» »

Novi Golf 8

Novi Golf 8

««
9 / 14
»»

Raptor F16 ::

PINki je izjavil:


Limam, ker se mi ne da naštevati vsega. Edini butthurt tukaj deluješ ti, ker konstantno upravičuješ svoj nakup. Pusti folku svoje mnenje, tudi če si ne lasti avta lahko pljuva po njemu. Torej kje je viden napredek, da greš iz amortizerja na železno palico (ne glede na to, da se pokrovi motorjev bolj poredko odpirajo)? Medtem, ko škoda pri Octaviji uvede amortizer prvič v zgodovini. Ne moreš mimo tega, da so šparali na filcih in podobno. Če pa to koga toliko moti, da ga odvrne od nakupa, njegova stvar.

Glede crkovanja opreme boš ti verjetno na slabšem stroškovno gledano, če ti crkne npr. virtual cockpit display... ali pa senzor za acc.


Avta ni videl v živo
Pogledal je random Vlog

#Expert

Povzetek te teme.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

mancini ::

Ali pa ste eni prevec subjektivni.
Imas na netu kar nekaj recenzij, kjer golf 8 pogori napram 7.5
Placas polno ceno, na nekaj kjer je firma sparala na polno. Realno pa bi avto moral imeti vsaj 20 posto nizjo osnovo

Raptor F16 ::

mancini je izjavil:

Ali pa ste eni prevec subjektivni.
Imas na netu kar nekaj recenzij, kjer golf 8 pogori napram 7.5
Placas polno ceno, na nekaj kjer je firma sparala na polno. Realno pa bi avto moral imeti vsaj 20 posto nizjo osnovo


Pojdi vozit oba in nato komentiraj. Da ne boš kot tisti tepček, ki je kritiziral "slab filc" pa ... ne vem, a za velur še niste slišali ? To se kar nekaj zmišljate po slikah in subjektivnih avtonovinarjih ki tankajo 100 oktanca zato, da imajo pol kao manjšo porabo in "svilnat tek motorja".

Dokler boste Alcantaro in umetno usnje slavili kot pojem luksuza vas itak ne bom jemal resno.

Toliko o tem koliko je vaše mnenje vredno :)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Jaz ne govorim na podlagi recenzij, ampak osebne izkusnje, ker imam tako VAGa in zdaj azijca. Tako da lahk vsak dan primerjam.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Buggy ::

Jaz sem iz Opla preslatal na VW..(pred 20 leti sem imel epic hrosca sam nima to veze)
Ne VW ni noben sinonim za kvaliteto. Ne vem sicer kaj je zdej tam najdrazje, sem pa neko pizadrijo ubodu za cekirat ni bla glih pocen, pa na trenutke pogresam Opla :D

Cricki so v vsakem avtu. Cricke, ce si moje branze slisis povsod. Na Uberwagnu sem ga nasel na desnih vratih na predalcku, ki je sicer oblozen z neko tkanino...a kaj kurac ker cel predlcak skripa!!!
Nasel sem ga tudi na panoramskem steklu v doloceni poziciji. Ker kadim v avtu imam odprto tudi voznisko okno. Ce ga odprem cca 2 cm, da dim vlece ven negravzno trese sipo. Ce ga odprem bolj (ohisje od okna ali tesnilo bolje zagrabi) je tih.
KOt sem ze reku. Kupoval sem zgolj dober motor s potencialom ...avto kot tak je prisel zraven...sam glede na Opla ni tole noben presezek.
Tko da uberwagni..ne sam da je avto B8 passat alltrac grd k smrt (kar mi je vsec) oladite malo s svojo vzvisenovstjo, ker nima podlage..sry!

Buggy ::

To kako debilno je narejeno, da skensklas ACC na volanu bi se lahko na Insigni ucili. To da na multimiediji ne morem back iz radia narest na vehicle performane meni, zgolj ker zelim postajo zamnjat je tudi top shit.
Govor na navigaciji je smeh. Kurcev tuch screen ves popikan, pa zgolj menjam med temperaturo olja in radiem in zgleda kot da si v zivljenju se rok nisem umil :D

Pa zadaj tud ne vem kaj ga jebe, v ostrih ovinkih kar neki jecijo zici...upam da se ne uvija sasija :D

Insignia na 20" je tisja, kle pa neke 17 cigumije furam :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

krefi ::

Zdravo
Naj se jst omenm kvaliteto golfa res da si ne lastim golfa 8 si pa golf 7 2014 in naj omenim da kvaliteta pri golfu ni vec kar je bla. Pločevina je ze precej rjsta pa za avto redno skrbim v lučeh se je začela nabirati vlaga in ni redek primer to ... Da o radiju ne govorim po 4 letih od nakupa radio večkrat zamrzne to rešim s ten da ugasnem avto.. kar se tiče mašine dela vrez problema razen menjalnik sem po treh letih meu na popravilu saj je počil zobnik in so mi menjali pod garancijo... Kdor pravi da je golf kvaliteten avto se pošteno moti saj z usakim modelom je več napak...
Sem ljubitelj volkswagna in sem pred nakupom golfa 7.5 gtd samo nikoli nebom trdil da je volkswagen kvalitetna firma ker za moje pojme ni čeprav vozim njihove avtomobile...
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Raptor F16 ::

krefi je izjavil:


Sem ljubitelj volkswagna in sem pred nakupom golfa 7.5 gtd samo nikoli nebom trdil da je volkswagen kvalitetna firma ker za moje pojme ni čeprav vozim njihove avtomobile...


Res je... RollsRoyce si edini zasluži titulo kvalitetnega avtomobila, vse ostalo so masovno štancana jajca za plebse.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

hojnikb ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz ne govorim na podlagi recenzij, ampak osebne izkusnje, ker imam tako VAGa in zdaj azijca. Tako da lahk vsak dan primerjam.

wait what? kdaj si kupo azijca?
#brezpodpisa

Gambino ::

krefi je izjavil:

Zdravo
Naj se jst omenm kvaliteto golfa res da si ne lastim golfa 8 si pa golf 7 2014 in naj omenim da kvaliteta pri golfu ni vec kar je bla. Pločevina je ze precej rjsta pa za avto redno skrbim v lučeh se je začela nabirati vlaga in ni redek primer to ... Da o radiju ne govorim po 4 letih od nakupa radio večkrat zamrzne to rešim s ten da ugasnem avto.. kar se tiče mašine dela vrez problema razen menjalnik sem po treh letih meu na popravilu saj je počil zobnik in so mi menjali pod garancijo... Kdor pravi da je golf kvaliteten avto se pošteno moti saj z usakim modelom je več napak...
Sem ljubitelj volkswagna in sem pred nakupom golfa 7.5 gtd samo nikoli nebom trdil da je volkswagen kvalitetna firma ker za moje pojme ni čeprav vozim njihove avtomobile...


Golf ni bil nikoli sinonim kvalitete. Se spomnim kako so golf 3-ke gnile pod haubo motorja, hujš k zastava. Kolegici prvi lastnici Passat letnik 2008 dobesedno zgnil. In verjamem da je golf 8 narejen slabše kot sedmica, ker se ve da se špara!!

Raptor F16 ::

Unu ko vegan pride na roštiljado, zato da bo težil z ideološko vojno, namesto da bi jedel svoje in pustil ljudem uživati meso ...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

dope1337 ::

Raptor F16 je izjavil:

krefi je izjavil:


Sem ljubitelj volkswagna in sem pred nakupom golfa 7.5 gtd samo nikoli nebom trdil da je volkswagen kvalitetna firma ker za moje pojme ni čeprav vozim njihove avtomobile...


Res je... RollsRoyce si edini zasluži titulo kvalitetnega avtomobila, vse ostalo so masovno štancana jajca za plebse.


Kdo je rekel, da RR ni del stancarije? Karoserije barvajo v isti fabriki k bmw-je za plebse.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Raptor F16 ::

dope1337 je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

krefi je izjavil:


Sem ljubitelj volkswagna in sem pred nakupom golfa 7.5 gtd samo nikoli nebom trdil da je volkswagen kvalitetna firma ker za moje pojme ni čeprav vozim njihove avtomobile...


Res je... RollsRoyce si edini zasluži titulo kvalitetnega avtomobila, vse ostalo so masovno štancana jajca za plebse.


Kdo je rekel, da RR ni del stancarije? Karoserije barvajo v isti fabriki k bmw-je za plebse.


Karoserije že lahko barvajo v BMW lakirnici, ampak pobarvajo ti ga lahko čisto po želji. Ti lahko dobeswdno prideš, pokažeš recimo na sliki "tako barvo hočem", jo bodo namešali, poimenovali po tebi in ti cel avto posebej pofarbali.

Če se temu reče serijska štanca potem očitno za neserijsko šteje samo še domače ustvarjanje krame.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

m0LN4r ::

krefi je izjavil:

Zdravo
Naj se jst omenm kvaliteto golfa res da si ne lastim golfa 8 si pa golf 7 2014 in naj omenim da kvaliteta pri golfu ni vec kar je bla. Pločevina je ze precej rjsta pa za avto redno skrbim v lučeh se je začela nabirati vlaga in ni redek primer to ... Da o radiju ne govorim po 4 letih od nakupa radio večkrat zamrzne to rešim s ten da ugasnem avto.. kar se tiče mašine dela vrez problema razen menjalnik sem po treh letih meu na popravilu saj je počil zobnik in so mi menjali pod garancijo... Kdor pravi da je golf kvaliteten avto se pošteno moti saj z usakim modelom je več napak...
Sem ljubitelj volkswagna in sem pred nakupom golfa 7.5 gtd samo nikoli nebom trdil da je volkswagen kvalitetna firma ker za moje pojme ni čeprav vozim njihove avtomobile...
Jaz niti nisem rekel, da je kvalitetna, ampak glede na to kaj dobis za 25k je TOP. Jaz sem samo napisal svoja opazanja v primerjavi z novim Golfom 2019 R, Polo VI Highline in Polo V GTI proti Hyundai i30N, ki so nazalost v prid prvim trem na veliko mestih. To kaj vi primerjate iz prejsnjega desetletja z necim kar ste videli na youtubu, nevem komentirat. Tipke na volanu, funkcije in infotainment prakticno uporabljam nonstop, ne pa samo tu pa tam in razlike so.
Evo danes mi je padlo v oci kako poceni je nalepljen hyundai logo na volanu, pa jezus kristus no. Pa ko obrnem tipko za luci na rocki je zadnji konec jajcaste oblike, namesto da bi bil v eni liniji z ostalim delom. Pac detajli, v katere se ni casa spuscati v youtube videih.

Pa gremo se o triku o 5 letni garanciji v mojem primeru. Normalno, da mi dajo garancijo 5 let zastonj, pod sledecimi pogoji:
- Olje menjati na 10.000km
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

m0LN4r ::

Jaz niti nisem rekel, da je kvalitetna, ampak glede na to kaj dobis za 25k je TOP. Jaz sem samo napisal svoja opazanja v primerjavi z novim Golfom 2019 R, Polo VI Highline in Polo V GTI proti Hyundai i30N, ki so nazalost v prid prvim trem na veliko mestih. To kaj vi primerjate iz prejsnjega desetletja z necim kar ste videli na youtubu, nevem komentirat. Tipke na volanu, funkcije in infotainment prakticno uporabljam nonstop, ne pa samo tu pa tam in razlike so.
Evo danes mi je padlo v oci kako poceni je nalepljen hyundai logo na volanu, pa jezus kristus no. Pa ko obrnem tipko za luci na rocki je zadnji konec jajcaste oblike, namesto da bi bil v eni liniji z ostalim delom. Pac detajli, v katere se ni casa spuscati v youtube videih.

Pa gremo se o triku o 5 letni garanciji v mojem primeru. Normalno, da mi dajo garancijo 5 let zastonj, pod sledecimi pogoji:
- Olje menjati na 10.000km (Alle 10.000 km) - pomeni na sezono bom menjal 3x olje, pri GTIju je dovolj ce 1x zamenjam pri tej kilometrini.
- Jermen (Erstmals nach 90.000 km, danach alle 30.000 km) wtf, do 180.000km naj 3x menjam jermen. Sfasta. Se pri niti enem VAGU v familiji ni bilo potrebno menjati jermena.
- Zwischenkühler, Zu-/Rücklaufschlauch,Luftzufuhrschlauch (Alle 10.000 km)

Do 200.000km bom placal vec za te servise, kot sem placal pri GTIju za dodatna 3 leta garancije in servise skupaj.
S tem mislim, dandanes bi moral vsak avto zdrzati 200kkm brez posebnosti, seveda tukaj se ne naslanjam na izjeme, ki ste v zivljenju dali enga golfa skozi in slucajno ta en je imel hibo.
PS:
Kar me je pa v dodatni knjigici najbolj presenetilo, kjer pise:
- Kühlmittelfüllstand und Dichtigkeit täglich prüfen - Vsak dan wtf
6. Stran servisne knjizice:
- Naj kontroliram stanje olja pri vsakem tankanju in "Der Ölverbrauch kann bis zu 1L pro 1.000km betragen" what? To je za njih normalno? Do 1L olja na 1000km?
No sej ne recem, da VAG ne pije, ampak jaz se v niti enega nisem rabil nikoli dolivati olja. Z GTIjem sem bil na dirkaliscu menjal olje po 15.000km in ne porabi niti kapljice olja. Sfasta pac.

No pa ne spet tu o rollsroysih. Golfa se dobi z pun kurac opreme za 25k. Tako, da v debato lahk vlacimo 25k avte.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Raptor F16 ::

m0LN4r je izjavil:


No pa ne spet tu o rollsroysih. Golfa se dobi z pun kurac opreme za 25k. Tako, da v debato lahk vlacimo 25k avte.


Rolls je bil samo ogledalo absurdnih kriterijev ki jih forumska inteligenca spravi skupaj za midrange kompaktno vozilo, ki se v povprečju prodaja za 25 jurjev.

Golfa ocenjujejo kot da stane najmanj 100 jurjev.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Raptor F16 ::

No, danes sem prvič videl še enega privat registriranega na SLO tablicah :) metalik srebrn obsijan z avtocestno razsvetljavo, neverjetno lep za pogledat.


Predhodno sem kvečjem eno Zagrebčanko z uranovo sivo (obupna barva) osmico srečal.

Večinoma se zaenkrat okoli vozijo sami testni polni nalepk.

We will see :)
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Praviš, da je pamet končno prevladala.
Za avto, in to golfa, ki se prodaja že več kot pol leta, jih je res preklemano malo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Praviš, da je pamet končno prevladala.
Za avto, in to golfa, ki se prodaja že več kot pol leta, jih je res preklemano malo.


Fakt je da tvoje toyote nihče sploh ne opazi.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Haha. Smešno, da to reče nekdo z golfom.

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Haha. Smešno, da to reče nekdo z golfom.


Smešno je ker imaš ravno ti toliko dela s temi avtomobili, da si pripravljen 24/7 trollat.

Novi Golf je meni zelo lep, zdaj se pa požri :D
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Meni pa toyota.
Bi se pa zamislil, če bi mi bil pri 2x-ih al kolk si star, golf lep in kul. Ko boš star 40-50, boš pa kupil kaj, volvota iz 90ih?

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Meni pa toyota.




Utk je izjavil:

Bi se pa zamislil, če bi mi bil pri 2x-ih al kolk si star, golf lep in kul.





Utk je izjavil:

Ko boš star 40-50, boš pa kupil kaj, volvota iz 90ih?


Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Ti mater, še huje je kot sem mislil...
Jaz sicer gledam samo karavane, ampak tudi te slike so čisto dovolj...če bi dal sliko od golfa karavana, bi še koga kap. Če ga ni že zarad tega audija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Ti mater, še huje je kot sem mislil...
Jaz sicer gledam samo karavane, ampak tudi te slike so čisto dovolj...če bi dal sliko od golfa karavana, bi še koga kap.




Kaj mu pa fali ? :D
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Od strani je karavan kot karavan, čeprav so že tu ostali lepši, ampak meni je "najboljši" na tej sliki:


Komu to uspe prodat leta 2020, si res zasluži bonus pri plači.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

Od strani je karavan kot karavan, čeprav so že tu ostali lepši, ampak meni je "najboljši" na tej sliki:


Komu to uspe prodat leta 2020, si res zasluži bonus pri plači.


Razen tega, da ima ogabna platišča ne vem kaj točno te moti.

Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Utk ::

ne vem kaj točno te moti

Če bi imel okus, bi vedel. Ampak potem tega ne bi niti vprašal.

Raptor F16 ::

Utk je izjavil:

ne vem kaj točno te moti

Če bi imel okus, bi vedel. Ampak potem tega ne bi niti vprašal.


Torej ne veš kaj te moti.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

ripmork ::

Da podprem @Utk-jev komentar: karavani na osnovi hatchback-ov so kot po pravilu neproporcionalni in štorasti na pogled iz preprostega razloga - ker imajo relativno kratko medosno razdaljo. Zadek vedno izgleda kot "doštukan". Karavani na osnovi limuzin (npr. Passat), to pa že izgleda :)

Sparkxl ::

Golfi do prejšnje generacije so izgledali nekak, še sam sem imel 6ko. Ampak to zdaj pa je grdo spredaj za kozlat. Nekje mora bit razlog zakaj jih je tako malo na cesti, da se lastniki pozdravljajo med sabo

Raptor F16 ::

Sparkxl je izjavil:

Golfi do prejšnje generacije so izgledali nekak, še sam sem imel 6ko. Ampak to zdaj pa je grdo spredaj za kozlat. Nekje mora bit razlog zakaj jih je tako malo na cesti, da se lastniki pozdravljajo med sabo


Veste kaj je res grdo ? Nevoščljivost :D
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Utk ::

Raptor F16 je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Golfi do prejšnje generacije so izgledali nekak, še sam sem imel 6ko. Ampak to zdaj pa je grdo spredaj za kozlat. Nekje mora bit razlog zakaj jih je tako malo na cesti, da se lastniki pozdravljajo med sabo


Veste kaj je res grdo ? Nevoščljivost :D

No pa ni res, da smo nevoščljivi. Jaz ti privoščim grd avto.

m0LN4r ::

Stari ste, to bo to
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

IL_DIAVOLO ::

Nemški karavani lepi? Nope

Glej Francoze, kake umetnine delajo. Balzam za oči.

Gagarin ::

Ste prav smešni ko debatirate o "lepoti" avtomobilov. Vsake oči imajo svojega malarja.

mahoni ::

Raptor F16 je izjavil:

Utk je izjavil:

Ti mater, še huje je kot sem mislil...
Jaz sicer gledam samo karavane, ampak tudi te slike so čisto dovolj...če bi dal sliko od golfa karavana, bi še koga kap.




Kaj mu pa fali ? :D

Golf?

Raptor F16 je izjavil:


Večinoma se zaenkrat okoli vozijo sami testni polni nalepk.

In napak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mahoni ()

IL_DIAVOLO ::

Ko bi to hudicevo karoserije spustili, izgleda kot zetor, ne pa elegantno osebno vozilo. Ciganije okoli blatnikov pa sploh ne bom komentiral.

mahoni ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ko bi to hudicevo karoserije spustili, izgleda kot zetor, ne pa elegantno osebno vozilo. Ciganije okoli blatnikov pa sploh ne bom komentiral.

Kao cross varijante neke...pol lulka cross. Se za po navadni cesti niso, kaj sele da bi s tem zaganjal kaksen kros varianto.

D3m ::

Res so francozi lepi.

Zato si pa ne lastim nobenega samo nemške avte. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Utk ::

Opel je nemški? Nemci se ne bi ravno strinjali.

D3m ::

Seat pa res.

Utk je izjavil:

Opel je nemški? Nemci se ne bi ravno strinjali.


Po 2018 res ne.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Sparkxl ::

Raptor F16 je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Golfi do prejšnje generacije so izgledali nekak, še sam sem imel 6ko. Ampak to zdaj pa je grdo spredaj za kozlat. Nekje mora bit razlog zakaj jih je tako malo na cesti, da se lastniki pozdravljajo med sabo


Veste kaj je res grdo ? Nevoščljivost :D


Veš kaj je še hujše od nevoščljivosti? Obremenjevanje z nevoščljivostjo.
Ne se počutit osebno nagovorjenega, ampak po mojih izkušnjah tisti ki trobijo okoli kako so mu drugi fauš auta, so zadnje gate dati za njega in 7 let malo manj jejo in se pozimi grejejo na 18st.

IL_DIAVOLO ::

On pade v tisto 3. najhujšo klaso. Jezen je, ker niso drugi ljubosumni na njega :D

Raptor F16 ::

Sparkxl je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Sparkxl je izjavil:

Golfi do prejšnje generacije so izgledali nekak, še sam sem imel 6ko. Ampak to zdaj pa je grdo spredaj za kozlat. Nekje mora bit razlog zakaj jih je tako malo na cesti, da se lastniki pozdravljajo med sabo


Veste kaj je res grdo ? Nevoščljivost :D


Veš kaj je še hujše od nevoščljivosti? Obremenjevanje z nevoščljivostjo.
Ne se počutit osebno nagovorjenega, ampak po mojih izkušnjah tisti ki trobijo okoli kako so mu drugi fauš auta, so zadnje gate dati za njega in 7 let malo manj jejo in se pozimi grejejo na 18st.


:)) Ima i takvih jaro moj

IL_DIAVOLO je izjavil:

On pade v tisto 3. najhujšo klaso. Jezen je, ker niso drugi ljubosumni na njega :D


Seveda

Jaz sem avto kupil zato da bodo drugi mel kj govort :)) :))
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

Raptor F16 ::

mahoni je izjavil:


In napak.


Imajo pa dušo :D
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

borisk ::

če hočeš dušo morš alfo kupit, Đulije sploh ni karavana, ker nočjo zjebat limuzinske oblike.

Buggy ::

brez zamere, samo tud dzulika ne sme bit glih nek osnovni model z dizlom, ce ravno iscemo "duso", kaj sele golf...se moj kombajn jo ma pol vec :))

borisk ::

zgleda še vedno boljš ko vsak pasat al pa škodilak. dizl je tut boljši kot TDI. pa še z avto vleko si na ti :) če poslušaš spletne strokovnjake.

Buggy ::

Se strinjam. Zgleda vsekakor boljse kot marsikaj, kar se pelje po cesti, to pa zal se ne definira "duse". Cuore Sportivo ni prislo s tega kako zgleda, ampak kaj je bilo pod pokrovom in na podvozju in kako se je to vozilo.

Danes je itaq ze vse sfejkano in pol razni s-line, R line in ne vem kaj se z borimi motorcki in vagastim podvozjem strasijo po cestah.
Volk v ovcji kozi to steje...cimbolj je avto sleeper boljs je.

Moj prvi avto je bil poverbana Alfa Alfetta letnik 79 1.6 dvojne odmicne in dva dvojna frgazarja. Pogon in menjlanik zadaj...dobro razmerje teze spredaj/zadaj, dober zvok...ja ta pa je imela za tiste cajte Cuore sportivo :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()
««
9 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

UI / UX v avtomobilih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16723150 (1518) PARTyZAN
»

Nakup novega avtomobila (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
23527807 (10536) solatko
»

Nakup novega karavana (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
84083663 (46429) profii
»

išče se nov "družinski" avto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12318545 (15080) WizzardOfOZ
»

Škoda Octavia Combi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20359496 (32061) urkoman

Več podobnih tem