» »

N26 kot edini poslovni račun

N26 kot edini poslovni račun

geppermint ::

Pozdravljeni,
zanima me, če ima kdo izkušnje z uporabo poslovnega računa prek spletne banke N26, kot edinega za svoj poslovni račun.
Rad bi zmanjšal stroške poslovanja pa razmišljam v tej smeri. Nekaj sem zasledil, da bi lahko bil problem nakazilo plač zaposlenim, vendar nikjer ne piše do kakšnega problema bi lahko prišlo.
Prav tako me zanima kako je glede hitrosti transakcij ipd.

Miha 333 ::

Uporabljam za s.p., sicer ne kot edinega. Največji problem je nevednost kupcev, da gre za povsem normalen in enakovreden račun ter to, da ne vedo, da nakazilo poteka povsem enako kot na slovenski račun. Več kupcev mi je reklo, da se jim "ne da komplicirati" in če lahko dam št. slovenskega računa. Večinoma gre za podjetja. Problem je lahko s sklici, saj jih na N26 prometu boš videl. Poleg tega nekatere slovenske banke ne dovolijo vnosa sklica, ki se začne s SI, če gre za tuj račun. Za sklic s predpono RF pa moraš izračunati kontrolno številko, vendar tudi tega sklica na N26 ne vidiš. Vidi se samo, kar je vneseno v opis. N26 tudi ne zagotavlja izpiskov v standardu ISO XML za uvoz v poslovne aplikacije.

Zaradi teh omejitev sem se odločil za poslovne namene še vedno imeti slovenski račun, osebno pa uporabljam izključno N26.

Transakcije so enako hitre kot domače.

jype ::

Glede na odzivnost njihove podpore, bi odsvetoval.

recmajkemi ::

Ima kdo račun na N26 za d.o.o.?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Normiran s.p. bancni racun (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13928256 (1690) stojko007
»

mBills v praksi (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
618128940 (6342) ideep
»

N26 in popoldanski S.P. - plačilo prispevkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5619744 (1885) jeremenen
»

N26 z novimi storitvami za Slovence (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13629448 (15458) dr.Akula

Več podobnih tem