko se trenutno počutim jst >:D



Popolnoma se strinjam s tabo, to kar so nardili, da so šele včeraj poslali email in ne prej je bilo zelo svinjsko. Js sm še pustil preorder, ker dvomim da bom konzolo dobil prej od kje drugod, ampak ko jih jebe res...
A mas morda kako idejo v kerih trgovinah bi se dalo dobit?
Sm šo dons za foro v bigbanga pogledat in itak niso meli nič... Razmisljal sem, če bi harvey norman imeu ampak itak bo verjetno overprized in na spletni strani ga tudi nimajo....

Bwaze6 ::

rdecaluc je izjavil:

Gamepass ne dela s slovenskim računom. Komot narediš UK račun.


Kolk je pa to legalno?

kmegli ::

Mimovrste imajo še par na voljo.

mAXTER ::

pjecki je izjavil:

mAXTER je izjavil:

Po ene 5ih poslanih mailih in par klicev tja, sem tudi jaz dobil od njih to obvestilo, prednaročil v dobri veri 24ga septembra, da bom le med prvimi. Odgovoril sem jim, da želim da me izbrišejo iz liste za prednaročila ter prav tako ukinejo moj uporabniški račun tam ker sem z njimi za vekomaj amen zaključil. Kej tako neprofesionalnega in idiotskega še pa ne. Še do včeraj so cigani imel na spletni strani napisano "Na zalogi", no danes so to le spremenili. Medtem ko drugje berem da je folk naročal iz Poljske konzole in so jih dobili day one..iz Poljske!?! Jebejo se naj vsi skupi res ;(( Resno razmišljam da bi jim za ene 1000EUR robe na zalogi naročil potem pa v 3eh dneh vse lepo vrnil nazaj z zahtevkom vračila kupnine..naj se še oni mal počutijo na suho nategnjene ko se trenutno počutim jst >:D



Popolnoma se strinjam s tabo, to kar so nardili, da so šele včeraj poslali email in ne prej je bilo zelo svinjsko. Js sm še pustil preorder, ker dvomim da bom konzolo dobil prej od kje drugod, ampak ko jih jebe res...
A mas morda kako idejo v kerih trgovinah bi se dalo dobit?
Sm šo dons za foro v bigbanga pogledat in itak niso meli nič... Razmisljal sem, če bi harvey norman imeu ampak itak bo verjetno overprized in na spletni strani ga tudi nimajo....


Ne trudi se..jst sem včeraj preveril ama skoraj vse možne variante: Igabiba, Gamecenter, Goblin, Konzolko, Bigbang, Mueller, Anni, Harvey Norman, Mercator tehnika, Playgame, Mimovrste, Enaa itn itn itn...vsepovsod ali še ni na zalogi ali pa je že razprodano tako da mislim da bo do 2021 skoraj treba počakat ;)

Na mimovrste pa res imajo zalogo ampak Series S konzole po 310,24€ če koga zanima ta varianta, mene ne :)

IL_DIAVOLO ::

V zgornjem stuku imam bolj slab wifi, imam pa potegnjen kabel do pc-ja. Obstaja kakšen razdelilec, iz katerega bi potegnil 2 locena utp kabla?

Skyman ::

switch ali pa ce imas na maticni plosci wi-fi naredis preprosto hotspot in oddajas internetno povezavo.

rdecaluc ::

Bwaze6 je izjavil:

rdecaluc je izjavil:

Gamepass ne dela s slovenskim računom. Komot narediš UK račun.


Kolk je pa to legalno?


Ne vem. V kolikor iščem ne najdem nikjer napisano da ne smeš.

Že od časa xbox 360 imam račun pa nimam nobenih težav. Praktično vsi to počnejo, enako pri playstation za boljše cene.
Est modus in rebus. ,typos

IL_DIAVOLO ::

Skyman je izjavil:

switch ali pa ce imas na maticni plosci wi-fi naredis preprosto hotspot in oddajas internetno povezavo.


Sem našel kar sem iskal:

https://www.techtrade.si/rj45-adapter-t...

oo7 ::

Amazon razočaral prednaročnike konzole Xbox Series X - nekateri bodo prejeli pošiljko šele konec leta

https://hop.si/2020/11/11/amazon-razoca...

springfield ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Skyman je izjavil:

switch ali pa ce imas na maticni plosci wi-fi naredis preprosto hotspot in oddajas internetno povezavo.


Sem našel kar sem iskal:

https://www.techtrade.si/rj45-adapter-t...

Nisem 100%, da je to to, kar zelis. Ti splitterji se morajo uporablat v paru, torej 2 kabla greta iz routerja v prvi splitter, ki zdruzi signal v enega. Nato pa po enem kablu do koncne postaje, kjer mores dat drugi splitter, ki zopet "razgradi" povezavo na 2. UTP kabli niso elektrika, kjer samo razdelis pa dela. Tudi nisem preprican kako je s hitrostjo prek teh splitterjev. Kot so ti ze svetovali, je switch najboljsa opcija.

IL_DIAVOLO ::

Ne razumem najbolj switch-a. Kaj je to potem hotspot tocka ali lahko fizično potegnem 2 kabla do pc-ja in konzole? Ce ja, kako ves kje je vhod, kje je izhod?

springfield ::

Switch je za kable. Pri switchu ni vhodo in izhodov, so samo porti. Povezes vse 3 kable v isti switch pa bo delalo. Zelo preprosta zadeva je.

IL_DIAVOLO ::

Aha, super. Bom potem to vzel.

Hvala

rdecaluc ::

Zgleda novi xbox pesti par začetnih težav.

Klik
Est modus in rebus. ,typos

messi1985 ::

Jaz sem najbolj razocaran z playgame. Clovek oglasuje vseposot kot da ima 100 komadov, vsaki dan novi oglasi na bolhi in vsaki da dviguje ceno. Za foro sem mu par dni pred izidom rekel da mu dam 800e za konzolo, pravtako za playstation in je rekel da ne da gre po vrsti in da pridejo prvo v postev mejave za stare konzole? Mislim wtf. Na bolhi pa dvigune ceno.. To je samo znak da v bistvu konzol nima. Mogoce eno toliko da objavi kaksno sliko unboxinga.

Od njega nikoli vec nic ne kupim.

Sam sem vzel Xbox series S na mimovrste, dokler ne dobim X mislim da bo cist dovolj ?

mAXTER ::

Odvisno..tudi sam sem hotel X-a, na koncu pa po dolgem razmisleku in upiranju sam sebi naročil S verzijo ker...trenutno posedujem še 1080p tv (se pravi pol funkcij konzole ne bom sploh videl ala HDR, 120hz, 4K itd.), Blu-rayev ne gledam, starejših špilov za xbox na fizičnih nosilcih ne posedujem, nekih težkih špilov ki bi nakazovali na grozno razliko med konzolama še ni na vidiku, zadeva stane prijetnih 300EUR, lepo paše k mojemu belemu pohištvu...ampak..če si tip ki rad hoarda špile boš imel problem s prostorom saj ga ima S verzija komaj ca.370-380Gb tista frdamana vtič kartica ala ssd pa stane 220EUR ;(( Če boš hotel izkoristiti polno kapaciteto ki jo nudi X serija pa boš konec koncev moral vložiti še dobre denarce v sodoben tv z 120hz 4k 2.1 hdmi vhodom (zaenkrat še grozna draginja od 65" naprej)...

Tako da all in all jst mislim da si z izbiro S serije dober vsaj za kakšno leto ali dve 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

rdecaluc ::

Povpraševanje je ogromno in Microsoft ne dohaja. V Sloveniji pa kakor vem ni uradnega uvoznika za nove xboxe.

Vsaka firma se znajde po svoje, vsaj trenutno pa ga ne moreš kupit. Še vedno jih delajo in počasi bodo povsod na voljo.

Jst sm se sprijaznil da bo malce za počakat, do takrat pa bojo še porihtal vse porodne težave.

Ob izidu PS5 bo podobna situacija.
Est modus in rebus. ,typos

IL_DIAVOLO ::

Ful pametno ja. Series S pride dobrih 300 evrov, dodatni ssd pa 200 evrov in si ze na series x.

Se ne splaca imo, ker boš na koncu itak S prodal in kupil X.

mAXTER ::

BestBuy..ena večjih tehnično prodajnih verig v ZDA so najavili da do 2021 pri njih v trgovinah ne bo fizičnih škatel nove generacije konzol a vmes pa cela božična sezona še...Naročila bodo potekala samo preko neta..pol res mora biti grozno pomanjkanje :D Skalperji pa že prodajajo day one konzole po 800€ + na ebayu :))

mAXTER ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ful pametno ja. Series S pride dobrih 300 evrov, dodatni ssd pa 200 evrov in si ze na series x.

Se ne splaca imo, ker boš na koncu itak S prodal in kupil X.


Zato pa pravim da je odvisno od igralca..jst recimo ponavadi en do dva špila igram naenkrat, za mene bo tistih 370Gb prostora na konzoli dovolj, zravn pa še kak zunanji 1Tb hdd da ne bo treba skoz downloadat iz Gamepassa recimo. Medtem ko za kakšnega pravega gamerja bo pa tulk prostora absolutno premalo ker bo gor spravil mogoče ene 15 špilov. Kasneje še toliko ne. Aja pa btw igre so zaradi odsotnosti pravih 4k tekstur za serijo S manjše po obsegu in se še to enmal pozna...ampak načeloma se strinjam..raje bi videl 50€ višjo ceno pa ta en terabajt prostora notri

Bauka ::

Jaz sem ga na Mimovrste trofil...
Sam upam lahko da ne bo naročilo stornirano.

Magic1 ::

A ni bilo za ps5 na Mimovrste možno naročilo nedolgo nazaj, vendar je spodaj na majhno pisalo, da je dobava marca:))
Magic

messi1985 ::

Bi mi znal kdo povedat zakaj mi Xbox series S ne podpira 1440p 120hz..imam nov monitor z hdmi 2.0 1440p 144hz.mkak nastavim na 120hz mi resolucijo zniza na 1080p? Enostavno mi ni jasno.

kmegli ::

Verjetno zato, ker za 120Hz rabiš HDMI 2.1?

messi1985 ::

Ne za 4k 120hz potrebujes hdmi 2.1 za 1440p ne.

ETI3n ::

messi1985 je izjavil:

Jaz sem najbolj razocaran z playgame. Clovek oglasuje vseposot kot da ima 100 komadov, vsaki dan novi oglasi na bolhi in vsaki da dviguje ceno. Za foro sem mu par dni pred izidom rekel da mu dam 800e za konzolo, pravtako za playstation in je rekel da ne da gre po vrsti in da pridejo prvo v postev mejave za stare konzole? Mislim wtf. Na bolhi pa dvigune ceno.. To je samo znak da v bistvu konzol nima. Mogoce eno toliko da objavi kaksno sliko unboxinga.

Od njega nikoli vec nic ne kupim.

Sam sem vzel Xbox series S na mimovrste, dokler ne dobim X mislim da bo cist dovolj ?

Človek je bojda znan nategun, saj če greš na njegovo spletno stran, lahko vidiš kakšno žalost ima.Pravtako sem mu pisal glede PlayStation 5 zalog, in tip še do danes ne ve ali jih bo imel na zalogi, se pravi jebe se mu za profit.S serija bo čisto dovolj, naj se ta hype umiri.

49106 ::

Dvomim, da se mu jebe za profit. Vprašaj za kakšno drugo stvar, ki ni tako vroča, in proočaj.

mAXTER ::

Danes sem postal ponosni lastnik serije S:D Lustna mala stvarca, cel initial setup s telefonom preko xbox appa v parih minutkah opravljen. Zadeva deluje tekoce, je neslisna, velikost je za mene plus ker jo dobesedno lahko postavis kamorkoli. Spile se prenasam ampak sumim da bodo na mojem starem 1080p tv-u vsi deloval 60+ fps... je pa 500Gb absolutno premalo.. to ji stejem v velik minus..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

meho7 ::

IL_DIAVOLO ::

mAXTER je izjavil:

Danes sem postal ponosni lastnik serije S:D Lustna mala stvarca, cel initial setup s telefonom preko xbox appa v parih minutkah opravljen. Zadeva deluje tekoce, je neslisna, velikost je za mene plus ker jo dobesedno lahko postavis kamorkoli. Spile se prenasam ampak sumim da bodo na mojem starem 1080p tv-u vsi deloval 60+ fps... je pa 500Gb absolutno premalo.. to ji stejem v velik minus..


To smo ze vedeli, brez da bi zapravili 300 evrov. Ocitno je treba zadevo imeti v rokah, da občutiš koliko vaga 500 giga.

Skyman ::

ETI3n je izjavil:


Človek je bojda znan nategun, saj če greš na njegovo spletno stran, lahko vidiš kakšno žalost ima.Pravtako sem mu pisal glede PlayStation 5 zalog, in tip še do danes ne ve ali jih bo imel na zalogi, se pravi jebe se mu za profit.S serija bo čisto dovolj, naj se ta hype umiri.


Jaz sem ga cca 14 dni spraseval za PS5 pa mi je rekel da dobi malo pred izzidom robo,ter potem se konec meseca novembra malo vecjo zalogo ps5,imel je pa cez 700+ narocil in mi je zatrdil da nej grem cimprej v vrsto ker ima po 30+ dnevnih narocil za ps5.Da sem potem 850 v vrsti no thx,rajše cakam da bodo zadeve prisle na "zalogo".Nakar sem rezeriral drugje.

netgear ::

Ker sem zamudil z prednaročilom me zanima, če kdo ve kdaj in kje bodo imeli na zalogi konzolo?

sitriani ::

kmegli je izjavil:

Mimovrste imajo še par na voljo.


No in so te nategnil? :D

oo7 ::

Po spletu so zaokrožili lažni posnetki goreče konzole Xbox Series X

https://hop.si/2020/11/12/po-spletu-so-...

messi1985 ::

Če koga zanima prodajam Xbox series S + Call of duty black ops cold war kupljen na storu( 75€)

Igral sem par ur in na 1440p na 120hz. Ne morem vrjet kaksen uzitek je to. Iz 60hz na 120hz je razlika ogromna in samo upajmo lahko da bo na 120hz iger vedno več.

Xbox kupljen na mimovrste tako da je seveda garancija zraven. Prodajam pa sma zato ker sem dobil Series X in call of duty na bluerayu.

Če koga zanima, sms na 070133133.

Skyman ::

ti si pa to hitr dobil...kje si prednarocil?

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

messi1985 ::

Skyman je izjavil:

ti si pa to hitr dobil...kje si prednarocil?


Oboje na mimovrste. Ps5 tudi, upam da ga dobim.

meho7 ::

Next gen rt se primerljiv ni z 2060s
https://imgur.com/gallery/oVSv5nO

:))

49106 ::

Kaj pa FPS?

Mr.B ::

meho7 je izjavil:

Next gen rt se primerljiv ni z 2060s
https://imgur.com/gallery/oVSv5nO

:))

No xbox s stane 299$ ali 24.99% mesecno z gamepass ... Sedaj pa sestavi PC za 299$, ki bo hitrejsi 8-). Ze samo graficn, s katero jo primerjas in se smesis stane skoraj 100$ vec.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

meho7 ::

Mr.B je izjavil:

meho7 je izjavil:

Next gen rt se primerljiv ni z 2060s
https://imgur.com/gallery/oVSv5nO

:))

No xbox s stane 299$ ali 24.99% mesecno z gamepass ... Sedaj pa sestavi PC za 299$, ki bo hitrejsi 8-). Ze samo graficn, s katero jo primerjas in se smesis stane skoraj 100$ vec.

S cheapo xboxam ne mors do konca izkoristit nekaterih features - recimo Forza 4 Horizon je vsaj 15gb manjsi file na xbox cheapo vs xbox series x - lahko ugibas zakaj.



Gears 5

Series X: 71.9GB
Series S: 55.1GB

Forza Horizon 4

Series X: 84.6GB
Series S: 71.4GB

Sea of Thieves

Series X: 46.6GB
Series S: 17.02GB

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: meho7 ()

Mr.B ::

meho7 je izjavil:

Mr.B je izjavil:

meho7 je izjavil:

Next gen rt se primerljiv ni z 2060s
https://imgur.com/gallery/oVSv5nO

:))

No xbox s stane 299$ ali 24.99% mesecno z gamepass ... Sedaj pa sestavi PC za 299$, ki bo hitrejsi 8-). Ze samo graficn, s katero jo primerjas in se smesis stane skoraj 100$ vec.

S cheapo xboxam ne mors do konca izkoristit nekaterih features - recimo Forza 4 Horizon je vsaj 15gb manjsi file na xbox cheapo vs xbox series x - lahko ugibas zakaj.



Gears 5

Series X: 71.9GB
Series S: 55.1GB

Forza Horizon 4

Series X: 84.6GB
Series S: 71.4GB

Sea of Thieves

Series X: 46.6GB
Series S: 17.02GB


za 499$ dobim polno xbox konzolo ali pa za 34.99$ /mdobim xbox x z game pass ultimate, kjer lahko igram igre tudi na pc-ju. Tako da tvpj argumen je vreden tako bolj.... no za toker ponuja xbox konzola zagotovo ne mores sestaviti na pc platformi...
PS. ce kupis konzolo in posebej game pass, no poglej koliko je to v kompletu... 8$/m ampak ja sej vem...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

springfield ::

Dvomim, da lahko v Sloveniji kupis Xbox na obroke.

kitl76 ::

Mtehnika, T2 klub, Anni, Harveynorman itd.

Mr.B ::

springfield je izjavil:

Dvomim, da lahko v Sloveniji kupis Xbox na obroke.

Kakšne obroke... za 24.99$ vsaj na Slovšakem:)) in drugih delih evrope ne plačaš za konzolo 0. Vežeš se za 24 mesecev
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Igre
998129563 (136) jijetelu
»

Nasvet, nova konzola namesto Wii

Oddelek: Konzole
14789 (232) acookook
»

Gamers.si - mnenja in izkusnje

Oddelek: Pomoč in nasveti
122245 (362) yayo
»

XBOX Series X ali PS5? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6012118 (9579) Gregor P
»

Microsoft potrdil šibkejši Xbox serije S

Oddelek: Novice / Konzole
346503 (3537) Zvezdica27

Več podobnih tem