» »

Kater SATA disk

Kater SATA disk

fictionel ::

Ker mam neke probleme z mojmu ibmom icl35 40GB (škrta, bad sektorji itd.) bom verjetno prisiljen menjati..

Plato mam s SATA krmilnikom, pa mi povejte kerga bi blo najbols izbrt... mislm pa da bi blo 80GB cist dost zame.

Prosm ce mi svetujete! Kateri se najbols obnesejo? pa garancija?

hvala!

G[e]c ::

Samo te 2 diska mas v sloveniji SATA!
Tko da mislm da nimaš izbire, aja mas pa 250 GB WD pri avteri SATA pa 36,6 GB to je pa celotna ponudba.
Kupi si maxtorja 120 GB pa je.


MAXTOR 120GB 7200 SATA 8MB 30.500 36.600

SEAGATE 80GB 7200 SATA 8MB 24.800 29.760

Xgeneration ::

Priporočam SEAGATE.

asPeteR ::

->Samo te 2 diska mas v sloveniji SATA!

Dva modela, proizvajalca, ali celo dobesedno dva diska? No, nic od tega ne drzi.

So vsaj trije proizvajalci:
-MAXTOR
-WD
-SEGATE

Da modelov ne nastevam.

Ena najboljsih izbir je zdele 120 ali pa 160 GB disk od MAXTORJA, seveda je SATA.

Ko pa pravis, da rabis samo 80GB, ja verjetno res zdele ne rabis vec, toda misli, malo naprej, zatorej kupi najmanj 120GB model.
http://blog.stegnar.com

G[e]c ::

Pojdi v trgovino asPeter my ass pa boš videl kok je modelov v Sloveniji SATA!!!

Da ne boš presenečen če se 4 ne boš našel.

asPeteR ::

->Pojdi v trgovino asPeter my ass pa boš videl kok je modelov v Sloveniji SATA!!!

Maj as, a res? Poglej koliko modelov ima samo MAXTOR, pa SEGATE, pa WD, definitivno vec kot stirje modeli obsjajajo! Itak, pa si ti govorl samo o dve modelih ...

:|
http://blog.stegnar.com

Stratus ::

Dragi moji ne se prerekat.
V Ljubljani se dobijo SATA diski WD 120 do 260 Gb, Maxtor 80, 120, 200 in 260Gb in Seagate 80, 120 in 260 Gb. Samo malo je treba poklicati okoli.
Sam priporočam Seagate, jih vgrajujem v sisteme in do sedaj še ni bilo nobenega problema. Edina stvar na katero je NUJNO treba paziti je prepih okoli diska ki naj bo izdaten saj se SATA diski grejejo bolj kot navadni ATA. Osebno vedno dodam vent ki piha na diske SATA.

G[e]c ::

No dobro povej kje se dobi WD 120 GB 8 mb SATA da ne bomo sam lapal v tri krasne. tocno stacuno!

sash ::

po mojem je pri vsem pomembn (ne vitalnega pomena, pa vendar) še priklop napajanja, saj imajo nekateri SATA diski navadne (4 polne) molex konektorje, medtem ko imajo drugi nek svoj SATA napajalni priključek, saj prodajalci v trgovnah pogosto ne opozorijo na to in zadeva lahko postane precej zoprna, ko prineseš zadevo domov pa je nimaš kam priklopit in v jezi pograbiš telefon in pokličeš nazaj v štacjon kot prvo natuliš prodajalca, ki pa ti za konec še dodatno zagreni dan, ko ti pove da napajalnega kabla nimajo in da jih bodo predvidoma imeli šele čez kak tedn ali dva.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

asPeteR ::

->No dobro povej kje se dobi WD 120 GB 8 mb SATA da ne bomo sam lapal v tri krasne. tocno stacuno!

Hm, kdo pa govori o doticnem disku?

:\
http://blog.stegnar.com

fictionel ::

a to se tolk bl grejejo sam samsungi al vsi?

in kam nj bi postavu ventilator?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tihi diski (120-160GB) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
575774 (3926) Grimlord
»

Kateri S-ATA disk do 30k SIT

Oddelek: Kaj kupiti
9966 (853) Zheegec
»

maxtor vs wd

Oddelek: Kaj kupiti
361748 (1250) boštjan
»

Kateri trdi disk? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15310032 (7217) Keyser Soze
»

SerialATA diski - katerega kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
945373 (4360) asPeteR

Več podobnih tem