» »

Xbox Series X

Xbox Series X

springfield ::

Ce bi bila Xbox exclusive mogoce, tako pa bo tudi na PC

oo7 ::

springfield je izjavil:

Ce bi bila Xbox exclusive mogoce, tako pa bo tudi na PC


Zaradi Fallout bi verjetno kupil tudi Xbox. Ampak, ker bo tudi na PC kjer igram večino iger mi ne bo treba :)

mAXTER ::

Eno vprašanje glede Xbox Game Pass...a se da to pri nas tudi urediti, ker tistim ki se prijavljajo z fake ustvarjenim angleškim accountom, določenim javi da ni mogoče sprocesirati plačila, ko vpišejo svojo kreditno v sistem ;((

mr_tech ::

Če koga zanima tu je mogoče naročiti k nam v Slovenijo: https://edigital.si/stroji/microsoft-xb...

beta1 ::

Jaz že imam od samega začetka (xbox360) UK account. Plačujem pa z paypalom, ki je vezan na SLO kreditno kartico. In deluje. Nisem pa nikoli ničesar kupil direktno s SLO kreditno kartico.

Tak da Paypal!

lp

meho7 ::

oo7 ::

Roughly 200GB Will Be Reserved for the Xbox Series X OS and System Files

oo7 ::

Xbox X je v Turčiji za 240% dražji kot v ZDA. V Turčiji stane 1200 $

Buggy ::

...ima pri nas se kdo prednarocila z dobavo v letosnjem letu? Igabiba je out, Gamecenter tudi, Playgame pa raj nebi omenjal.
Se lahko pri HarveyNorman, BigBang, Ideo.si ali Mimovrste pricakuje na zalogi kaksen komad XbSX vsaj na crni petek?

kaksen inside info?

mAXTER ::

Jst sem ob najavi izzida prednaročilo opravil na gamecenter.si, mojster tam mi je rekel da bodo imeli konzole na voljo na dan izzida oz. kakšen dan kasneje. Vidim pa da imajo na njihovi strani še kar napisano "Na zalogi"

Mi je pa čudno ker samo preorderaš brez kakršnegakoli predplačila ali podobno...recimo kolega je PS5 digital edition preorderal pri Harvey Normanu, ko so še bila naročila možna, ampak je moral vnaprej plačati 50€ avansa...

IL_DIAVOLO ::

Bom kar tu vprašal, ker so me ps-jevci nagnali :D

Imam namen kupiti xbox series S, ker je cenejsi, igram igre v digitalni obliki, pa malo rabljen tv 1080p imam namen se uporabljati. Torej vprašanje, bo xbox series S sploh delal na tem mojem 10 let starem tv-ju. Ima kaksne posebne priključke?

Imam model lg 32lv4500

Hvala

kmegli ::

Imaš HDMI 2.1 na novem, ampak je kompatibilen za starejše verzije, bo delalo.

49106 ::

Kako je že s ploščki? Bodo zdajšnji delovali na novi konzoli?

Buggy ::

49106 je izjavil:

Kako je že s ploščki? Bodo zdajšnji delovali na novi konzoli?


od Xbox One bodo.

kmegli ::

49106 ::

Buggy je izjavil:

49106 je izjavil:

Kako je že s ploščki? Bodo zdajšnji delovali na novi konzoli?


od Xbox One bodo.



Super, prišparamo lahko nekaj penezov.

IL_DIAVOLO ::

rdecaluc ::

Nekaj se govori da naj bi Steam prišel na novi Xbox.
Est modus in rebus. ,typos

IL_DIAVOLO ::

Ja, nekaj se spekulira o windows 10 in posledično steam in epic games.

oo7 ::

Microsoft is hosting a new contest ahead of the Xbox Series X's launch next month, with one lucky fan receiving and Xbox Series X fridge as a prize.



https://www.xbox.com/en-us/promotions/s...

mAXTER ::

:))

IL_DIAVOLO ::

Sony: What is wrong with you our design is awesome!

Microsoft: Ok lets go sell some fridges!

oo7 ::

Xbox Series S bo imel samo 364 GB prostega diska

https://hop.si/2020/11/04/xbox-series-s...

oo7 ::

Xbox Series S Hardware Review - Next-Generation Gaming On A Budget

https://wccftech.com/review/xbox-series...


Xbox Series X Console Review In Progress - A Monolith of Untapped Potential

https://wccftech.com/review/xbox-series...

IL_DIAVOLO ::



Microsoft is killing lately. Nasploh je zanimiv pristop do kupcev, bolj oseben od onih robotskih krampov :D

O tem tudi govori video spodaj:



Takšno filozofijo ima baje tudi apple, kar je res kul.

Zgodovina sprememb…

messi1985 ::

Pozdravljeni. Sem dolgoletni PS igralec ampak letos bom preklopil na XSX predvsem zato ker imam 1440p 144hz ekran in PS5 naj nebi podpiral 2k..

Opazil sem da so igre za xbox one in series x enake? Na istem dvdju? Bral sem da naj bi vse igre od one x delale na series X? Torej ce kupim na spodnji povezavi bom jo lahko normalno na 2K 120hz igral na XSX?

Sem novi glede xboxa in ce je vprašanje preveč cudno ignorirajte ??

https://www.konzolko.si/microsoft-xbox-...

Ganon ::

Podpora za nazaj zajema vse generacije xboxa. Delujejo vse igre z xbox one in kopica iger s preostalih dveh generacij. Več preberi tukaj:

https://www.inverse.com/gaming/xbox-ser...

The Wiber ::

BTW 2k je enak 1080p (PS4, Xbox one resulucija), 1440p pa je QHD, da ne bo pomote.

messi1985 ::

Ps5 nebo podpiral 1440p,monitor sem kupil 3 dni nazaj, in sem zelo jezen, ampak mislim da z nakupom XSX nebom zgresil nic.. Predvidevam da gre tudi sherat igre tako kot na ps?

messi1985 ::

Mi lahko kdo na hiterco pove kak je z accountom na xbox.. Sem prebral da Slovenija ni podprta?Izberes recimo UK in lahko vseeno kupuješ gold live in igre normalno? So kaksni minusi glede tega da Slovenija ni podprta?

rdecaluc ::

Narediš UK račun in komot igraš in kupuješ. Jst mam paypal račun povezan pa np.

Če se odločiš it v ta ekositem ti priporočam da si pogledaš to akcijo kjer lahko za 1€ oz. funt pretvoriš Xbox Live Gold v Xbox Game Pass Ultimate. Tko lahko nabereš 36 mesecev XLG ki ga pretvoriš v XGPU :).
S tem dobiš online igranje, zbirko 100+ iger na Xboxu in PCju.

@messi1985: Predvidevam da gre tudi sherat igre tako kot na ps?
Kaj misliš s tem?
Est modus in rebus. ,typos

messi1985 ::

Hvala za info. Bom si se par stvari prebral ker sem precej nov kar se tiče microsofta.

Za sheranje sem pa mislil sledeče.. Na ps4 sem imel account, in brat je imel svoj account.. Igre sma kupovala na mojem in si je on moj racun na njegovem psju naredil pod primary, svojega pa secondary. Je se vpisal na mojega dal downloadat igro katero sma kupila in ko se je vpisal na svojega je to igro lahko igral kot da jo je kupil on. Tako da sma placala dejansko vsak 50%,igrala sma pa lahko oba na vsak svojem računu.

Zgodovina sprememb…

rdecaluc ::

Ista reč obstaja. Ti se vpišeš na njegov xbox, greš v nastavitve in izbereš make this my home xbox. On se potem vpiše s svojim računom, ti pa pri sebi s svojim in igrata.
Delijo se vse igre in naročnine v kolikor vem.
Est modus in rebus. ,typos

mAXTER ::

Predvidevam pa da ne moreta igrat naenkrat oba ane?

rdecaluc ::

Tukaj piše da lahko.

Klik
Est modus in rebus. ,typos

kmegli ::

Je kdo prednaročil na Game Center pa da je dobil že kakšno obvestilo glede naročila?

Skyman ::

pri playgame naj bi dobil ze zalogo in naj bi ze bili obvesceni za prevzem!

messi1985 ::

mAXTER je izjavil:

Predvidevam pa da ne moreta igrat naenkrat oba ane?


Lahko. Vsak na svojem accountu, sem si malce prebral. Tako da je enako kot na PS. To je v bistvu misljeno ce imas še kaksno konzolo da ti ni potrebno 2x kupovat iger in si tako deliš na drugo konzolo.

Mene noben ni klical za XSX ne iz playgame in ne iz gamecentra 😐 Za playgame tako nisem imel nekega upanja 😊

Skyman ::

Lahko sam one za 299€ konzole "cenejse" verzije ker je ta konzola bila v postu na njegovi fb strani

IL_DIAVOLO ::

Glede na vse laži, ki so jih sony natrosili(velikost ohisja, hitrejši ssd), kaksen je temp xboxa napram sonyu?

Predvidevam, da boljsi.

rdecaluc ::

Temperature zgledajo okej, je pa predvsem skoraj neslišen :).
Est modus in rebus. ,typos

49106 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Glede na vse laži, ki so jih sony natrosili(velikost ohisja, hitrejši ssd), kaksen je temp xboxa napram sonyu?

Predvidevam, da boljsi.


PS5 SSD ne bo hitrejši, pa ne mislim na marginalne razlike v hitrosti?

Edit: Videl sem, da ste prilepili posnetek v sosednji temi. Bom pogledal zvečer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

mAXTER ::

kmegli je izjavil:

Je kdo prednaročil na Game Center pa da je dobil že kakšno obvestilo glede naročila?


Jst sem klical tja v četrtek, tipu se niti sanjalo ni o ničemer. Nato sem napisal še mail na info@gamecenter.si, do danes nobenega odgovora, tako da če jutri slučajno dobim bi to moral biti že mali čudež ;((

Ne vem no...a so res vsi ti naši trgovci tako nesposobni do amena al kako?

Sicer pa me je itak minilo vse skupi, tako da bom konzolo veselo kupoval naslednjo leto po možnosti rabljeno še v garanciji za kakšnih lepih okroglih 350 ojričev. Do takrat se bodo menda že ravno nabrale ene cele tri ekskluzive na sistemu :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mAXTER ()

Slopek ::

Meni pa ta hitrost nalaganja pomeni toliko, da bom menjal sistem, pa čeprav imam veliko ps4 iger, ki sem jih kupil na storu.
Zaradi parih iger ne bom v štartu kupoval sistema, ki je počasnejši in po možnosti spet glasnejši. Pa še sony se obnaša še bolj mačehovsko, do državic, kot je Slovenija. Bom pa koristil bonitete, ki mi jih bo nudil xbox.
Sem prvega že imel in mi je bil najboljši multi medija player ever. Vse je znal ;)
Ta velik je odigral že kar nekaj iger, pa mu je recimo Tombrider triologija zakon. Uncharted je pa probal, pa ga je verjetno grafika odvrnila. Verjamem, da bi zadnji del odigral ;)
Bo že prenesel dejstvo, da ne bo GOW serije igral. Bo pa Forza namesto GT. Ni panike sploh. Jaz sem vse to že prerasel in grem tja, kjer mi nudijo več udobja.
Sem pa 2x kupil ps2. Prvič zaradi gt2 in drugič gt3 ;)

jacksy ::

Moj je že na pošti. A je možno da sedaj game pass dela v sloveniji, ker zgleda da ga lahko naročim, včasih je javil da ni podprto?

messi1985 ::

jacksy je izjavil:

Moj je že na pošti. A je možno da sedaj game pass dela v sloveniji, ker zgleda da ga lahko naročim, včasih je javil da ni podprto?



Smem vprasat kje pa kdaj si ga prednarocil? Da vidim ce lahko imam še sploh kaj upanja 😊😀

Skyman ::

Na game center sem jaz cca 1 teden nazaj mail poslal za prednarocilo...pa še do danes ni bilo maila.Zato pa jaz vecina stvari via tujina gledam,prvic so zaloge in ni nekega izgovora ja ni robe ker pred novoletnimi prazniki nismo nic narocil sedaj pa ni dobave cakaj po novem letu.

Pomoje bodo v štartu kar nabite cene,pa ce bo dobava onemogocena bo cena še vedno visoka drugo leto za rabljene konzole

jacksy ::

27. Septembra. Preko igabiba. Sem bil tudi jest presenečen, ko sem videl, da so odposlali.

messi1985 je izjavil:

jacksy je izjavil:

Moj je že na pošti. A je možno da sedaj game pass dela v sloveniji, ker zgleda da ga lahko naročim, včasih je javil da ni podprto?



Smem vprasat kje pa kdaj si ga prednarocil? Da vidim ce lahko imam še sploh kaj upanja 😊😀

pjecki ::

Sm naroco prek gamecentra pa se nism dobu nic, nobenga emaila, nothing. Upam, da pride ta teden al pa usaj ta mesec enkrat.
Folk ki je narocal prek amazona, na netu pravi da bojo dobil enkrat pred novim letom, ceprav so preorderali...

rdecaluc ::

Gamepass ne dela s slovenskim računom. Komot narediš UK račun.
Est modus in rebus. ,typos


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Igre
1001129780 (170) jijetelu
»

Nasvet, nova konzola namesto Wii

Oddelek: Konzole
14790 (233) acookook
»

Gamers.si - mnenja in izkusnje

Oddelek: Pomoč in nasveti
122245 (362) yayo
»

XBOX Series X ali PS5? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6012118 (9579) Gregor P
»

Microsoft potrdil šibkejši Xbox serije S

Oddelek: Novice / Konzole
346503 (3537) Zvezdica27

Več podobnih tem